• (81') Paweł Brożek D. Bałaniuk
  • (46') P. Wlazło Ł. Burliga
  • (64') M. Pospiszil A. Novikovas
  • (77') C. Sheridan K. Świderski
  • 20:19 Dobry wieczór Państwu! Czas na trzecie sobotnie spotkanie tej serii gier. Wisła zagra z Jagiellonią Białystok!
  • 20:26 Piłkarze obu zespołów już w tunelu, który prowadzi na murawę stadionu przy ul. Reymonta 22.
  • 20:28 Wymiana proporczyków pomiędzy Arkadiuszem Głowackim a Rafałem Grzybem. Sędzią głównym zawodów Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.
  • 20:29 Faworytem potyczki Jagiellonia, która nie przegrała jeszcze na wyjeździe.
  • 20:30 "Biała Gwiazda" ostatnio spisuje się bardzo słabo. Kibice liczą na przełamanie.
  • 20:30 System VAR dzisiaj będzie pomagał arbitrowi. To ważna informacja, jeśli dojdzie do kontrowersji.
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz!
  • 1. min Carlitos wbiegł w pole karne, ale znakomicie Pawełek do spółki z Runje.
  • 2. min Głowacki świetnie w pojedynku z Sheridanem.
  • 2. min Niebezpiecznie to wygląda. Kuleje kapitan "Białej Gwiazdy".
  • 3. min Aut dla Jagiellonii. Zaczął Grzyb.
  • 4. min Arsenić interweniował pod własnym polem karnym. Kolejny aut dla "Jagi".
  • 5. min Carlitos!
  • 6. min Niesamowita sytuacja. Nie było spalonego i oko w oko z Pawełkiem stanął Hiszpan.
  • 6. min Nie ma jednak gola w tej fenomenalnej sytuacji.
  • 6. min Tylko Hiszpan wie, jak mógł nie trafić w tej sytuacji.
  • 8. min Błąd wiślackiej defensywy. Sheridan wyłuskał piłkę po nieporozumieniu Buchalika z jednym ze stoperów.
  • 9. min Boguski! Obok bramki, ale znów szybka akcja środkiem i świetna szansa dla Wisły.
  • 9. min Bardzo otwarte starcie w Krakowie. Oby tak było do końca, bo to tworzy sytuacje podbramkowe.
  • 10. min Boguski zagrywał do Brożka, ale zabrakło zrozumienia.
  • 11. min Małecki szukał dalekim podaniem Brożka, ale świetnie interweniował głową Guti.
  • 14. min Pressing wysoki Wisły od pierwszych sekund, ale "Jaga" kompletnie nie przejmuje się rywalami.
  • 14. min Mocne podanie Brożka w pole karne i chwyta piłkę Pawełek.
  • 15. min Żółtą kartkę otrzymuje Taras Romanczuk, który faulował Małeckiego.
  • 17. min Czernych zagrał do Sheridana, ale strzał Irlandczyka zablokowany.
  • 17. min Wlazło! Kolejny rykoszet. Będzie korner.
  • 18. min Rzut rożny dla gości. Tomasik zacentrował, ale spokojnie poradzili sobie gracze "Białej Gwiazdy".
  • 19. min Basha! Uderzył z dystansu, ale tylko rzut rożny dla wiślaków.
  • 19. min Rzut rożny dla Wisły. Wrzutka Carlitosa i zablokowany Boguski.
  • 20. min Wywalczył aut Carlitos.
  • 20. min Dośrodkowanie Arsenicia i spokojna interwencja Pawełka.
  • 22. min Boguski na skrzydle, ale podanie do Brożka niedokładne.
  • 23. min Faul Frankowskiego na Sadloku. Będzie okazja dla Wisły.
  • 24. min Carlitos w pole karne, zgranie Bashy i strzał Boguskiego! Wprost w Pawełka.
  • 25. min Wyrównana ta pierwsza część pierwszej połowy w Krakowie.
  • 27. min Głowacki znakomicie interweniuje głową na własnej połowie.
  • 28. min Faul Gutiego na Bashy.
  • 29. min 27 metrów do bramki w linii prostej, a przy piłce Carlitos.
  • 29. min Carlitos! Celnie, ale wprost w Pawełka.
  • 29. min Sheridan rusza na bramkę Wisły, ale fenomenalnie wyszedł Buchalik.
  • 31. min Małecki! Z ostrego kąta, ale fenomenalnie Pawełek.
