• (89') Pol Llonch V. Basha
  • (46') A. Woźniak J. Maresz
  • (67') J. Tosik B. Pawłowski
  • (82') P. Żyra P. Tuszyński
  • 20:13 Witamy Państwa serdecznie w relacji z meczu Wisła Kraków - Zagłębie Lubin!
  • 20:13 Biała Gwiazda podejmie dziś Miedziowych w meczu, którego stawką jest ligowy prestiż i okazja, by zająć szóste miejsce w tabeli.
  • 20:14 Na razie plasuje się na nim Wisła Kraków, ale Zagłębie jest tuż za nią i ma dwa punkty straty do krakowian.
  • 20:15 Biała Gwiazda ma na koncie dwa kolejne zwycięstwa i chrapkę na trzecie. Zagłębie przegrało ostatni mecz u siebie z Górnikiem Zabrze i będzie chciało się zrehabilitować za wpadkę.
  • 20:20 Kończą się już odprawy w szatniach, za chwilę obie ekipy ruszą na murawę do walki o zwycięstwo.
  • 20:21 Zawody poprowadzi pan Dominik Sulikowski z Gdańska.
  • 20:23 W dwóch pierwszych dziś meczach Lotto Ekstraklasy nie brakowało emocji. Padło dziewięć bramek i było czym się emocjonować.
  • 20:24 Równolegle w Poznaniu Lech będzie mierzył się z Jagiellonią Białystok. Ten mecz będzie miał kluczowe znaczenie dla losów tytułu.
  • 20:25 W Krakowie nie tak dawno była burza i wielka ulewa, ale teraz boisko przy Reymonta jest gotowe na mecz.
  • 20:27 Obie drużyny są już na murawie, przed nami powitanie i prezentacja zespołów.
  • 20:28 Ciekawostka - Zagłębie ograło już w tym sezonie Wisłę dwa razy. 3-0 u siebie oraz 2-1 w Krakowie. Jak będzie dzisiaj?
  • 20:30 Jeszcze przed meczem minuta ciszy ku pamięci Janusza Adamczyka, byłego bramkarza Białej Gwiazdy.
  • 20:31 Sędzia rozpoczął mecz Wisła Kraków - Zagłębie Lubin!
  • 1. min Zatem gramy! Zagłębie od razu rozgrywa piłkę i wycofuje ją do obrony
  • 2. min Wisła próbuje lewym skrzydłem i traci piłkę, bo zabrakło dokładności w wymianie podań
  • 3. min Długie podanie do Carlitosa, ale piłka przyspieszyła na mokrej trawie i wyszła na aut
  • 4. min Spokojne tempo na początku, wymieniają piłkę obrońcy Zagłębia i podchodzą pod bramkę rywali
  • 5. min Goście stracili piłkę, Wisła w środku pola będzie budować akcję w ofensywie
  • 6. min Piłka przy nodze Hladuna, Zagłębie na swojej połowie rozgrywa piłkę
  • 7. min Carlitos szukał Imaza podaniem do środka, wykonał je jednak zbyt mocno
  • 7. min Leniwe tempo gry, na razie trwa badanie rywali i nie ma akcji bramkowych
  • 9. min Zagłębie od tyłu buduje atak, brakuje w tym szybkości i elementu zaskoczenia
  • 9. min Zamieszanie pod bramką Wisły, Woźniak szukał okazji do oddania strzału, ale powstrzymał go Velez
  • 10. min I znów groźnie goście, płaski strzał Czerwińskiego nieznacznie mija bramkę Wisły!
