• (74') K. Biliński A. Reca
  • (68') Hildeberto Pereira M. Kucharczyk
  • (75') C. Pasquato D. Nagy
  • (81') D. Chima K. Mączyński
  • 15:18 Trener Jacek Magiera na mecz z Wisłą wystawił praktycznie rezerwowy skład. Widać, że dla "Wojskowych" priorytetem będzie rozgrywany w tygodniu mecz w el. do Ligi Europejskiej.
  • 15:21 Obie drużyny w lidze mają taki sam bilans: dwa zwycięstwa, remis i dwie porażki.
  • 15:25 Debiut w Ekstraklasie zaliczy dzisiaj Hildeberto Pereira.
  • 15:27 Piłkarze wychodzą już na murawę!
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Sporo kibiców pojawiło się dzisiaj w Płocku.
  • 3. min Merebaszwili dostał dobrą piłkę na lewą stronę i wpadł z nią w pole karne Legii. Za długo jednak zwlekał ze strzałem, ale wywalczył rzut rożny.
  • 4. min Dośrodkowanie Furmana i faulowany był Radosław Cierzniak. Piłka dla gości.
  • 5. min Faulowany Broź blisko pola karnego Wisły.
  • 5. min Faulował Merebaszwili.
  • 6. min Dośrodkowanie Pasquato i żaden z zawodników Legii nie zdołał oddać strzału.
  • 8. min Hildeberto próbował dośrodkowywać piłkę w pole karne gospodarzy, ale zrobił to bardzo nieudolnie.
  • 10. min Faulowany Jędrzejczyk we własnym polu karnym.
  • 12. min Groźna akcja Legii!
  • 12. min Pasquato dostał dobrą piłkę przed szesnastym metrem i zdecydował się na strzał. Futbolówka poszybowała jednak nad bramkę.
  • 14. min I kolejna próba gości. Tym razem na strzał zdecydował się Tomasz Jodłowiec. Pewnie złapał jednak piłkę Kiełpin.
  • 15. min Lebedyński złapany na spalonym.
  • 19. min Faulowany Hildeberto w środkowej części boiska.
  • 21. min Kolejny groźny strzał Jodłowca. Kiełpin wybił jednak futbolówkę i nie dał się pokonać!
  • 24. min Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale gra przerwana po faulu na Moulin.
  • 25. min Kibice Wisły prezentują efektowną kartoniadę. Pojawił się na niej napis "Bóg, honor, ojczyzna".
  • 26. min Rzut rożny dla Legii.
  • 27. min Dobre dośrodkowanie Pasquato i piłkę dostał w dobrej sytuacji Jarosław Niezgoda. Za długo jednak zwlekał ze strzałem i nie posłał futbolówki do bramki.
  • 27. min Faulowany Chukwu w środkowej części boiska.
  • 28. min Faul Astiza i będzie rzut wolny dla gospodarzy bardzo blisko pola karnego Legii.
  • 30. min Dośrodkowanie i piłka opuszcza boisko po strzale jednego z piłkarzy Wisły.
  • 32. min Byrtek znakomicie interweniował i przerwał dobrze zapowiadającą się akcję Legii.
  • 34. min Dobry strzał Merebaszwiliego z dystansu i z problemami broni Cierzniak!
  • 34. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 34. min Dośrodkowanie i piłka wybita przez legionistów.
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Chima Chukwu.
  • 36. min Wisła na razie z tylko jednym celnym strzałem.
  • 37. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 39. min Ciekawe rozegranie rzutu rożnego przez Wisłę. Krótkie rozegranie i piłka trafia do Łasickiego w pole karne. Ten strzela minimalnie obok bramki!
  • 40. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jarosław Niezgoda.
  • 40. min Legia wychodzi na prowadzenie,a pierwszą bramkę w tym sezonie strzela Niezgoda!
  • 41. min Napastnik przejął piłkę na połowie rywala, wpadł z nią w "szesnastkę" i później pewnie wpakował do siatki!
  • 16:15 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 16:16 Do przerwy Legia prowadzi z Wisłą 1-0.
  • 16:16 Wracamy po krótkiej przerwie!
  • 46. min Schodzi z boiska Mikołaj Lebedyński, a za niego wchodzi Jose Martinez Kante.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 47. min Zmiana w ekipie Wisły na drugą połowę. Lebedyńskiego zmienił Kante.
  • 47. min W Legii na razie bez zmian.
