Polska - 1. liga

4. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   MKS Chojniczanka Chojnice 4 9   3 0 1   8 - 2 6
2   MKS Bytovia 3 9   3 0 0   7 - 2 5
3   Stal Mielec 4 9   3 0 1   6 - 4 2
4   Miedź Legnica 4 8   2 2 0   9 - 4 5
5   Chrobry Głogów 3 7   2 1 0   3 - 1 2
6   OKS Odra Opole 3 6   2 0 1   7 - 5 2
7   Puszcza Niepołomice 3 6   2 0 1   6 - 4 2
8   Olimpia Grudziądz 3 6   2 0 1   3 - 1 2
9   GKS Tychy 3 6   2 0 1   3 - 2 1
10   Raków Częstochowa 3 4   1 1 1   3 - 3 0
11   Górnik Łęczna 4 4   1 1 2   5 - 8 -3
12   Pogoń Siedlce 3 3   1 0 2   3 - 4 -1
13   Zagłębie Sosnowiec 4 3   1 0 3   3 - 7 -4
14   Stomil Olsztyn 4 3   1 0 3   5 - 10 -5
15   GKS Katowice 3 1   0 1 2   3 - 5 -2
16   Wigry Suwałki 3 1   0 1 2   1 - 4 -3
17   Podbeskidzie B.-B. 4 1   0 1 3   2 - 10 -8
18   Ruch Chorzów *** 4 -2   1 0 3   4 - 5 -1
  • *** Ruch Chorzów został ukarany odjęciem pięciu punktów za zaległości finansowe.
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • 22.08 19:00
  • 22.08 20:45
  • 23.08 17:00
  • 23.08 18:00
  • 23.08 19:00
  • 23.08 19:00
  • 23.08 19:00
  • 23.08 19:00
  • 23.08 20:45

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jakub Vojtuš(Miedź Legnica) 4 3
Emil Drozdowicz(MKS Chojniczanka Chojnice) 3 0
Patryk Szysz(Górnik Łęczna) 3 2

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Wiktor Biedrzycki(Stomil Olsztyn) 1 2 3
Daniel Chyła(Pogoń Siedlce) 1 1 2
Matic Žitko(Olimpia Grudziądz) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 1. liga

4. kolejka

5. kolejka

  • 22.08 19:00  
    Stomil Olsztyn GKS Tychy -
  • 22.08 20:45  
    Podbeskidzie B.-B. Ruch Chorzów -
  • 23.08 17:00  
    OKS Odra Opole Raków Częstochowa -
  • 23.08 18:00  
    Wigry Suwałki Miedź Legnica -
  • 23.08 19:00  
    Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice -
  • 23.08 19:00  
    Stal Mielec Pogoń Siedlce -
  • 23.08 19:00  
    Chrobry Głogów Górnik Łęczna -
  • 23.08 19:00  
    MKS Bytovia Olimpia Grudziądz -
  • 23.08 20:45  
    GKS Katowice MKS Chojniczanka Chojnice -

6. kolejka

  • 25.08 20:45  
    GKS Tychy Podbeskidzie B.-B. -
  • 26.08 17:00  
    Puszcza Niepołomice Wigry Suwałki -
  • 26.08 17:00  
    Raków Częstochowa Zagłębie Sosnowiec -
  • 27.08 14:45  
    GKS Katowice OKS Odra Opole -
  • 27.08 17:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice Ruch Chorzów -
  • 27.08 17:00  
    Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn -
  • 27.08 17:00  
    Górnik Łęczna MKS Bytovia -
  • 27.08 20:00  
    Miedź Legnica Stal Mielec -
  • 28.08 19:00  
    Pogoń Siedlce Chrobry Głogów -

7. kolejka

  • 31.08 17:00  
    Wigry Suwałki Raków Częstochowa -
  • 01.09 18:00  
    Stal Mielec Puszcza Niepołomice -
  • 02.09  
    Ruch Chorzów GKS Tychy -
  • 02.09 15:00  
    OKS Odra Opole MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 02.09 18:00  
    MKS Bytovia Pogoń Siedlce -
  • 02.09 18:00  
    Podbeskidzie B.-B. Olimpia Grudziądz -
  • 02.09 19:00  
    Stomil Olsztyn Górnik Łęczna -
  • 03.09 17:00  
    Chrobry Głogów Miedź Legnica -
  • 03.09 18:00  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice -

