Austria - 1. liga

18. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SV Ried 18 36   11 3 4   42 - 22 20
2 SC Wiener Neustadt 18 34   10 4 4   25 - 16 9
3 FC Wacker Innsbruck 18 32   9 5 4   28 - 16 12
4 TSV Hartberg 18 32   9 5 4   28 - 18 10
5 FC Liefering 18 31   9 4 5   32 - 25 7
6 SC Austria Lustenau 18 22   6 4 8   28 - 28 0
7 Kapfenberger SV 18 21   6 3 9   21 - 26 -5
8 WSG Swarovski Wattens 18 17   5 2 11   22 - 28 -6
9 FC Blau-Weiß Linz 18 13   2 7 9   16 - 30 -14
10 Floridsdorfer AC 18 12   3 3 12   16 - 49 -33
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

19. kolejka (następna)

  • 24.11 18:30
  • 24.11 18:30
  • 24.11 18:30
  • 24.11 18:30
  • 24.11 20:30

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Seifedin Chabbi(SV Ried) 14 0
Hamdi Salihi(SC Wiener Neustadt) 14 5
Thomas Fröschl(SV Ried) 8 0

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Benjamin Pranter(WSG Swarovski Wattens) 1 5 6
Davor Bratić(Kapfenberger SV) 1 5 6
Manuel Haas(Kapfenberger SV) 1 5 6

Terminarz / Wyniki 1. liga

19. kolejka

  • 24.11 18:30  
    SV Ried SC Wiener Neustadt -
  • 24.11 18:30  
    WSG Swarovski Wattens TSV Hartberg -
  • 24.11 18:30  
    Kapfenberger SV FC Liefering -
  • 24.11 18:30  
    Floridsdorfer AC SC Austria Lustenau -
  • 24.11 20:30  
    FC Blau-Weiß Linz FC Wacker Innsbruck -

20. kolejka

  • 01.12 18:30  
    FC Liefering WSG Swarovski Wattens -
  • 01.12 18:30  
    FC Wacker Innsbruck Kapfenberger SV -
  • 01.12 18:30  
    SC Wiener Neustadt FC Blau-Weiß Linz -
  • 01.12 18:30  
    TSV Hartberg Floridsdorfer AC -
  • 01.12 20:30  
    SC Austria Lustenau SV Ried -

21. kolejka

  • 23.02 17:30  
    SV Ried Floridsdorfer AC -
  • 23.02 17:30  
    SC Austria Lustenau SC Wiener Neustadt -
  • 23.02 17:30  
    WSG Swarovski Wattens Kapfenberger SV -
  • 23.02 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz FC Liefering -
  • 23.02 17:30  
    TSV Hartberg FC Wacker Innsbruck -

22. kolejka

  • 02.03 17:30  
    FC Liefering SV Ried -
  • 02.03 17:30  
    FC Wacker Innsbruck SC Austria Lustenau -
  • 02.03 17:30  
    Kapfenberger SV FC Blau-Weiß Linz -
  • 02.03 17:30  
    SC Wiener Neustadt TSV Hartberg -
  • 02.03 17:30  
    Floridsdorfer AC WSG Swarovski Wattens -

23. kolejka

  • 09.03 17:30  
    SC Austria Lustenau Kapfenberger SV -
  • 09.03 17:30  
    WSG Swarovski Wattens FC Wacker Innsbruck -
  • 09.03 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz SV Ried -
  • 09.03 17:30  
    Floridsdorfer AC SC Wiener Neustadt -
  • 09.03 17:30  
    TSV Hartberg FC Liefering -

24. kolejka

  • 16.03 17:30  
    SV Ried FC Wacker Innsbruck -
  • 16.03 17:30  
    FC Liefering Floridsdorfer AC -
  • 16.03 17:30  
    WSG Swarovski Wattens SC Austria Lustenau -
  • 16.03 17:30  
    Kapfenberger SV SC Wiener Neustadt -
  • 16.03 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz TSV Hartberg -

25. kolejka

  • 30.03 17:30  
    SC Austria Lustenau FC Blau-Weiß Linz -
  • 30.03 17:30  
    FC Wacker Innsbruck FC Liefering -
  • 30.03 17:30  
    SC Wiener Neustadt WSG Swarovski Wattens -
  • 30.03 17:30  
    Floridsdorfer AC Kapfenberger SV -
  • 30.03 17:30  
    TSV Hartberg SV Ried -

