• (80') K. Michalak P. Stępiński
  • (34') K. Słaby V. Maksimenko
  • (65') A. Kecskés G. Iancu
  • (85') P Misak J. Wróbel
  • 15:24 Dzień dobry, zapraszamy na popołudniowe spotkanie 11. kolejki Ekstraklasy.
  • 15:24 Przed nami spotkanie Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
  • 15:26 Obie drużyny rozpoczynają spotkanie w ustawieniu 1-4-5-1.
  • 15:28 W zespole Wisły na szpicy jest ustawiony Mateusz Piątkowski, a w ekipie "Słoni" Bartosz Śpiączka.
  • 15:31 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Ucierpiał Merebaszwili, złapał się za klatkę piersiową, ale po chwili był gotowy kontynuować grę.
  • 2. min Obie drużyny rozpoczęły od zdecydowanej gry.
  • 3. min Momentami w ramach przepisów, ale sędzia też interweniował.
  • 3. min Aut dla gości, wrzuca Bartosz Szeliga z własnej połowy
  • 3. min Akcja gości prawym skrzydłem, ale piłka nie doszła do adresata w polu karnym
  • 6. min Akcja Bruk-Betu lewą stroną, mają rzut rożny.
  • 6. min Wrzutka niecelna, ale w walce o piłkę faulowany był Kiełpin.
  • 7. min Z autu Reca, daleki wrzut, ale wprost na głowę obrońcy z Niecieczy.
  • 8. min Dobra sytuacja gospodarzy, do strzału złożył się Piątkowski, ale nie trafił w piłkę.
  • 8. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Kupczak
  • 10. min Dobra wymiana podań na małym polu przez piłkarzy Wisły w środkowej strefie boiska, ale prostopadłe podanie ostatecznie było bardzo niecelne.
  • 11. min Słaby posłał niecelne podanie z lewego skrzydła.
  • 12. min W odpowiedzi gracze Jerzego Brzęczka przeprowadzili nieudaną akcję i piłka wpadła w ręce Jana Muchy.
  • 14. min Świetna akcja gości! Kombinacyjnie rozegrali rzut wolny na połowie Wisły, Misak zacentrował w pole karne, ale sędzia odgwizdał spalonego.
  • 15. min Naciskany przez rywala Jan Mucha niecelnie podawał piłkę, która wyszła na aut.
  • 16. min Po dalekiej wrzutce z autu zakotłowało się w polu karnym niecieczan, ale ostatecznie oddalili zagrożenie.
  • 17. min Na razie więcej z gry mają goście, mimo że płocczanie grają bardzo wysokim i agresywnym pressingiem.
  • 18. min Szansa Wisły po dalekim podaniu w pole karne, ale w ostatniej chwili interweniował defensor Termaliki.
  • 20. min Sztefanik stanął przed szansą na zdobycie bramki, potężnie uderzył zza pola karnego, ale świetną interwencją popisał się Kiełpin.
  • 21. min Wprawdzie piłka leciała blisko bramkarza Wisły, ale w niewygodnej odległości na paradę.
  • 22. min Strzelającym w 20. min był Łukasz Piątek.
  • 23. min Kolejna akcja podopiecznych Macieja Bartoszka, zakończona strzałem, ale znów bez efektu.
  • 24. min Poprzeczka! Śpiączka wyprzedził rywala, ale nie zmieścił piłki do bramki strzeżonej przez Kiełpina, który w tej sytuacji tylko bezradnie się przyglądał.
  • 26. min Śpiączka znów stanął przed znakomitą okazją, wyprzedził obrońcę gospodarzy i uderzył dograną z lewego skrzydła piłkę, ale tuż obok słupka.
  • 27. min Trener "Słoni" Maciej Bartoszek tylko złapał się za głowę.
  • 27. min Z kolei jego vis-vis Jerzy Brzęczek zaczął motywować swój zespół.
  • 29. min Dobra kontra gospodarzy, ale zakończona niecelnym dograniem z prawego skrzydła.
