• (77') D. Rasak M. Piątkowski
  • (70') A. Novikovas Ł. Sekulski
  • (73') Świderski C. Sheridan
  • (78') P. Frankowski R. Grzyb
  • 15:22 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 15. kolejki Ekstraklasy Wisła Płock - Jagiellonia Białystok.
  • 15:23 Jagiellonia w ostatniej kolejce przełamała kiepską passę i wygrała 3-1 z Zagłębiem Lubin.
  • 15:24 W przypadku zwycięstwa zrówna się punktami z liderem z Zabrza, który będzie miał rozegrany jeden mecz mniej.
  • 15:26 Z kolei Wisła Płock w ostatniej kolejce uległa Piastowi Gliwice 1-2.
  • 15:27 Za kartki w dzisiejszym meczu pauzują Guti oraz Damian Szymański.
  • 15:27 Piotr Wlazło zagra dziś przeciwko swojej byłej drużynie. Do "Jagi" przyszedł z Płocka przed trzema miesiącami.
  • 15:27 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 15:29 Mecz poprowadzi sędzia Mariusz Złotek.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczynają gospodarze.
  • 2. min Pierwsza akcja "Nafciarzy".
  • 2. min Długo utrzymywali się przy piłce podopieczni Brzęczka, lecz w końcu stracili piłkę. Po chwili Rasak faulował Wlazłę.
  • 4. min Świderski pada na lewej stronie, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.
  • 5. min Błąd Merebaszwiliego, który stracił piłkę na własnej połowie. Zaasekurowali go stoperzy.
  • 5. min Leży na boisku Byrtek.
  • 5. min Czyżby naprawienie błędu Merebaszwiliego opłacił kontuzją?
  • 7. min Brzydki faul na Kante.
  • 7. min Wyraźnie spóźniony Burliga.
  • 8. min Varela wpadł w pole karne "Jagi", dopiero w ostatniej chwili powstrzymał go Guilherme.
  • 9. min Ładna akcja Frankowskiego na lewym skrzydle.
  • 9. min Pierwszy strzał Novikovasa!
  • 10. min Przypadkowo trafiła piłka pod nogi Litwina, ten uderzył bez namysłu, a Kiełpin sparował piłkę na rzut rożny.
  • 10. min Zamieszanie po kornerze.
  • 10. min Świderski mógł zdobyć bramkę, ale trafił w rywala.
  • 10. min Kontra Wisły.
  • 11. min Błyskawicznie wyprowadzony atak, ale efekt jedynie w postaci rzutu z autu na wysokości pola karnego rywala.
  • 11. min Schodzi z boiska Damian Byrtek, a za niego wchodzi Bartłomiej Sielewski
  • 11. min Zmiana wymuszona urazem stopera "Nafciarzy".
  • 12. min Miał trochę szczęścia Novikovas, ale w końcu minął trzech rywali. Bardzo ładny drybling.
  • 13. min Faul Frankowskiego na Michalaku.
  • 13. min Rzut rożny dla gospodarzy. Drugi groźny atak Vareli.
  • 14. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Igor Łasicki
  • 14. min Kapitalna bramka "główką"!
  • 14. min Bardzo mocne uderzenie Łasickiego, to jego pierwszy gol w Ekstraklasie.
  • 16. min Reca świetnie nabił Frankowskiego.
  • 16. min Skrzydłowy Jagiellonii został ostatnio wyróżniony przez Adama Nawałkę, który powołał go do reprezentacji Polski na towarzyskie spotkania z Urugwajem i Meksykiem.
  • 18. min Na razie Jagiellonia nie umie znaleźć swojego rytmu i nie przypomina tej drużyny, która przed tygodniem ograła mocne Zagłębie.
  • 19. min Wlazło nieprzepisowo powstrzymał Furmana.
  • 21. min Zbyt mocno dośrodkował Stefańczyk. Do piłki dopadł Merebaszwili, lecz Gruzin z kolei dorzucił za słabo.
  • 24. min Mało składnej gry w ostatnich minutach.
