• (57') A. Novikovas R. Grzyb
  • (57') T. Romanczuk D. Szymański
  • (82') D. Chomczenowski P. Mystkowski
  • 20:22 Dobry wieczór!
  • 20:22 Serdecznie zapraszamy na drugi dzisiejszy mecz Ekstraklasy. Wisła Kraków podejmie wicelidera Jagiellonię Białystok.
  • 20:27 Obie drużyny wychodzą na boisko.
  • 20:30 Minuta ciszy z powodu śmierci Jarosława Rudnickiego, jednego z akcjonariuszy Jagiellonii.
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Gramy!
  • 2. min Od bramki zacznie Wisła.
  • 3. min Rzut wolny dla Jagiellonii.
  • 3. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 5. min Co za szansa Gutiego! Obrońca gości był w polu karnym Wisły, dostał piłkę, ale strzelił tuż obok bramki Załuski.
  • 5. min Strzał Boguskiego zablokowany.
  • 5. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 6. min Dobry początek meczu w Krakowie!
  • 6. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 7. min Strzał Głowackiego głową daleko od bramki.
  • 10. min Brożek zgrywał piętą, ale nie zorientowali się koledzy.
  • 12. min Spalony Wisły.
  • 12. min Rzut rożny dla gości.
  • 13. min Głowacki wybija piłkę z własnego pola karnego. Z prawej strony dośrodkowywał Burliga.
  • 14. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 16. min Faulował Małecki.
  • 17. min Faulowany Romanczuk.
  • 19. min Przedzierał się środkiem Wasiljew, ale skuteczna interwencja Lloncha.
  • 21. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Paweł Brożek
  • 21. min Piąty gol Brożka!
  • 23. min Brlek posłał świetną prostopadłą piłkę, a Brożek strzelił pod interweniującym Kelemenem. Świetnie zachował się też Boguski, który mógł dobić piłkę, ale poczekał, by ta wturlała się do siatki, dzięki czemu to Brożek zdobył bramkę.
  • 24. min Faulowany Mączyński.
  • 25. min Faul Lloncha.
  • 25. min Dobra okazja dla Wasiljewa.
  • 26. min Obronił Załuska! Ciekawy strzał Wasiljewa z wolnego.
  • 28. min Kolejny faul Lloncha.
  • 29. min Sadlok naprawił błąd Brożka.
  • 30. min Faulowany Wasiljew.
  • 30. min Nie ma dziś wiele pięknej gry, jest za to dużo walki i fauli.
  • 32. min Więcej podań wymienia Jagiellonia, ale goście mają problem z ich celnością.
  • 33. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 34. min Strzał Novikovasa z ok. 18 metrów, ale broni Załuska.
  • 35. min Dobra akcja Wisły! Małecki dogrywał w pole karne, ale jeden z zawodników gości wybił na rzut rożny.
  • 35. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patryk Małecki
  • 36. min Po rzucie rożnym piłka spadła przed pole karne, a dopadł do niej Małecki, przyjął klatką piersiową i strzelił lewą nogą. Kelemen nie miał szans!
  • 37. min Dwa celne strzały Wisły zakończyły się dwoma golami.
  • 38. min Wicelider ma ogromne problemy w Krakowie. Ciężko będzie Jagiellonii odrobić straty, ale drużyna Michała Probierza pokazywała już, że walczy do końca.
  • 42. min Dobra piłka Mączyńskiego z głębi pola, a Boguski był faulowany i Wisła ma rzut wolny.
  • 43. min Sadlok z ostrego kąta strzelał, ale niecelnie.
  • 44. min Żółtą kartkę otrzymuje Iván González López
  • 44. min Faulował Czernycha.
  • 46. min Załuska broni strzał głową Romanczuka, ale Ukrainiec był na spalonym.
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:18 Po golach Brożka i Małeckiego krakowianie prowadzą 2-0 z faworyzowaną Jagiellonią.
  • 21:31 Za chwilę rozpocznie się druga połowa. Piłkarze jeszcze nie wychodzą na boisko.
  • 21:31 Zawodnicy pojawiają się na murawie.
