• (68') P. Wlazło A. Reca
  • (75') S. Kriwiec D. Iliev
  • (90') C. Stefańczyk D. Piotrowski
  • 20:18 Dobry wieczór!
  • 20:19 Serdecznie zapraszamy na relację na żywo z drugiego dzisiejszego mecz Ekstraklasy - Wisła Kraków gra z Wisłą Płock.
  • 20:20 Obie drużyny walczą o miejsce w górnej ósemce. Obie drużyny dzielą tylko dwa punkty.
  • 20:21 Krakowianie muszą sobie dziś radzić bez zawieszonego za kartki Patryka Małeckiego. W pierwszym składzie zastąpi go dziś Hugo Videmont.
  • 20:24 Ładna pogoda dziś w Krakowie, nie ma smogu, ok. 8 stopni Celsjusza.
  • 20:25 Do wyjściowego składu płocczan wraca Giorgi Merebaszwili.
  • 20:25 Krakowianie zagrają z kolei z Pawłem Brożkiem, który opuścił mecz z Legią z powodu urazu.
  • 20:26 Obie drużyny wychodzą już na murawę.
  • 20:29 Za chwilę zaczynamy!
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Gramy!
  • 2. min Sadlok z autu.
  • 2. min Dziś Sadlok został powołany przez Nawałkę do reprezentacji Polski. Powinien być więc podwójnie zmotywowany.
  • 3. min Szansę na występ w meczu z Czarnogórą ma też Krzysztof Mączyński.
  • 5. min Cywka oskrzydlił akcję Wisły, dośrodkował, ale Byrtek wybił na rzut rożny.
  • 7. min Rzut wolny dla Wisły.
  • 7. min Głowacki maszeruje w pole karne gości.
  • 7. min Sadlok dośrodkował za krótko.
  • 7. min Faul Videmonta.
  • 9. min Merebaszwili mocno! Trudny strzał dla bramkarza z 16 m, ale broni Załuska.
  • 10. min Gospodarze budują kolejną akcję. Spokojnie, od tyłu, bez forsowania tempa.
  • 11. min Wysoko dziś ustawiony jest Brlek, pełni w zasadzie rolę podwieszonego napastnika.
  • 12. min Rzut rożny dla krakowian.
  • 13. min Gospodarze prowadzą grę, ale na razie bez efektów.
  • 15. min Faul Rogalskiego.
  • 16. min Przedzierał się Merebaszwili, ale Głowacki czujny, wybił piłkę rywalowi.
  • 17. min Faulowany Boguski.
  • 19. min Rozpędzają się goście, a raczej Merebaszwili. Tym razem powstrzymał go Cywka.
  • 21. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 23. min Wciąż atakują gospodarze, ale ich akcjom brakuje błysku. A przede wszystkim... strzałów.
  • 23. min Faul Lloncha.
  • 24. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Petar Brlek
  • 24. min Świetna akcja gospodarzy!
  • 25. min Brożek dograł na prawo niczym rasowy rozgrywający. Boguski ruszył, wpadł w pole karne i dostrzegł wbiegającego Brleka. Ten uderzył do pustej bramki, tuż pod poprzeczką.
  • 26. min 1-0, krakowianie zapracowali na tę bramkę, a płocczanie popełnili błąd w defensywie, gdzie Boguski miał zbyt wiele miejsca.
  • 26. min Strzał Furmana z 18 m broni Załuska.
  • 27. min Faulowany Furman. Dobra okazja do bezpośredniego strzału.
  • 28. min Kriwiec wysoko nad poprzeczką.
  • 31. min Boguski wywalczył aut.
  • 31. min Llonch bardzo niedokładnie. Od bramki zacznie Kiełpin.
  • 32. min Stefańczyk za długo zwlekał z dośrodkowaniem, a piłkę wybił mu Mączyński.
  • 33. min Rzut rożny dla Wisły Płock.
  • 33. min Faulowany Rogalski, Brożek uniósł zbyt wysoko nogę.