8. kolejka

  • 08.09 19:00  
    Miedź Legnica MKS Bytovia -
  • 09.09 16:00  
    Olimpia Grudziądz Ruch Chorzów -
  • 09.09 16:00  
    Górnik Łęczna Podbeskidzie B.-B. -
  • 09.09 16:00  
    Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn -
  • 09.09 16:00  
    Raków Częstochowa Stal Mielec -
  • 09.09 16:00  
    OKS Odra Opole Zagłębie Sosnowiec -
  • 09.09 18:00  
    GKS Katowice Wigry Suwałki -
  • 10.09 17:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice GKS Tychy -
  • 10.09 17:00  
    Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów -

9. kolejka

  • 16.09  
    Zagłębie Sosnowiec MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 16.09  
    Wigry Suwałki OKS Odra Opole -
  • 16.09  
    Stal Mielec GKS Katowice -
  • 16.09  
    Chrobry Głogów Raków Częstochowa -
  • 16.09  
    MKS Bytovia Puszcza Niepołomice -
  • 16.09  
    Stomil Olsztyn Miedź Legnica -
  • 16.09  
    Podbeskidzie B.-B. Pogoń Siedlce -
  • 16.09  
    Ruch Chorzów Górnik Łęczna -
  • 16.09  
    GKS Tychy Olimpia Grudziądz -

10. kolejka

  • 23.09  
    MKS Chojniczanka Chojnice Olimpia Grudziądz -
  • 23.09  
    Górnik Łęczna GKS Tychy -
  • 23.09  
    Pogoń Siedlce Ruch Chorzów -
  • 23.09  
    Miedź Legnica Podbeskidzie B.-B. -
  • 23.09  
    Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn -
  • 23.09  
    Raków Częstochowa MKS Bytovia -
  • 23.09  
    GKS Katowice Chrobry Głogów -
  • 23.09  
    OKS Odra Opole Stal Mielec -
  • 23.09  
    Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki -

11. kolejka

  • 30.09  
    Wigry Suwałki MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 30.09  
    Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec -
  • 30.09  
    Chrobry Głogów OKS Odra Opole -
  • 30.09  
    MKS Bytovia GKS Katowice -
  • 30.09  
    Stomil Olsztyn Raków Częstochowa -
  • 30.09  
    Podbeskidzie B.-B. Puszcza Niepołomice -
  • 30.09  
    Ruch Chorzów Miedź Legnica -
  • 30.09  
    GKS Tychy Pogoń Siedlce -
  • 30.09  
    Olimpia Grudziądz Górnik Łęczna -

12. kolejka

  • 07.10  
    MKS Chojniczanka Chojnice Górnik Łęczna -
  • 07.10  
    Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz -
  • 07.10  
    Miedź Legnica GKS Tychy -
  • 07.10  
    Puszcza Niepołomice Ruch Chorzów -
  • 07.10  
    Raków Częstochowa Podbeskidzie B.-B. -
  • 07.10  
    GKS Katowice Stomil Olsztyn -
  • 07.10  
    OKS Odra Opole MKS Bytovia -
  • 07.10  
    Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów -
  • 07.10  
    Wigry Suwałki Stal Mielec -

13. kolejka

  • 14.10  
    Stal Mielec MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 14.10  
    Chrobry Głogów Wigry Suwałki -
  • 14.10  
    MKS Bytovia Zagłębie Sosnowiec -
  • 14.10  
    Stomil Olsztyn OKS Odra Opole -
  • 14.10  
    Podbeskidzie B.-B. GKS Katowice -
  • 14.10  
    Ruch Chorzów Raków Częstochowa -
  • 14.10  
    GKS Tychy Puszcza Niepołomice -
  • 14.10  
    Olimpia Grudziądz Miedź Legnica -
  • 14.10  
    Górnik Łęczna Pogoń Siedlce -

14. kolejka

  • 21.10  
    MKS Chojniczanka Chojnice Pogoń Siedlce -
  • 21.10  
    Miedź Legnica Górnik Łęczna -
  • 21.10  
    Puszcza Niepołomice Olimpia Grudziądz -
  • 21.10  
    Raków Częstochowa GKS Tychy -
  • 21.10  
    GKS Katowice Ruch Chorzów -
  • 21.10  
    OKS Odra Opole Podbeskidzie B.-B. -
  • 21.10  
    Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn -
  • 21.10  
    Wigry Suwałki MKS Bytovia -
  • 21.10  
    Stal Mielec Chrobry Głogów -

