• (86') F. Velez A. Głowacki
  • (72') D. Srnić K. Vacek
  • (74') M. Lewandowski K. Dankowski
  • (83') R. Pich S. Bergier
  • 20:16 Dobry wieczór! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 27. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków - Śląsk Wrocław.
  • 20:19 Wisła w ostatniej kolejce przegrała po raz pierwszy na wiosnę, gdy uległa Jagiellonii 0-2.
  • 20:20 Śląsk zaś wiosną jeszcze nie wygrał.
  • 20:21 W ostatniej kolejce podopieczni Tadeusza Pawłowskiego zremisowali 0-0 z Sandecją Nowy Sącz.
  • 20:27 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 20:28 Hymn "Białej Gwiazdy" przy Reymonta.
  • 20:29 Przywitanie trenerów - Carillo i Pawłowskiego. Obaj ze swoimi drużynami pracują krótko.
  • 20:30 Sędzia Daniel Stefański poprowadzi mecz.
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Pierwszy strzał Tarasovsa!
  • 2. min Szybko mógł rozpocząć się ten mecz bramką, ale spudłował Tarasovs.
  • 3. min Cholewiak ładnie urwał się prawą stroną, ale powstrzymał go Arsenić.
  • 4. min Dziwne zagranie Veleza, podanie do nikogo. Od bramki zacznie Słowik.
  • 5. min Zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału Imaz i dał się zablokować obrońcy.
  • 7. min Faulowany Mitrović przez Picha.
  • 8. min Słowik minął się z piłką, ale bez konsekwencji.
  • 11. min Próba wyjścia z kontratakiem Srnicia, ale zakończona niepowodzeniem.
  • 12. min Świetna akcja Brleka, przyspieszył grę.
  • 12. min Dopiero w polu karnym obrońca wybił mu piłkę.
  • 13. min Dobra okazja Śląska.
  • 13. min Pich strzelił jednak prosto w Cuestę.
  • 13. min Ten kontratak powinien zostać rozprowadzony znacznie lepiej.
  • 15. min Rozgrywa piłkę Wisła.
  • 16. min Ładna akcja Carlitosa zakończona strzałem.
  • 16. min Jego uderzenie obronił Słowik.
  • 17. min Korner.
  • 18. min Rieder zagrał piłkę ręką przy rzucie rożnym, sędzia Stefański sprawdza VAR.
  • 18. min Sytuacja analogiczna do zagrania Kostewycza w meczu Legia - Lech.
  • 19. min Rzut karny dla Wisły!
  • 19. min Bezsensowne zachowanie Riedera, który zaatakował piłkę ręką.
  • 19. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Piech
  • 20. min To kara za protesty.
  • 20. min Carlitos podchodzi do piłki.
  • 20. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos
  • 20. min 17. gol Carlitosa w tym sezonie!
  • 21. min Przerwał passę czterech meczów bez gola strzałem z rzutu karnego w sam środek bramki!
  • 23. min Cuesta łapie dośrodkowanie spod linii bocznej.
  • 24. min Carlitos był w polu karnym, ale przesadził z dryblingiem.
  • 25. min Cuesta bezsensownie wyszedł z bramki, ale Piech zagrał zbyt lekko i obrońcy wybili piłkę.
  • 27. min Naciska Wisła.
  • 28. min Szukał Sadlok dośrodkowaniem Carlitosa, ale zagrał zbyt mocno.
  • 29. min Faulowany Velez przez Cholewiaka.
  • 29. min To debiut Cholewiaka w wyjściowym składzie Śląska.
  • 30. min Świetne dośrodkowanie Riery i efektowne strzał Picha. Ponad bramką.
  • 30. min Wcześniej brzydko Cholewiaka potraktował Sadlok.
  • 30. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Sadlok
  • 31. min Augusto zbyt wysoko uniósł nogę, faulowany Arsenić.
  • 32. min Żółtą kartkę otrzymuje Augusto Pereira Loureiro
  • 35. min Nakładka Mitrovicia. Zaostrzył się mecz.
  • 36. min Przed szansą Piech! Groźnie kontratakuje Śląsk.
  • 36. min Arsenić w ostatniej chwili zablokował strzał wślizgiem.
