• (75') J. Maresz A. Woźniak
  • (61') D. Smuga Angulo
  • (70') M. Urynowicz Hajda
  • (82') D. Kądzior D. Liszka
  • 15:18 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 34. kolejki Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze.
  • 15:19 Zagłębie i Górnik zajmują odpowiednio 6. i 5. miejsce w tabeli.
  • 15:20 Jeżeli "Miedziowi" przegrają praktycznie stracą szansę na grę w europejskich pucharach.
  • 15:20 Górnik dzięki zwycięstwu może awansować na czwarte miejsce w tabeli.
  • 15:28 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 15:28 Mecz poprowadzi sędzia Paweł Gil.
  • 15:29 Guldan i Matuszek w roli kapitanów.
  • 15:32 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Pierwszy faul na Kurzawie i z rzutu wolnego ma szansę Górnik.
  • 2. min Nie wyszło dośrodkowanie Kurzawie.
  • 3. min Teraz w ataku Zagłębie, ma aut na wysokości pola karnego.
  • 4. min Uderzenie Kądziora z daleka, mocno niecelne.
  • 7. min Balić, Tuszyński i Starzyński próbowali kombinacyjnej akcji przy linii bocznej, ale niespecjalnie im się udała.
  • 7. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Urynowicz
  • 7. min Fatalny błąd obrońców Zagłębia!
  • 8. min Hładun z "piątki" podał do Matuszczyka, tego naciskał Żurkowski i we własnym polu karnym podał wprost do Urynowicza.
  • 8. min Urynowicz wykorzystał sytuację sam na sam bez problemu.
  • 9. min Bardzo brzydki faul na Urynowiczu.
  • 10. min Guldan wyraźnie spóźnił się ze wślizgiem.
  • 11. min Mocny strzał Kurzawy z rzutu wolnego, ale nie sprawił problemów Hładunowi.
  • 11. min Faulował Matuszek przed polem karnym.
  • 12. min Żyra ładnie zwiódł dwóch rywali.
  • 12. min Starzyński! W mur.
  • 13. min Znokautowany Urynowicz. Prosto w czoło dostał silnie bitą piłką.
  • 16. min Indywidualna akcja Kurzawy.
  • 17. min Minął trzech rywali, zatrzymał się na czwartym.
  • 18. min Suarez wybił dośrodkowanie Maresza.
  • 20. min Faul Tuszyńskiego na Kądziorze w walce o piłkę.
  • 21. min Czerwiński dwukrotnie dośrodkował z prawej strony, najpierw piłka została wybita, potem zablokowana.
  • 22. min Sprytny strzał Starzyńskiego z rzutu wolnego!
  • 23. min Ze sporymi problemami poradził sobie Loska, to było naprawdę trudne uderzenie do obrony.
  • 25. min Kombinacyjna akcja Górnika zapowiadała się świetnie do momentu w którym jeden z zawodników potknął się o piłkę w polu karnym.
  • 28. min Bardzo ładna akcja Czerwińskiego, który na prawej stronie minął rywala i dograł do Jagieły w pole karne.
  • 28. min Ten uderzył nad bramką, ale będzie jeszcze rzut rożny.
  • 30. min Maresz uderzył bardzo mocno, ale bardzo niecelnie.
  • 31. min Świetne dośrodkowanie Wieteski w pole karne! Mógł przeciąć je i Smuga i Urynowicz, ale obaj nie trafili w piłkę.
  • 34. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Damian Kądzior
  • 34. min Bramkę wypracował‚: Daniel Smuga
  • 35. min Kapitalne podanie Smugi! Kądzior miał przed sobą tylko bramkarza i mocnym strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w bramce.
  • 36. min Balić! Mocno strzela głową, ale niecelnie.
  • 37. min Kolejna świetna kombinacyjna akcja Górnika. Kądzior zagrał w pole karne do Urynowicza, ten wystawił piłkę Smudze, którego strzał przeleciał nad bramką.
  • 38. min Strzał Żyry po dośrodkowaniu Czerwińskiego, niecelny.
  • 39. min Bardzo aktywny jest w ofensywie Czerwiński już kolejny mecz.