  • 29. min Faul
  • 30. min Ucierpiał Słaby, potrzebna była interwencja służb medycznych. Obrońca "Słoni" na chwilę zszedł z boiska.
  • 32. min Stefańczyk sfaulował Misaka
  • 32. min Szykuje się wymuszona zmiana w ekipie gości...
  • 33. min Słaby znów przysiadł na murawie i ponownie pojawili się medycy z Niecieczy.
  • 34. min Słaby już opuścił plac gry, przybijając piątki z kolegami z ławki
  • 34. min Schodzi z boiska Kamil Słaby , a za niego wchodzi Vitalijs Maksimenko
  • 37. min Goście grają na długie utrzymanie, ale bardzo chaotycznie wymieniali piłkę, co zakończyło się stratą tuż przed własnym polem karnym, lecz szczęśliwie dla nich bez konsekwencji.
  • 37. min Kontra gości, świetne podanie z głębi pola do Śpiączki. Napastnik zrobił niemal wszystko poprawnie, poza strzałem, który wpadł w ręce Kiełpina.
  • 39. min Kolejna akcja podbramkowa Bruk-Betu, napędzana przez aktywnego Pawłowskiego.
  • 41. min Dobre przejęcie piłki przez Varelę, Wisła w ataku, ale podanie z lewego skrzydła przeszło wzdłuż bramki. "Bezpańską" piłkę na skraju pola karnego przechwycił jednak Merebashvili, ale uderzył nad poprzeczką.
  • 43. min Piłka wraca do Muchy, ale golkiper Termaliki wybił futbolówkę.
  • 44. min Okres niecelnych podań z obu stron przerwany przez gospodarzy.
  • 45. min Do czasu, bo Stefańczyk wrzucił niecelną piłkę z prawej flanki.
  • 45. min Z autu, na wysokości środka pola, gospodarze.
  • 46. min Piątek dobrze rozrzucił piłkę na lewą flankę, ale wrzutka bardzo niedokładna.
  • 46. min Sędzia doliczył 3 minuty do czasu podstawowego.
  • 47. min Faul
  • 47. min Ostre starcie w środku pola, w walce o piłkę, pomiędzy Kupczakiem i Michalakiem.
  • 48. min Piłkarze wstali i są gotowi do kontynuowania meczu.
  • 48. min Akcja gospodarzy, piłka doszła na lewą stronę do Michalaka, ale przebojowa kiwka zakończyła się tylko rzutem rożnym.
  • 16:19 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:19 Tuż przed gwizdkiem oznaczającym koniec połowy, Furman dograł z kornera na dalszy słupek, ale brakło precyzji i szczęścia.
  • 46. min Schodzi z boiska Mateusz Piątkowski, a za niego wchodzi Jose Martinez Kante
  • 49. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 49. min Faul
  • 50. min Ucierpiał Stefańczyk, rzut wolny dla Wisły
  • 50. min Wrzutka Furmana jednak bardzo głęboka i Mucha bez problemów złapał piłkę.
  • 51. min Rzut wolny dla gości z okolic środkowej strefy boiska.
  • 52. min Szansa na strzał przez Putiwcewa, ale nie złożył się do uderzenia.
  • 52. min Faul
  • 52. min We własnym polu karnym ucierpiał Reca, ale lewy obrońca Wisły po chwili podniósł się i był zdolny kontynuować grę.
  • 54. min Gospodarze próbowali akcji z prostopadłym podaniem, ale zabrakło precyzji.
  • 56. min Starcie w polu karnym Termaliki, ale bez konsekwencji.
  • 57. min Akcja Wisły lewą stroną. Varela podał do środka do Szymańskiego, ale szybszy był Mucha.
  • 59. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nico Varela
  • 59. min Znakomita, wręcz podręcznikowa akcja gospodarzy. Furmana podał do Merebashvilego, a ten dziubnął futbolówkę do Vareli.