  • 11. min Chaos w obronie Wisły, szybka utrata piłki i znów okazja dla rywali do zbudowania ataku
  • 12. min Dalekie podanie do Czerwińskiego i od bramki wznowi grę golkiper Wisły
  • 13. min Była okazja do kontry, ale Wisła gra na razie zbyt wolno i nie ma zagrożenia
  • 13. min I teraz miejscowi! Imaz na linii pola karnego, kąśliwy i zarazem niecelny strzał
  • 14. min Wrzutka w pole karne Wisły i Wasilewski był na posterunku
  • 15. min Kontra Wisły, dryblował Carlitos i wreszcie znaleźli na niego sposób rywale
  • 17. min Wasilewski i Velez czujnie w obronie, Zagłębie atakuje i ma zdecydowanie więcej z gry na razie
  • 17. min Cały czas Miedziowi budują atak na połowie rywali, a wiślacy muszą biegać i starać się odzyskać piłkę
  • 18. min Od bramki wznowił grę Hladun, Zagłębie spokojnie buduje kolejny już dziś atak
  • 20. min Ostra gra w środku pola, faulowany był tym razem Mitrović
  • 20. min Wisła nie potrafi dłużej przytrzymać piłki, gra zachowawczo i na razie popełnia mnóstwo błędów
  • 21. min Piłka rozgrywana przez Wisłę, Velez podał ją... w aut
  • 22. min Jagiełło do Czerwińskiego, ten ruszył prawym skrzydłem i został zablokowany. Piłka dla gości
  • 23. min Długa piłka do Czerwińskiego, ten przyjął ją już za linią boczną boiska i Wisła może zagrać swoją akcję
  • 24. min Ależ okazja Miedziowych! Żyra uderzał zza pola karnego, piłka nieznacznie minęła bramkę Wisły!
  • 24. min Znów faulowany był bez pardonu Mitrović
  • 24. min Żółtą kartkę otrzymuje Filip Jagiełło
  • 25. min Bartkowski powalił Tosika, sędzia przerwał grę
  • 26. min I kolejny raz piłka do tyłu w defensywie, Zagłębie rozgrywa leniwie swój atak
  • 27. min Wisła w kontrze, akcja przed polem karnym i brak strzału na bramkę przyjezdnych
  • 28. min Niemal pół godziny gry za nami. Słaby spektakl w Krakowie
  • 29. min Velez dobrze wślizgiem zatrzymał atak Zagłębia
  • 29. min Rajd Carlitosa i szybko faulował go Matuszczyk
  • 30. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Matuszczyk
  • 30. min Wrzutka w pole karne gości, najszybciej przy piłce był Hladun
  • 31. min Kontra gości, "Wasyl" dobrze przeczytał grę i wybił piłkę
  • 32. min Spokojna wymiana piłek z obu stron boiska, atak budują lubinianie
  • 32. min Mitrović na prawej stronie do Arsenicia, a ten został zablokowany i będzie rzut rożny
  • 33. min Rzut rożny dla Wisły, rozegrany został bardzo słabo
  • 34. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos
  • 35. min Bramkę wypracował Mitrović, który podał do Carlitosa, a ten mocnym strzałem z pola karnego otworzył wynik! Wisła do tej pory grała słabo, ale zaskoczyła Miedziowych!
  • 35. min Wisła złapała wiatr w żagle, teraz mamy akcję lewym skrzydłem i faul Tosika
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Tosik
  • 36. min Carlitos z wolnego w pole karne, obrońcy gości wybili piłkę na aut bramkowy
  • 37. min Rzut rożny dla Wisły, nie było okazji strzeleckiej i od bramki Hladun
  • 38. min Wisła dominuje w środku pola, końcówka pierwszej połowy pod dyktando Białej Gwiazdy
  • 39. min Starzyński spróbował szczęścia, ale chybił z dystansu
  • 41. min Nerwowo w obronie goście, Zagłębie zdominowane
  • 41. min Wisła czai się na kontrę, nie ma zagrożenia dla bramki rywali
  • 42. min Końcówka pierwszej odsłony znów spokojna
  • 42. min Jeszcze atak Zagłębia i pewny chwyt Cuesty
  • 43. min Strata Wisły, kontra Zagłębia i Woźniak nie potrafił celnie podać pod bramką rywali
  • 44. min I jeszcze raz Miedziowi, zablokowany strzał Żyry i będzie korner
  • 44. min Rzut rożny dla gości, Żyra znów zablokowany
  • 45. min Rzut rożny dla Zagłębia i ponownie bez gola, tym razem stały fragment rozegrany fatalnie
  • 45. min Końcówka pierwszej połowy, fatalnie piłkę wybił Cuesta
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy. Wisła Kraków ogrywa Zagłębie Lubin 1-0.
