• (85') P. Tuszyński J. Tosik
  • (59') A. Kolev F. Piszczek
  • (65') B. Kasprzak M. Cetnarski
  • (76') W. Trochim A. Danek
  • 15:19 Zagłębie Lubin podejmuje Sandecję w spotkaniu 10. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Dołącz do relacji na żywo i oceniaj piłkarzy!
  • 15:21 Beniaminek z Nowego Sącza znakomicie spisuje się w pierwszej fazie sezonu, ale dziś czeka go trudne zadanie w starciu z Zagłębiem.
  • 15:23 "Miedziowi" już od kilku kolejek plasują się w czubie tabeli i w dzisiejszym starciu są faworytem.
  • 15:27 Piłkarze wychodzą na murawę
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Atak Sandecji, ale nie udało się go zakończyć strzałem
  • 2. min Miedziowi rozgrywają atak pozycyjny
  • 3. min Zablokowane dośrodkowanie Matuszczyka, ale odzyskał piłkę i strzelił, jednak spudłował
  • 5. min Dobre dośrodkowanie Dudzica. Gospodarze wybijają piłkę na róg
  • 5. min Rzut rożny dla Sandecji
  • 6. min Za wysokie dośrodkowanie Brzyskiego i od bramki zacznie Polaczek
  • 6. min Nieudana kontra i Sandecja rozgrywa atak pozycyjny
  • 8. min Świerczok marnuje setkę!
  • 9. min Gospodarze szybko rozegrali rzut wolny, Janoszka kapitalnie dośrodkował, ale Świerczok zamiast strzelać, przyjął piłkę na klatkę piersiową i bramkarz zdążył złapać futbolówkę
  • 10. min Faulowany Pawłowski
  • 11. min Matuszczyk!
  • 11. min Ależ miał okazję!
  • 11. min Dobra akcja Świerczoka
  • 11. min Rzut rożny dla Zagłębia
  • 11. min Jach trafia w poprzeczkę!!!
  • 12. min Piłka trafiła w jednego z rywali i odbiła się od poprzeczki
  • 13. min GLIWA!
  • 13. min Ratuje Sandecję po strzale Tuszyńskiego
  • 14. min Rośnie przewaga Zagłębia
  • 15. min Rzut rożny dla Zagłębia
  • 16. min Tuszyński faulował interweniującego Gliwę
  • 17. min Bardzo ważna interwencja Guldana tuż przed polem karnym
  • 20. min Faulowany Tuszyński
  • 20. min Gliwa z problemami, ale złapał dośrodkowaną piłkę
  • 21. min Długa piłka do Dudzica, ale nie opanował jej
  • 21. min Groźna akcja Miedziowych - główkował Janoszka, ale ponad bramką
  • 22. min Polaczek daleko wybiegł z bramki i uprzedził napastnika Sandecji
  • 23. min Wrzutka Dudzica, gospodarze wybijają piłkę
  • 23. min Strzał Brzyskiego bardzo niecelny
  • 24. min PAWŁOWSKI!!!
  • 24. min Było bardzo blisko, ale jeden z piłkarzy gości zmienił lot piłki
  • 25. min Rzut rożny dla Miedziowych
  • 25. min Akcja za akcję, ale zdecydowanie groźniej w polu karnym ekipy z Nowego Sącza
  • 26. min Efektowny strzał Kubickiegi i kolejna świetna interwencja Gliwy!
  • 26. min TUSZYŃSKI!!!
  • 26. min Pudłuje z bliska
  • 26. min Oblężenie bramki Sandecji
  • 28. min Rzut rożny dla Sandecji
  • 29. min Faulowany Dudzic
  • 30. min Basta strzela z dystansu, ale niecelnie
  • 30. min Gliwa piąstkuje piłkę po mocnym strzale Kubickiego
  • 31. min Zbyt głębokie dośrodkowanie Jacha
  • 32. min Pawłowski pada w polu karnym, ale sędzia pokazuje: grać dalej!
  • 32. min Rzut rożny dla Zagłębia
  • 34. min Groźne dośrodkowanie, ale Kolev nie sięgnął piłki
  • 36. min Pawłowski wrzucił piłkę w pole karne, ale nie było tam żadnego piłkarza Zagłębia
  • 38. min Tuszyński faulowany tuż obok pola karnego, ale sędzia nie gwiżdże!
  • 38. min Powinien być rzut wolny
  • 40. min Wysoki pressing Zagłębia, Sandecja ma problemy z wyjściem z własnej połowy
  • 40. min Faulował Pawłowski
  • 43. min Trochim odzyskał piłkę dla Sandecji na połowie rywali
  • 43. min Kontra Zagłębia
  • 43. min Świerczok "główkował" ponad bramką
  • 45. min Faulowany Trochim
  • 46. min Sędzia doliczył minutę
  • 16:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Świerczok! Ależ miał szansę snajper lubinian.
  • 47. min Kapitalnie zatrzymał piłkę lecącą do pustej bramki Mraz.
  • 48. min Kubicki! Doskonale broni Gliwa.
  • 48. min Nie zmienia się krajobraz na boisku. Zagłębie wciąż w natarciu, a Sandecja broni bramki, jak niepodległości.
