• (94') M. Piątkowski E. Drozdowicz
  • (60') D. Guba P Misak
  • (60') M. Kupczak R. Gergel
  • (81') Guilherme M. Mikovicz
  • 15:13 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację ze spotkania 25. kolejki Ekstraklasy Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
  • 15:17 Wisła zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli. Nieciecza jest na szóstej pozycji.
  • 15:19 W ostatnim spotkaniu Wisła zremisowała 1-1 z Pogonią Szczecin.
  • 15:20 Goście zaś mają na koncie trzy remisy z rzędu - z Lechią, Legią oraz Ruchem.
  • 15:21 Termalica w tym roku nie odniosła jeszcze ani jednego zwycięstwa.
  • 15:25 W Wiśle zabraknie dziś Merebaszwiliego oraz Jose Kante - czy wpłynie to na płynność ofensywnych poczynań "Nafciarzy"?
  • 15:25 Seweryn Kiełpin wystąpi za to mimo złamanego nosa.
  • 15:27 Piłkarze wychodzą na boisko.
  • 15:27 Sędzią spotkania Tomasz Musiał z Krakowa.
  • 15:28 Przywitanie zawodników obu drużyn.
  • 15:28 Losowanie stron.
  • 15:28 Kapitanowie Seweryn Kiełpin i Bartłomiej Babiarz wybierają strony.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz!
  • 1. min Piłkarze Termaliki rozgrywają piłkę.
  • 1. min Guba próbował dryblingu.
  • 2. min Błąd techniczny Piątkowskiego.
  • 3. min Faul na Nowaku.
  • 3. min Przewinił Szymiński.
  • 3. min Będzie okazja, by dośrodkować w pole karne.
  • 3. min Głęboka wrzuta Guilherme, piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 4. min Znowu Guilherme, ale tym razem bardzo zdecydowanie z bramki wychodzi Kiełpin.
  • 5. min Fatalna strata środkowego obrońcy Termaliki.
  • 5. min Ale nie wykorzystana przez napastników Wisły.
  • 6. min Bardzo dobry przerzut Furmana, do akcji ofensywnej włączył się Sylwestrzak.
  • 6. min Sztefanik świetnie zagrał prostopadłą piłkę do Nowaka, ale uprzedził go Kiełpin.
  • 7. min Cóż to była za strata Byrtka!
  • 7. min Gdyby nie dobry powrót Rogalskiego Babiarz znalazł by się na czystej pozycji.
  • 8. min Wisła rozgrywa piłkę na swojej połowie.
  • 9. min Głęboko cofa się Furman, Rogalski i Kriwiec ustawieni nieco wyżej.
  • 9. min Ładna akcja Wisły, sprytnym podaniem popisał się Wlazło.
  • 9. min Kapitalna interwencja Pilarza!
  • 10. min Sylwestrzak dośrodkował na głowę Piątkowskiego i tylko świetnej interwencji Pilarza Nieciecza zawdzięcza brak straconej bramki.
  • 11. min Termalica cofnięta na własną połowę.
  • 11. min Stefańczyk płasko dośrodkował w pole karne, mogło być naprawdę groźnie.
  • 13. min Zbyt mocne podanie do Wlazło.
  • 14. min Guilherme i Guba próbują przedrzeć się lewą stroną.
  • 14. min Wlazło w łatwy sposób powstrzymał Gubę.
  • 15. min Nieodpowiedzialne zagranie skrzydłowego Wisły spowodowało jednak, że Guba odzyskał piłkę i zdołał oddać niecelny strzał.
  • 15. min Piątkowski jest zawiedziony, że sędzia nie dopatrzył się faulu Osyry.
  • 16. min Ładna akcja Guby, powstrzymał go wślizgiem w polu karnym Byrtek.
  • 17. min Gutkovskis leży we własnym polu karnym.
  • 17. min Potrzebna jest pomoc medyczna, ale to chyba nic poważnego.
  • 17. min Przeskakujący kolega z drużyny uderzył go kolanem w głowę.
  • 18. min Gutkovskis opuszcza boisko o własnych siłach i za moment zapewne ponownie pojawi się na placu gry.
  • 18. min Furman bierze na swoje barki rozgrywanie każdej akcji Wisły.
  • 19. min Stefańczyk przewraca się w polu karnym!
  • 19. min Kibice i piłkarz domagają się karnego, ale sędzia absolutnie nie ma podstaw do podyktowania "jedenastki".
  • 19. min To mogła być żółta kartka dla Stefańczyka za próbę wymuszenia rzutu karnego.