26. kolejka

  • 03.04 17:30  
    SV Ried WSG Swarovski Wattens -
  • 03.04 17:30  
    FC Liefering SC Austria Lustenau -
  • 03.04 17:30  
    FC Wacker Innsbruck SC Wiener Neustadt -
  • 03.04 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz Floridsdorfer AC -
  • 03.04 17:30  
    TSV Hartberg Kapfenberger SV -

27. kolejka

  • 06.04 17:30  
    SC Austria Lustenau TSV Hartberg -
  • 06.04 17:30  
    WSG Swarovski Wattens FC Blau-Weiß Linz -
  • 06.04 17:30  
    Kapfenberger SV SV Ried -
  • 06.04 17:30  
    SC Wiener Neustadt FC Liefering -
  • 06.04 17:30  
    Floridsdorfer AC FC Wacker Innsbruck -

28. kolejka

  • 13.04 17:30  
    FC Liefering Kapfenberger SV -
  • 13.04 17:30  
    SC Austria Lustenau Floridsdorfer AC -
  • 13.04 17:30  
    FC Wacker Innsbruck FC Blau-Weiß Linz -
  • 13.04 17:30  
    SC Wiener Neustadt SV Ried -
  • 13.04 17:30  
    TSV Hartberg WSG Swarovski Wattens -

29. kolejka

  • 20.04 17:30  
    SV Ried SC Austria Lustenau -
  • 20.04 17:30  
    WSG Swarovski Wattens FC Liefering -
  • 20.04 17:30  
    Kapfenberger SV FC Wacker Innsbruck -
  • 20.04 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz SC Wiener Neustadt -
  • 20.04 17:30  
    Floridsdorfer AC TSV Hartberg -

30. kolejka

  • 24.04 17:30  
    FC Liefering FC Blau-Weiß Linz -
  • 24.04 17:30  
    FC Wacker Innsbruck TSV Hartberg -
  • 24.04 17:30  
    Kapfenberger SV WSG Swarovski Wattens -
  • 24.04 17:30  
    SC Wiener Neustadt SC Austria Lustenau -
  • 24.04 17:30  
    Floridsdorfer AC SV Ried -

31. kolejka

  • 27.04 17:30  
    SV Ried FC Liefering -
  • 27.04 17:30  
    SC Austria Lustenau FC Wacker Innsbruck -
  • 27.04 17:30  
    WSG Swarovski Wattens Floridsdorfer AC -
  • 27.04 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz Kapfenberger SV -
  • 27.04 17:30  
    TSV Hartberg SC Wiener Neustadt -

32. kolejka

  • 04.05 17:30  
    SV Ried FC Blau-Weiß Linz -
  • 04.05 17:30  
    FC Liefering TSV Hartberg -
  • 04.05 17:30  
    FC Wacker Innsbruck WSG Swarovski Wattens -
  • 04.05 17:30  
    Kapfenberger SV SC Austria Lustenau -
  • 04.05 17:30  
    SC Wiener Neustadt Floridsdorfer AC -

33. kolejka

  • 11.05 17:30  
    SC Austria Lustenau WSG Swarovski Wattens -
  • 11.05 17:30  
    FC Wacker Innsbruck SV Ried -
  • 11.05 17:30  
    SC Wiener Neustadt Kapfenberger SV -
  • 11.05 17:30  
    Floridsdorfer AC FC Liefering -
  • 11.05 17:30  
    TSV Hartberg FC Blau-Weiß Linz -

34. kolejka

  • 15.05 17:30  
    SV Ried TSV Hartberg -
  • 15.05 17:30  
    FC Liefering FC Wacker Innsbruck -
  • 15.05 17:30  
    WSG Swarovski Wattens SC Wiener Neustadt -
  • 15.05 17:30  
    Kapfenberger SV Floridsdorfer AC -
  • 15.05 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz SC Austria Lustenau -

35. kolejka

  • 18.05 17:30  
    SC Austria Lustenau FC Liefering -
  • 18.05 17:30  
    WSG Swarovski Wattens SV Ried -
  • 18.05 17:30  
    Kapfenberger SV TSV Hartberg -
  • 18.05 17:30  
    SC Wiener Neustadt FC Wacker Innsbruck -
  • 18.05 17:30  
    Floridsdorfer AC FC Blau-Weiß Linz -

36. kolejka

  • 21.05 17:30  
    SV Ried Kapfenberger SV -
  • 21.05 17:30  
    FC Liefering SC Wiener Neustadt -
  • 21.05 17:30  
    FC Wacker Innsbruck Floridsdorfer AC -
  • 21.05 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz WSG Swarovski Wattens -
  • 21.05 17:30  
    TSV Hartberg SC Austria Lustenau -