• (63') Sito Riera Ł. Madej
  • (73') M. Chrapek Michał Mak
  • (80') R. Pich A. Piech
  • 17:51 Na koniec kolejki czekają nas derby Dolnego Śląska!
  • 17:53 Debiut w tym sezonie Ekstraklasy i nowym zespole zaliczy Marcin Robak, który znalazł się w podstawowej jedenastce Śląska.
  • 17:57 Piłkarze wychodzą już na murawę!
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Śląsk walczy o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.
  • 2. min Marcin Robak ostro faulował Janoszkę w środkowej części boiska.
  • 4. min Czotra dośrodkowywał w pole karne i Polaczek wybił piłkę na rzut rożny.
  • 4. min Kibice gwiżdżą na Czotrę, który kiedyś reprezentował barwy Zagłębia.
  • 5. min Dośrodkowanie w pole karne i piłka wybita przez gospodarzy.
  • 7. min Faul Riery na Tosiku, który nie podnosi się z murawy.
  • 7. min Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.
  • 7. min Piłkarz będzie opatrywany poza boiskiem.
  • 10. min Riera dogrywał piłkę w pole karne rywala i złapał futbolówkę Polaczek.
  • 10. min Rzut rożny dla Zagłębia.
  • 10. min Dośrodkowanie i Wrąbel wybija piłkę na kolejny rzut rożny.
  • 11. min Dośrodkowanie i głową uderzał Jach, ale to nie mogło zaskoczyć bramkarza gości.
  • 13. min Na spalonym złapany Neszpor.
  • 18. min Faulowany Kosecki przez Woźniaka.
  • 18. min Woźniak uderzył piłkarza Śląska łokciem, ale sędzia nie zdecydował się pokazać mu żółtej kartki.
  • 19. min Dośrodkowanie Chrapka w pole karne i piłka po dużym zamieszaniu spadła pod nogi Celebana. Ten jednak nie zdołał oddać strzału.
  • 20. min Dośrodkowanie Todorovskiego w pole karne za mocne i gospodarze tracą piłkę.
  • 21. min Woźniak wywalczył rzut rożny dla Zagłębia.
  • 21. min Krótkie rozegranie i gospodarze tracą piłkę.
  • 22. min Riera zdecydował się na strzał z dystansu, ale jego strzał poszybował nad bramkę.
  • 23. min Woźniak dośrodkowywał i piłkę wybija niepewnie Wrąbel.
  • 26. min Janoszka podawał do Neszpora, który nie był w stanie przejąć piłki.
  • 27. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Tosik.
  • 27. min Faulowany Michał Chrapek.
  • 28. min Dośrodkowanie Chrapka z wolnego i piłkę wybijają gospodarze.
  • 30. min Na spalonym złapany Riera.
  • 31. min Tosik zdecydował się na strzał z dystansu, ale jego strzał został zablokowany.
  • 33. min Tosik faulowany przed własnym polem karnym.
  • 34. min Faulował Marcin Robak, który ma już na koncie żółtą kartkę.
  • 34. min Dobre podanie Janoszki do Woźniaka, ale ten źle przyjął futbolówkę.
  • 35. min Dośrodkowanie w pole karne i próbował uderzać głową Marcin Robak, ale jego strzał nie powędrował w światło bramki.
  • 36. min Obie drużyny wciąż nie oddały ani jednego celnego strzału.
  • 39. min Dobre podanie w pole karne do Janoszki, który odegrał piłkę głową do Woźniaka. Jego strzał został jednak zablokowany. To była bardzo dobra akcja Zagłębia!
  • 41. min Świetne podanie Chrapka do Picha, ale ten w znakomitej sytuacji źle przyjął piłkę.
  • 42. min Leży na murawie Woźniak po starciu z Czotrą.
  • 42. min Konieczna była interwencja sztabu medycznego.
  • 44. min Ależ zmarnowali sytuację goście!
