• (67') M. Kucharczyk C. Pasquato
  • (75') J. Niezgoda A. Sadiku
  • (91') K. Hämäläinen M. Kopczyński
  • 18:01 Sędzia Frankowski rozpoczął mecz!
  • 1. min Pierwsza interwencja Lloncha. Z autu Legia.
  • 1. min Punkt więcej przed tym spotkaniem ma Wisła. Jak będzie za około 90 minut?
  • 2. min Komplet widzów na trybunach przy ulicy Reymonta 22. Przy piłce, na własnej połowie, Wisła.
  • 2. min Niezgoda zszedł do środka, ale interweniowali do spółki Głowacki i Arsenić.
  • 2. min Carlitos! Zablokowany strzał Hiszpana w polu karnym Legii.
  • 4. min Romeo Jozak spokojny przy linii bocznej. Podobnie, jak Kiko Ramirez.
  • 5. min Mączyński zagrywał do Guilherme. Tumult gwizdów na stadionie Wisły.
  • 5. min Wrzutka Hlouszka, ale błąd w przyjęciu popełnił Niezgoda.
  • 7. min Kucharczyk chciał sprytnie uruchomić Hamalainena.
  • 7. min Faul na Sadloku. Przewinił w ataku Guilherme.
  • 9. min Mączyński zagrywał do Niezgody, ale znakomicie Głowacki. Profesura!
  • 9. min Mączyński! Spróbował zza pola karnego, ale wprost w Buchalika.
  • 9. min Dobra próba piłkarza, który nie ma dzisiaj lekko pod Wawelem.
  • 12. min Legia na własnej połowie. Spokojnie Malarz z Pazdanem.
  • 13. min Faul Bashy. Piłka dla Legii.
  • 13. min Boguski! Co za szansa dla wiślaków. Znakomicie broni Malarz.
  • 15. min Mączyński! Kolejny strzał, ale daleki od celu.
  • 17. min Kapitalna atmosfera na trybunach, chociaż na razie najwięcej czasu kibice poświęcili Mączyńskiemu.
  • 17. min Carlitos wywalczył rzut rożny w starciu z Astizem.
  • 18. min Rzut rożny dla Wisły. Wrzutka Imaza i przerwana gra. Carlitos faulował.
  • 19. min Faul Sadloka na Mączyńskim przy linii bocznej. Rozpocznie Legia.
  • 20. min Hamalainen! Indywidualna akcja i strzał z ostrego kąta, ale niecelny.
  • 20. min Faul Brozia na własnej połowie. Okazja przed wiślakami. Ustawił piłkę Carlitos.
  • 21. min Wrzutka Carlitosa, ale wybronili się w dużym zamieszaniu legioniści.
  • 21. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jarosław Niezgoda
  • 22. min Najlepsza odpowiedź gości. Świetne zagranie Mączyńskiego do Kucharczyka, który notuje asystę przy golu Niezgody.
  • 23. min Faul Imaza w ataku. Piłka dla Legii.
  • 23. min Seria fauli. Tym razem przewinił Guilherme, zatrzymując Lloncha.
  • 24. min Faul Mączyńskiego na Llonchu. Szansa dla "Białej Gwiazdy".
  • 25. min Dośrodkowanie Carlitosa, ale wybija piłkę Pazdan.
  • 25. min Jeszcze szansa dla Wisły. Gonzalez uderzył, ale wprost w Malarza.
  • 26. min Dobry odbiór Astiza we własnym polu karnym. Faulu nie było.
  • 27. min Długie podanie do Imaza. Piłkę zgarnia bramkarz Legii.
  • 27. min Dośrodkowanie z lewej strony, ale na raty wybija Ivan Gonzalez.
  • 29. min Imaz! Miał szansę po zagraniu Boguskiego, ale zwlekał za długo i nie wyszło mu nawet podanie.
  • 30. min Wisła nie forsuje tempa. Spokojnie na własnej połowie drużyna Kiko Ramireza.
  • 30. min Imaz! Spróbował z woleja, ale za lekko, aby zaskoczyć Malarza.
  • 32. min Carlitos próbował pressingu, ale nie pomylił się Inaki Astiz.
  • 33. min Starcie Niezgody i Ivana Gonzaleza. Obaj cierpią na murawie po powietrznym pojedynku.
  • 34. min Wisła rusza z własnej połowy.