  • 20. min Sztefanik w polu karnym, znów piłkarze Wisły musieli ratować się wślizgiem.
  • 20. min Konkretnie Furman.
  • 20. min Pomylił się Kiełpin wychodząc do piłki!
  • 21. min Przez moment bramka płocczan pozostawała pusta, ale strzał Kupczaka został zablokowany.
  • 22. min Piłka trafiła w rękę jednego z obrońców, ale sędzia uznał, że nie ma podstaw do podyktowania "jedenastki".
  • 22. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Piątkowski!
  • 22. min Bardzo ładna akcja Piotra Wlazło z prawej strony zakończona dośrodkowaniem.
  • 22. min W polu karnym wspaniale odnalazł się Piątkowski.
  • 23. min Nie upilnował go Szarek.
  • 23. min Na uwagę zasługuje bardzo dobre dośrodkowanie Wlazły.
  • 24. min Ależ szansa Wlazły!
  • 24. min Furman huknął z 16 metrów, lecz został zablokowany.
  • 24. min Piłka spadła pod nogi Wlazły, ale strzelił prosto w Pilarza.
  • 25. min Ofensywne wejście Szarka, ale przytomnie wychodzi z bramki Kiełpin.
  • 26. min Powtórki pokazują, że trafienie dla Wisły było samobójczym golem Szarka.
  • 28. min Wisła zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.
  • 28. min Dobra akcja gospodarzy z prawej strony zakończona wybiciem Szarka.
  • 28. min Odpowiedź Guby, który w stylu Arjena Robbena wdarł się w pole karne, ale został zablokowany.
  • 30. min Pilarz przejmuje wybitą piłkę.
  • 31. min Teraz to Termalica próbuje skonstruować składną akcję.
  • 31. min Co zrobił Kiełpin!
  • 31. min Wypuścił piłkę z rąk i piłkę z kilku metrów dobijał Nowak!
  • 32. min Trafił jednak prosto w bramkarza Wisły.
  • 34. min Szarek do Gutkovskisa, piłkę stracił w późniejszej części akcji Nowak.
  • 36. min Piłkarskie szachy w Płocku - Kiełpin trzyma piłkę przy nodze, nikt nie kwapi się, by go zaatakować.
  • 36. min Kontratak Wisły!
  • 36. min Świetnie piłkę wyprowadził Furman i gdyby Piątkowski celnie dośrodkował - mielibyśmy drugą bramkę.
  • 37. min Zbyt dużo strat notują gracze Termaliki.
  • 38. min Kriwiec rozpędza się po lewej stronie.
  • 38. min Po zgraniu z Piotrowskim zdołał nawet oddać strzał, ale zablokował go obrońca.
  • 38. min Konkretnie był to Putiwcew.
  • 38. min Furman strzela sprzed pola karnego. Łatwy strzał dla bramkarza, ale trzeba pochwalić go za próbę.
  • 39. min Brzydki faul Nowaka na Stefańczyku.
  • 40. min Rzut rożny dla Termaliki.
  • 41. min Dośrodkowanie Guby zatrzymuje się na pierwszym obrońcy.
  • 41. min Kontratak Wisły, ale zbyt mocne dośrodkowanie.
  • 41. min Furman ambitnie gnał za piłką, ale opanował ją już poza boiskiem.
  • 43. min Termalica próbuje atakować nieco odważniej.
  • 44. min Póki co to jednak gracze Wisły kontrolują sytuację.
  • 45. min Nieudana akcja Wlazły.
  • 45. min Rogalski starł się z Gutkovskisem.
  • 16:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 16:19 Posiadanie piłki rozkłada się dokładnie po połowie.
  • 16:32 Piłkarze wracają na boisko.
  • 47. min Wlazło leży w polu karnym rywali.
  • 47. min Piłkarz trzyma się za mięsień.
  • 48. min Schodzi z boiska Damian Piotrowski, a za niego wchodzi Dominik Kun
  • 48. min Pierwsza sytuacja Kuna tuż po wejściu!
  • 48. min Strzelał głową, ale Pilarz jest bardzo czujny.
  • 50. min Wlazło napędza kolejną akcję, Piątkowski zgrał piłkę piętą do Furmana, ale ten powstrzymany bez faulu.
  • 51. min Kto wie czy sędzia nie podjął jednak błędnej decyzji, Furman był delikatnie zahaczany.
  • 51. min To powinna być bramka dla drużyny z Niecieczy!
  • 52. min Kiełpin świetnie wybronił strzał Sztefanika.
