Polska - 1. liga

19. kolejka - 1. liga

Zaległe mecze

  • 30.11 18:00

Tabela 1. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   MKS Chojniczanka Chojnice 19 35   10 5 4   28 - 13 15
2   OKS Odra Opole 19 34   10 4 5   26 - 20 6
3   Raków Częstochowa 19 32   9 5 5   34 - 23 11
4   Miedź Legnica 19 31   8 7 4   24 - 18 6
5   Stal Mielec 19 31   9 4 6   28 - 23 5
6   Chrobry Głogów 19 30   8 6 5   22 - 19 3
7   GKS Katowice 19 28   8 4 7   27 - 24 3
8   Zagłębie Sosnowiec 19 27   7 6 6   26 - 23 3
9   Puszcza Niepołomice 19 26   7 5 7   26 - 25 1
10   Wigry Suwałki 18 26   7 5 6   22 - 21 1
11   MKS Bytovia 19 24   6 6 7   22 - 22 0
12   Podbeskidzie B.-B. 19 24   6 6 7   23 - 27 -4
13   Pogoń Siedlce 19 24   6 6 7   24 - 30 -6
14   GKS Tychy 19 20   5 5 9   19 - 30 -11
15   Stomil Olsztyn 18 19   6 1 11   22 - 32 -10
16   Olimpia Grudziądz 19 18   5 3 11   11 - 20 -9
17   Górnik Łęczna 19 18   4 6 9   16 - 28 -12
18   Ruch Chorzów *** 19 15   6 2 11   25 - 27 -2
  • *** Ruch Chorzów został ukarany odjęciem pięciu punktów za zaległości finansowe.
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

20. kolejka (następna)

  • 03.03
  • 03.03
  • 03.03
  • 03.03
  • 03.03
  • 03.03
  • 03.03
  • 03.03
  • 03.03

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Szymon Lewicki(Zagłębie Sosnowiec) 10 1
Marcin Wodecki(OKS Odra Opole) 9 1
Mateusz Machaj(Chrobry Głogów) 9 5

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Michał Janota(Stal Mielec) 2 3 5
Daniel Chyła(Pogoń Siedlce) 1 9 10
Longinus Ifeanyi Uwakwe(Puszcza Niepołomice) 1 7 8

Terminarz / Wyniki 1. liga

20. kolejka

  • 03.03  
    MKS Chojniczanka Chojnice Raków Częstochowa -
  • 03.03  
    Puszcza Niepołomice GKS Katowice -
  • 03.03  
    Miedź Legnica OKS Odra Opole -
  • 03.03  
    Pogoń Siedlce Zagłębie Sosnowiec -
  • 03.03  
    Górnik Łęczna Wigry Suwałki -
  • 03.03  
    Olimpia Grudziądz Stal Mielec -
  • 03.03  
    GKS Tychy Chrobry Głogów -
  • 03.03  
    Ruch Chorzów MKS Bytovia -
  • 03.03  
    Podbeskidzie B.-B. Stomil Olsztyn -

21. kolejka

  • 10.03  
    Podbeskidzie B.-B. MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 10.03  
    Stomil Olsztyn Ruch Chorzów -
  • 10.03  
    MKS Bytovia GKS Tychy -
  • 10.03  
    Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz -
  • 10.03  
    Stal Mielec Górnik Łęczna -
  • 10.03  
    Wigry Suwałki Pogoń Siedlce -
  • 10.03  
    Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica -
  • 10.03  
    OKS Odra Opole Puszcza Niepołomice -
  • 10.03  
    GKS Katowice Raków Częstochowa -

22. kolejka

  • 17.03  
    MKS Chojniczanka Chojnice GKS Katowice -
  • 17.03  
    Raków Częstochowa OKS Odra Opole -
  • 17.03  
    Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec -
  • 17.03  
    Miedź Legnica Wigry Suwałki -
  • 17.03  
    Pogoń Siedlce Stal Mielec -
  • 17.03  
    Górnik Łęczna Chrobry Głogów -
  • 17.03  
    Olimpia Grudziądz MKS Bytovia -
  • 17.03  
    GKS Tychy Stomil Olsztyn -
  • 17.03  
    Ruch Chorzów Podbeskidzie B.-B. -