  • 21:17 Bardzo długo w pierwszej połowie trzeba było czekać na momenty pełne emocji, ale w końcu przeważające Zagłębie dało się zaskoczyć Wiśle Kraków. Bramkę zdobył niezawodny Carlitos.
  • 21:19 Hiszpan kropnął z pola karnego i zupełnie odwrócił obraz gry, która niezbyt Wiśle się kleiła przed przerwą.
  • 21:19 Miedziowi przeważali, ale zostali skarceni i w drugiej połowie muszą odrabiać straty.
  • 21:19 Za chwilę wracamy na Reymonta, zostańcie Państwo z nami!
  • 46. min Schodzi z boiska Arkadiusz Woźniak , a za niego wchodzi Jakub Maresz
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę meczu Wisła Kraków - Zagłębie Lubin!
  • 47. min Wiślacy rozpoczęli drugą odsłonę, szybko wycofali piłkę do Wasilewskiego
  • 48. min Szarżował Halilović, ale został przez rywali zatrzymany
  • 48. min Wisła odważnie ruszyła na początku drugiej połowy, jakby uwierzyła, że może wygrać po raz trzeci z rzędu w tym sezonie
  • 50. min Mares próbował szczęścia po wejściu na plac gry, ale Cywka był od niego szybszy
  • 50. min Bartkowski bliski wpisania się na listę strzelców! Mocne uderzenie z pola karnego, minimalnie minęła piłka bramkę rywali
  • 51. min Chwila ataku Zagłębia, na razie jednak piłka wędruje wzdłuż boiska i nie przynosi to zagrożenia
  • 52. min Faul w środku pola, piłka dla Miedziowych
  • 54. min Ależ okazja dla Wisły! Carlitos wpadł w pole karne, kiwał dwóch rywali i w końcu oddał strzał, który zatrzymał Hladun. Hiszpan mógł podać do Imaza, który stał przed bramką sam...
  • 54. min Zagapili się w obronie Miedziowi, mogli za to surowo zapłacić
  • 54. min Żyra znów kropnął z dystansu i znów został zablokowany
  • 56. min Rzut rożny dla Wisły i zablokowani piłkarze gospodarzy
  • 57. min Powtórnie korner, ale dla Zagłębia i obrońcy Wisły pokazali kunszt
  • 58. min Wrzutka przed bramkę Wisły, Cuesta wyjaśnia wybiciem. Goście zaczynają nacierać i szukać wyrównania
  • 59. min Zagłębie atakuje, Wisła na własnej połowie i czekamy na to, który zespół lepiej wyjdzie z tego ustawienia
  • 59. min Arsenić wślizgiem zaatakował rywala
  • 60. min Żółtą kartkę otrzymuje Zoran Arsenić
  • 62. min Piłkarze skoczyli sobie do gardeł po starciu Carlitosa z Hladunem
  • 62. min Żółtą kartkę otrzymuje Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos
  • 63. min Jagiełło próbował zza pola karnego, został zablokowany
  • 64. min Godzina gry za nami, na razie Wisła nieco lepsza - o jednego gola - od Zagłębia
  • 64. min Rzut rożny dla gości, rozegrali go fatalnie
  • 65. min Napór gości rośnie, ożywienie wniósł do drużyny Mares, który walczy jak lew
  • 65. min Schodzi z boiska Jesús Imaz Ballesté, a za niego wchodzi Rafał Boguski
  • 67. min Schodzi z boiska Jakub Tosik , a za niego wchodzi Bartłomiej Pawłowski
  • 67. min Znów tempo gry nie powala, ekipy jakby zbierały siły na samą końcówkę meczu
  • 69. min Ofensywne zmiany w drużynie z Lubina, trener Mariusz Lewandowski stawia na atak
  • 69. min Dwadzieścia minut do końca, znów chwila twardej, męskiej i momentami brutalnej walki
  • 70. min Boguski zza pola karnego, Hladun odbił piłkę
  • 71. min Groźny wypad Wisły, strzał Lloncha zatrzymany przez bramkarza rywali
  • 71. min Zagapiła się obrona miejscowych, będzie rożny dla Zagłębia \
  • 71. min Rzut rożny dla gości, bez strzału na bramkę Zagłębie
  • 72. min Kontra Wisły, Boguski szukał Carlitosa, ale podanie przeciął w ostatniej chwili Matuszczyk
  • 73. min Cuesta łapie piłkę, Mares nie zdołał zaskoczyć bramkarza Wisły
  • 74. min Co za okazja! Boguski z najbliższej odległości nie potrafił pokonać Hladuna! Carlitos zagrał mu na trzeci metr, Boguski trafił w golkipera rywali!