  • 53. min Kupczak cofa się po piłkę na własną połowę.
  • 55. min Termalica próbuje przedrzeć się przez obronę płocczan.
  • 55. min Strzał Gutkovskisa obroniony przez Kiełpina.
  • 56. min Stara się dziś Łotysz, ale widać, że zdecydowanie lepiej niż na skrzydle czuje się w ataku.
  • 58. min Dobrze w środku pola Furman z Kriwcem.
  • 59. min Kun na lewej stronie z Sylwestrzakiem wymieniają podania.
  • 60. min Schodzi z boiska David Guba , a za niego wchodzi Patrik Misak
  • 60. min Schodzi z boiska Mateusz Kupczak , a za niego wchodzi Roman Gergel
  • 60. min Podwójna zmiana w zespole Temraliki.
  • 61. min Dośrodkowanie Misaka z rzutu wolnego wyłapuje Kiełpin.
  • 62. min Kriwiec spróbował strzału z dystansu, lecz przeniósł piłkę nad poprzeczką.
  • 63. min Odważna próba Białorusina, na takie czekają kibice w Płocku.
  • 64. min Kiełpin broni strzał z dystansu Misaka.
  • 64. min Słowak próbuje zaakcentować swoje wejście na boisko.
  • 65. min Kupczak fauluje Furmana i sfrustrowany kopie piłkę po gwizdku.
  • 65. min Sędzia nie karze go jednak za to żółtą kartką.
  • 66. min Nowak przewraca się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.
  • 68. min Gergel zablokowany przez Sylwestrzaka.
  • 68. min Arbiter odgwizdał spalonego!
  • 69. min Piłka wpadła do bramki Wisły!
  • 69. min Nowak faktycznie był na spalonym, ale piłkarz reklamuje, że nie dotknął piłki.
  • 70. min Powtórki pokazują, że chyba miał rację.
  • 70. min Kiełpin broni w fenomenalny sposób!
  • 70. min Kolejna szansa Termaliki!
  • 71. min Gutkovskis nie wykorzystał dobrej okazji.
  • 73. min Rozkręciło się spotkanie, Nieciecza zdecydowanie odważniej zaczęła atakować.
  • 75. min Dobry przechwyt Guliherme.
  • 75. min Ważna interwencja lewego obrońcy.
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Wlazło
  • 76. min Schodzi z boiska Siergiej Kriwiec, a za niego wchodzi Patryk Stępiński
  • 77. min Dobry strzał Babiarza obroniony przez Kiełpina.
  • 78. min Szarek bardzo odważnie uczestniczy w ofensywnych akcjach.
  • 78. min Termalice wyraźnie zależy na doprowadzeniu do remisu i przejęli oni całkowicie kontrolę.
  • 81. min Schodzi z boiska Sitya Haubert Guilherme , a za niego wchodzi Martin Mikovič
  • 82. min Guilherme boisko opuszcza schodząc za przeciwną linię niż przyjęło się to robić.
  • 82. min Rzut rożny dla Wisły, ale niewielu zawodników zdecydowało się na wejście w pole karne.
  • 82. min Nie może więc dziwić, że gospodarze nie odnieśli ze stałego fragmentu żadnego pożytku.
  • 83. min Szarek minął Kuna i dośrdkował na głowę Misaka.
  • 83. min Słowak spudłował.
  • 83. min Szarek robi dziś wszystko, żeby odpracować zawaloną bramkę.
  • 85. min Rogalski zaatakował Babiarza nakładką.
  • 85. min Środkowy Wisły ma szczęście, że nie zobaczył żółtej kartki.
  • 85. min Arbiter nie jest jednak dziś zbyt skory do pokazywania kartek.
  • 87. min Jeszcze jeden atak Termaliki.
  • 88. min Niecieczanie atakują jednak bez przekonania.
  • 89. min Zapowiada się kolejne spotkanie bez zwycięstwa.
  • 90. min Piątkowski fauluje bramkarza rywali.
  • 92. min Jeszcze jedna kontra Wisły.
  • 93. min Żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Pilarz
  • 93. min Ta kartka jest wynikiem odepchnięcia Furmana.
  • 94. min Schodzi z boiska Mateusz Piątkowski, a za niego wchodzi Emil Drozdowicz
  • 94. min Dośrodkowanie "na chaos" w rękach Kiełpina.
  • 17:21 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:22 Żółtą kartkę otrzymuje Kornel Osyra
  • 17:22 Piłkarz dyskutował już po zakończeniu spotkania z sędzią.
  • 17:29 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!