• 4. min Niedokładne podanie do Bilińskiego
  • 5. min Przyspieszenie Gonzaleza, dobry pojedynek na szybkości gracza Wisły
  • 6. min Problemy Adama Kokoszki, ale jego błąd nie okazał się kosztowny
  • 6. min Znakomity przerzut piłki przez Moriokę do Riery, ale ten źle przyjął piłkę i sam się "wyrzucił" bliżej linii bocznej
  • 8. min Świetne podanie Gonzaleza do Sadloka na lewe skrzydło, następnie piłka trafiła do Małeckiego, a w polu karnym "Mały" uwolnił się, lecz oddał zły strzał
  • 8. min Po chwili na strzał z dystansu zdecydował się Brlek, ale uderzenie było bardzo niecelne
  • 9. min Rzut rożny dla gospodarzy, ale nic z niego nie wyszło
  • 10. min W odpowiedzi dobre dośrodkowanie Małeckiego z prawej flanki, ale Brlek spóźnił się i nie zakończył podania strzałem
  • 11. min Akcja gospodarzy, niezła próba podania Pawelca, ale Biliński nie wygrał pojedynku w polu karnym
  • 11. min Błąd Cywki, stracił kontrolę nad piłką i aut dla Śląska
  • 13. min Faulowany Robert Pich
  • 13. min Strzał lewą nogą Riery tuż zza pola karnego, ale niecelny
  • 15. min Twarda walka w środku boiska
  • 15. min Madej szukał Bilińskiego, ale podał za mocno i napastnik Śląska nie doszedł do piłki
  • 16. min Pawelec protestuje, ale sędzia asystent zasygnalizował faul na Małeckim, a arbiter główny podyktował rzut wolny
  • 16. min Do piłki podszedł Maciej Sadlok...
  • 17. min Po tym ostrym dośrodkowaniu doszło do bardzo nieprzyjemnego zderzenia Mariusza Pawełka z Rierą
  • 18. min Oszołomiony Riera na chwilę opuścił boisko, ale wydaje się, że nie jest z nim najgorzej i będzie w stanie kontynuować mecz
  • 19. min Tak też się dzieje, twardy Sito Riera wraca na plac gry
  • 19. min Kolejny faul Pawelca, tym razem na Boguskim
  • 20. min Zakotłowało się w polu karnym Śląska
  • 21. min Dobrze podał Boguski, Cywka co prawda stracił piłkę, ale Brlek miał dogodną pozycję do strzału, którą zmarnował
  • 22. min Świetna sytuacja Bilińskiego. Napastnik Śląska, po dośrodkowaniu z prawej strony, zamykał akcję i wygrał pojedynek główkowy, ale z trzech metrów strzelił niecelnie
  • 23. min Dokręcana piłka z rzutu rożnego przez Wisłę, ale pewnie interweniował Pawełek
  • 23. min Mecz wyraźnie nabiera rumieńców
  • 24. min Prosty błąd Morioki i piłka wyszła na aut
  • 25. min Akcja Wisły lewą stroną, po czym nastąpił szybkie przegranie na prawą flankę. Wrocławianie wyszli z opresji
  • 25. min Na strzał z dystansu zdecydował sięSadlok, lecz trafił wprost w bramkarza
  • 26. min Bardzo dobre dośrodkowanie Pawelca wprost na głowę Bilińskiego, ale napastnik Śląska nie wyszedł w tempo i uderzył nad poprzeczką
  • 27. min Nieporozumienie przy kornerze dla Wisły, zawiodła komunikacja bramkarza z obrońcą, ale piłka tylko wyszła za kolejny rzut rożny
  • 29. min Błysk Pawła Brożka, który uwolnił się spod krycia na połowie boiska i niemal "wjechał" w pole karne
  • 30. min Aut dla gości na połowie Śląska, ale strata piłki
  • 31. min Po chwili to Brożek przejął piłkę, ale nie doszedł do strzału
  • 32. min Wisła gra przez bramkarza, przy pressingu Śląska, ale Załuska daleko przeniósł piłkę mocnym wybiciem
  • 33. min Faul Głowackiego na Morioce, mogła być kartka, ale sędzia nie wyciągnął kartonika
  • 34. min Rzut wolny dla gospodarzy. Sadlok faulował Rierę za polem karnym, protesty wiślaka są zbędne
  • 35. min Piłkę dośrodkował Madej, ale nieprecyzyjnie i futbolówka opuściła pole karne Wisły
  • 37. min Gospodarze długo budują akcję, a po stratach od razu wracają do posiadania piłki
  • 37. min Faul Głowackiego, znów na Morioce
  • 37. min Tym razem stoper Wisły kwestionował decyzję arbitra
  • 39. min Dośrodkowanie Picha, piłkę głową sięgnął Madej i niewiele zabrakło, by z trudnej pozycji trafił pod porzeczkę
  • 40. min Kuriozalna przygoda Brleka. Gdy chciał dośrodkować lewą nogą, piłka spłatała mu figla, podskoczyła na nierówności i wyszła za linię końcową
  • 40. min W strzałach celnych: Śląsk 0, Wisła 2
  • 42. min Nie najlepsze zagranie Kokoszki z linii obrony, ale goście na tym nie skorzystali
  • 42. min Faul Morioki na Gonzalezie
  • 44. min Ciekawa próba podania przez Sito Rierę, ale minimalnie niecelna w stronę Bilińskiego
  • 45. min Niedokładnie podanie Pawelca do Madeja i piłka wyszła na aut
  • 46. min Faul, Paweł Brożek faulowany przez Celebana. Dogodna pozycja na rzut wolny dla Wisły
  • 46. min Sadlok zdecydował się na strzał, ale minimalnie niecelny
  • 47. min Zabrakło około metra
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 47. min Od środka rozopoczynają piłkarze Śląska
  • 48. min Obie drużyny rozpoczęły drugą połowę bez zmian
  • 48. min Rzut wolny dla piłkarzy Jana Urbana...
