• (83') E. Krafth G. Svensson
  • (66') A. Belotti Eder
  • (76') M. Verratti L. Insigne
  • 20:16 Kto pojedzie na mundial do Rosji?
  • 20:16 Szwecja gra w Sztokholmie z Włochami w meczu barażowym o awans na MŚ w Rosji. Zapraszamy na relację na żywo!
  • 20:17 Rewanż odbędzie się w najbliższy poniedziałek
  • 20:22 Szwedów lub Włochów zabraknie na mundialu. Dziś pierwsza odsłona bitwy o MŚ
  • 20:23 W fazie grupowej eliminacji Szwedzi rywalizowali w grupie A i musieli uznać wyższość Francuzów, z kolei Holendrów wyprzedzili tylko lepszy bilansem bramkowym
  • 20:23 Włosi w grupie G przegrali walkę o bezpośredni awans z Hiszpanią
  • 20:27 5 stopni Celsjusza dziś w Solnej
  • 20:27 Mecz poprowadzi turecki sędzia Cuneyt Cakir
  • 20:28 Znamy już składy obu drużyn. W bramce Włochów Gianluigi Buffon i żelazna obrona z Barzaglim, Bonuccim i Chiellinim.
  • 20:47 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Faul Toivonena na Bonuccim w walce o górną piłkę
  • 2. min Zwija się z bólu Bonucci
  • 2. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcus Berg
  • 4. min Faul przed polem karnym Włochów. Nieprzepisowo zatrzymywany Berg przez Bonucciego
  • 5. min To była znakomita okazja dla Szwedów, ale Forsberg uderzył z wolnego z 20 metrów wysoko nad bramką Buffona
  • 6. min Odważny początek gospodarzy. Włosi próbują uspokoić sytuację
  • 6. min Belotti pomylił się o centymetry!
  • 7. min Świetna główka Belottiego po szybkiej akcji lewą stroną i wrzutce Darmiana!
  • 7. min Arbiter odgwizdał spalonego Immobile
  • 8. min Włosi coraz groźniejsi
  • 9. min I znów zwrot akcji. W ataku Szwedzi i minimalnie chybił zza pola karnego Toivonen!
  • 9. min Bardzo dobry początek meczu z obu stron. Nie ma chowania się za podwójną gardą
  • 11. min Znów twarda walka o górną piłkę Toivonena z włoskimi obrońcami
  • 12. min Włosi znów uspokajają grę, długie rozgrywanie na własnej połowie
  • 15. min Verrati świetnie zagrał w pole karne, ale Candreva spóźnił się do tej piłki
  • 17. min Próba prostopadłego zagrania Włochów, ale daleko wybiegł z bramki Olsen i wybił piłkę
  • 18. min Candreva dośrodkował z prawej strony, ale rywal ubiegł składającego się do strzału Darmiana
  • 21. min Koronkowa akcja Szwedów, ale ostatecznie na spalonym był Forsberg
  • 23. min Rzut rożny dla Szwedów, którzy przeważają w ostatnich minutach
  • 25. min Forsberg uderza z 18 metrów nad bramką Włochów! Mierzył w okienko, ale lekko przesadził
  • 28. min Verratti zagrał miękko w pole karne do Immobile, ale ten nie opanował trudnej piłki
  • 28. min Faulowany Darmian przy linii bocznej
  • 29. min Żółtą kartkę otrzymuje Marco Verratti za faul
  • 29. min Verratti tą kartką wykluczył się z rewanżu!
  • 31. min Niezłe dośrodkowanie z lewej strony Darmiana, ale Candreva nie doszedł do piłki
  • 32. min Zablokowany strzał Szweda z dystansu
  • 33. min Gdy tylko Szwedzi przez chwilę przycisną, Włosi natychmiast starają się jak najdłużej rozgrywać z tyłu, by wybić gospodarzy z rytmu
  • 36. min Włosi próbowali skonstruować akcję ofensywną, ale łatwo stracili piłkę
  • 38. min Zamieszanie w polu karnym Włochów. Padł jeden ze Szwedów po wejściu Buffona
  • 38. min Sędzia Cakir uznał, że nic nie było
  • 39. min Miał rację arbiter. Nie było mowy o faulu Buffona na Toivonenie. To bramkarz wybił piłkę ofiarnym rzutem
  • 39. min Faulowany Toivonen przez Darmiana blisko 30 metrów od bramki Włochów
  • 40. min Toivonen z wolnego w mur!
  • 41. min Dośrodkowanie z prawej strony, ale wprost w ręce Olsena
  • 43. min Parolo faulował w środku pola, przerywając kontrę Szwedów
  • 45. min Ucierpiał lekko Verratti przy linii końcowej po starciu z Larssonem, ale już wszystko w porzadku z Włochem
  • 46. min Sędzia doliczył minutę
  • 46. min Dośrodkowanie Larssona z rzutu wolnego, ale nikt nie zamknąl akcji
  • 21:33 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Oba zespoły po przerwie bez zmian w składach
  • 49. min Rzut rożny dla Włoch
  • 49. min Krótkie rozegranie kornera i Candreva huknął zza pola karnego. Olsen odbił piłkę!
  • 49. min Rzut rożny dla Włoch po raz kolejny
  • 51. min Parolo został ostro potraktowany w polu karnym przez Granqvista, ale zdaniem sędziego nic nie było
  • 52. min Odważniej zaczęli drugą połowę Włosi
  • 53. min Gra toczy się cały czas na połowie Szwedów
  • 54. min Parolo dośrodkował z prawej strony, ale na głowę rywala
  • 56. min Parolo odważnie wtargnął środkiem w pole karne, ale Olsen do spółki z Larssonem go powstrzymali i bramkarz złapał pilkę
  • 58. min Schodzi z boiska Albin Ekdal, a za niego wchodzi Jakob Johansson
  • 59. min Coraz więcej ostrej walki między piłkarzami
  • 61. min Sędzia Cakir znów musi uspokajać zawodników obu zespołow, którzy skoczyli do siebie
  • 63. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakob Johansson
  • 64. min Po wrzucie z autu piłka trafiła na 18. metr. Wprowadzony przed chwilą Johansson uderzył bez zastanowienia, a piłka po rykoszecie zaskoczyła Buffona!
  • 66. min Schodzi z boiska Andrea Belotti , a za niego wchodzi . Eder
  • 70. min Rzut rożny dla Włochów
  • 71. min Rzut rożny dla Włochów
  • 72. min Darmian trafia w słupek!!! Potęzny strzał z dystansu!
  • 72. min Claesson strzelał płasko z pola karnego, ale Buffon nie dał się zaskoczyć
  • 74. min Rzut rożny dla Włochów po zablokowanym strzale Candrevy
  • 75. min Schodzi z boiska Marcus Berg, a za niego wchodzi Isaac Kiese Thelin
  • 75. min Zablokowany strzał Edera z 16 metrów!