  • 46. min Gramy!
  • 47. min Cywka stracił piłkę w pola karnym gości. Nieudany drybling.
  • 49. min Arbiter odgwizdał spalonego Wisły.
  • 50. min Fauluje Gonzalez, a ma na koncie żółtą kartkę. Ryzykowne zagranie.
  • 52. min Jagiellonia nie rzuca się do szalonych ataków, a czas jej ucieka.
  • 52. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Rafał Boguski
  • 53. min Jagiellonia na kolanach! Dziewiąty gol Boguskiego w tym sezonie.
  • 53. min Świetna prostopadła piłka Brożka do Boguskiego, a ten zachował się jak rasowy snajper.
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Ivan Runje
  • 56. min Bardzo dobrze wygląda dziś Wisła. Jagiellonia gra z kolei zdecydowanie poniżej oczekiwań.
  • 57. min Schodzi z boiska Arvydas Novikovas , a za niego wchodzi Rafał Grzyb
  • 57. min Schodzi z boiska Taras Romanczuk , a za niego wchodzi Damian Szymański
  • 60. min 11 210 kibiców na stadionie.
  • 61. min Żywo reaguje przy bocznej linii Michał Probierz. Gra jego zespołu nie może mu się podobać.
  • 65. min Odkąd pojawili się Grzyb i Szymański, Jagiellonia wygrywa więcej pojedynków w środkowej strefie.
  • 65. min Zachara szykuje się do wejścia.
  • 65. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 67. min Brożek w boczną siatkę!
  • 67. min Schodzi z boiska Paweł Brożek, a za niego wchodzi Mateusz Zachara
  • 69. min Faulował Czernych.
  • 69. min Krew na twarzy Lloncha.
  • 69. min Arbiter odgwizdał spalonego Zachary.
  • 71. min Słaby strzał Chomczenowskiego łapie Załuska.
  • 73. min Brlek na chwilę opuszcza boisko, bo ucierpiał w jednym ze starć.
  • 74. min Mogło być 4-0!
  • 74. min Świetnie lewą stroną przedarł się Małecki, dograł w pole karne, ale Guti w ostatniej chwili uprzedził Boguskiego.
  • 75. min Schodzi z boiska Petar Brlek, a za niego wchodzi Semir Stilić
  • 75. min Mączyński ładnie rozegrał akcję z Zacharą, ale czujny był Kelemen!
  • 76. min Długie zagranie wiślaka w pole karne i chwyta piłkę bramkarz białostoczan.
  • 78. min Wasiljew zacentrował w pole karne Wisły, ale poradzili sobie gospodarze.
  • 79. min Odpowiedź "Białej Gwiazdy" - Sadlok dośrodkowywał, ale wybił piłkę Runje.
  • 80. min Szymański powalczył o piłkę, ale strzelił koszmarnie
  • 81. min Wiślacy wybijają piłkę z pola karnego po zagraniu Wasiljewa
  • 82. min Podania: 261-333
  • 82. min Schodzi z boiska Dmytro Chomczenowski , a za niego wchodzi Przemysław Mystkowski
  • 85. min Szykuje się ostatnia zmiana w Wiśle.
  • 86. min Schodzi z boiska Rafał Boguski, a za niego wchodzi Hugo Vidémont
  • 87. min Faulował Głowacki.
  • 89. min Za krótko Gonzalez wybił piłkę. Jagiellonia przejęła, ale nie kwapi się do ataków.
  • 91. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Iván González López
  • 91. min Niesportowe zachowanie Gonzaleza, który nie chciał oddać piłki gościom.
  • 91. min Marciniak nie miał wątpliwości i wyrzucił go z boiska.
  • 91. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Damian Szymański
  • 92. min Miękka wrzutka Wasiljewa, a Szymański głową uprzedził Załuskę i jest 3-1.
  • 93. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Małecki
  • 93. min Zagrał ręką.
  • 22:21 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:21 Wisła wygrywa 3-1 i awansuje na siódme miejsce w tabeli!
  • 22:23 A my dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne!
  • 22:23 Miłego wieczoru!