  • 48. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 48. min Dośrodkowanie Furmana wybite z "szesnastki" rywala.
  • 49. min I mamy kolejny rzut rożny dla gospodarzy.
  • 50. min Krótkie rozegranie Furmana i następnie dogranie jej w pole karne Legii, ale żaden z zawodników Wisły nie zdołał oddać strzału.
  • 52. min Strzał Kante z dystansu i będzie kolejny rzut rożny dla Wisły.
  • 53. min Dośrodkowanie Furmana wybite przez legionistów.
  • 53. min Kontra Legii i Berto w sytuacji sam na sam z Kiełpinem nie trafia do bramki!
  • 54. min Merebaszwili wpadl w pole karne Legii i wywalczył rzut rożny.
  • 55. min Dośrodkowanie i piłka wybita z pola karnego.
  • 56. min Wisła chwilę później miała rzut wolny, ale strzał Furmana nie mógł zaskoczyć Cierzniaka.
  • 57. min Dobry strzał Pasquato na bramkę Kiełpina, ale ten pewnie złapał piłkę.
  • 58. min Hildeberto dostał piłkę w "szesnastce" Wisły, ale jego strzał przeszedł obok bramki Kiełpina.
  • 59. min Kibice odpalili race na trybunach.
  • 61. min Schodzi z boiska Jakub Łukowski, a za niego wchodzi Nico Varela.
  • 63. min Strzał z dystansu Furmana, ale to nie mogło zagrozić Cierzniakowi. Piłka ląduje obok bramki.
  • 63. min Wisła wciąż z tylko jednym celnym strzałem.
  • 65. min Hildeberto złapany na spalonym.
  • 66. min Ręką zagrywał piłkę Niezgoda i piłka dla gospodarzy.
  • 68. min Schodzi z boiska Hildeberto José Morgado Pereira , a za niego wchodzi Michał Kucharczyk.
  • 69. min Dośrodkowanie w pole karne Legii i pewnie łapie piłkę Cierzniak.
  • 72. min Wisła ma przewagę w posiadaniu piłki, ale nic dobrego na razie dla nich z tego nie wynika.
  • 73. min Dobra okazja Legii. Kucharczyk dostał piłkę w "szesnastce" rywala, ale oddał zbyt przewidywalny strzał. Kiełpin pewnie złapał piłkę.
  • 74. min Schodzi z boiska Kamil Biliński, a za niego wchodzi Arkadiusz Reca.
  • 75. min Schodzi z boiska Cristian Pasquato , a za niego wchodzi Dominik Nagy.
  • 76. min Kante uderzał na bramkę Legii, ale interweniujący w ostatniej chwili Dąbrowski sprawił, że jego strzał nie był celny.
  • 78. min Dośrodkowanie z wolnego w pole karne Wisły i pewnie łapie piłkę Kiełpin.
  • 80. min Faulowany Jędrzejczyk przez Stefańczyka. Rzut wolny dla gości.
  • 81. min Schodzi z boiska Daniel Chima Chukwu , a za niego wchodzi Krzysztof Mączyński.
  • 83. min Nieudanie dogranie Recy w pole karne Legii i piłka opuszcza boisko.
  • 86. min Dośrodkowanie w pole karne Legii i znowu pewnie łapie piłkę Cierzniak.
  • 87. min Faulowany Reca przez Jędrzejczyka i będzie rzut wolny dla gospodarzy. Piłka blisko pola karnego Cierzniaka.
  • 87. min Dośrodkowanie Furmana i żaden z zawodników nie oddał strzału na bramkę Legii.
  • 89. min Wisła próbuje, ale na razie nie przynosi to żadnych efektów.
  • 91. min Merebaszwili wpadł w pole karne i w ostatniej chwili wybił mu piłkę Broź!
  • 91. min Gospodarze domagali się karnego, ale to była czysta interwencja obrońcy Legii.
  • 92. min Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 94. min Moulin dostał świetną piłkę w "szesnastce" rywala, ale za długo zwlekał z oddawaniem strzału i zmarnował świetną okazję!
  • 94. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Kucharczyk.
  • 17:20 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 17:21 Legia wygrywa w Płocku 1-0 po golu Jarosława Niezgody. W czwartek przed "Wojskowymi" arcyważny mecz w el. Ligi Europejskiej.
  • 17:21 Dla Wisły to trzecia porażka w tym sezonie w lidze.
  • 17:21 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!