• 20:37 Stadion San Siro w Mediolanie wypełniony po brzegi. Fani wciąż wierzą w awans na MŚ w Rosji
  • 20:39 Oba zespoły już w tunelu prowadzącym na murawę słynnego stadionu
  • 20:40 Hiszpański arbiter wyprowadził obie drużyny na boisko
  • 20:41 Hymn Szwecji
  • 20:42 Fatalne zachowanie włoskich kibiców, którzy gwizdali na hymnie rywali! W tym czasie Gianluigi Buffon bił brawo, próbując zachować klasę w przeciwieństwie do swoich kibiców
  • 20:43 A teraz pieśń narodowa Włoch
  • 20:46 Przywitanie kapitanów Buffona i Granqvista oraz arbitrów
  • 20:47 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Przy piłce Włosi
  • 2. min Pierwsza próba ataku gospodarzy, ale nie opanował piłki Immobile
  • 2. min Gdy Szwedzi są przy piłce, fani gwiżdżą
  • 3. min Faulował w ataku Immobile, a poszkodowanym Granqvist
  • 3. min Wysoki pressing Szwedów, niemal już na polu karnym Włochów
  • 4. min Wracający Immobile na spalonym
  • 5. min Faul Larssona na Gabbiadinim
  • 6. min Pierwszy strzał Włochów. Niecelnie z powietrza z dystansu uderzał Florenzi
  • 7. min Faulowany przy linii bocznej Larsson
  • 8. min Johansson bez problemu zatrzymał Candrevę przy linii bocznej
  • 9. min Żółtą kartkę otrzymuje Giorgio Chiellini, który ostro protestował
  • 9. min Włosi domagali się karnego po starciu Parolo z Augustinssonem, ale sędzia uznał, że nic nie było
  • 10. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakob Johansson za faul
  • 11. min Faulował w strefie środkowej Florenzi. Dużo ostrej walki od początku
  • 11. min Bardzo ryzykowne zagranie do Buffona. Szwedzi wciąż w bardzo wysokim pressingu
  • 11. min Rzut rożny dla Włochów
  • 12. min Rzut rożny dla Włoch po raz drugi
  • 13. min Faul Chielliniego, który wyszedł na ten mecz mocno nabuzowany
  • 13. min Teraz Szwedzi domagali się karnego! Ale sędzia był zdecydowany
  • 14. min Darmian naciskany uderzył słabo zza pola karnego
  • 14. min Wczesniej Darmian dotykał piłki ręką we własnym polu karnym, nabity z bliska
  • 16. min Z ostrego kąta strzelał Immobile, ale trafił w boczną siatkę
  • 17. min Johansson na środku boiska z fatalnie wygladającą kontuzją!
  • 17. min Prawdopodobnie chodzi o kolano, bo źle stanął Szwed
  • 19. min Na noszach opuszcza boisko Johansson
  • 19. min Schodzi z boiska Jakob Johansson , a za niego wchodzi Gustav Svensson
  • 21. min Rzut rożny dla Włochów, ale nic z niego nie wyszło
  • 22. min Żółtą kartkę otrzymuje Andrea Barzagli za faul na uciekającym Forsbergu
  • 23. min Pierwszy groźny strzał Szwedów. Buffon łapie jednak pilkę po uderzeniu z prawej strony Claessona
  • 24. min Candreva chytrze wrzucił piłkę w pole karne, ale nikt nie dołożył nogi, by skierować piłkę do siatki
  • 25. min Forsberg wyszedł z szybką akcją, ale zostal powstrzymany na połowie rywali. Domagał się rzutu wolnego, ale sędzia uznał, że nic nie było
  • 27. min Błyskawicznie doszli Włosi pod pole karne Szwedów, ale podanie Candrevy przejęli rywale
  • 27. min Candreva huknął jak z armaty tuż nad poprzeczką!
  • 28. min Strzelał z kilku metrów kończąc akcję Immobile
  • 28. min Jakiś uraz Bonucciego. Potrzebna pomoc medyczna
  • 29. min Włoski obrońca póki co poza boiskiem
  • 29. min Żółtą kartkę otrzymuje Emil Forsberg
  • 30. min Forsberg domagał się karnego po tym, jak trafił w rekę Barzagliego
  • 30. min Sędzia uznał, że Szwed przesadził z protestami i ukarał go kartką
  • 32. min Faulował w ataku Immobile
  • 33. min Claesson łatwo poradził sobie przy linii bocznej z rozpędzonym Darmianem
  • 35. min Darmian w nieudanej wrzutce w pole karne. Piłka w rękach Olsena
  • 35. min Ucieka czas Włochom. Szwedzi wciąż bliżsi mundialu
  • 38. min Faulowany przez Parolo Larsson, wyprowadzający piłkę
  • 39. min Darmian faulowany na własnej połowie
  • 39. min Szybka akcja Włochów prawym skrzydłem, ale kiepskie dośrodkowanie Parolo padło łupem obrońców
  • 40. min Immobile!
  • 40. min Szwedzi wybijają sprzed linii bramkowej!
