• 15:29 Minus pięć stopni dziś w Płocku. Niełatwe warunki do gry
  • 15:32 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min W pierwszych sekundach to Śląsk utrzymuje się nieco dłużej przy piłce
  • 3. min Pierwszy strzał gości. Riera próbował szczęścia zza pola karnego, ale Kiełpin pewnie złapał piłkę
  • 4. min Slupek ratuje Wisłę!
  • 4. min Po akcji lewą stroną, piłka trafiła do Morioki. Ten uderzył lekko, piłka otarła się jeszcze o Bilińskiego i uderzyła w słupek
  • 6. min Nieudane dośrodkowanie gospodarzy z rzutu wolnego i Pawełek ze spokojem złapał piłkę
  • 8. min Merebashvili wpadł w pole karne, ale nie zdołał wygrać pojedynku ze zdecydowanie wybiegającym Pawełkiem, który zatrzymał to "dziubnięcie" piłki przez rywala
  • 9. min Dankowski szarpnął prawym skrzydłem, ale uważnie pilnował go Reca, który przerwał akcję, wybijając na aut
  • 10. min Wlazło ciagnął piłkę środkiem pola, wreszcie faulowali go rywale, co zauwazył sędzia
  • 11. min Riera próbował dośrodkowania z prawej strony, ale kompletnie mu ono nie wyszło i piłkę złapał Kiełpin
  • 11. min W ataku tym razem Wisła. Piątkowski podawał jednak słabo z lewej strony wprost na nogi rywali
  • 11. min A teraz Reca strzelał zza pola karnego, ale daleko od bramki Śląska
  • 13. min Pawelec przeciął na lewej stronie akcję Wisły
  • 14. min Długa piłka z obrony Sląska, ale z przodu byli tylko obrońcy gospodarzy, którzy przejęli futbolówkę
  • 14. min Dankowski faulowany w strefie środkowej przez Rogalskiego
  • 16. min Merebashvili próbował mocną piłka przerzucić grę Wisły z prawej na lewa stroną, ale zrobił to bardzo nieudanie. Pawełek przejął piłkę
  • 16. min Faul Piątkowskiego na Pawelcu przy linii bocznej
  • 19. min Wisła próbowała ofensywnej akcji, ale Reca nie miał komu zagrać i stracił piłkę
  • 22. min Długa piłka wiślaków, przejął ją Merebashvili, odegrał do Iliewa, ale ten łatwo oddał ją rywalom
  • 24. min Po obiecującym początku tempo meczu nieco spadło, a przede wszystkim nic ciekawego nie dzieje się przed bramkami
  • 25. min Merebashvili zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeleciała daleko od bramki Śląska
  • 26. min Wreszcie składna akcja. Próbowali goście. Pich pięknie wyłozył piłkę Morioce, ale strzał tego ostatniego został zablokowany przez obrońców
  • 29. min Rzut rożny dla Wisły po przyblokowanym strzale Merebashvilego
  • 29. min Główkował po kornerze Sylwestrzak, ale była to nieudana próba
  • 30. min Riera uderzył efektownie z pola karnego, ale został zablokowany, chyba przez kolege z zespołu, Bilińskiego
  • 31. min Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Wlazło
  • 32. min Wlazło niebezpiecznym wslizgiem zaatakował Rierę, choć trafił najpierw w piłkę
  • 33. min Faul Riery na Recy 35 m od bramki Śląska
  • 34. min Riera i Byrtek leżą na polu karnym Sląska, zderzyli się głowami
  • 34. min Sędzia szybko wezwał pomoc
  • 34. min Na szczęscie zderzenie głowami nie okazało się groźne i gra już wznowiona
  • 35. min Dankowski dośrodkował z prawej strony. Biliński uprzedził niepewnie wychodzącego Kiełpina, ale spudłował głową
  • 37. min Śląsk długo rozgrywał zamek przed bramką Wisły, ale nie wyszedl z tego żaden groźny strzał
  • 39. min Żółtą kartkę otrzymuje Dimityr Iliew, który faulował przed polem karnym Madeja
  • 40. min Rzut wolny z 20 metrów i dobra okazja dla Sląska
  • 41. min KOvacević uderzył z wolnego nad murem, ale w środek. Kiełpin pewnie złapał piłkę
  • 43. min Kiełpin łapie piłkę po koronkowej akcji Śląska, w której zabrakło jednak strzału
  • 44. min Kiełpin za polem karnym! Wslizgiem ubiegł Bilińskiego
  • 44. min Sylwestrzak uderzył z dystansu tak, że piłka wyszła na aut boczny!