  • 50. min Zagłębie spokojnie na własnej połowie. Kontroluje mecz ekipa Stokowca.
  • 52. min Pawłowski! Fantastyczna interwencja Gliwy w sytuacji sam na sam.
  • 53. min Nie wykorzystuje kolejnej setki Pawłowski.
  • 55. min Jeśli nie wygrają tego meczu "Miedziowi" to pretensją będą mogli mieć wyłącznie do siebie.
  • 56. min Kolejne zagranie do Świerczoka, ale dobrze w obronie podopieczni Mroczkowskiego.
  • 59. min Schodzi z boiska Aleksandar Kolev , a za niego wchodzi Filip Piszczek
  • 60. min Piszczek! Pierwsza szansa zmiennika i niecelna próba.
  • 61. min Żółtą kartkę otrzymuje Michal Piter-Bucko
  • 63. min Sandecja po zmianie nieco lepsza, odważniejsza. Czekamy na okazje bramkowe dla gości.
  • 63. min Faul Kubickiego na Mrazie. Brzydkie zagranie, powinna być kartka.
  • 65. min Schodzi z boiska Bartłomiej Kasprzak , a za niego wchodzi Mateusz Cetnarski
  • 65. min Kolejna zmiana trenera Mroczkowskiego. Remis to za mało - o pełną pulę gra beniaminek.
  • 66. min Czerwiński zagrywał do Świerczoka, ale za mocno. Przejęli piłkę goście.
  • 68. min Ostatnie kilka minut bez sytuacji z obu stron. Szykują, jedni i drudzy, optymalnego sposobu na zdobycie bramki.
  • 68. min Dośrodkowanie Czerwińskiego, ale wybija piłkę Piter-Bucko.
  • 68. min Gliwa! Kolejna fenomenalna interwencja, a zatrzymanym Kubicki.
  • 68. min Schodzi z boiska Bartłomiej Pawłowski, a za niego wchodzi Filip Jagiełło
  • 69. min Rzut rożny dla Zagłębia.
  • 69. min Wrzutka na Jacha i niecelny strzał stopera.
  • 70. min Faul Barana na Jagielle.
  • 70. min Jagiełło leży na murawie. Groźnie to wyglądało.
  • 70. min Żółtą kartkę otrzymuje Grzegorz Baran
  • 70. min Domagali się jeszcze ostrzejszej kary podopieczni Piotra Stokowca.
  • 72. min Posiadanie piłki dla "Miedziowych". 57-43 procent.
  • 73. min Wrzutka Guldana, ale Świerczok uderza ponad bramką.
  • 73. min Schodzi z boiska Alan Czerwiński, a za niego wchodzi Arkadiusz Woźniak
  • 74. min Piotra Stokowca też nie interesuje remis. Snajper za defensora.
  • 75. min Rzut rożny dla Sandecji
  • 75. min Dośrodkowanie Cetnarskiego, ale obronną ręką z opresji wychodzi Zagłębie.
  • 76. min 5473 kibiców na stadionie w Lubinie.
  • 76. min Świerczok uderza, ale obok bramki Gliwy.
  • 76. min Schodzi z boiska Wojciech Trochim , a za niego wchodzi Adrian Danek
  • 78. min Sandecja atakuje na połowie Zagłębia.
  • 80. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jarosław Kubicki
  • 80. min Dośrodkowanie Jagiełły z lewej strony i strzał głową Kubickiego.
  • 82. min Dośrodkowanie Brzyskiego i pewny chwyt Polaczka.
  • 82. min Kolejna wrzutka lubinian, ale Piter-Bucko dobrze interweniuje we własnym polu karnym.
  • 83. min Bardzo żywiołowo reaguje trener gospodarzy i musi go uspokajać arbiter techniczny.
  • 83. min Do szatni odesłany natomiast trener bramkarzy - Jarosław Bako.
  • 85. min Schodzi z boiska Patryk Tuszyński, a za niego wchodzi Jakub Tosik
  • 86. min Mają jeszcze kilka minut piłkarze z Nowego Sącza. Może będą w stanie powalczyć o punkt w Lubinie.
  • 87. min Jeśli wynik się nie zmieni, Zagłębie awansuje na drugie miejsce w tabeli.
  • 87. min Zamieszanie po wrzutce w pole karne "Miedziowych" wyjaśnił Guldan. Dobre zagranie głową.
  • 89. min Niewiele ponad minutę oraz czas, który doliczy sędzia Sulikowski z Gdańska.
  • 89. min Żółtą kartkę otrzymuje Adrian Danek
  • 90. min Powoli, chyba nawet za wolno, buduje akcję Sandecja.
  • 91. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Janoszka
  • 91. min Faulował Danka i będzie okazja dla Sandecji na trafienie "last minute".
  • 92. min Mraz! Ale wprost w Polaczka uderza piłkarz gości.
  • 94. min Żółtą kartkę otrzymuje Płamen Kraczunow, który faulował Świerczoka.
  • 94. min Będzie jeszcze szansa dla "Miedziowych".
  • 95. min Woźniak!
  • 95. min Obok bramki uderzył snajper gospodarzy.
  • 17:22 Końcowy gwizdek sędziego