  • 34. min Co za parady Załuski!
  • 34. min Odbił strzał Furmana z wolnego, a po chwili dobitkę Merebaszwilego.
  • 36. min Faulował Sadlok.
  • 36. min Twardo grają dziś gospodarze.
  • 37. min Głowacki uprzedził Piątkowskiego.
  • 38. min Płocczanie przejęli teraz inicjatywę, ale gospodarze dobrze przesuwają, są blisko przy rywalach.
  • 39. min Wlazło strzelał z ok. 30 m, a pomylił się nieznacznie!
  • 40. min Żółtą kartkę otrzymuje Pol Llonch Puyalto
  • 40. min Faulował Merebaszwilego, najlepszego gracza na boisku.
  • 41. min Gol!?
  • 41. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Siergiej Kriwiec
  • 42. min Co za kuriozalna bramka! Fatalne zachowanie Załuski.
  • 43. min Po rzucie wolnym piłka szybowała w powietrzu i spadała na pierwszy metr przed linią bramkową. Był tam Kriwec i obrońcy Wisły Kraków, ale przede wszystkim Załuska, który nie wyskoczył, a tylko się przyglądał.
  • 43. min Żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Mączyński
  • 43. min Żółtą kartkę otrzymuje Paweł Brożek
  • 44. min Żółtą kartkę otrzymuje Dominik Furman
  • 44. min Sędzia nie panuje nad sytuacją.
  • 44. min Brożek ostro starł się ze Stafańczykiem, a arbiter pokazał kartkę... Furmanowi.
  • 45. min Kriwec trafia w poprzeczkę!!! Ale był na spalonym.
  • 46. min Wcześniej faulował Cywka, ostro, ale tym razem sędzia nie wyciągnął kartki.
  • 46. min Minuta doliczona.
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:16 Nerwowa końcówka w Krakowie.
  • 21:17 Wszystko przez gola, którego strzelił Kriwiec. Gospodarze mieli pretensje do arbitra, ale powinni winić siebie, bo po prostu źle zachowali się w obronie - zbyt statycznie.
  • 21:18 Zapraszamy za kilkanaście minut na drugą połowę.
  • 21:31 Piłkarze wychodzą na boisko.
  • 46. min Gramy!
  • 47. min Rzut wolny dla Wisły.
  • 47. min Sadlok prosto w mur!
  • 50. min Faulowany Gonzalez
  • 51. min Faulował Cywka.
  • 51. min Żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Cywka
  • 53. min Videmont przedzierał się lewą stroną, ale powstrzymał go Byrtek.
  • 53. min Żółtą kartkę otrzymuje Iván González López
  • 56. min Ciekawa akcja gospodarzy, ale Cywka wrzuca niedokładnie.
  • 56. min Wyższe tempo tego meczu w drugiej części.
  • 58. min Dużo kartek w tym spotkaniu uzbierali gospodarze - pięć.
  • 58. min Znów ofensywne wejście Cywki prawą stroną.
  • 58. min Rzut rożny dla Wisły Kraków.
  • 59. min Mączyński dokładnie dorzucił na głowę Głowackiego, a ten strzelił, ale Kiełpin wykazał się refleksem i obronił tę próbę kapitana krakowian.
  • 60. min Świetne wyjście Kiełpina, który uprzedził Boguskiego.
  • 61. min Brlek z dystansu! Broni Kiełpin.
  • 61. min dobry fragment krakowian.
  • 61. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 62. min Nie zagrali fair teraz krakowianie. Leżało dwóch graczy goście, a ekipa Ramireza kontynuowała akcję.
  • 63. min Rogalski posłał piękne krzyżowe podanie, ale nie przyjął piłki Merebaszwili.
  • 64. min Dobra akcja Wisły Kraków! Znów włączył się Cywka, dorzucił, a strzał z woleja Videmonta trafił w boczną siatkę.