15. kolejka

  • 28.10  
    Chrobry Głogów MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 28.10  
    MKS Bytovia Stal Mielec -
  • 28.10  
    Stomil Olsztyn Wigry Suwałki -
  • 28.10  
    Podbeskidzie B.-B. Zagłębie Sosnowiec -
  • 28.10  
    Ruch Chorzów OKS Odra Opole -
  • 28.10  
    GKS Tychy GKS Katowice -
  • 28.10  
    Olimpia Grudziądz Raków Częstochowa -
  • 28.10  
    Górnik Łęczna Puszcza Niepołomice -
  • 28.10  
    Pogoń Siedlce Miedź Legnica -

16. kolejka

  • 04.11  
    MKS Chojniczanka Chojnice Miedź Legnica -
  • 04.11  
    Puszcza Niepołomice Pogoń Siedlce -
  • 04.11  
    Raków Częstochowa Górnik Łęczna -
  • 04.11  
    GKS Katowice Olimpia Grudziądz -
  • 04.11  
    OKS Odra Opole GKS Tychy -
  • 04.11  
    Zagłębie Sosnowiec Ruch Chorzów -
  • 04.11  
    Wigry Suwałki Podbeskidzie B.-B. -
  • 04.11  
    Stal Mielec Stomil Olsztyn -
  • 04.11  
    Chrobry Głogów MKS Bytovia -

17. kolejka

  • 11.11  
    MKS Bytovia MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 11.11  
    Stomil Olsztyn Chrobry Głogów -
  • 11.11  
    Podbeskidzie B.-B. Stal Mielec -
  • 11.11  
    Ruch Chorzów Wigry Suwałki -
  • 11.11  
    GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec -
  • 11.11  
    Olimpia Grudziądz OKS Odra Opole -
  • 11.11  
    Górnik Łęczna GKS Katowice -
  • 11.11  
    Pogoń Siedlce Raków Częstochowa -
  • 11.11  
    Miedź Legnica Puszcza Niepołomice -

18. kolejka

  • 18.11  
    MKS Chojniczanka Chojnice Puszcza Niepołomice -
  • 18.11  
    Miedź Legnica Raków Częstochowa -
  • 18.11  
    Pogoń Siedlce GKS Katowice -
  • 18.11  
    Górnik Łęczna OKS Odra Opole -
  • 18.11  
    Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec -
  • 18.11  
    GKS Tychy Wigry Suwałki -
  • 18.11  
    Ruch Chorzów Stal Mielec -
  • 18.11  
    Podbeskidzie B.-B. Chrobry Głogów -
  • 18.11  
    Stomil Olsztyn MKS Bytovia -

19. kolejka

  • 25.11  
    Stomil Olsztyn MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 25.11  
    MKS Bytovia Podbeskidzie B.-B. -
  • 25.11  
    Chrobry Głogów Ruch Chorzów -
  • 25.11  
    Stal Mielec GKS Tychy -
  • 25.11  
    Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz -
  • 25.11  
    Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna -
  • 25.11  
    OKS Odra Opole Pogoń Siedlce -
  • 25.11  
    GKS Katowice Miedź Legnica -
  • 25.11  
    Raków Częstochowa Puszcza Niepołomice -

20. kolejka

  • 03.03  
    MKS Chojniczanka Chojnice Raków Częstochowa -
  • 03.03  
    Puszcza Niepołomice GKS Katowice -
  • 03.03  
    Miedź Legnica OKS Odra Opole -
  • 03.03  
    Pogoń Siedlce Zagłębie Sosnowiec -
  • 03.03  
    Górnik Łęczna Wigry Suwałki -
  • 03.03  
    Olimpia Grudziądz Stal Mielec -
  • 03.03  
    GKS Tychy Chrobry Głogów -
  • 03.03  
    Ruch Chorzów MKS Bytovia -
  • 03.03  
    Podbeskidzie B.-B. Stomil Olsztyn -

