• (63') Á. Gyurcsó S. Delew
  • (73') D. Kort M. Listkowski
  • 15:13 Dziewiąta kolejka Ekstraklasy!
  • 15:14 Zapraszamy na relację na żywo z meczu Wisła Płock - Pogoń Szczecin!
  • 15:20 Wisła wciąż bez Semira Stilicia, który niedawno zasilił zespół. Trener Jerzy Brzęczek tłumaczy, że Stilić miał długą przerwę i na dziś jeszcze nie jest gotowy
  • 15:23 W Pogoni kilka wymuszonych zmian. Do jedenastki wskoczyli: Jarosław Fojut, Tomasz Hołota i Łukasz Zwoliński. W składzie brakuje m.in. Cornela Rapy i Adama Frączczaka
  • 15:27 Piłkarze już na murawie
  • 15:28 Mecz poprowadzi sędzia Paweł Raczkowski
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Piłka już w polu karnym Wisły, ale Seweryn Kiełpin bez problemu ją złapał
  • 3. min Ręką pomógł sobie jeden z wiślaków w środku pola. Rzut wolny dla Pogoni
  • 4. min Szymański ostro potraktował Korta w środku pola
  • 4. min Tylko garstka widzów na trybunach stadionu w Płocku. Dla kogo tu grać?
  • 6. min Drygas faulował Stefańczyka przy linii bocznej
  • 7. min Furman dośrodkował z wolnego w pole karne, ale goście łątwo wyjasnili sytuację
  • 8. min Varela próbował przedrzeć się w narozniku boiska, ale wyjechał z piłką za linię końcową
  • 9. min Błąd Dwalego, piłkę przejął Michalak i miał setkę, ale przegrał z Załuską!
  • 9. min Rzut wolny dla Wisły z 20 metrów
  • 11. min Uderzenie z dystansu gospodarzy bardzo niecelne
  • 11. min Z wolnego strzelał Stefańczyk
  • 11. min Rzut rożny dla Wisły
  • 13. min Kolejny korner dla gospodarzy
  • 13. min Furman dośrodkował, ale znów bez zagrożenia przed bramką Pogoni
  • 14. min Piątkowski próbował czegoś w rodzaju przewrotki, ale uderzył słabo i niecelnie
  • 15. min Zwoliński faulował Stefańczyka na połowie gospodarzy
  • 16. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kamil Drygas
  • 17. min Bramkę wypracował David Niepsuj
  • 18. min Formella znakomicie rozrzucił akcję na prawo. Niepsuj idealnie dośrodkował wzdłuż bramki, a Drygas urwał się obrońcom i wpakował piłkę z powietrza do siatki!
  • 18. min Rzut rożny dla Wisły
  • 22. min Wisła próbuje przejąć inicjatywę
  • 23. min Portowcy jednak nie dopuszczają do zagrożenia przed swoją bramką
  • 23. min Gyurcso dośrodkował kąśliwie w pole karne Wisły, ale partnerzy nie zrozumieli jego intencji
  • 24. min Rzut rożny dla Wisły po ładnej akcji i wrzutce Michalaka z prawej strony
  • 25. min Miękka wrzutka przed bramkę Pogoni, ale Dwali głową wybija piłkę daleko
  • 28. min Pogoń rozegrała ładną akcję. Piłka powędrowała na lewo do Nunesa, ale ten zepsuł wszystko, dośrodkowując poza linię końcową
  • 30. min Jak mówią statystyki dzisiejszy gol Drygasa był jego pierwszym trafieniem od 2373 minut
  • 32. min Słupek ratuje Pogoń!
  • 32. min Ależ mieli szczęście goście!
  • 34. min Załuska niepotrzebnie wychodził z bramki. Michalak podał obok niego i piłka trafiła w słupek! Ani Piątkowski ani Furman nie zdołali dobić piłki do siatki
  • 34. min Po chwili Varela znakomicie przedarł się prawą stroną. Znów dał się zgubić Nunes. Varela podał przed bramkę, ale znów obrońcy Pogoni zdołali zażegnać niebezpieczeństwo'
  • 37. min Niepsuj dobrze dośrodkował z prawej strony, ale tym razem piłkę pewnie złapał Kiełpin
  • 41. min Wisła jeszcze próbuje coś stworzyc w pierwszej połowie, przede wszystkim prawym skrzydłem
  • 42. min Arbiter odgwizdał spalonego Piątkowskiego
  • 42. min Faul w ataku Zwolińskiego
  • 43. min Ostra walka Piatkowskiego z Fojutem w narożniku boiska. Ostatecznie piłka od bramki dla Pogoni
  • 44. min Zwoliński główkował z bliska obok bramki Wisły!