23. kolejka

  • 24.03  
    Ruch Chorzów MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 24.03  
    Podbeskidzie B.-B. GKS Tychy -
  • 24.03  
    Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz -
  • 24.03  
    MKS Bytovia Górnik Łęczna -
  • 24.03  
    Chrobry Głogów Pogoń Siedlce -
  • 24.03  
    Stal Mielec Miedź Legnica -
  • 24.03  
    Wigry Suwałki Puszcza Niepołomice -
  • 24.03  
    Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa -
  • 24.03  
    OKS Odra Opole GKS Katowice -

24. kolejka

  • 31.03  
    MKS Chojniczanka Chojnice OKS Odra Opole -
  • 31.03  
    GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec -
  • 31.03  
    Raków Częstochowa Wigry Suwałki -
  • 31.03  
    Puszcza Niepołomice Stal Mielec -
  • 31.03  
    Miedź Legnica Chrobry Głogów -
  • 31.03  
    Pogoń Siedlce MKS Bytovia -
  • 31.03  
    Górnik Łęczna Stomil Olsztyn -
  • 31.03  
    Olimpia Grudziądz Podbeskidzie B.-B. -
  • 31.03  
    GKS Tychy Ruch Chorzów -

25. kolejka

  • 07.04  
    GKS Tychy MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 07.04  
    Ruch Chorzów Olimpia Grudziądz -
  • 07.04  
    Podbeskidzie B.-B. Górnik Łęczna -
  • 07.04  
    Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce -
  • 07.04  
    MKS Bytovia Miedź Legnica -
  • 07.04  
    Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice -
  • 07.04  
    Stal Mielec Raków Częstochowa -
  • 07.04  
    Wigry Suwałki GKS Katowice -
  • 07.04  
    Zagłębie Sosnowiec OKS Odra Opole -

26. kolejka

  • 14.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice Zagłębie Sosnowiec -
  • 14.04  
    OKS Odra Opole Wigry Suwałki -
  • 14.04  
    GKS Katowice Stal Mielec -
  • 14.04  
    Raków Częstochowa Chrobry Głogów -
  • 14.04  
    Puszcza Niepołomice MKS Bytovia -
  • 14.04  
    Miedź Legnica Stomil Olsztyn -
  • 14.04  
    Pogoń Siedlce Podbeskidzie B.-B. -
  • 14.04  
    Górnik Łęczna Ruch Chorzów -
  • 14.04  
    Olimpia Grudziądz GKS Tychy -

27. kolejka

  • 21.04  
    Olimpia Grudziądz MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 21.04  
    GKS Tychy Górnik Łęczna -
  • 21.04  
    Ruch Chorzów Pogoń Siedlce -
  • 21.04  
    Podbeskidzie B.-B. Miedź Legnica -
  • 21.04  
    Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice -
  • 21.04  
    MKS Bytovia Raków Częstochowa -
  • 21.04  
    Chrobry Głogów GKS Katowice -
  • 21.04  
    Stal Mielec OKS Odra Opole -
  • 21.04  
    Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec -

28. kolejka

  • 28.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice Wigry Suwałki -
  • 28.04  
    Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec -
  • 28.04  
    OKS Odra Opole Chrobry Głogów -
  • 28.04  
    GKS Katowice MKS Bytovia -
  • 28.04  
    Raków Częstochowa Stomil Olsztyn -
  • 28.04  
    Puszcza Niepołomice Podbeskidzie B.-B. -
  • 28.04  
    Miedź Legnica Ruch Chorzów -
  • 28.04  
    Pogoń Siedlce GKS Tychy -
  • 28.04  
    Górnik Łęczna Olimpia Grudziądz -

