• 20:42 Na Wembley rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów!
  • 20:46 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Juve, ale piłka wybita daleko
  • 2. min Alex Sandro tak prowadził piłkę przy linii bocznej, że wyjechał poza boisko
  • 4. min KOntra Juventusu, ale Higuain zagrał za mocno w kierunku Matuidiego i Lloris przejął piłkę
  • 4. min Piłka błyskawicznie znalazła się w polu karnym Juve. Mocny strzał z kąta Sona obronił efektownie Buffon!
  • 6. min Szybkie tempo meczu od początku
  • 6. min Lloris zagrał niedokładnie i Juve ma aut na wysokości pola karnego "KOgutów"
  • 7. min Douglas Costa popisał sie mocną wrzutką przed bramkę Tottenhamu, ale Higuain nie sięgnął tej piłki
  • 9. min DObrą piłkę od Eriksena dostał Son. Próbował strzelac z pierwszej, ale skiksował
  • 10. min Rzut rożny dla Tottenhamu
  • 10. min Harry Kane nie opanował piłki w polu karnym po rzucie rożnym
  • 12. min Wysoki pressing gospodarzy i Juve nie może wyjść spokojnie ze swojej połowy
  • 13. min Alex Sandro dośrodkował groźnie z lewej strony, ale Higuai przegrał walkę o górną piłkę z obrońcą
  • 14. min Kane w polu karnym gości po akcji Eriksena, ale w porę powstrzymany przez obronę Juve
  • 15. min Son w polu karnym, próbował podać płasko, ale został zablokowany
  • 16. min Znakomita okazja gospodarzy. Alli podał prostopadle do Kane'a. Ten ograł Chielliniego i Buffona, ale z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę!
  • 18. min Douglas Costa wpadł w pole karne gospodarzy i był podcinany przez Vertonghena, ale Marciniak do spółki z Raczkowskim uznali błędnie, że faulu nie było!
  • 19. min Powtórki przekonały, że obrońca Tottenhamu spóźnił się z interwencją, nie dotknął piłki, ale faulował rywala
  • 20. min Goście w opałach! Buffon obronił główkę Sona. Wczesniej Sandro zablokował strzał Eriksena
  • 22. min 5-0 w strzałach dla Juventusu, 2-0 w celnych
  • 24. min Son znowu w polu karnym gości, ale został zablokowany przez dwóch obrońców
  • 24. min Rzut rożny dla Tottenhamu
  • 24. min Słaba i niecelna główka Vertonghena po rzucie rożnym
  • 25. min Leży na murawie Dier po faulu Matuidiego
  • 27. min Dier już wrócił do gry
  • 28. min Żółtą kartkę otrzymuje Jan Vertonghen, który wyciął przy linii bocznej Dybalę
  • 32. min Tempo nieco spadło meczu, więcej gry w srodku pola
  • 32. min Arbiter odgwizdał spalonego Higuaina
  • 32. min Buffon na raty łapie piłkę po bombie z powietrza Allego!
  • 34. min Harry Kane uderzył chytrze z naroznika pola karnego tuż nad okienkiem bramki Juve
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje . Alex Sandro za faul na Trippierze
  • 37. min Pjanić wrzucił z wolnego w pole karne, ale obrońca gospodarzy wybił piłkę głową
  • 38. min Faul Khediry na Dembele w środku pola
  • 39. min Son znowu wpadł w pole karne, zwiódł rywala i uderzył płasko, ale obok bramki Juve
  • 39. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Heung-min Son
  • 40. min Bramkę wypracował Kieran Trippier
  • 41. min Kane kapitalnie zagrał do Eriksena. Goście na moment przerwali akcję rywali, ale ostatecznie Trippier podał wzdłuż bramki, a Son szczęśliwie, mimo że trochę skiksował, posłał piłkę do siatki!
  • 41. min Odpowiedź Juventusu. Pjanić płasko z 16 metrów obok bramki!