  • 45. min Leży na murawie Hołota po walce o górną piłkę
  • 16:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Schodzi z boiska Tomasz Hołota , a za niego wchodzi Jakub Piotrowski
  • 47. min Rzut rożny dla Pogoni, która lepiej zaczęła drugą połowę
  • 50. min Furman z wolnego rozrzucił akcję na prawo, ale na zgraniu głową się skończyło. Goście wybili piłkę w aut
  • 51. min Żółtą kartkę otrzymuje Giorgi Merebashvili, który fatalnie stracił piłkę, a potem faulował rywala
  • 51. min Faulowany był Formella
  • 52. min Rzut rożny dla Pogoni
  • 53. min Ależ szczęście mieli gospodarze, bo Formella w ostatniej chwili został zablokowany przed bramką przez Stefańczyka!
  • 53. min Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Kort
  • 53. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Damian Szymański
  • 54. min Bramkę wypracował Giorgi Merebashvili
  • 55. min Wisła Płock wyrównuje! Merebaszwili przedarł się lewą stroną i podał płasko, odbita piłka trafiła przed pole karne do Szymańskiego, a ten huknąłw górny róg. Piękny gol!
  • 55. min Faul na Furmanie przed polem karnym Pogoni
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Lasza Dwali
  • 56. min Furman uderzył z wolnego chytrze obok muru, ale i obok bramki!
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Dariusz Formella, który nie zgadzał się z decyzją sędziego
  • 61. min Varela dośrodkował z wolnego za mocno dla kolegów i Załuska pewnie złapał piłkę
  • 61. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Piątkowski
  • 61. min Bramkę wypracował Damian Szymański
  • 62. min Szymański popisał się miękkim, precyzyjnym podaniem, a Piątkowski efektowną główką z 10 metrów dał prowadzenie Wiśle!
  • 63. min Schodzi z boiska Ádám Gyurcsó , a za niego wchodzi Spas Borislavov Delew
  • 68. min Rzut wolny dla Pogoni z dogodnej odległości od bramki Wisły
  • 68. min Niespełna 23 metry od bramki gospodarzy
  • 69. min Delew nad murem i nad bramką Wisły
  • 71. min Posiadanie piłki teraz minimalnie (52-48 proc.) na korzyść Pogoni, ale na prowadzeniu wciąż Wisła
  • 71. min Schodzi z boiska Nico Varela, a za niego wchodzi Jose Martinez Kante
  • 73. min Schodzi z boiska Dawid Kort , a za niego wchodzi Marcin Listkowski
  • 73. min Furman groźnie dośrodkował z prawej strony, a piłka przeleciała tuż obok bramki Załuski
  • 75. min Schodzi z boiska Konrad Michalak, a za niego wchodzi Arkadiusz Reca
  • 77. min Przed chwilą Drygas padł w polu karnym Wisły i chciał wymusić karnego, ale sędzia nie dał się nabrać
  • 77. min W odpowiedzi Merebaszwili znów przedarł się lewą stroną i podał płasko, ale nikt nie zakończył akcji strzałem
  • 77. min Faulował Furman na swojej połowie
  • 78. min Rzut rożny dla Pogoni
  • 81. min Ostatnie 10 minut regulaminowego czasu. Pogoń wciąż marzy o remisie
  • 82. min Merebaszwili w indywidualnej akcji. Zakończył niecelnym strzałem
  • 85. min Rzut rożny dla Wisły
  • 85. min 6-3 w rzutach rożnych dla wiślaków
  • 88. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Szymański
  • 88. min 3111 widzów ogląda dzisiejsze spotkanie
  • 89. min Niewiele ciekawego na murawie. Pogoń nie jest w stanie zepchnąć Wisły do obrony. Gospodarze grają już powoli na czas
  • 93. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Arkadiusz Reca
  • 93. min Po kontrze Wisły Reca urwał się prawą stroną, wpadł w pole karne i pogrążył gości mocnym uderzeniem! 3-1!