  • 32. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Sadlok
  • 32. min Dośrodkowanie Tomasika, ale świetnie wyszedł z bramki Michał Buchalik.
  • 33. min Strzały: 7-2, celne: 2-0. W obu statystykach lepsi wiślacy.
  • 34. min Carlitos! Ależ interwencja Pawełka.
  • 34. min Boguski ruszył skrzydłem, dośrodkował, a Carlitos przegrał pojedynek z bramkarzem "Jagi".
  • 36. min Nie Sadlok, a Llonch otrzymał kartkę - małe sprostowanie.
  • 38. min Zagranie ręką Arsenicia. Rzut wolny dla Jagiellonii.
  • 38. min Wrzutka Tomasika, ale spokojnie wiślacy. Nie ma zagrożenia dla bramki.
  • 42. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Głowacki, który faulował Sheridana.
  • 43. min Zagranie ręką Gutiego po wrzutce w pole karne Wisły. Piłka dla "Białej Gwiazdy".
  • 45. min Małecki zacentrował w pole karne, ale spokojnie Pawełek.
  • 46. min Frankowski próbował wrzutki, ale dobrze w obronie piłkarze Wisły.
  • 21:16 Gwizdek sędziego Kwiatkowskiego. Przerwa, bez goli w Krakowie.
  • 21:17 Miał dwie znakomite szanse Carlitos, ale nie zamienił żadnej z nich na gola. Wciąż bezbramkowy remis na Reymonta 22. Liczymy na bramki po przerwie!
  • 21:31 Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę druga połowa. Obyśmy doczekali się bramek!
  • 46. min Schodzi z boiska Piotr Wlazło , a za niego wchodzi Łukasz Burliga
  • 21:32 Zmiana w przerwie w zespole Ireneusza Mamrota.
  • 46. min Sędzia Kwiatkowski dał sygnał. Zaczynamy drugą połowę meczu w Krakowie.
  • 47. min Małecki walczył przy linii bocznej. Aut dla "Jagi".
  • 47. min Głowacki zagrał długą piłkę na lewe skrzydło, ale znakomicie Burliga.
  • 49. min Wisła utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.
  • 50. min Sheridan! Bez celnego strzału.
  • 51. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Burliga, który faulował na skrzydle. Szansa dla Wisły.
  • 52. min Dośrodkowanie Carlitosa, ale Basha nie zdołał oddać strzału.
  • 52. min Carlitos rusza skrzydłem, ale...
  • 52. min Jest pozycja spalona Hiszpana.
  • 53. min Arsenić wycofał piłkę na własną połowę. Między sobą piłkarze "Białej Gwiazdy".
  • 54. min Runje dobrze interweniował po centrze Boguskiego.
  • 54. min Rzut rożny dla Wisły. Wrzutka, ale obronną ręką z opresji wychodzą białostoczanie.
  • 55. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Arsenić.
  • 57. min Małecki na połowie "Jagi", ale przerwana akcja. Kolejna pozycja spalona.
  • 57. min Musiał uczulić swoich zawodników Ireneusz Mamrot.
  • 59. min Wydawało się, że Basha faulował Tomasika, ale sędzia orzekł, iż przewinienia nie było.
  • 60. min Carlitos! Zszedł do środka i uderzył, ale obok bramki.
  • 61. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Sekulski, który... się rozgrzewa. Rzadka sytuacja. Ukarany za protesty snajper Jagiellonii.
  • 62. min Carlitos centrował na piąty metr, ale bardzo dobrze duet białostockich stoperów: Guti-Runje.
  • 63. min Małecki zagrywał do Sadloka, ale za mocno. Grę rozpocznie Pawełek.
  • 64. min Schodzi z boiska Martin Pospiszil , a za niego wchodzi Arvydas Novikovas
  • 64. min Kompletnie niewidoczny dzisiaj Pospiszil schodzi, a za niego Novikovas, który pokazał już w kilku meczach, że ma "papiery" na duże granie.
  • 64. min Kolejne długie podanie Małeckiego i wyjście z bramki Pawełka wyjaśnia sytuację.
  • 66. min Żółtą kartkę otrzymuje Ivan Runje, który faulował Brożka. Piłka dla Wisły i będzie niezła okazja dla krakowian.
  • 67. min Carlitos zagrywał w kierunku Głowackiego, a piłkę na rzut rożny wybił Tomasik.
