• 31. min Neszpor przejął bezpańską piłkę w polu karnym gosci i podał do Woźniaka. Ten uderzył płasko po ziemi w długi róg i zaskoczył Pawełka
  • 35. min Zagłębie wyrównuje i szuka kolejnej bramki, bo remis niewiele daje gospodarzom
  • 35. min Rzut rożny dla Śląska
  • 38. min Nieudane dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego
  • 42. min Kamil Mazek był bliski zdobycia bramki dla Zagłębia, ale piłka po jego strzale z dystansu o centymetry minęła bramkę Śląska!
  • 44. min Celeban zatrzymał strzały Neszpora i Mazka
  • 45. min Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Biliński
  • 46. min Biliński chciał wymusić rzut wolny i za to został ukarany przez Pawła Gila
  • 18:49 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Obie ekipy rozpoczęły drugą połowę bez zmian
  • 47. min Celeban znów czaił się na gola przed bramką Zagłębia, ale odskoczyła mu piłka
  • 51. min Gospodarze przeważają na początku drugiej połowy, ale nie jest to jakaś miażdżąca przewaga
  • 51. min Faul Kubickiego na Rierze w środku pola
  • 53. min Pawełek spokojnie złapał piłkę po strzale zza pola karnego gospodarzy
  • 53. min A uderzał Łukasz Piątek
  • 54. min Żółtą kartkę otrzymuje Ostoja Stjepanović za faul na Woźniaku
  • 59. min Schodzi z boiska Ostoja Stjepanović , a za niego wchodzi Ryota Morioka
  • 60. min Pierwsza zmiana w tym meczu. Ofensywny Morioka ma poderwać Śląsk do ataku
  • 62. min Mazek wpadł w pole karne Śląska, ale uprzedził go efektownym wyjściem Pawełek
  • 64. min Wciąż niepewna sytuacja Zagłębia. Awans gospodarzy do grupy mistrzowskiej wisi na włosku
  • 66. min Schodzi z boiska Filip Starzyński, a za niego wchodzi Filip Jagiełło
  • 67. min Schodzi z boiska Kamil Biliński , a za niego wchodzi Łukasz Zwoliński
  • 70. min Mało ciekawa część gry w Lubinie. Goście mogą być zadowoleni z remisu, ale gospodarze wciąż niepewni
  • 71. min Łukasz Piątek zablokowany przez Kokoszkę po zagraniu Woźniaka
  • 77. min Schodzi z boiska Kamil Mazek, a za niego wchodzi Adam Buksa
  • 78. min Schodzi z boiska Martin Nespor, a za niego wchodzi Łukasz Janoszka
  • 78. min Zagłębie wykorzystało już limit zmian
  • 81. min Schodzi z boiska Łukasz Madej , a za niego wchodzi Mario Engels
  • 81. min Wszystkie zmiany wykorzystał też Śląsk
  • 81. min Czy ktoś zada decydujący cios w końcówce?