  • 75. min Cuesta znów koszmarnie wybił piłkę sprzed własnej bramki
  • 76. min Żyra po raz kolejny fatalnie chybił celu
  • 77. min Atak Miedziowych, Wisła bardzo czujnie w obronie
  • 78. min Schodzi z boiska Tibor Halilović, a za niego wchodzi Kamil Wojtkowski
  • 79. min Rzut rożny dla przyjezdnych, znów górą defensywa Wisły
  • 80. min Miał okazję strzelecką Mares, ale nie trafił w piłkę w polu karnym
  • 81. min Wisła przeniosła ciężar gry na połowę rywali, ci nie zamierzają ułatwiać zadania i walka trwa
  • 81. min Dziesięć minut do końca meczu, piłkarze znów skoczyli sobie do gardeł
  • 82. min Żółtą kartkę otrzymuje Pol Llonch Puyalto
  • 82. min Schodzi z boiska Paweł Żyra , a za niego wchodzi Patryk Tuszyński
  • 84. min Arbiter odgwizdał spalonego, bramka Maresa nie będzie uznana
  • 84. min Kontra Wisły, będzie 2-0?
  • 85. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Rafał Boguski
  • 85. min Bramkę wypracował Pol Llonch Puyalto, który po świetnym podaniu Wojtkowskiego trafił w słupek. Piłka odbiła się od Boguskiego i wpadła do siatki!
  • 86. min Wisła dopięła swego. Grała z kontry i pognębiła rywala w samej końcówce
  • 87. min Zagłębie jeszcze próbuje, ale defensywa Białej Gwiazdy szczelna i bardzo skuteczna
  • 88. min Faul w środku pola i od razu piłkarze agresywnie skaczą sobie do oczu
  • 89. min Emocje biorą górę, złośliwe faule z obu stron i brzydki moment meczu
  • 89. min Schodzi z boiska Pol Llonch Puyalto, a za niego wchodzi Vullnet Basha
  • 90. min Ostatnia minuta meczu, Wisła pewnie zmierza po triumf nad Zagłębiem
  • 91. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Rafał Boguski
  • 91. min Bramkę wypracował Tomasz Cywka, który poszedł do ataku prawą flanką, wrzucił piłkę przed bramkę, gdzie nabiegł Boguski i głową podwyższył na 3-0!
  • 92. min Wisła w końcówce dała pokaz skuteczności i pewnie rozbiła Miedziowych
  • 92. min Nietęgie miny mają piłkarze z Lubina
  • 93. min Trzy minuty doliczył sędzia do czasu gry
  • 93. min Jagiełło uderzył celnie, ale Cuesta był na posterunku
  • 94. min Cuesta! Jego błąd dał okazję Pawłowskiemu, ale obronił ten strzał bramkarz Wisły!
  • 22:22 Końcowy gwizdek sędziego! Wisła Kraków pewnie ograła Zagłębie Lubin!
  • 22:24 Trzecie z rzędu zwycięstwo Wisły Kraków, szansa na puchary nadal realna, a kolejny świetny mecz rozegrał Carlitos. Do tego dwa gole zdobył Boguski, który zaliczył wejście smoka.
  • 22:25 Zagłębie rozpoczęło lepiej, ale później skarcił je Carlitos. Po zmianie stron Boguski dopełnił dzieła zniszczenia i tak oto Biała Gwiazda dopięła swego.
  • 22:26 Miedziowi raczej nie zagrają w pucharach, ich postawa dziś pokazała, że jeszcze nie są gotowi do gry o najwyższe cele.
  • 22:27 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w Interii!