29. kolejka

  • 05.05  
    Górnik Łęczna MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 05.05  
    Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce -
  • 05.05  
    GKS Tychy Miedź Legnica -
  • 05.05  
    Ruch Chorzów Puszcza Niepołomice -
  • 05.05  
    Podbeskidzie B.-B. Raków Częstochowa -
  • 05.05  
    Stomil Olsztyn GKS Katowice -
  • 05.05  
    MKS Bytovia OKS Odra Opole -
  • 05.05  
    Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec -
  • 05.05  
    Stal Mielec Wigry Suwałki -

30. kolejka

  • 09.05  
    MKS Chojniczanka Chojnice Stal Mielec -
  • 09.05  
    Wigry Suwałki Chrobry Głogów -
  • 09.05  
    Zagłębie Sosnowiec MKS Bytovia -
  • 09.05  
    OKS Odra Opole Stomil Olsztyn -
  • 09.05  
    GKS Katowice Podbeskidzie B.-B. -
  • 09.05  
    Raków Częstochowa Ruch Chorzów -
  • 09.05  
    Puszcza Niepołomice GKS Tychy -
  • 09.05  
    Miedź Legnica Olimpia Grudziądz -
  • 09.05  
    Pogoń Siedlce Górnik Łęczna -

31. kolejka

  • 12.05  
    Pogoń Siedlce MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 12.05  
    Górnik Łęczna Miedź Legnica -
  • 12.05  
    Olimpia Grudziądz Puszcza Niepołomice -
  • 12.05  
    GKS Tychy Raków Częstochowa -
  • 12.05  
    Ruch Chorzów GKS Katowice -
  • 12.05  
    Podbeskidzie B.-B. OKS Odra Opole -
  • 12.05  
    Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec -
  • 12.05  
    MKS Bytovia Wigry Suwałki -
  • 12.05  
    Chrobry Głogów Stal Mielec -

32. kolejka

  • 19.05  
    MKS Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów -
  • 19.05  
    Stal Mielec MKS Bytovia -
  • 19.05  
    Wigry Suwałki Stomil Olsztyn -
  • 19.05  
    Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie B.-B. -
  • 19.05  
    OKS Odra Opole Ruch Chorzów -
  • 19.05  
    GKS Katowice GKS Tychy -
  • 19.05  
    Raków Częstochowa Olimpia Grudziądz -
  • 19.05  
    Puszcza Niepołomice Górnik Łęczna -
  • 19.05  
    Miedź Legnica Pogoń Siedlce -

33. kolejka

  • 26.05  
    Miedź Legnica MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 26.05  
    Pogoń Siedlce Puszcza Niepołomice -
  • 26.05  
    Górnik Łęczna Raków Częstochowa -
  • 26.05  
    Olimpia Grudziądz GKS Katowice -
  • 26.05  
    GKS Tychy OKS Odra Opole -
  • 26.05  
    Ruch Chorzów Zagłębie Sosnowiec -
  • 26.05  
    Podbeskidzie B.-B. Wigry Suwałki -
  • 26.05  
    Stomil Olsztyn Stal Mielec -
  • 26.05  
    MKS Bytovia Chrobry Głogów -

34. kolejka

  • 02.06  
    MKS Chojniczanka Chojnice MKS Bytovia -
  • 02.06  
    Chrobry Głogów Stomil Olsztyn -
  • 02.06  
    Stal Mielec Podbeskidzie B.-B. -
  • 02.06  
    Wigry Suwałki Ruch Chorzów -
  • 02.06  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy -
  • 02.06  
    OKS Odra Opole Olimpia Grudziądz -
  • 02.06  
    GKS Katowice Górnik Łęczna -
  • 02.06  
    Raków Częstochowa Pogoń Siedlce -
  • 02.06  
    Puszcza Niepołomice Miedź Legnica -