• (87') H. Kane Llorente
  • (67') S. Kagawa M. Goetze
  • (72') M. Dahoud G. Castro
  • (81') Ö. Toprak D. Zagadou
  • 20:29 W pierwszej kolejce grupy H Tottenham podejmuje u siebie Borussię Dortmund.
  • 20:34 Od pierwszych minut na boisku zobaczymy Łukasza Piszczka.
  • 20:36 Rywalizacja w tej grupie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Walka o awans do kolejnej rundy możliwe, że będzie rozstrzygać się właśnie pomiędzy tymi dwoma drużynami.
  • 20:42 Piłkarze już wychodzą na murawę!
  • 20:45 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Zaczynamy widowisko na Wembley!
  • 4. min Na razie dużo niedokładnych podań po stronie obu ekip.
  • 4. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Heung-min Son.
  • 5. min Kapitalny kontratak gospodarzy!
  • 5. min Son dostał piłkę na lewą stronę i ruszył z nią w pole karne po czym pokonał Burkiego strzałem na krótki słupek.
  • 6. min Świetnie rozpoczął się ten mecz dla Tottenhamu.
  • 10. min Dobre dośrodkowanie Piszczka w pole karne rywala, ale wybija piłkę Dembele.
  • 12. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Andrij Jarmołenko.
  • 13. min Przepiękne uderzenie piłkarza gości. Piłka trafia w samo okienko!
  • 14. min świetnie rozegrali to gracze Borussii. W akcji uczestniczył też Łukasz Piszczek.
  • 14. min Rzut rożny dla gości.
  • 15. min Dośrodkowanie Kagawy wybite przez gospodarzy.
  • 16. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Harry Kane.
  • 16. min Kane poradził sobie z trójką obrońców!
  • 17. min Napastnik "Kogutów" wpadł z piłką w pole karne i nie dał żadnych szans Burkiemu. Znowu padł gol dla gospodarzy po strzale na krótki słupek.
  • 18. min Faulowany Sahin w środkowej części boiska.
  • 19. min Do tej pory wszystkie strzały, obu drużyn, które były kierowane do bramki, wpadały do siatki. To się nazywa skuteczność!
  • 19. min Rzut rożny dla gości.
  • 20. min Dośrodkowanie i piłka wybita z pola karnego "Kogutów".
  • 20. min Faulowany był jeszcze w "szesnastce" gospodarzy Kane.
  • 22. min Hugo Lloris złapał piłkę i wyszedł z własnego pola karnego. Sędzia jednak nie zareagował.
  • 24. min Faulowany Toprak w środkowej części boiska.
  • 28. min Groźne dośrodkowanie Sahina w pole karne, ale znakomicie interweniował Davis.
  • 28. min Rzut rożny dla Borussii.
  • 28. min Dośrodkowanie i piłka wybita z "szesnastki" gospodarzy.
  • 30. min Kapitalna okazja dla Borussii!
  • 31. min Pulisić świetnie dogrywał piłkę w pole karne "Kogutów" i zabrakło dosłownie centymetrów, żeby piłka wpadła do siatki.
  • 34. min Ogromną waleczność wykazują piłkarze obu ekip.
  • 34. min Faulowany Łukasz Piszczek w środkowej części boiska.
  • 36. min Żółtą kartkę otrzymuje Eric Dier.
  • 37. min świetne dogranie Aubameyanga do Pulisicia, który wbiegał w pole karne. Ten zdołał musnąć piłkę, ale nie posłał jej w światło bramki.
  • 38. min Faulowany Harry Kane.
  • 40. min Rzut rożny dla gości.
  • 41. min Dośrodkowanie i piłka opuszcza pole karne Tottenhamu.
  • 41. min "Koguty" wyszły z kontrą, ale czujnie wyszedł z bramki Burki.
  • 42. min Aubameyang złapany na spalonym.
  • 42. min I na spalonym złapany też Son.
  • 46. min Piłka wpada do siatki Tottenhamu, ale wcześniej podniósł chorągiewkę arbiter i gol nieuznany.
  • 21:30 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 21:31 Sędzia kończy pierwszą i bardzo emocjonującą połowę. Do przerwy gospodarze prowadzą 2-1.
  • 21:31 Wracamy za chwilę!
  • 21:45 Piłkarze już powoli wychodzą na murawę.
  • 21:45 Zaraz zaczynamy drugą połowę.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 47. min Obie drużyny na razie bez zmian.
  • 48. min Faulowany Toprak nie podnosi się z murawy.
  • 48. min Piłkarz będzie opatrywany poza boiskiem.