  • 37. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Igors Tarasovs
  • 37. min Riera dośrodkował z rzutu rożnego, a Tarasovs wygrał pojedynek na piątym metrze z Brlekiem i Arseniciem.
  • 38. min Faul Tarasovsa na Carlitosie.
  • 39. min Remis w strzałach 7-7. w celnych 2-2.
  • 39. min W golach także remisowo.
  • 40. min Rzut rożny dla Śląska.
  • 42. min Nieudana akcja Palczicza z Mitroviciem.
  • 44. min Słowik wyłapał kompletnie nieudane dośrodkowanie Mitrovicia.
  • 45. min I jeszcze jeden rzut rożny dla Śląska.
  • 46. min Spudłował Piech uderzając sprzed pola karnego.
  • 21:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:18 Do przerwy Wisła remisuje ze Śląskiem 1-1.
  • 21:18 Wisła ma optyczną przewagę, ale to Śląsk po kontra stwarzał groźniejsze ataki.
  • 21:34 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 46. min Faul w środku pola Mitrovicia.
  • 47. min Żółtą kartkę otrzymuje Nikola Mitrović
  • 48. min Korner Śląska.
  • 50. min Brlek sfaulował Cholewiaka przed polem karnym. Sędzia jednak nie odgwizdał przewinienia.
  • 52. min Aut dla Wisły na połowie rywala.
  • 53. min Sadlok trafił w słupek, ale gol i tak nie byłby uznany. Spalony!
  • 54. min Jeszcze jeden rzut rożny ma Śląsk.
  • 55. min I jeszcze jeden korner.
  • 57. min Ładna akcja Picha, ale wrzutka Lewandowskiego katastrofalna.
  • 57. min Przy okazji nabawił się chyba urazu obrońca.
  • 58. min Cuesta broni strzał Piecha. Kolejny rzut rożny.
  • 59. min Schodzi z boiska Nikola Mitrović, a za niego wchodzi Tibor Halilović
  • 60. min Arbiter odgwizdał spalonego Piecha.
  • 62. min Dośrodkowanie Sadloka wybija Tarasovs.
  • 62. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos
  • 62. min Za takim Carlitosem tęsknili kibice z Reymonta!
  • 63. min Już tylko jednego gola traci Carlitos do Angulo w klasyfikacji strzelców.
  • 64. min Carlitos dostał podanie w pole karne, oszukał Tarasovsa i strzałem w dalszy słupek pokonał Słowika.
  • 65. min Ładna indywidualna akcja Cholewiaka.
  • 65. min Ograł Sadloka i nieznacznie spudłował.
  • 67. min Carlitos ograł Lewandowskiego na prawym skrzydle i dośrodkował, ale na głowę obroncy Śląska
  • 68. min Boguski świetnie podał do Imaza, ale Słowik obronił mocny strzał tego ostatniego!
  • 68. min Rzut rożny dla Wisły
  • 70. min Carlitos miękkim zgraniem wrzucił piłke w pole karne, ale połapali sie w tym obrońcy Śląska
  • 71. min Słowik rzucił się pod nogi Halilovicia i uratował sytuację po kolejnej dobrej akcji Wisły!
  • 72. min Schodzi z boiska Dragoljub Srnić , a za niego wchodzi Kamil Vacek
  • 72. min Rzut rożny dla Śląska. Cuesta piąstkuje piłkę po kornerze
  • 74. min Schodzi z boiska Mateusz Lewandowski , a za niego wchodzi Kamil Dankowski
  • 75. min Pich nie trafił czysto w piłkę po mocnym dośrodkowaniu Celebana i uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć Cuestę
  • 77. min Schodzi z boiska Jesús Imaz Ballesté, a za niego wchodzi Pol Llonch Puyalto
  • 79. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos
  • 79. min Bramkę wypracował Tomasz Cywka
  • 80. min Cywka popisał się świetną odważną akcją lewą stroną. Wpadł w pole karne i dośrodkował wzdłuż bramki. Ofiarnie interweniujący Dankowski nie zdołał wybić piłki, a Carlitos spokojnie skierował ją do bramki!
  • 81. min Hat trick Carlitosa, który ma już 19 bramek w sezonie
  • 82. min Błyskawiczna kontra Wisły, którą zakończył fatalnym strzałem Sadlok!