  • 44. min Arbiter odgwizdał spalonego Piątkowskiego
  • 46. min Świetna akcja Wisły i Pawełek obronił płaski strzał Merebashvilego
  • 46. min Powinien być rzut rożny, ale sędzia tego nie zauwazył
  • 47. min Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy
  • 16:18 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Odważnie zaczęła Wisła, już była w polu karnym Sląska
  • 47. min W odpowiedzi Morioka zbyt słabo, by pookonać Kiełpina
  • 49. min Pich zagrywał z rzutu wolnego przed bramkę Wisły, ale tam króluje Kiełpin, który pewnie złapał piłkę
  • 51. min Madej popisał się efektownym uderzeniem z 25 metrów, a piłka przeleciała tuż nad okienkiem bramki gospodarzy
  • 53. min Setkę zmarnował Morioka, który z siedmiu metrów posłał piłkę w trybuny, po dośrodkowaniu Dankowskiego!
  • 56. min Niezła akcja Sląska, ale nieco wyrzucony Pich nie zdołał mocno uderzyć
  • 57. min Faul Pawelca na Merebaszwilim na połowie Wisły
  • 59. min Było gorąco przed bramką Śląska po wrzucie z autu, ale Pawelec wybił piłkę głową sprzed bramki
  • 60. min Merebaszwili dośrodkował z prawej strony, ale nikt z jego partnerów nie powalczył o górną piłkę
  • 61. min Faulowany w strefie środkowej Rogalski przez Rierę
  • 62. min Schodzi z boiska Mateusz Piątkowski, a za niego wchodzi Jose Martinez Kante
  • 62. min Pierwsza zmiana w meczu. Debiut Piątkowskiego zakończony
  • 64. min Morioka w pięknym strzale zza pola karnego, ale piłka trafiła w Bozicia i minęla bramkę Wisły
  • 64. min Rzut rożny dla Sląska
  • 66. min Biliński zatrzymany wślizgiem w polu karnym Wisły
  • 67. min Schodzi z boiska Llorenç Riera Ortega , a za niego wchodzi . Alvarinho
  • 67. min Rzut rożny dla Śląska
  • 69. min Merebaszwili uderzył potężnie z 10 metrów po akcji Kante, ale piłka przeleciała obok bramki Śląska
  • 71. min Madej lekko w pole karne z lewej strony, ale wprost w ręce Kiełpina
  • 72. min Iliew strzelał z 20 metrów, piła otarła się jeszcze o jego kolegę, ale minęla bramkę Śląska
  • 73. min Schodzi z boiska Maksymilian Rogalski, a za niego wchodzi Siergiej Kriwiec
  • 76. min 2117 widzów ogląda dzisiejszy mecz w Płocku
  • 77. min Biliński próbował strzelać przewrotką. Piłka trafiła do Picha, ale nie zdołał on oddać strzału na bramkę Wisły
  • 78. min Schodzi z boiska Arkadiusz Reca, a za niego wchodzi Damian Piotrowski
  • 78. min Gospodarze wykorzystali już limit zmian
  • 80. min Morioka podał do Kovaczevicia, ten podciągnął w kierunku bramki Wisły i oddał piłkę rywalom
  • 80. min W odpowiedzi Merebaszwili strzelał z pola karnego, ale został zablokowany!
  • 82. min Merebaszwili ograł wszystkich, łącznie z Pawełkiem, a na koniec... przewrócił się na piłce!
  • 83. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Robert Pich
  • 83. min Bramkę wypracował Ryota Morioka
  • 83. min Morioka wkroczył z piłką w pole karne, podał do Picha, a ten pięknym strzałem przy słupku pokonał Kiełpina!
  • 87. min Gospodarze próbują walczyć o remis, ale akcja nieudana. Piłka w rękach Pawełka
  • 88. min Schodzi z boiska Łukasz Madej , a za niego wchodzi Ostoja Stjepanović
  • 91. min To już ostatnia minuta regulaminowego czasu. Wisła szuka remisu, ale Śląsk gra daleko od swojej bramki
  • 92. min Ależ okazja dla Śląska, Morioka i Biliński tak długo bawili się z piłka, że stracili szansę na dobicie gospodarzy
  • 92. min Sędzia doliczył trzy minuty
  • 93. min Pawełeek zatrzymał Iliewa!
  • 94. min Schodzi z boiska Robert Pich , a za niego wchodzi Joan Roman
  • 95. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jose Martinez Kante
  • 17:25 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:26 Kante równo z końcowym gwizdkiem ratuje remis dla Wisły. Efektownie ograł rywala i uderzył przy słupku!