  • 42. min Szaleństwo na trybunach Wembley. Chóralne śpiewy fanów
  • 43. min Faul Allego na Higuainie na połowie Tottenhamu
  • 44. min Żółtą kartkę otrzymuje Miralem Pjanić za faul na Allim
  • 45. min Arbiter odgwizdał spalonego Matuidiego
  • 47. min To już doliczony czas gry
  • 21:33 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Faul Alli obok pola karnego Juventusu
  • 46. min Faulowany Alli
  • 47. min Harry Kane lewą nogą z dystansu w głową obrońcy
  • 49. min Faul Matuidiego na Davisie
  • 50. min Żółtą kartkę otrzymuje Mehdi Amine Benatia, który wyciął w środku pola Dele Allego
  • 51. min Świetny odbiór Vertonghena, potem Alli próbował szczęścia z dystansu, ale kompletnie nie wyszedł mu ten strzał
  • 52. min Rzut rożny dla Juventusu po akcji lewą stroną
  • 53. min Żółtą kartkę otrzymuje Giorgio Chiellini, który przerwał taktycznie szarżę Allego
  • 54. min Arbiter odgwizdał spalonego Higuaina
  • 56. min Żółtą kartkę otrzymuje Dele Alli za wejście nakładką w nogę Khediry
  • 59. min Kane kapitalnie podał do Sona. Ten opanował piłkę i chciał technicznie posłać ją w górny róg bramki Buffona, ale przesadził i poleciała ona obok bramki
  • 59. min Rzut rożny dla Tottenhamu, który znów się rozkręca
  • 60. min Kane uderzył sytuacyjnie po dośrodkowaniu Eriksena z kornera. Buffon spokojnie złapał piłkę
  • 60. min Schodzi z boiska Blaise Matuidi , a za niego wchodzi Kwadwo Asamoah
  • 61. min Higuain uderzył wysoko nad bramką po pierwszej jakiej-takiej akcji gości po przerwie
  • 61. min Schodzi z boiska Mehdi Amine Benatia , a za niego wchodzi Stephan Lichtsteiner
  • 62. min Chiellini ucierpiał w podbrzusze po starciu z Kane'em
  • 63. min Dybala huknął obok bramki kończąc akcję Juve. Goście jeszcze nie rezygnują
  • 63. min Arbiter odgwizdał spalonego Sona
  • 64. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Gonzalo Higuain
  • 65. min Bramkę wypracował Sami Khedira
  • 65. min Po dośrodkowaniu Lichtsteinera głową zgrał piłkę Khedira, a Higuain z bliska posłał ją do bramki! Juve wraca do gry!
  • 67. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Paulo Bruno Exequiel Dybala
  • 68. min Bramkę wypracował Gonzalo Higuain
  • 68. min Higuain przyjął piłkę na połowie gości i znakomitym prostopadłym podaniem puścił w bój Dybalę. Ten pognał na bramkę i huknął pod poprzeczkę Llorisowi
  • 74. min Schodzi z boiska Eric Dier, a za niego wchodzi Erik Lamela
  • 77. min Lamela przedarł się w pole karne, ale nie zdołał celnie dośrodkować
  • 78. min Tottenham przechodzi do ataku, znów gorąco przed bramką Juventusu
  • 78. min Chiellini szczęśliwie wybił na róg, było blisko smaobója
  • 79. min Rzut rożny dla Tottenhamu
  • 81. min Juventus próbuje trzymać piłkę jak najdalej od swojej bramki. Tottenham potrzebuje bramki by doprowadzić do dogrywki
  • 82. min Rzut rożny dla Tottenhamu po przyblokowanym strzale Eriksena
  • 82. min Rzut rożny dla Tottenhamu po wybiciu Khediry
  • 83. min Son lewą nogą z dystansu tuz obok słupka bramki Buffona!
  • 84. min Schodzi z boiska Gonzalo Higuain , a za niego wchodzi Stefano Sturaro
  • 85. min Eriksen z daleka nieudanie
  • 86. min Schodzi z boiska Dele Alli, a za niego wchodzi Fernando Llorente
  • 89. min Rzucają się piłkarze Juventusu pod nogi blokując kolejne strzały gospodarzy
  • 89. min Żółtą kartkę otrzymuje Mousa Dembele za faul na Dybali
  • 90. min To już ostatnia minuta regulaminowego czasu gry
  • 90. min Kane trafia w słupek!!!
  • 91. min Sędzia nie zauważył, że Kane był na spalonym, a po jego głowce i słupku piłka nie przekroczyła linii bramkowej.