  • 34. min Zablokowane dośrodkowanie Sadloka.
  • 36. min Basha uruchomił Arsenicia, ale jego wrzutka bardzo słaba.
  • 36. min Llonch uprzedził Mączyńskiego na własnej połowie. Znakomity odbiór.
  • 38. min Faul na Guilherme. Brzydki atak Lloncha. Sędzia oszczędził Hiszpana, nie pokazując kartki.
  • 39. min Carlitos ruszył na wolne pole, ale uprzedził go Pazdan.
  • 39. min Carlitos znakomicie wrzucił piłkę w pole karne, ale Pazdan ułamek sekundy szybszy od Brożka.
  • 40. min Rzut rożny dla Wisły. Wrzutka, ale spokojnie wybijają piłkę legioniści.
  • 40. min Kolejny korner dla wiślaków. Krótkie rozegranie i piąstkuje Malarz.
  • 41. min Llonch zagrywał... do nikogo. Oddana za darmo piłka Legii przez Hiszpana.
  • 43. min Brożek znów mógł stanąć przed szansą, ale obrońcy Legii znów pokazali umiejętności.
  • 44. min Za moment dowiemy się, ile dłużej potrwa pierwsza połowa w Krakowie.
  • 45. min Carlitos zacentrował z rzutu wolnego i po strzale Gonzaleza, w dużym zamieszaniu, wybija piłkę Hamalainen.
  • 46. min Rzut rożny dla Wisły. Krótkie rozegrani i fatalna wrzutka Boguskiego.
  • 46. min Minutę dorzucił arbiter z Torunia.
  • 18:47 Do przerwy Legia lepsza o jednego gola. Wracamy za kilkanaście minut.
  • 19:03 Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Pierwsi wrócili legioniści.
  • 19:04 Za moment początek drugiej połowy.
  • 46. min Sędzia dał znak, a Legia zaczęła drugą część spotkania przy Reymonta 22.
  • 46. min Przy piłce wiślacy. Znów spokojnie, na własnej połowie boiska.
  • 47. min Faul Carlitosa w ataku. Zaczęła Legia.
  • 47. min Basha przegrał walkę o piłkę w środkowej strefie, ale za wolno ruszyli w kierunku bramki Buchalika rywale.
  • 48. min Guilherme nie zdołał utrzymać piłki w boisku. Bramkarz Wisły rozpocznie z piątego metra.
  • 50. min Rzut rożny dla Legii. Wrzutka Guilherme, ale znakomicie broni się zespół Kiko Ramireza.
  • 52. min Boguski łatwo stracił piłkę na połowie Legii osaczony przez rywali.
  • 52. min Starcie Guilherme i Lloncha. Kuleje Brazylijczyk.
  • 53. min Faul na Sadloku. Będzie szansa dla krakowian.
  • 54. min Carlitos zacentrował w pole karne..
  • 54. min Rzut karny dla Wisły! Czy będzie VAR? Legioniści protestują.
  • 54. min Zahaczony ewidentnie wiślak. Czekamy na kontakt sędziego z wozem.
  • 57. min Długo trwa to oczekiwanie, ale rosną emocje przy Reymonta 22. Jak w najlepszym thrillerze!
  • 57. min Ogląda Frankowski wszystko przy monitorze. Jaki wyrok?
  • 57. min Nie ma "jedenastki" dla Wisły. Dla mnie kontrowersja, ale myślę, że sędzia zdoła się wybronić z tej decyzji.
  • 58. min Faul Astiza na Brożku.
  • 58. min Żółtą kartkę otrzymuje Inaki Astiz za faul na własnej połowie boiska.
  • 58. min Schodzi z boiska Rafał Boguski, a za niego wchodzi Kamil Wojtkowski
  • 59. min Długo leżał na murawie Brożek po tym wejściu Astiza.
  • 60. min Schodzi z boiska Paweł Brożek, a za niego wchodzi Victor Perez Alonso
  • 60. min Dośrodkowanie Carlitosa, ale wybijają piłkę legioniści.
  • 60. min Brożek z powodu kontuzji nie mógł grać dalej. Zmiana za Victora Pereza była wymuszona.
  • 61. min Legia zdaje się kontrolować mecz, ale ostatnie minuty należą do wiślaków.
