• (89') N. Varela M. Rogalski
  • (30') K. Kallaste N. Aankour
  • (46') O. Petrak S. Kapidżić
  • (81') M. Cebula P. Malarczyk
  • 17:49 Zapraszamy na relację na żywo z meczu 36. kolejki grupy mistrzowskiej Ekstraklasy Wisła Płock - Korona Kielce!
  • 17:50 W Płocku nie rezygnują z gry w eliminacjach Ligi Europejskiej.
  • 17:51 "Nafciarze" dobrze zaprezentowali się w starciu z Legią w Warszawie i byli bliscy sprawienia niespodzianki. Legioniści jednak przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść w 89. minucie.
  • 17:52 Podopieczni Jerzego Brzęczka tracą trzy punkty do zajmującego czwartą lokatę Górnika Zabrze, który zmierzy się z Legią w Warszawie.
  • 17:56 Wisła musi jednak zainkasować komplet punktów w pojedynku z Koroną. To warunek numer jeden, żeby myśleć o europejskich pucharach.
  • 17:57 Kielczanie w poprzedniej kolejce "urwali" punkty Górnikowi. Mimo to nie mają już o co walczyć.
  • 17:58 Piłkarze wychodzą na boisko.
  • 17:59 Spotkanie poprowadzi Daniel Stefański z Bydgoszczy.
  • 18:00 Oczywiście arbitrowi będzie pomagał system VAR.
  • 18:02 Sędzia rozpoczął mecz. Zaczynają goście.
  • 2. min Niecelne podanie do Cebuli na skrzydło.
  • 3. min Szyba akcja gospodarzy. Wrzutka Michalaka z prawego skrzydła, ale Kante nie doszedł do piłki.
  • 3. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jose Martinez Kante!!!
  • 3. min Wisła prowadzi już 1-0!
  • 4. min Daleki wrzut z autu Recy. Bierna postawa obrońców Korony, zwłaszcza Możdżenia. Kante czubkiem buta z kilku metrów skierował piłkę do siatki!
  • 4. min Bramkę wypracował‚: Arkadiusz Reca
  • 5. min Wymarzony początek spotkania w wykonaniu Wisły.
  • 6. min Stefańczyk klatką piersiową zagrał piłkę do Daehne.
  • 7. min Wysoki pressing gości nie przyniósł powodzenia.
  • 8. min Korona ma wrzut z autu na wysokości pola karnego rywali.
  • 8. min Dźwigała skutecznie zablokował Soriano. Od bramki Daehne.
  • 9. min Biliński!
  • 10. min Świetne podanie do Bilińskiego za plecy obrońców. Hamrol odważnie rzucił się pod nogi napastnika Wisły, czym uratował swój zespół przed stratą drugiego gola.
  • 10. min Rzut rożny dla Korony.
  • 11. min Dośrodkowanie Cebuli. Dobrze ustawiony Szymański wybił piłkę.
  • 13. min Ryzykowne podanie Dźwigały do Daehne. Blisko było dwóch piłkarzy Korony.
  • 13. min Kante zwija się z bólu na połowie Korony.
  • 14. min Napastnikowi Wisły na szczęście nic poważnego się nie stało i kontynuuje grę.
  • 14. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kamil Biliński!!!
  • 15. min Wisła prowadzi już 2-0!
  • 17. min Kolejna szybka akcja gospodarzy. Michalak z prawego skrzydła zagrał mocno przed bramkę. Hamrol końcami palców dotknął piłkę, ale nadbiegający Biliński z z najbliższej odległości nie mógł się pomylić!
  • 17. min Bramkę wypracował‚: Konrad Michalak
  • 19. min Z czterech równolegle trwających spotkań grupy mistrzowskiej Ekstraklasy, jak na razie tylko w Płocku mamy gole.
  • 20. min Mocna centra Stefańczyka z prawej strony. Hamrol złapał piłkę.
  • 21. min Na prawym skrzydle płocczanie robią co chcą.
  • 22. min Możdżeń faulowany przez Furmana na połowie Wisły.
  • 24. min Jest gol w Warszawie. Legia prowadzi z Górnikiem, a autorem bramki jest Szymański.
  • 25. min Piłka w siatce Wisły po strzale Soriano. Gol nie został uznany, bo napastnik Korony był na minimalnym spalonym. Powtórki pokazały, że arbiter miał rację.
  • 26. min Gardawski faulowany
  • 26. min Rzut wolny dla Korony z prawej strony pola karnego Wisły.
  • 27. min Centra Cebuli. Przed szansą stanął Rymaniak, ale jego strzał został zablokowany.
  • 27. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Możdżeń
  • 28. min Rzut rożny dla gospodarzy
  • 28. min Dośrodkowanie Furmana na dalszy słupek, ale poradzili sobie obrońcy Korony.
  • 29. min Rzut rożny dla Wisły
  • 29. min Jeszcze jeden rzut rożny dla Wisły w krótkim odstępie czasu.
  • 30. min Centra Furmana. Hamrol nie sięgnął piłki, ale "główka" Recy niecelna.
  • 30. min Schodzi z boiska Ken Kallaste , a za niego wchodzi Nabil Aankour
  • 31. min Możdżeń!