  • 25. min Łatwa strata Wlazły
  • 26. min Merebaszwili! Stanął przed szansą skrzydłowy, lecz huknął ponad bramką.
  • 26. min Wcześniej akcję bardzo ładnie oskrzydlił Reca.
  • 27. min To była kapitalna okazja Jagiellonii!
  • 27. min Kiełpin odbił strzał z bliskiej odległości. Uderzał Romanczuk.
  • 28. min Pierwsza naprawdę groźna akcja przyjezdnych.
  • 29. min Kante strącił piłkę po dośrodkowaniu Michalaka, lecz zbyt delikatnie, by sprawić kłopot Kelemenowi.
  • 29. min Imponuje szybkością Konrad Michalak.
  • 30. min Faulował Furman Novikoasa na środku boiska.
  • 31. min Kontratak Wisły.
  • 31. min Znów rozpędzał się Michalak i niewiele zabrakło, a wyszedłby na czystą pozycję.
  • 32. min Kiełpin miał sporo szczęścia!
  • 33. min Źle odbił piłkę po strzale Novikovasa i ta o centymetry minęła słupek bramki.
  • 34. min Rozkręciło się spotkanie.
  • 34. min W odpowiedzi zaatakowali płocczanie. Varela dostał dobre podanie na szesnasty metr, lecz skiksował.
  • 36. min Przeciągnął dośrodkowanie Furman i mało nie zaskoczył Kelemena.
  • 36. min Bramkarz w ostatniej chwili sparował piłkę na rzut rożny.
  • 37. min Mocny strzał Rasaka sprzed pola karnego.
  • 37. min Mocny, ale tuż obok bramki.
  • 39. min Żółtą kartkę otrzymuje Konrad Michalak
  • 40. min Furman próbował indywidualnej akcji, ale szybko stracił piłkę.
  • 40. min Była szansa dla Jagiellonii.
  • 41. min Ładnie dośrodkował Guilherme, lecz Novikovas nie zdołał celnie uderzyć.
  • 42. min Czernych pada, gwizdek sędziego milczy.
  • 44. min Kolejna próba rozegrania przyjezdnych, lecz zabrakło dokładnego podania.
  • 45. min Dobrze wyprowadził piłkę Michalak, ale brakuje precyzji jego dośrodkowaniom.
  • 46. min Spięcie na linii Kante - Romanczuk w polu karnym gości. Upomina ich arbiter.
  • 46. min Znów Wisła mogła strzelić bramkę po rzucie rożnym.
  • 46. min Reca próbował mierzonego strzału sprzed pola karnego, lecz minimalnie chybił.
  • 16:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:17 Wisła prowadzi, choć Jagiellonia także miała swoje okazje.
  • 16:17 To było wyrównane 45 minut.
  • 16:31 Zawodnicy wrócili na plac gry.
  • 46. min Niedokładne podanie Burligi do skrzydłowego.
  • 48. min Ładnie dośrodkował Guilherme.
  • 48. min Głową strzelał Świderski i zdaje się, że "Jadze" należał się rzut rożny.
  • 48. min Sędzia nakazał wznowienie od bramki.
  • 49. min Mitrović był naciskany pod linią końcową, lecz wyszedł z tego obronną ręką.
  • 50. min Świetny przechwyt Recy.
  • 50. min Nieźle odnajduje się w roli lewego obrońcy nominalny skrzydłowy.
  • 51. min Żółtą kartkę otrzymuje Cezary Stefańczyk
  • 51. min Świetnie poradził sobie Frankowski ze Stefańczykiem, gdy zmylił go kierunkowym przyjęciem.
  • 51. min Stefańczyk ratował się faulem tuż przed polem karnym.
  • 52. min Rzut karny dla Jagiellonii!
  • 52. min Kante zatrzymał ręką uderzenie Wlazły.
  • 52. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Arvydas Novikovas
  • 53. min Strzał po ziemi w lewy róg strzelca ląduje w bramce!
  • 53. min Jagiellonia odrobiła stratę i mecz zaczyna się od początku.
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Jose Martinez Kante
  • 55. min Frankowski znów poradził sobie ze Stefańczykiem i znów było groźnie w polu karnym.
