Polska - 1. liga

28. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Sandecja Nowy Sącz 28 51   15 6 7   41 - 22 19
2   Zagłębie Sosnowiec 28 47   13 8 7   45 - 39 6
3   MKS Chojniczanka Chojnice 28 47   11 14 3   45 - 36 9
4   GKS Katowice 28 47   13 8 7   41 - 26 15
5   Olimpia Grudziądz 28 46   14 4 10   41 - 30 11
6   Wigry Suwałki 28 45   13 6 9   41 - 34 7
7   Miedź Legnica 28 44   12 8 8   37 - 21 16
8   Podbeskidzie B.-B. 28 43   11 10 7   32 - 28 4
9   Górnik Zabrze 28 40   11 7 10   35 - 30 5
10   Pogoń Siedlce 28 37   11 4 13   27 - 38 -11
11   Stal Mielec 28 37   10 7 11   31 - 36 -5
12   Chrobry Głogów 28 36   10 6 12   41 - 39 2
13   Stomil Olsztyn *** 28 34   8 13 7   41 - 35 6
14   GKS Tychy 28 30   8 6 14   30 - 40 -10
15   Wisła Puławy 28 29   7 8 13   31 - 44 -13
16   MKS Bytovia 28 27   6 9 13   31 - 40 -9
17   Znicz Pruszków 28 26   7 5 16   27 - 49 -22
18   MKS Kluczbork 28 17   2 11 15   24 - 54 -30
  • *** Kara - 3 pkt za naruszenie umowy licencyjnej (nieterminowe spłacenie zaległości finansowych).
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

29. kolejka (następna)

  • 05.05 18:00
  • 05.05 19:00
  • 05.05 20:45
  • 06.05 15:00
  • 06.05 17:00
  • 06.05 17:00
  • 06.05 18:00
  • 06.05 18:00
  • 06.05 19:00

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Karol Angielski(Olimpia Grudziądz) 14 0
Petteri Forsell(Miedź Legnica) 13 4
Damian Kądzior(Wigry Suwałki) 12 2

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Łukasz Kosakiewicz(MKS Chojniczanka Chojnice) 2 5 7
Paweł Zawistowski(MKS Chojniczanka Chojnice) 2 4 6
Przemysław Kita(Znicz Pruszków) 2 3 5

Terminarz / Wyniki 1. liga

29. kolejka

  • 05.05 18:00  
    Miedź Legnica Wisła Puławy -
  • 05.05 19:00  
    GKS Tychy Znicz Pruszków -
  • 05.05 20:45  
    Górnik Zabrze MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 06.05 15:00  
    Stal Mielec Podbeskidzie B.-B. -
  • 06.05 17:00  
    MKS Kluczbork Chrobry Głogów -
  • 06.05 17:00  
    Pogoń Siedlce GKS Katowice -
  • 06.05 18:00  
    MKS Bytovia Zagłębie Sosnowiec -
  • 06.05 18:00  
    Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn -
  • 06.05 19:00  
    Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki -

30. kolejka

  • 12.05 17:45  
    GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz -
  • 12.05 19:00  
    Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec -
  • 12.05 19:00  
    Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz -
  • 13.05  
    Znicz Pruszków Pogoń Siedlce -
  • 13.05 17:45  
    Podbeskidzie B.-B. GKS Tychy -
  • 13.05 18:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice MKS Kluczbork -
  • 13.05 19:00  
    Wigry Suwałki MKS Bytovia -
  • 13.05 19:45  
    Stomil Olsztyn Górnik Zabrze -
  • 13.05 20:00  
    Wisła Puławy Stal Mielec -

31. kolejka

  • 16.05 20:30  
    Górnik Zabrze GKS Katowice -
  • 17.05 17:00  
    MKS Kluczbork Stomil Olsztyn -
  • 17.05 18:00  
    MKS Bytovia Chrobry Głogów -
  • 17.05 18:00  
    Sandecja Nowy Sącz Znicz Pruszków -
  • 17.05 19:00  
    Miedź Legnica Stal Mielec -
  • 17.05 19:00  
    Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec -
  • 17.05 19:00  
    Pogoń Siedlce Podbeskidzie B.-B. -
  • 17.05 19:00  
    GKS Tychy Wisła Puławy -
  • 17.05 20:30  
    Olimpia Grudziądz MKS Chojniczanka Chojnice -

32. kolejka

  • 20.05  
    Znicz Pruszków Górnik Zabrze -
  • 20.05 18:00  
    Podbeskidzie B.-B. Sandecja Nowy Sącz -
  • 20.05 18:00  
    GKS Katowice MKS Kluczbork -
  • 20.05 19:00  
    Miedź Legnica GKS Tychy -
  • 20.05 19:45  
    Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz -
  • 21.05 17:00  
    Chrobry Głogów Wigry Suwałki -
  • 21.05 18:00  
    Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec -
  • 21.05 18:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice MKS Bytovia -
  • 22.05 18:00  
    Wisła Puławy Pogoń Siedlce -

33. kolejka

  • 26.05 19:00  
    Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec -
  • 27.05  
    Wigry Suwałki MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 27.05  
    MKS Kluczbork Znicz Pruszków -
  • 27.05  
    Górnik Zabrze Podbeskidzie B.-B. -
  • 27.05 18:00  
    Miedź Legnica Pogoń Siedlce -
  • 27.05 18:00  
    MKS Bytovia Stomil Olsztyn -
  • 27.05 18:00  
    Sandecja Nowy Sącz Wisła Puławy -
  • 27.05 19:00  
    GKS Tychy Stal Mielec -
  • 27.05 19:23  
    Olimpia Grudziądz GKS Katowice -

34. kolejka

  • 03.06  
    Stal Mielec Pogoń Siedlce -
  • 03.06  
    Wisła Puławy Górnik Zabrze -
  • 03.06  
    Podbeskidzie B.-B. MKS Kluczbork -
  • 03.06  
    Znicz Pruszków Olimpia Grudziądz -
  • 03.06 16:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów -
  • 03.06 18:00  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy -
  • 03.06 18:00  
    Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz -
  • 03.06 18:00  
    GKS Katowice MKS Bytovia -
  • 03.06 19:45  
    Stomil Olsztyn Wigry Suwałki -