• 17:47 Jagiellonia Białystok mistrzem Polski? To wciąż możliwe!
  • 17:47 Zapraszamy na relację na żywo z meczu Zagłębie - Jagiellonia!
  • 17:58 Przywitanie obu ekip
  • 17:59 Mecz poprowadzi sędzia Jarosław Przybył z Kluczborka
  • 17:59 Sędzią głównym VAR jest Tomasz Musiał
  • 18:02 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Pierwsza dobra akcja gości i bomba Frankowskiego z 23 metrów, ale wprost w ręce Hładuna!
  • 3. min "Jaga" w natarciu od pierwszej minuty, Sheridan zgrywał piętą w polu karnym, ale niedokładnie
  • 4. min Kwiecień zderzył się z Tosikiem w walce o górną piłkę. Lekko ucierpiał ten drugi, ale już się podniósł
  • 6. min Fatalny błąd Jagiełły w rozegraniu, podał wprost pod nogi Sheridana. Ten wpadł w pole karne, ale uderzył za słabo w asyście obrońcy. Hładun złapał piłkę
  • 7. min Sheridan huknął płasko w pola karnego, tuż obok słupka bramki gospodarzy!
  • 7. min Rzut rożny dla Jagiellonii, bo piłka otarła się o któregoś z piłkarzy
  • 8. min Jagiellonia znów w polu karnym i w ostatniej chwili uprzedzony Kwiecień ofiarnym wślizgiem
  • 8. min Nakładka w strefie środkowej, wolny dla gości
  • 9. min Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 9. min Zagłębie nie wychodzi z własnej połowy
  • 12. min Leży na murawie Burliga, wygląda to na powazniejszy uraz
  • 12. min Chyba chodzi o kolano. Burliga poza boiskiem
  • 13. min Już wrócił do gry piłkarz Jagiellonii, jednak nie była to tak groźna kontuzja, jak wyglądała
  • 15. min Ślisz uderzył mocno z dystansu nad bramką Zagłębia
  • 18. min Pierwsze odważniejsze wyjście gospodarzy, ale dośrodkowanie z lewej strony wprost w ręce bramkarza
  • 20. min 55-45 proc. to przewaga Jagiellonii w posiadaniu piłki
  • 23. min Legia obejmuje prowadzenie w meczu z Górnikiem i w tym momencie jest mistrzem Polski
  • 24. min Faul Tosika w okolicach pola karnego Zagłębia
  • 25. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Taras Romanczuk
  • 25. min Bramkę wypracował Sitya Haubert Guilherme
  • 26. min Guilherme dograł z wolnego płasko przed bramkę, Romanczuk urwał się rywalom i bez problemu pokonał Hładuna z kilku metrów
  • 26. min Jagiellonia szybko odpowiada Legii i wciąż jest w grze o tytuł!
  • 28. min Burliga ruszył prawą stroną, ale dośrodkował niedokładnie
  • 30. min Jedna z nielicznych prób Zagłębia, słabo i niecelnie z 20 m strzelał Tosik
  • 33. min Rzut rożny dla Zagłębia
  • 36. min Zagłębie nieco otrząsnęło się z dużej przewagi Jagiellonii i próbuje coś zdziłać
  • 36. min Fatalna strata gospodarzy na własnej połowie. Novikovas zatańczył w polu karnym, wreszcie wyłożył Sheridanowi, ale ten koszmarnie skiksował
  • 38. min Novikovas o malo nie zaskoczył Hładuna nieudanym dośrodkowaniem
  • 40. min Tosik wyprostowaną nogą zaatakował Mitrovicia! To powinna być kartka, mimo że czysto nie trafił
  • 43. min Na spalonym był Sheridan i nie biegł nawet za piłką
  • 44. min KOńcówka pierwszej połowy nie zachwyca, Jagiellonia jakby zadowolona minimalnym prowadzeniem
  • 44. min Faul Burligi na Jagielle
  • 44. min Starzyński dośrodkował z wolnego, a Sheridan wybił głową na aut
  • 45. min Faulował Guldana Novikovas w walce o górną piłkę
  • 46. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Tosik za brutalny faul z tyłu na Sheridanie
  • 46. min W końcu doczekał się kartki Tosik
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Oba zespoły bez zmian
  • 47. min Faulowany Sheridan w strefie środkowej
  • 49. min Pospiszil zmarnował znakomita okazję! Świetnie wyłożył mu piłkę Frankowski na 11. metr, ale ten nie trafił
  • 51. min Znakomitą okazję marnuje teraz Zagłebie! Świetne podanie otrzymał Maresz i ruszył w kierunku bramki. Uderzył mocno z lekkiego kąta, ale Kalemen nie dał się zaskoczyć!
  • 51. min Rzut rożny dla Zagłębia. Mocny strzał Jagiełły z dystansu broni Kelemen
  • 52. min Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 53. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Bartosz Kwiecień
  • 53. min Bramkę wypracował Sitya Haubert Guilherme
  • 54. min Guilherme dośrodkował z kornera przed bramkę, a Kwiecień kapitalnie trafił głową!
  • 54. min Kwiecień trafił głową w drugim meczu z rzędu!