  • 67. min Świetny fragment piłkarzy Kiko Ramireza.
  • 68. min Schodzi z boiska Rafał Boguski, a za niego wchodzi Semir Stilić
  • 68. min Schodzi z boiska Piotr Wlazło , a za niego wchodzi Arkadiusz Reca
  • 67. min Schodzi z boiska Pol Llonch Puyalto, a za niego wchodzi Semir Stilić
  • 69. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Reca
  • 70. min Małe zamieszanie przy bocznej linii. Sędzia techniczny pokazał, że boisko ma opuścić Boguski, ale krakowianie przygotowali inną zmianę. Stilić wszedł za Lloncha.
  • 72. min Kolejna dobra wrzutka Mączyńskiego, ale tym razem płocczanie wybili piłkę.
  • 72. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Piątkowski
  • 73. min Gospodarze prowadzili grę, a to goście strzelili drugiego gola!
  • 74. min Piątkowski najpierw wyłuskał piłkę od Gonzaleza, a później przepchnął Głowackiego i strzelił tuż przy słupku. Świetne zachowanie napastnika gości.
  • 75. min Schodzi z boiska Siergiej Kriwiec , a za niego wchodzi Dimityr Iliew
  • 76. min 12123 kibiców na stadionie.
  • 76. min Dobra wrzutka, ale strzał Gonzaleza głową fatalny.
  • 77. min Żółtą kartkę otrzymuje Semir Stilić
  • 78. min Schodzi z boiska Paweł Brożek, a za niego wchodzi Mateusz Zachara
  • 79. min Dużo nerwów w poczynaniach drużyny z Krakowa.
  • 81. min Merebasziwili ruszał z kontrą, ale powstrzymali go wracający gracze gospodarzy.
  • 82. min Kontra gości! Piątkowski wyprzedził Głowackiego, dziubnął piłkę, ale strzelił niecelnie.
  • 82. min Zachara nad poprzeczką.
  • 83. min Schodzi z boiska Tomasz Cywka, a za niego wchodzi Jakub Bartosz
  • 83. min Merebaszwili strzelał niecelnie.
  • 84. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Semir Stilić
  • 84. min Co za akcja Bośniaka! Przypomniał o sobie!
  • 85. min Jeśli strzelał - to bramka jest bajeczna! Przelobował obrońcę i bramkarza, a piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki!
  • 86. min Końcówka będzie jeszcze bardziej ciekawa!
  • 86. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Bartosz
  • 86. min Rezerwowi krakowian!
  • 87. min Zachara dograł na prawo do Bartosza, a ten jak profesor zaimponował spokojem i strzałem po ziemi, między nogami Kiełpina, umieścił piłkę w siatce!
  • 88. min Faulowany Stilić.
  • 89. min Co tam się stało!?
  • 89. min Gonzalez znokautowany przez Kiełpina, ale nie było to celowe.
  • 89. min Może jednak grać dalej.
  • 89. min Schodzi z boiska Mateusz Piątkowski , a za niego wchodzi Damian Piotrowski
  • 90. min Stilić wysoko nad poprzeczką. Nie zawsze wpadają takie gole, jak w 84. minucie.
  • 91. min Trzy minuty doliczone.
  • 90. min Schodzi z boiska Cezary Stefańczyk , a za niego wchodzi Damian Piotrowski
  • 93. min Zachara z dystansu, ale niecelnie.
  • 93. min Arbiter odgwizdał spalonego płocczan.
  • 22:20 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:21 Krakowianie w znakomitym stylu odwrócili losy meczu!
  • 22:21 Zasłużenie sięgnęli po trzy punkty, które dają im awans na szóste miejsce!
  • 22:21 Są coraz bliżej upragnionej górnej ósemki.
  • 22:21 Płocczanie wracają do domu bez pounktów.
  • 22:22 A my dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne.
  • 22:22 Już jutro kolejne mecze Ekstraklasy.
  • 22:22 Dobrej nocy!