• 9. min Wejście nakładką jednego z graczy Korony na linii pola karnego Wisły
  • 10. min Kaczara zgrał wysoką piłkę do Janjicia, a ten huknął z dystansu, ale daleko od bramki Wisły
  • 10. min Stilić swietnie na prawo do Michalaka, ale podanie tego ostatniego zablokowane
  • 10. min Rzut rożny dla Wisły
  • 12. min Kiełb znakomicie wyłożył piłkę w polu karnym, ale naciskany Żubrowski fatalnie przestrzelił nad bramką!
  • 15. min Kielczanie znów groźni! Ani Kaczarawa ani Kiełb nie potrafili jednak porządnie uderzyć i wiślacy oddalili niebezpieczeństwo
  • 15. min Arbiter odgwizdał spalonego Kaczarawy po długim podaniu Diawa
  • 17. min Faulowany przed polem karnym Wisły Kaczarawa
  • 17. min Dobra okazja dla Korony
  • 17. min 22,5 m od bramki Wisły
  • 18. min Janjić nad murem, ale i wysoko nad bramką!
  • 18. min Szarża Michalaka prawą stroną, zakonczona jednak stratą
  • 20. min Świetne dośrodkowanie z prawej strony, potem strzał gości zablokowany przez Szymańskiego
  • 20. min W pierwszych 20 minutach zdecydowanie groźniejsza była Korona
  • 23. min Faulowany Michalak na połowie boiska
  • 25. min Odważna akcja Wisły, ale potem sporo przypadkowości i chaosu. Nikt nie oddał strzału
  • 27. min Michalak uderzył z pola karnego. Piłka trafiła w piłkarza Korony. Wiślacy domagają się karnego za rzekomą rękę
  • 27. min Ale sędzia słusznie nie wskazał na wapno
  • 28. min Faul Merebaszwilego na Diawie przy linii bocznej
  • 31. min Prostopadła piłka do Janjicia, ale świetnie wzięty w kleszcze pomocnik Korony przez obrońców Wisły
  • 33. min Kopnięty na własnej połowie Możdżeń przez Stilicia
  • 34. min Rzut rożny dla Korony
  • 35. min Rzut rożny dla Korony
  • 35. min Kallaste dośrodkował, a Janjić miał wymarzoną okazję, ale skiksował! Był sam przed bramkarzem Wisły!
  • 38. min Daehne dobrym wyjściem uprzedził Kaczarawę po dośrodkowaniu z prawej strony
  • 40. min Merebaszwili miękko w pole karne Korony, ale goście łatwo oddalili zagrożenie
  • 41. min Merebaszwili znakomicie przedarł się w pole karne, mijając dwóch rywali, i uderzył płasko lewą nogą, ale zbyt słabo by zaskoczyć Alomerovicia
  • 43. min Kiełb odważnie wpadł w pole karne, ale miał zbyt ostry kąt, by pokonać Daehnego. Zdołał tylko przerzucić piłkę nad bramkarzem, ale do nikogo
  • 43. min Arbiter odgwizdał spalonego Janjicia
  • 45. min Kiełb dośrodkował z lewej strony, ale wiślacy wybili piłkę
  • 45. min Faul Możdżenia na Kante - zdecydował sędzia
  • 46. min Stolić dośrodkował zbyt mocno z rzutu wolnego
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Schodzi z boiska Maksymilian Rogalski, a za niego wchodzi Damian Rasak
  • 47. min Stilić łatwo wypchniety z pola karnego przez obrońców Korony
  • 49. min Groźne dośrodkowanie z lewej strony przed bramkę Wisły, ale Daehne wybił piłkę
  • 50. min Faulowany w akcji ofensywnej Merebaszwili
  • 51. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Damian Byrtek
  • 51. min Bramkę wypracował Semir Stilić
  • 52. min Stilić dośrodkował z lewej strony z rzutu wolnego, a Byrtek znakomicie znalazł się w polu karnym i efektowną główką dał Wiśle prowadzenie!
  • 52. min Schodzi z boiska Zlatko Janjić , a za niego wchodzi Marcin Cebula
  • 54. min Kante próbował przewrotki z 18 metrów, ale uderzył słabo i trochę nieporadnie
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Rasak za faul przy linii bocznej
  • 58. min Szybkie wyjście Wisły. Stilić odegrał piętą, ale niedokładnie i szans przepadła
  • 60. min Zamieszanie przed bramką Korony, ale nikt nie oddał strzału
  • 62. min Dużo walki w środku pola
  • 63. min Diaw faulował Stolicia 25 m od bramki Korony
  • 64. min Stilić zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale nad bramką Korony
  • 65. min Żółtą kartkę otrzymuje Cezary Stefańczyk za ostry faul na Kiełbie przy linii bocznej
  • 66. min Daehne znokautował przed bramką Wisły Malarczyka. Obrońca Korony wciąż leży na murawie
  • 66. min Malarczyk się podniósł. Dyskutuje z sędzią, ale ten nie dopatrzył się faulu bramkarza
  • 67. min Przy linii bocznej nieprzepisowo zatrzymywany Kante
  • 68. min Kante kończy niecelnym strzałem dobrą akcję Wisły!
  • 68. min Schodzi z boiska Michael Gardawski , a za niego wchodzi Sanel Kapidżić
  • 70. min Merebaszwili przedarł się w pole karne i podał płasko, ale piłkę przejął Alomerović
  • 72. min Merebaszwili niedokładnie przyjmował piłkę przy linii bocznej i wyjechał poza boisko
  • 72. min Alomerović szybszy od Michalaka we własnym polu karnym
  • 73. min Daehne popełnił błąd przy wyjsciu do piłki, ale goście nie zdołali jej skierować do bramki
  • 73. min Schodzi z boiska Konrad Michalak, a za niego wchodzi Arkadiusz Reca
  • 74. min Faul Recy na Kallaste
  • 76. min Schodzi z boiska Zlatko Janjić , a za niego wchodzi Goran Cvijanović
  • 78. min 4097 widzów na stadionie w Płocku
  • 79. min Rzut rożny dla Korony
  • 79. min Alomerović na 20. metrze od własnej bramki wybija piłkę
  • 80. min Kante nie trafił w piłke po podaniu Stilicia!
  • 80. min Kiełb z kilku metrów huknął nad bramką Wisły!
  • 83. min Kante próbował zaskoczyć Alomerovicia efektowną główką, ale bramkarz Korony instynktownie odbił piłkę!
  • 83. min Rzut rożny dla Wisły
  • 86. min Żółtą kartkę za faul otrzymuje Damian Szymański
  • 88. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Giorgi Merebashvili
  • 89. min Bramkę wypracował Arkadiusz Reca
  • 90. min Szymański znakomicie powalczył o piłkę i podął do Recy. Ten zagrął przed bramkę. Nie popisał się Diaw, który powinien wybić piłkę, a Merebaszwili pokonał Alomerovicia