  • 68. min Rzut rożny dla Wisły. Krótkie rozegranie i próba Małeckiego, ale zablokowana. Tylko aut dla gospodarzy.
  • 69. min Pawełek! Ależ znakomita interwencja bramkarza "Jagi".
  • 69. min Zatrzymał strzał z najbliższej odległości.
  • 70. min 20 minut mają oba zespoły na zdobycie bramki na wagę zwycięstwa.
  • 70. min Brożek centrował spod linii końcowej, ale nie zdołał uderzyć Małecki.
  • 72. min Aut dla Jagiellonii. Tomasik przy linii bocznej pola karnego Wisły.
  • 72. min Wrzutka, ale wprost na głowę, nomen omen, Głowackiego.
  • 75. min "Jaga" na własnej połowie, ale za wolno, aby myśleć o wyprowadzeniu dobrego ataku pozycyjnego.
  • 76. min Wciąż bardzo otwarte jest to spotkanie. Gdyby piłkarze byli skuteczniejsi, prawdopodobnie kilka goli już by padło.
  • 76. min 11 056 widzów przy Reymonta 22 w Krakowie.
  • 77. min "Wisełko, gramy do końca!" na trybunach stadionu "Białej Gwiazdy".
  • 77. min Schodzi z boiska Cillian Sheridan , a za niego wchodzi Karol Świderski
  • 78. min Novikovas! Znakomicie odbił piłkę Buchalik. Do dobitki dopadł jeszcze Świderski i jakimś cudem nie trafił w światło bramki.
  • 78. min Schodzi z boiska Pol Llonch Puyalto, a za niego wchodzi Víctor Pérez Alonso
  • 79. min Boguski! Na raty chwycił piłkę Mariusz Pawełek.
  • 80. min Coraz mniej czasu mają obie drużyny. Uda się którejś z nich sięgnąć po komplet punktów?
  • 81. min Pawełek wychodzi przed pole karne, wybija piłkę i niszczy nadzieję wiślaków.
  • 81. min Schodzi z boiska Rafał Boguski, a za niego wchodzi Jesús Imaz Ballesté
  • 81. min Schodzi z boiska Paweł Brożek, a za niego wchodzi Denys Bałaniuk
  • 82. min Idzie po pełną pulę Kiko Ramirez. Podwójna zmiana i duet snajperów na murawie.
  • 84. min Szukał szansy Czernych, ale nie trafił w bramkę Buchalika. Zacznie Wisła.
  • 85. min Faul Głowackiego na Czernych i znakomita okazja dla białostoczan na gola.
  • 85. min Piłka niemal na wprost bramki - około 22-23 metry od linii bramkowej.
  • 86. min Świderski silnie uderzył, ale nad poprzeczką.
  • 86. min Zmieniamy pole karne. Wbiegał Bałaniuk, ale dobry powrót zanotował Tomasik.
  • 88. min Arsenić walczył przy linii bocznej. Tylko aut dla "Białej Gwiazdy".
  • 88. min Świderski centrował na pełnym biegu, ale interwencja Głowackiego sprawiła, że będzie korner.
  • 89. min Rzut rożny dla Jagiellonii. Dośrodkowanie Novikovasa i w dużym zamieszaniu wróciła do Litwina piłka.
  • 89. min Skiksował Novikovas i przy piłce zespół Kiko Ramireza.
  • 89. min Buchalik chwyta piłkę po zagraniu w kierunku Świderskiego.
  • 90. min Za chwilę dowiemy się, ile dorzuci sędzia Tomasz Kwiatkowski. Czas regulaminowy się kończy.
  • 91. min 3 minuty doliczył arbiter z Warszawy.
  • 91. min Victor Perez poza boiskiem po zderzeniu z Rafałem Grzybem. Tamowany krwotok z nosa hiszpańskiego pomocnika.
  • 92. min 90 sekund do końca meczu w Krakowie. Chyba z dużej chmury nie spadnie nam ani kropla deszczu.
  • 93. min Imaz świetnie dostrzegł Carlitosa, ale ten na pozycji spalonej. Piłka dla Jagiellonii.
  • 93. min Basha! Huknął z dystansu po ziemi, ale bardzo niecelnie.
  • 22:22 Końcowy gwizdek sędziego z Warszawy.
  • 22:23 Drugi mecz z rzędu bez gola. Zaledwie jedna bramka w trzech spotkaniach.
  • 22:23 Dziękujemy za uwagę! Dobrego wieczoru, dobranoc.