  • 31. min Możdżeń trafia w słupek!!!
  • 32. min Groźny strzał Możdżęnia z dystansu. Daehne końcami palców sparował piłkę na słupek!
  • 35. min Szymański posłał prostopadłe podanie w kierunku Bilińskiego, ale Diaw nie pozwolił, żeby piłka dotarła do napastnika Wisły.
  • 37. min Biliński nie opanował futbolówki po podaniu od Recy.
  • 40. min Furman łatwo odebrał piłkę Aankourowi w środku boiska.
  • 42. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jose Martinez Kante!!!
  • 42. min Wisła prowadzi już 3-0!
  • 45. min Złe podanie Rymaniaka okazało się bardzo kosztowne. Piłkę przejął Varela, który popędził na bramkę Korony. Chciał zagrać do Bilińskiego, ale wmieszał się w to jeden z obrońców Korony. Varela jednak znów przejął futbolówkę. Idealnie wycofał do nadbiegającego Kante, a ten "huknął" pod poprzeczkę!
  • 45. min Bramkę wypracował‚: Nico Varela
  • 45. min Żółtą kartkę otrzymuje Michael Gardawski za faul na Kante
  • 47. min Sędzia Stefański zwrócił uwagę trenerowi Korony Lettieriemu.
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:49 Wisła prowadzi z Koroną 3-0 po dwóch gola Kante i jednym Bilińskiego.
  • 18:49 Zapraszamy po przerwie.
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę. Zaczynają gospodarze.
  • 46. min Schodzi z boiska Oliver Petrak , a za niego wchodzi Sanel Kapidżić
  • 48. min Żółtą kartkę otrzymuje Konrad Michalak
  • 49. min Faulowany Diaw przez Furmana
  • 49. min Rzut wolny dla Korony z lewej strony pola karnego.
  • 50. min Nie było zagrożenia pod bramką Wisły.
  • 51. min Zablokowany strzał Vareli.
  • 51. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 52. min Dośrodkowanie Furmana. Obrońcy Korony oddalili niebezpieczeństwo.
  • 52. min Dobra wrzutka Vareli, ale Biliński był na spalonym.
  • 55. min Popis technicznych umiejętności Kante, który zabawił się z trzema zawodnikami Korony w środku boiska.
  • 56. min Za mocne dośrodkowanie do Rymaniaka.
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Szymański
  • 59. min Rzut wolny dla Korony około 30 metrów od bramki Wisły.
  • 59. min Możdżeń!
  • 60. min Dobry, mocny strzał Możdżenia z wolnego. Kapitalna interwencja Daehne, który odbił piłkę do boku.
  • 60. min Rzut rożny dla Korony
  • 61. min Dośrodkowanie Cebuli, ale prosto w ręce Daehne.
  • 63. min Kapidżić na spalonym.
  • 65. min Michalak!
  • 66. min Dośrodkowanie Stefańczyka z prawej strony. Michalak ładnie uderzył z woleja, ale Hamrol na posterunku.
  • 67. min Varela!
  • 68. min Kontra Wisły! Prawą flanka pomknął Michalak i znakomicie zagrał po ziemi na szósty metr. Varela strzelił, ale Hamrol popisał się fantastyczną interwencją!
  • 71. min Za mocne podanie do Gardawskiego
  • 72. min Schodzi z boiska Dominik Furman, a za niego wchodzi Damian Rasak
  • 73. min Dźwigała omal nie pokonał własnego bramkarza. Daehne popisał się znakomitym refleksem.
  • 77. min Na trybunach w Płocku zasiadło 6315 widzów.
  • 77. min Schodzi z boiska Jose Martinez Kante, a za niego wchodzi Semir Stilić
  • 78. min Rzut karny dla Korony!
  • 78. min Stefańczyk ewidentnie faulował Cebulę!
  • 79. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Sanel Kapidżić!!!
  • 80. min Wisła - Korona 3-1. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Kapidżić! Daehne wyczuł jego intencję, ale strzał był za mocny!
  • 80. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Michael Gardawski
  • 81. min Schodzi z boiska Marcin Cebula , a za niego wchodzi Piotr Malarczyk
  • 82. min Rzut rożny dla Wisły
  • 83. min Dośrodkowanie Stilicia, ale prosto w ręce Hamrola.
  • 85. min Michalak ładnie obiegł Diawa, ale zamiast strzelać, to próbował jeszcze podawać. Zmarnowana sytuacja, o co pretensje miał Brzęczek.
  • 87. min Rzut karny dla Wisły Płock
  • 88. min Sędzia dopatrzył się faulu Malarczyka na Recy i podyktował "jedenastkę", ale skorzysta z systemu VAR.
  • 88. min A jednak rzut karny.
  • 88. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nico Varela!!!
  • 89. min Wisła prowadzi już 4-1! Varela pewnie wykorzystał rzut karny!
  • 89. min Schodzi z boiska Nico Varela, a za niego wchodzi Maksymilian Rogalski
  • 91. min Trzy minuty doliczył sędzia.
  • 19:55 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:55 Wisła wysoko wygrała z Koroną 4-1 i wskoczyła na czwarte miejsce dające prawo gry w eliminacjach Ligi Europejskiej!
  • 20:03 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w eurosport.interia.pl!