  • 49. min Bardzo dobre uderzenie prawą nogą Dankowskiego, ale Załuska stał na posterunku
  • 50. min Strzał Patryka Małeckiego zza pola karnego, bardzo mocny, ale wysoko nad poprzeczką
  • 52. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Małecki
  • 52. min Nie ma wątpliwości, Małecki faulował Dankowskiego
  • 53. min Żółtą kartkę otrzymuje Robert Pich
  • 53. min W tej sytuacji też nie było wątpliwości, Pich popełnił faul taktyczny na rozpędzającym się Brożku
  • 56. min Atakuje Wisła - było bardzo niebezpiecznie
  • 56. min Paweł Brożek na chwilę uwolnił się spod opieki Kokoszki, ale po chwili obrońca Śląska naprawił swój błąd
  • 57. min Mocny strzał Sadloka, lecz wprost w ręce bramkarza
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Głowacki
  • 57. min Siódma żółta kartka dla Głowackiego
  • 60. min Niezły strzał Małeckiego i wielka niefrasobliwość Pawełka, który nie trafił w piłkę rękoma, ale zatrzymał strzał nogami
  • 62. min Sadlok z rzutu rożnego, ale dobre wyjście w obrębie "16" Pawełka, zakończone pewnym chwytem
  • 63. min Nieudany strzał Morioki
  • 63. min Schodzi z boiska Petar Brlek , a za niego wchodzi Hugo Vidémont
  • 63. min Debiut w zespole "Białej Gwiazdy" Hugo Videmonta
  • 64. min Videmont zastąpił na prawym skrzydle przesuniętego Boguskiego
  • 65. min Rzut wolny dla gospodarzy, ale bez rezultatu
  • 66. min Bardzo złe przyjęcie Brożka, który mógł oddać bardzo dobry strzał
  • 66. min Piłkę przejął Krzysztof Mączyński i niewiele brakło, by zaskoczył Pawełka. Piłka wpadła w kozioł, ale w tej sytuacji brakarz Śląska błysnął refleksem
  • 68. min Schodzi z boiska Llorenç Riera Ortega, a za niego wchodzi Joan Roman
  • 69. min To powinna być bramka dla Wisły!
  • 70. min Stuprocentową okazję zmarnował Patryk Małecki, który ograł Dankowskiego jak dziecko, ale mając przed sobą tylko bramkarza, technicznym strzałem nie zmieścił piłki posyłając ją w kierunku dalszego słupka
  • 72. min Dogodna okazja dla Śląska, po nieudanej interwencji Głowackiego
  • 72. min Nieudany strzał oddał Biliński
  • 73. min W ataku Wisła. Najpierw źle zabrał Brożek, a po kornerze Małeckiego już nie było takiego zagrożenia
  • 74. min Schodzi z boiska Rafał Boguski , a za niego wchodzi Semir Stilić
  • 76. min Rzut rożny dla gości, zagrywa Videmont
  • 77. min W kolejnej akcji do strzału doszedł Videmont, ale uderzył wysoko nad poprzeczką
  • 78. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Joan Roman
  • 78. min Śląsk objął prowadzenie!
  • 79. min Roman zamykał akcję, po dośrodkowaniu z lewej flanki, i mocnym strzałem z pola karnego nie dał szans Załusce
  • 79. min Autorem dośrodkowania był Łukasz Madej
  • 81. min Schodzi z boiska Kamil Biliński, a za niego wchodzi . Alvarinho
  • 82. min Do strzału doszedł Videmont, ale uderzył nad bramką
  • 83. min Schodzi z boiska Paweł Brożek , a za niego wchodzi Zdenek Ondraszek
  • 84. min To mógł być drugi gol dla Śląska
  • 85. min Roman miał bardzo dobrą okazję, uderzył w polu karnym lewą nogą, ale trafił w bramkarza
  • 91. min Mecz ogląda 9667 kibiców
  • 91. min Dobra kontra Madeja z Romanem, ale podanie nie znajduje adresata
  • 92. min Sędzia Gil doliczył 3 minuty do czasu podstawowego
  • 92. min Na spalonym Morioka
  • 94. min Wisłą nieudolnie atakuje
  • 94. min Piłkę przejęli gospodarze, Morioka długo utrzymuje się i w najlepsze trwa gra na czas.