21. kolejka

  • 10.03  
    Podbeskidzie B.-B. MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 10.03  
    Stomil Olsztyn Ruch Chorzów -
  • 10.03  
    MKS Bytovia GKS Tychy -
  • 10.03  
    Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz -
  • 10.03  
    Stal Mielec Górnik Łęczna -
  • 10.03  
    Wigry Suwałki Pogoń Siedlce -
  • 10.03  
    Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica -
  • 10.03  
    OKS Odra Opole Puszcza Niepołomice -
  • 10.03  
    GKS Katowice Raków Częstochowa -

22. kolejka

  • 17.03  
    MKS Chojniczanka Chojnice GKS Katowice -
  • 17.03  
    Raków Częstochowa OKS Odra Opole -
  • 17.03  
    Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec -
  • 17.03  
    Miedź Legnica Wigry Suwałki -
  • 17.03  
    Pogoń Siedlce Stal Mielec -
  • 17.03  
    Górnik Łęczna Chrobry Głogów -
  • 17.03  
    Olimpia Grudziądz MKS Bytovia -
  • 17.03  
    GKS Tychy Stomil Olsztyn -
  • 17.03  
    Ruch Chorzów Podbeskidzie B.-B. -

23. kolejka

  • 24.03  
    Ruch Chorzów MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 24.03  
    Podbeskidzie B.-B. GKS Tychy -
  • 24.03  
    Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz -
  • 24.03  
    MKS Bytovia Górnik Łęczna -
  • 24.03  
    Chrobry Głogów Pogoń Siedlce -
  • 24.03  
    Stal Mielec Miedź Legnica -
  • 24.03  
    Wigry Suwałki Puszcza Niepołomice -
  • 24.03  
    Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa -
  • 24.03  
    OKS Odra Opole GKS Katowice -

24. kolejka

  • 31.03  
    MKS Chojniczanka Chojnice OKS Odra Opole -
  • 31.03  
    GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec -
  • 31.03  
    Raków Częstochowa Wigry Suwałki -
  • 31.03  
    Puszcza Niepołomice Stal Mielec -
  • 31.03  
    Miedź Legnica Chrobry Głogów -
  • 31.03  
    Pogoń Siedlce MKS Bytovia -
  • 31.03  
    Górnik Łęczna Stomil Olsztyn -
  • 31.03  
    Olimpia Grudziądz Podbeskidzie B.-B. -
  • 31.03  
    GKS Tychy Ruch Chorzów -

25. kolejka

  • 07.04  
    GKS Tychy MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 07.04  
    Ruch Chorzów Olimpia Grudziądz -
  • 07.04  
    Podbeskidzie B.-B. Górnik Łęczna -
  • 07.04  
    Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce -
  • 07.04  
    MKS Bytovia Miedź Legnica -
  • 07.04  
    Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice -
  • 07.04  
    Stal Mielec Raków Częstochowa -
  • 07.04  
    Wigry Suwałki GKS Katowice -
  • 07.04  
    Zagłębie Sosnowiec OKS Odra Opole -

26. kolejka

  • 14.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice Zagłębie Sosnowiec -
  • 14.04  
    OKS Odra Opole Wigry Suwałki -
  • 14.04  
    GKS Katowice Stal Mielec -
  • 14.04  
    Raków Częstochowa Chrobry Głogów -
  • 14.04  
    Puszcza Niepołomice MKS Bytovia -
  • 14.04  
    Miedź Legnica Stomil Olsztyn -
  • 14.04  
    Pogoń Siedlce Podbeskidzie B.-B. -
  • 14.04  
    Górnik Łęczna Ruch Chorzów -
  • 14.04  
    Olimpia Grudziądz GKS Tychy -

27. kolejka

  • 21.04  
    Olimpia Grudziądz MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 21.04  
    GKS Tychy Górnik Łęczna -
  • 21.04  
    Ruch Chorzów Pogoń Siedlce -
  • 21.04  
    Podbeskidzie B.-B. Miedź Legnica -
  • 21.04  
    Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice -
  • 21.04  
    MKS Bytovia Raków Częstochowa -
  • 21.04  
    Chrobry Głogów GKS Katowice -
  • 21.04  
    Stal Mielec OKS Odra Opole -
  • 21.04  
    Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec -

28. kolejka

  • 28.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice Wigry Suwałki -
  • 28.04  
    Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec -
  • 28.04  
    OKS Odra Opole Chrobry Głogów -
  • 28.04  
    GKS Katowice MKS Bytovia -
  • 28.04  
    Raków Częstochowa Stomil Olsztyn -
  • 28.04  
    Puszcza Niepołomice Podbeskidzie B.-B. -
  • 28.04  
    Miedź Legnica Ruch Chorzów -
  • 28.04  
    Pogoń Siedlce GKS Tychy -
  • 28.04  
    Górnik Łęczna Olimpia Grudziądz -

29. kolejka

  • 05.05  
    Górnik Łęczna MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 05.05  
    Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce -
  • 05.05  
    GKS Tychy Miedź Legnica -
  • 05.05  
    Ruch Chorzów Puszcza Niepołomice -
  • 05.05  
    Podbeskidzie B.-B. Raków Częstochowa -
  • 05.05  
    Stomil Olsztyn GKS Katowice -
  • 05.05  
    MKS Bytovia OKS Odra Opole -
  • 05.05  
    Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec -
  • 05.05  
    Stal Mielec Wigry Suwałki -

30. kolejka

  • 09.05  
    MKS Chojniczanka Chojnice Stal Mielec -
  • 09.05  
    Wigry Suwałki Chrobry Głogów -
  • 09.05  
    Zagłębie Sosnowiec MKS Bytovia -
  • 09.05  
    OKS Odra Opole Stomil Olsztyn -
  • 09.05  
    GKS Katowice Podbeskidzie B.-B. -
  • 09.05  
    Raków Częstochowa Ruch Chorzów -
  • 09.05  
    Puszcza Niepołomice GKS Tychy -
  • 09.05  
    Miedź Legnica Olimpia Grudziądz -
  • 09.05  
    Pogoń Siedlce Górnik Łęczna -

31. kolejka

  • 12.05  
    Pogoń Siedlce MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 12.05  
    Górnik Łęczna Miedź Legnica -
  • 12.05  
    Olimpia Grudziądz Puszcza Niepołomice -
  • 12.05  
    GKS Tychy Raków Częstochowa -
  • 12.05  
    Ruch Chorzów GKS Katowice -
  • 12.05  
    Podbeskidzie B.-B. OKS Odra Opole -
  • 12.05  
    Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec -
  • 12.05  
    MKS Bytovia Wigry Suwałki -
  • 12.05  
    Chrobry Głogów Stal Mielec -

32. kolejka

  • 19.05  
    MKS Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów -
  • 19.05  
    Stal Mielec MKS Bytovia -
  • 19.05  
    Wigry Suwałki Stomil Olsztyn -
  • 19.05  
    Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie B.-B. -
  • 19.05  
    OKS Odra Opole Ruch Chorzów -
  • 19.05  
    GKS Katowice GKS Tychy -
  • 19.05  
    Raków Częstochowa Olimpia Grudziądz -
  • 19.05  
    Puszcza Niepołomice Górnik Łęczna -
  • 19.05  
    Miedź Legnica Pogoń Siedlce -

33. kolejka

  • 26.05  
    Miedź Legnica MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 26.05  
    Pogoń Siedlce Puszcza Niepołomice -
  • 26.05  
    Górnik Łęczna Raków Częstochowa -
  • 26.05  
    Olimpia Grudziądz GKS Katowice -
  • 26.05  
    GKS Tychy OKS Odra Opole -
  • 26.05  
    Ruch Chorzów Zagłębie Sosnowiec -
  • 26.05  
    Podbeskidzie B.-B. Wigry Suwałki -
  • 26.05  
    Stomil Olsztyn Stal Mielec -
  • 26.05  
    MKS Bytovia Chrobry Głogów -

34. kolejka

  • 02.06  
    MKS Chojniczanka Chojnice MKS Bytovia -
  • 02.06  
    Chrobry Głogów Stomil Olsztyn -
  • 02.06  
    Stal Mielec Podbeskidzie B.-B. -
  • 02.06  
    Wigry Suwałki Ruch Chorzów -
  • 02.06  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy -
  • 02.06  
    OKS Odra Opole Olimpia Grudziądz -
  • 02.06  
    GKS Katowice Górnik Łęczna -
  • 02.06  
    Raków Częstochowa Pogoń Siedlce -
  • 02.06  
    Puszcza Niepołomice Miedź Legnica -