  • 39. min Maresz przeciął podanie obrońcy Górnika, ale nie zdołał opanować piłki.
  • 40. min Kądzior podbił sobie piłkę i chciał dośrodkować przewrotką, ale piłka wyszła poza boisko.
  • 43. min Faulowany Kądzior na prawej stronie boiska.
  • 44. min Sprytnie rozegrał Górnik rzut wolny, zakończył akcję strzałem Wieteska, ale nie trafił w bramkę.
  • 46. min Przypadkowo piłka spadła na nogę Starzyńskiemu na 16 m.
  • 46. min Uderzył, ale po raz kolejny niecelnie.
  • 16:18 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:18 Z przyjemnością patrzy się na grę Górnika, który świetnie spisuje się w ofensywie.
  • 16:19 Aż 69 proc. posiadania piłki po stronie Zagłębia, ale groźniejsze ataki przeprowadzał Górnik.
  • 16:33 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 46. min Schodzi z boiska Patryk Tuszyński, a za niego wchodzi Łukasz Moneta
  • 47. min Arbiter odgwizdał spalonego Maresza.
  • 49. min Kurzawa miał piłkę na nodze przed polem karnym, ale nieczysto uderzył.
  • 50. min Świetna akcja Żurkowskiego. Minął dwóch zawodników i z 16 m strzelił w kierunku dalszego słupku. Zabrakło precyzji.
  • 52. min Czerwiński popisał się kapitalnym przechwytem piłki, ale rozprowadzenie kontrataku trzech na dwóch zupełnie mu nie wyszło.
  • 53. min Jagiełło sprzed pola karnego strzelał wolejem, ale obk słupka bramki.
  • 55. min Faul Bochniewicza na Mareszu.
  • 56. min Czerwiński wywalczył rzut rożny.
  • 57. min Faulowany Smuga.
  • 60. min Kurzawa poturbowany po powietrznym starciu z rywalem. Boleśnie upadł na ziemię.
  • 61. min Schodzi z boiska Daniel Smuga , a za niego wchodzi Igor Angulo Albóniga
  • 61. min Wraca do gry po kontuzji najlepszy snajper ligi.
  • 63. min Zbyt głębokie dośrodkowanie Guldana padło łupem Loski.
  • 65. min Rzut rożny dla Zagłębia.
  • 67. min Faul Gryszkiewicza na Czerwińskim z boku pola karnego.
  • 67. min Żółtą kartkę otrzymuje Adrian Gryszkiewicz
  • 69. min Mocno cofnął się Górnik w drugiej połowie.
  • 69. min Jeszcze jeden rzut rożny dla Zagłębia.
  • 70. min Schodzi z boiska Marcin Urynowicz , a za niego wchodzi Wojciech Hajda
  • 71. min Schodzi z boiska Adam Matuszczyk, a za niego wchodzi Jakub Tosik
  • 73. min Teraz Górnik rozgrywa piłkę.
  • 74. min Piłka trafia w poprzeczkę bramki Loski!!!
  • 74. min Matuszczyk nie zrozumiał się z kolegą i po jego główce w kapitalnej sytuacji znalazł się Starzyński.
  • 75. min W sytuacji sam na sam trafił jedynie w poprzeczkę.
  • 75. min Schodzi z boiska Jakub Maresz, a za niego wchodzi Arkadiusz Woźniak
  • 76. min 6 125 widzów na stadionie w Lubinie.
  • 76. min Żółtą kartkę otrzymuje Ľubomír Guldan
  • 77. min Mocny strzał głową Wieteski, ale niecelny.
  • 80. min Niecelny strzał na bramkę Loski.
  • 82. min Schodzi z boiska Damian Kądzior , a za niego wchodzi Daniel Liszka
  • 83. min Ostre starcie Woźniaka z Bochniewiczem.
  • 85. min Czerwiński zatrzymany w polu karnym.
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Tosik
  • 86. min Kartka za faul na Żurkowskim.
  • 89. min Ostatnie ataki Zagłębia.
  • 91. min Zbyt długie podanie do Jagiełły.
  • 17:22 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:23 Górnik odnosi pewne zwycięstwo i awansuje na czwarte miejsce w tabeli.
  • 17:33 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!