  • 56. min Dopiero Sielewski naprawił błąd kolegi.
  • 58. min Michalak mógł wyjść na czystą sytuację, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i uprzedził go Kelemen.
  • 59. min Merebaszwili leży na placu gry po starciu z obrońcą.
  • 61. min Czernych wyprzedził Kiełpina, ale trącona przez niego piłka opuściła boisko.
  • 62. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Burliga
  • 62. min Uderzył łokciem w szyję Kante.
  • 63. min Merebaszwili dośrodkował do Kante, ten strzelał w stylu karate, lecz ponad bramką.
  • 64. min Bardzo ładne ofensywne wejście Novikovasa, ale uderzył obok bramki.
  • 64. min Teraz to Novikovas nie podnosi się z boiska.
  • 64. min Czyżby potrzebna była zmiana?
  • 65. min Boisko opuszcza o własnych siłach, lecz z nietęgą miną.
  • 66. min Dobre rozegranie Frankowskiego z Czernychem, mają przewagę w drugiej połowie goście.
  • 67. min Czy będzie rzut karny dla Wisły?
  • 68. min Protestują goście, chcąc by sędzia skorzystał z systemu VAR.
  • 69. min Powtórki rozwiewają wątpliwości - Kante symulował, Kelemen nawet go nie dotknął.
  • 69. min Varela jest już przygotowany do uderzenia, ale sędzia wciąż się zastanawia.
  • 70. min Schodzi z boiska Arvydas Novikovas , a za niego wchodzi Łukasz Sekulski
  • 70. min Nie ma rzutu karnego!
  • 70. min Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Wlazło
  • 73. min Schodzi z boiska Karol Świderski , a za niego wchodzi Cillian Sheridan
  • 73. min Gra o pełną pulę Ireneusz Mamrot, wysyłając do boju trzeciego napastnika.
  • 73. min Faul na Kante przed polem karnym.
  • 74. min Schodzi z boiska Konrad Michalak, a za niego wchodzi Semir Stilić
  • 74. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Taras Romanczuk
  • 75. min Bardzo ładna akcja Jagiellonii!
  • 75. min Czernych zagrał piłkę w pole karne, a Romanczuk z jedenastu metrów pokonał bramkarza rywali.
  • 76. min Bardzo ważny powrót Czernycha.
  • 77. min Przy okazji był faulowany Litwin.
  • 77. min Schodzi z boiska Damian Rasak, a za niego wchodzi Mateusz Piątkowski
  • 78. min Schodzi z boiska Przemysław Frankowski , a za niego wchodzi Rafał Grzyb
  • 78. min Tym samym obaj trenerzy wykorzystali komplet zmian.
  • 79. min Wejście nakładką w nogi Furmana.
  • 80. min Wiślacy już się cieszyli, ale sędzia odgwizdał spalonego.
  • 80. min Piątkowski trafił do siatki, lecz był na ofsajdzie.
  • 82. min Kelemen uprzedza napastnika.
  • 83. min Czernych minął obrońcę i groźnie uderzył. Kiełpin zbił piłkę na rzut rożny.
  • 84. min Świetny powrót Sheridana.
  • 85. min Kante założył "krzesełko" Romanczukowi.
  • 89. min Sheridan blokuje piłkę w narożniku boiska.
  • 90. min Zamknięta "Jaga" we własnym polu karnym.
  • 90. min Przedobrzył Merebaszwili i od bramki zaczyna Kelemen.
  • 93. min Rzut wolny dla Wisły.
  • 93. min Furman będzie dośrodkowywał.
  • 95. min Ostatnie sekundy nadziei Wisły.
  • 95. min Arbiter odgwizdał spalonego Sekulskiego.
  • 17:22 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:23 Jagiellonia wygrywa drugi mecz z rzędu, zaś Wisła po raz drugi z kolei przegrywa!
  • 17:24 Zwycięstwo "Jagi" spowodowało, że zrównała się ona punktami z liderującym Górnikiem Zabrze, lecz ma rozegrany mecz więcej.
  • 17:28 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!