  • 45. min Robak wyszedł na wolne pole i podał piłkę do Riery, który w sytuacji sam na sam nie pokonał Polaczka.
  • 45. min Bramkarz Zagłębia wybronił jego uderzenie.
  • 45. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Jakub Tosik.
  • 46. min Fatalnie kończy się pierwsza połowa dla gospodarzy. Całą druga połowę będą musieli grać w osłabieniu.
  • 46. min Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.
  • 47. min Żółtą kartkę otrzymuje Ľubomír Guldan.
  • 47. min Zagrał piłkę ręką obrońca Zagłębia.
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:48 Wracamy po krótkiej przerwie!
  • 46. min Schodzi z boiska Martin Nespor, a za niego wchodzi Filip Jagiełło.
  • 46. min Schodzi z boiska Łukasz Janoszka, a za niego wchodzi Bartosz Kopacz.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 49. min Dwie zmiany w ekipie Zagłębia na drugą połowę. Przypomnijmy, że gospodarze grają w dziesiątkę.
  • 50. min Dośrodkowanie Robaka w pole karne i pewnie łapie piłkę Polaczek.
  • 52. min Dośrodkowanie w pole karne i Kosecki uderzał głową. Posłał jednak piłkę obok bramki.
  • 54. min Robak złapany na spalonym.
  • 58. min Todorovski dostał świetną piłkę tuż przed "szesnastką", ale posłał futbolówkę nad poprzeczką!
  • 59. min Rzut rożny dla Śląska.
  • 60. min Dośrodkowanie i wybija piłkę Polaczek. Próbował jeszcze uderzać Kosecki, ale bramkarz gospodarzy wybił futbolówkę na kolejny rzut rożny.
  • 61. min Dośrodkowanie i piłka wybita przez zawodników Zagłębia.
  • 63. min Schodzi z boiska Llorenç Riera Ortega , a za niego wchodzi Łukasz Madej.
  • 68. min Mnóstwo strat notują zawodnicy obu ekip.
  • 69. min Woźniak faulowany w środkowej części boiska.
  • 70. min Będzie rzut wolny blisko pola karnego dla Śląska.
  • 71. min Czotra uderzał z wolnego i posłał piłkę nad bramką.
  • 73. min Schodzi z boiska Michał Chrapek , a za niego wchodzi Michał Mak.
  • 74. min Michał Chrapek zgłosił kontuzję.
  • 74. min Dośrodkowanie Czotry wprost w ręce Polaczka.
  • 79. min Dośrodkowanie Woźniaka zablokowane przez Tarasovsa.
  • 79. min Rzut rożny dla Zagłębia.
  • 80. min Schodzi z boiska Robert Pich , a za niego wchodzi Arkadiusz Piech.
  • 80. min Woźniak dostał piłkę w polu karnym i w dobrej sytuacji posłał ją obok bramki.
  • 83. min Żółtą kartkę otrzymuje Aleksandar Todorovski.
  • 83. min Rzut wolny dla Śląska.
  • 84. min Dośrodkowanie i głową groźnie uderzał Celeban. Świetnie broni jednak Polaczek!
  • 85. min Schodzi z boiska Arkadiusz Woźniak, a za niego wchodzi Jakub Świerczok.
  • 91. min Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia i pewnie łapie piłkę Polaczek.
  • 91. min Rzut wolny dla gospodarzy blisko pola karnego rywala.
  • 92. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Świerczok.
  • 92. min Dośrodkowanie i Jakub Świerczok pakuje piłkę głową do bramki!
  • 94. min Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i Kosecki groźnie uderzał głową! Piłka przeszła tuż obok słupka!
  • 19:53 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:53 Coś niewiarygodnego. Zagłębie wygrywa ze Śląskiem 1-0, chociaż musiało grac całą drugą połowę w osłabieniu.
  • 19:54 Śląsk wciąż nie ma na koncie żadnych punktów w Ekstraklasie.
  • 19:54 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!