Rosja - 1. division

Tabela 1. division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Yenisey Krasnoyarsk 34 74   23 5 6   61 - 26 35
2 FK Orenburg 34 74   23 5 6   53 - 24 29
3 Krylja Sowietow Samara 34 73   23 4 7   55 - 20 35
4 FK Tambov 34 60   18 6 10   51 - 33 18
5 Bałtika Kaliningrad 34 57   17 6 11   39 - 31 8
6 Sibir Nowosybirsk 34 52   14 10 10   37 - 27 10
7 FK Dinamo Sankt-Peterburg 34 50   12 14 8   45 - 41 4
8 Szynnik Jarosław 34 48   13 9 12   42 - 42 0
9 Kubań Krasnodar 34 46   12 10 12   42 - 41 1
10 FK Avangard Kursk 34 43   10 13 11   39 - 39 0
11 Wołgar Astrachań 34 42   11 9 14   35 - 39 -4
12 FK Chimki 34 40   11 7 16   29 - 41 -12
13 FK Spartak Moskva II 34 38   10 8 16   42 - 58 -16
14 FK Rotor Wołgograd 34 37   9 10 15   35 - 40 -5
15 FK Tyumen 34 36   8 12 14   36 - 45 -9
16 Łucz Energia Władywostok 34 35   8 11 15   34 - 47 -13
17 FK Olimpiyets Nizhny Novgorod 34 34   8 10 16   32 - 48 -16
18 FK Tom' Tomsk 34 34   8 10 16   30 - 51 -21
19 FK Zenit St. Petersburg II 34 31   8 7 19   37 - 55 -18
20 FK Fakel Voronezh 34 29   7 8 19   21 - 47 -26
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • Awans do Premier League
  • Spadek do 2. Dywizji

35. kolejka (następna)

  • 28.04 10:00
  • 28.04 13:00
  • 28.04 13:00
  • 28.04 13:00
  • 28.04 13:30
  • 28.04 15:00
  • 28.04 16:00
  • 28.04 16:30
  • 28.04 16:30
  • 28.04 17:00

Strzelcy 1. division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Andrey Kozlov(FK Yenisey Krasnoyarsk) 15 1
Andrei Panyukov(FK Zenit St. Petersburg II) 14 3
Artyom Kulishev(FK Dinamo Sankt-Peterburg) 14 6

Kartkowicze 1. division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Senin Hyacinthe Sebai(Bałtika Kaliningrad) 3 7 10
Sergei Bendz(Kubań Krasnodar) 2 4 6
Soslan Takazov(Wołgar Astrachań/Łucz Energia Władywostok) 2 4 6

Terminarz / Wyniki 1. division

35. kolejka

  • 28.04 10:00  
    Łucz Energia Władywostok Kubań Krasnodar -
  • 28.04 13:00  
    FK Tom' Tomsk FK Zenit St. Petersburg II -
  • 28.04 13:00  
    FK Dinamo Sankt-Peterburg FK Tambov -
  • 28.04 13:00  
    FK Tyumen FK Orenburg -
  • 28.04 13:30  
    FK Chimki FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 28.04 15:00  
    FK Avangard Kursk Sibir Nowosybirsk -
  • 28.04 16:00  
    Krylja Sowietow Samara FK Fakel Voronezh -
  • 28.04 16:30  
    Wołgar Astrachań Bałtika Kaliningrad -
  • 28.04 16:30  
    Szynnik Jarosław FK Spartak Moskva II -
  • 28.04 17:00  
    FK Olimpiyets Nizhny Novgorod FK Rotor Wołgograd -

36. kolejka

  • 02.05 08:00  
    Łucz Energia Władywostok FK Avangard Kursk -
  • 02.05 12:00  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Wołgar Astrachań -
  • 02.05 13:00  
    FK Orenburg Sibir Nowosybirsk -
  • 02.05 14:00  
    FK Spartak Moskva II FK Dinamo Sankt-Peterburg -
  • 02.05 14:30  
    FK Tambov FK Tyumen -
  • 02.05 15:00  
    Bałtika Kaliningrad Szynnik Jarosław -
  • 02.05 15:00  
    FK Fakel Voronezh FK Tom' Tomsk -
  • 02.05 16:00  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Chimki -
  • 02.05 16:00  
    FK Rotor Wołgograd Krylja Sowietow Samara -
  • 02.05 17:00  
    Kubań Krasnodar FK Olimpiyets Nizhny Novgorod -

37. kolejka

  • 05.05  
    FK Avangard Kursk FK Orenburg -
  • 06.05  
    FK Tom' Tomsk FK Rotor Wołgograd -
  • 06.05  
    Wołgar Astrachań FK Zenit St. Petersburg II -
  • 06.05  
    FK Dinamo Sankt-Peterburg Bałtika Kaliningrad -
  • 06.05  
    Sibir Nowosybirsk FK Tambov -
  • 06.05 12:00  
    FK Tyumen FK Spartak Moskva II -
  • 06.05 14:00  
    FK Olimpiyets Nizhny Novgorod Łucz Energia Władywostok -
  • 06.05 14:00  
    FK Chimki FK Fakel Voronezh -
  • 06.05 14:00  
    Szynnik Jarosław FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 06.05 15:00  
    Krylja Sowietow Samara Kubań Krasnodar -

38. kolejka

  • 12.05 13:00  
    FK Tambov FK Orenburg -
  • 12.05 13:00  
    FK Spartak Moskva II Sibir Nowosybirsk -
  • 12.05 13:00  
    Bałtika Kaliningrad FK Tyumen -
  • 12.05 13:00  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Dinamo Sankt-Peterburg -
  • 12.05 13:00  
    FK Zenit St. Petersburg II Szynnik Jarosław -
  • 12.05 13:00  
    FK Fakel Voronezh Wołgar Astrachań -
  • 12.05 13:00  
    FK Rotor Wołgograd FK Chimki -
  • 12.05 13:00  
    Kubań Krasnodar FK Tom' Tomsk -
  • 12.05 13:00  
    Łucz Energia Władywostok Krylja Sowietow Samara -
  • 12.05 13:00  
    FK Avangard Kursk FK Olimpiyets Nizhny Novgorod -