  • 60. min Vareli nie pozostało nic innego, jak strzelić do pustej bramki, obok wymanewrowanego Muchy.
  • 61. min Jak widać, na gościach zemściły się dotąd wszystkie niewykorzystane akcje.
  • 61. min A piłkarze Wisły, mimo nie najlepszej gry, objęli prowadzenie.
  • 62. min Kolejna szansa bramkowa płocczan.
  • 63. min To była szybka akcja, znów lewym skrzydłem, ale zakończyła się niecelnym strzałem w polu karnym.
  • 63. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Szymański
  • 65. min Schodzi z boiska Ákos Kecskés , a za niego wchodzi Gabriel Cristian Iancu
  • 65. min Żółtą kartkę otrzymuje Vitalijs Maksimenko
  • 65. min Poirytowany Maksimienko uciekł się do faulu taktycznego i zasłużył na napomnienie.
  • 66. min Obraz meczu uległ całkowitej zmianie, teraz grę prowadzą gospodarze.
  • 67. min Znakomita okazja Vareli, ale z dogodnej odległości w polu karnym, gdy piłka spadła mu pod nogę, uderzył wysoko nad poprzeczką.
  • 68. min Faul
  • 69. min Ucierpiał Merebashvili, na chwilę musiał opuścić boisko.
  • 70. min Trwa ostrzeliwanie pola karnego niecieczan, duży apetyt na grę ma Merebashvili.
  • 71. min Żółtą kartkę otrzymuje Szymon Pawłowski
  • 71. min Sfrustrowany Pawłowski nerwowo odrzucił piłkę przy aucie, za co został ukarany.
  • 74. min Schodzi z boiska Nico Varela, a za niego wchodzi Semir Stilić
  • 75. min Strzelec bramki Varela opuścił plac gry, a żegnały go gromkie brawa.
  • 75. min Akcja Pawłowskiego lewym skrzydłem, ale powstrzymana.
  • 76. min Goście otrząsnęli się, ale bardzo długo im to zajęło. Wrzutka z prawego skrzydła, ale mocno przeciągnięta i piłka wyszła na aut.
  • 77. min Bruk-Bet musi się bardziej otwierać, a to stwarza Wiśle dogodne szanse na podwyższenie prowadzenia. Znów z piłką pognał Merebashvili, ale bez rezultatu.
  • 78. min W odpowiedzi o okazję do strzału powalczył Śpiączka.
  • 78. min Po chwili strzał z dystansu oddał Piątek, ale uderzył bardzo anemicznie.
  • 80. min Schodzi z boiska Konrad Michalak, a za niego wchodzi Patryk Stępiński
  • 82. min Bardzo dobra akcja Bruk-Betu, ale gracz gości został złapany na spalonym. Bardzo dobra decyzja sędziego liniowego.
  • 83. min Znakomita kiwka Merehashvilego w polu karnym, wymanewrował obrońcę i mógł bardzo dokładnie dograć, ale podał do gracza "Słoni".
  • 85. min Schodzi z boiska Patrik Misak , a za niego wchodzi Jakub Wróbel
  • 88. min Rzut wolny dla gości, duże zamieszanie w polu karnym, ale gospodarze wyszli z opresji.
  • 89. min W kontrze pięciu na pięciu, Wisła była blisko stworzenia okazji strzeleckiej, ale niecieczanie przerwali tę szarżę.
  • 91. min Znów popis dał Merebashvili, wpadł w pole karne, ale o podanie pewnie chciałby jak najszybciej zapomnieć.
  • 91. min Trzy minuty nadziei dla Bruk-Betu Termaliki. O tyle sędzia przedłużył to spotkanie.
  • 93. min Chytry pomysł Szymańskiego, którzy z kilkudziesięciu metrów chciał przelobować Muchę, ale zabrakło mu precyzji.
  • 17:23 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:24 Wisła Płock wygrywa z Bruk-Betem Termaliką 1-0. Dziękujemy za śledzenie relacji.