  • 64. min Wojtkowski ruszył przy linii bocznej, ale poradził sobie Hlouszek.
  • 65. min Arsenić zagrywał ręką w polu karnym Legii. Zaczną goście ze stolicy.
  • 66. min Zablokował Chorwat strzał Victora Pereza swoim zagraniem.
  • 66. min Żółtą kartkę otrzymuje Iván González López, który zatrzymał faulem Guilherme. Hiszpana czeka pauza w meczu z Lechem.
  • 67. min Schodzi z boiska Michał Kucharczyk , a za niego wchodzi Cristian Pasquato
  • 68. min Fatalne zagranie jednego z wiślaków, ale Hamalainen nie skorzystał z prezentu.
  • 69. min Żółtą kartkę otrzymuje Costa Marques Guilherme, który bardzo brzydko zaatakował Sadloka. Kolejna szansa dla Wisły.
  • 70. min Dośrodkowanie Carlitosa i świetnie piąstkuje Malarz.
  • 70. min Żółtą kartkę otrzymuje Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos, który zatrzymał kontrę Legii, faulując Guilherme.
  • 71. min 20 minut nadziei "Białej Gwiazdy" na zapunktowanie w starciu z Legią. Zdążą?
  • 72. min Carlitos szukał podaniem Arsenicia, ale lepszy był Hlouszek.
  • 73. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim jeden legionistów.
  • 74. min Carlitos zacentrował, ale na posterunku znów był Pazdan.
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Pol Llonch Puyalto
  • 75. min Schodzi z boiska Jarosław Niezgoda , a za niego wchodzi Armando Sadiku
  • 75. min Niezgoda zrobił swoje, a jak zaprezentuje się Sadiku?
  • 76. min 33 tysiące widzów przy Reymonta 22.
  • 78. min Carlitos szukał podania do kolegi, ale niecelne zagranie.
  • 78. min Schodzi z boiska Vullnet Basha, a za niego wchodzi . Ze Manuel
  • 80. min Rzut rożny dla Legii i poprzeczka!
  • 80. min Piłka zagrana z narożnika, uderza od górnej części w poprzeczkę bramki Buchalika.
  • 82. min Sadlok zacentrował do Carlitosa, ale ten trafia wprost w Malarza!
  • 83. min To była ta jedna, jedyna sytuacja, którą niemal co spotkanie ma Hiszpan. Mieli szczęście legioniści, że na wysokości zadania stanął Malarz.
  • 85. min Wierzą wciąż wiślacy i znów będą szukać takiej okazji, która może dać im chociaż punkcik w tym prestiżowym spotkaniu.
  • 87. min Sadlok przez moment cierpiał na murawie, ale za moment wróci do gry.
  • 87. min Wrzutka w pole karne Legii, ale doskonale interweniuje Astiz.
  • 89. min Przypomnijmy, że dość dużo czasu zabrał VAR, więc przed nami jeszcze kilka dobrych chwil doliczonego czasu gry.
  • 89. min Pasquato! Bardzo niecelny strzał Włocha, ale brawa za próbę.
  • 89. min Wojtkowski szukał podaniem Carlitosa, ale wyłączony Hiszpan przez rywali w tej akcji.
  • 91. min Pięć minut dorzucił sędzia z Tournia.
  • 91. min Schodzi z boiska Kasper Hämäläinen , a za niego wchodzi Michał Kopczyński
  • 91. min Zostawił sobie zmianę na końcówkę tego spotkania Romeo Jozak. Teraz skorzystał z szansy, aby zabrać czas goniącym wynik rywalom.
  • 91. min Sadlok wrzucił piłkę w pole karne, ale Pazdan uprzedził Carlitosa.
  • 93. min Z autu Legia. Czas doliczony zmodyfikowany na sześć minut zamiast pięciu.
  • 94. min Leży na murawie Mączyński. Sztab medyczny Legii już udziela pomocy eks-wiślakowi.
  • 95. min Ruszają z własnej połowy krakowianie. Zdążą wyrównać?
  • 95. min Sadiku zacentrował w kierunku Guilherme, ale lepszy był Głowacki.
  • 96. min Za głębokie dośrodkowanie Sadloka. Chwycił piłkę Malarz.
  • 19:57 Końcowy gwizdek sędziego!
  • 19:58 A więc Legia lepsza w Krakowie. Dziękujemy za uwagę!