  • 49. min Dośrodkowanie w pole karne gości i pewnie łapie piłkę Burki.
  • 50. min Świetna okazja dla gospodarzy!
  • 50. min Kane dostał dobrą piłkę w polu karnym, ale fatalnie przestrzelił.
  • 51. min I znowu było groźnie pod bramką Borussii.
  • 52. min Kane znakomicie odgrywał piłkę do Sona przed 16. metrem, ale jego strzał wylądował nad bramką.
  • 56. min Aubameyang dobrze dogrywał piłkę do Piszczka w polu karnym, ale ten niedokładnie odegrał ją dalej.
  • 56. min Rzut rożny dla Borussii.
  • 57. min Dośrodkowanie i piłka wybita z szesnastki rywalqa.
  • 57. min Piłka trafiła jeszcze do Aubameyanga i ten posłał ją do siatki. Sędzia jednak dopatrzył się w tej sytuacji spalonego i nie uznał gola.
  • 58. min Powtórki wykazały, że arbiter raczej mylił się w tej sytuacji.
  • 58. min Żółtą kartkę otrzymuje Jan Vertonghen.
  • 59. min Faulowany Jarmołenko i będzie rzut wolny dla gości.
  • 59. min Strzał Aubameyanga z wolnego ląduje wysoko nad bramką.
  • 60. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Harry Kane.
  • 61. min Świetne podanie do Kane'a w pole karne i piłka ląduje w siatce gości!
  • 62. min Znakomicie podawał do napastnika "Kogutów" Christian Eriksen.
  • 64. min Rzut rożny dla Borussii.
  • 64. min Dośrodkowanie i gospodarze wybijają futbolówkę.
  • 67. min Schodzi z boiska Shinji Kagawa , a za niego wchodzi Mario Goetze.
  • 68. min Znowu było niebezpiecznie w polu karnym gości, ale Burki dobrze przewidział zamiary rywala i odpowiednio wcześnie wyszedł z bramki.
  • 69. min Groźnie uderzał z dystansu Davies, ale Burki świetnie wybronił jego strzał.
  • 70. min Rzut rożny dla gości.
  • 71. min Dośrodkowanie i znakomicie broni strzał Aubameyanga Lloris!
  • 71. min I już kontra gospodarzy! Son dostał piłkę, ale wywalczył tylko rzut rożny.
  • 72. min Schodzi z boiska Mahmoud Dahoud , a za niego wchodzi Gonzalo Castro Randon.
  • 74. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 74. min Dośrodkowanie i piłka wybita z pola karnego gości.
  • 75. min Rzut rożny dla Borussii.
  • 76. min Dośrodkowanie, ale bez większego zagrożenia dla bramki Llorisa.
  • 77. min Kolejna świetna okazja "Kogutów"!
  • 77. min Piłka ląduje jednak nad poprzeczką.
  • 78. min Christian Eriksen zmarnował naprawdę świetną okazję.
  • 81. min Schodzi z boiska Ömer Toprak , a za niego wchodzi Dan-Axel Zagadou.
  • 81. min I Kane był bliski ustrzelenia hat-tricka!
  • 81. min Piłka po jego strzale przeszła tuż obok słupka!
  • 83. min Schodzi z boiska Heung-min Son, a za niego wchodzi Moussa Sissoko.
  • 84. min Son dostał od publiczności na Wembley owacje na stojąco!
  • 84. min Zagrał dzisiaj naprawdę bardzo dobre spotkanie!
  • 87. min Sahin zdecydował się na strzał z dystansu, ale posłał piłkę obok bramki.
  • 87. min Schodzi z boiska Harry Kane, a za niego wchodzi Fernando Llorente.
  • 88. min Harry Kane od kibiców także otrzymał owacje na stojąco. Dzisiaj był bardzo bliski ustrzelenia hat-tricka.
  • 89. min Żółtą kartkę otrzymuje Jeremy Toljan.
  • 90. min Żółtą kartkę otrzymuje Gonzalo Castro Randon.
  • 91. min Piłkarze Borussii powoli okazują frustrację na boisku.
  • 91. min Sędzia dolicza do drugiej połowy cztery minuty.
  • 93. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Jan Vertonghen.
  • 93. min Vertonghen w walce o piłkę uderzył w twarz Goetzego.
  • 94. min Sissoko znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem BVB i nie trafił do bramki!
  • 22:36 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 22:37 Tottenham wygrywa u siebie z Borussią 3-1 po niezwykle emocjonującym meczu. Chcemy takich więcej w Lidze Mistrzów!
  • 22:37 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne spotkania!