  • 42. min Po prostopadłym zagraniu do Immobile, uderzył on pod brzuchem wybiegającego Olsena, ale piłka nie dotoczyła się do bramki, wybita przez Szweda
  • 42. min Później Parolo z 16 m strzelał tuz nad bramką Szwecji
  • 43. min Znakomita akcja Włochów. Kilka podań, ale zagranie Immobile nie doszło do Parolo!
  • 43. min Rośnie przewaga Włochów w końcówce pierwszej połowy
  • 44. min Bonucci główkuje tuż nad bramką po zagraniu z wolnego Gabbiadiniego
  • 45. min Florenci znakomicie ograł obrońcę i zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Olsen nie dał się zaskoczyc
  • 46. min Sędzia doliczył trzy minuty
  • 47. min Fatalne dośrodkowanie Darmiana z lewej strony. Piłka opuściła boisko
  • 48. min Sędzia upomniał włoskiego selekcjonera i jego sztab za jakieś pretensje
  • 21:35 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Darmian zagrał ręką, przyjmując piłkę przed bramką Szwedów - uznał sędzia
  • 48. min Potem Włoch zderzył się ze szwedzkim obroncą
  • 48. min Skończyło się na rzucie wolnym dla Szwecji we własnym polu karnym
  • 48. min Uderzony w brzuch Darmian jeszcze się nie podniósł
  • 49. min Darmian na razie poza boiskiem
  • 50. min Faul Immobile na Svensonie
  • 52. min Nieudane dośrodkowanie Chielliniego i piłka padła łupem Olsena
  • 54. min Pomylił się o centymetry Florenzi!
  • 54. min Uderzył z powietrza po dośrodkowaniu Darmiana
  • 54. min Schodzi z boiska Ola Toivonen , a za niego wchodzi Isaac Kiese Thelin
  • 57. min Gabbiadini faulował Larssona w okolicy pola karnego Szwedów i akcja Włochów przepadła
  • 58. min Olsen z kłopotami łapie piłkę po przyblokowanym strzale Chielliniego!
  • 59. min Berg fatalnie zepsuł kontrę Szwedów. A była to dobra okazja, by ukąsić gospodarzy
  • 60. min Znów świetna kontra goście, ale Thelin długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany
  • 60. min Rzut rożny dla Włochów
  • 61. min Przyblokowany strzał Candrevy tuż obok bramki gości
  • 61. min Rzut rożny dla Włochów
  • 61. min Faul Gabbiadiniego w ataku
  • 62. min Trener Gian Piero Ventura zaraz wzmocni siłę ataku Włochów
  • 63. min Schodzi z boiska Matteo Darmian, a za niego wchodzi Stephan El Shaarawy
  • 64. min Schodzi z boiska Manolo Gabbiadini, a za niego wchodzi Andrea Belotti
  • 64. min Immobile dopadł do piłki od Candrevy, ale minimalnie chybił!
  • 65. min Żółtą kartkę otrzymuje Carl Mikael Lustig za faul na El Shaaravwym
  • 66. min Rzut rożny dla Włochów. Wcześniej piłka przypadkowa spadła na poprzeczkę po odbiciu od Lustiga
  • 67. min Dramatycznie rozegrany rzut rożny przez Włochów
  • 68. min Szwedzi już tylko bronią własnej bramki, ale Włosi wciąż nie potrafią zadać ciosu. jeden gol dałby im dogrywkę
  • 69. min Żółtą kartkę otrzymuje Isaac Kiese Thelin, który uderzył w twarz Bonucciego
  • 70. min W końcu jakieś szybkie wyjscie Szwedów, ale zablokowany strzał Forsberga
  • 70. min Rzut rożny dla drużyny włoskiej
  • 72. min Schodzi z boiska Viktor Claesson , a za niego wchodzi Marcus Rohdén
  • 74. min Olsen łapie piłkę po mocnym strzale z dystansu Candrevy
  • 74. min Faul Rohdena na Chiellinim
  • 75. min A teraz faul Włochów przed szwedzką bramką
  • 76. min Za chwilę ostatnia zmiana u Włochów
  • 76. min Schodzi z boiska Antonio Candreva, a za niego wchodzi Federico Bernardeschi
  • 77. min Florenzi strzela nad bramką gości z kilkunastu metrów
  • 79. min El Shaarawy próbował dośrodkowania z lewej strony, ale posłał piłkę w trybuny
  • 80. min KOntra Szwedów zakonczona fatalnym strzałem Berga, wysoko nad bramką Włochów
  • 81. min 10 minut plus doliczenie dzieli Szwedów od wyjazdu na mundial
  • 82. min Faulowany Jorginho 30 m od bramki Szwedów
  • 83. min Immobile na spalonym. Wcześniej Olsen odbił piłkę po główce Florenziego
  • 84. min Piłka w siatce Włochów! Ale Berg był na spalonym
  • 85. min Bernardeschi w pole karne, ale piłka momentalnie wybita głową przez Szweda
  • 86. min Płaski strzał z dystansu Belottiego obok bramki Olsena
  • 87. min Bomba El Shaarawy'ego! Broni Olsen!
  • 87. min To mogą być ciężkie minuty dla Szwedów. Końcówka!