• (91') K. Vacek M. Pałaszewski
  • (46') R. Murawski D. Kort
  • (46') D. Formella Á. Gyurcsó
  • (78') K. Drygas L. Zwoliński
  • 17:41 Śląsk Wrocław podejmuje Pogoń Szczecin w 14. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy.
  • 17:42 Skończyła się świetna passa Śląska pod wodzą Jana Urbana. Wrocławski zespół nie wygrał trzech ostatnich spotkań. W dwóch ostatnich zanotował porażki.
  • 17:45 Nie lepiej, a nawet o wiele gorzej, spisuje się Pogoń, prowadzona wciąż przez Macieja Skorżę.
  • 17:46 "Portowcy" zajmują ostatnie miejsce w tabeli. U siebie jeszcze nie wygrali, a ostatnie zwycięstwo zanotowali... 19 sierpnia.
  • 17:48 W ostatni poniedziałek zarząd Pogoni zdecydował, że Skorża pozostaje na stanowisku, chociaż prezes Jarosław Mroczek zastrzegł, że temat szkoleniowca może powrócić po meczu ze Śląskiem.
  • 17:51 Nastroje w Szczecinie są fatalne. Po przegranym w ubiegłą sobotę meczu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza (2-3), część kibiców chciała wtargnąć do szatni zawodników.
  • 17:52 „Ta sytuacja była nie do przyjęcia. Rozumiem rozgoryczenie kibiców. Jestem w stanie rozmawiać z każdym z nich, ale są pewne granice, których przekraczać nie wolno” – powiedział prezes klubu Jarosław Mroczek.
  • 17:56 Trener Śląska ma problem z obrońcami i dziś na obronę przesunął Picha
  • 17:58 Piłkarze już na murawie
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Śląsk rozgrywa piłkę na swojej połowie
  • 2. min Pogoń atakuje lewą stroną
  • 3. min Nudny i statyczny początek
  • 3. min Kosecki!
  • 3. min Śląsk przyspieszył, Kosecki przed szansą, ale nie zdecydował się na strzał, a później został zablokowany
  • 5. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Robak
  • 5. min Bramkę wypracował: Robert Pich
  • 5. min Nunes stracił piłkę przy linii końcowej, Pich dośrodkował, a Robak trafił do bramki głową
  • 6. min Napastnik gospodarzy sprawiał wrażenie zaskoczonego, że kryjący go obrońca pozwolił mu tak łatwo oddać strzał
  • 7. min Portowcy rozpoczęli koszmarnie
  • 8. min Wrąbel!!!
  • 8. min Kapitalna akcja Pogoni, Delew dośrodkował, Frączczak główkował po koźle, ale Wrąbel sparował piłkę na róg
  • 9. min Rzut rożny dla Pogoni
  • 10. min Goście atakują
  • 11. min Kontra Śląska
  • 12. min Pogoń rozbiła akcje na linii pola karnego
  • 13. min Niepsuj stracił piłkę na połowie rywali
  • 13. min Chrapek!!!
  • 14. min Sporo było przypadku w tej akcji, ale pomocnik Śląska poszedł za piłką i wywalczył sobie pozycję strzelecką. Kopnął mocno, ale obok słupka
  • 15. min Łatwa strata Chrapka w środku boiska
  • 16. min Załuska wybiegł poza pole karne i wybił piłkę uprzedzając rywala
  • 17. min Fatalne rozegranie piłki przez Pogoń i strata, jaka nie przystoi ekipie z Ekstraklasy
  • 19. min Pawelec wybija piłkę z pola karnego Śląska
  • 20. min Rapa przeciął kontrę rywali wślizgiem, ale to o wiele za mało, aby zrehabilitować się za to, że pozwolił Robakowi strzelić gola
  • 21. min Niezła akcja Piecha z Chrapkiem, ale Nunes zaliczył dobrą interwencję
  • 23. min Dośrodkowanie Picha, ale piłkę złapał Załuska
  • 24. min Pich świetnie spisał się teraz w defensywie i zablokował rozpędzającego się Frączczaka
  • 25. min Dobrze zapowiadającą się akcję Pogoni zepsuli do spółki Niepsuj i Rapa
  • 25. min Arbiter odgwizdał spalonego - Delew
  • 28. min Dwa zablokowane strzały przez piłkarzy Śląska
  • 30. min Formella chciał ograć obrońcę w polu karnym, ale gdy zamierzał zagarnąć sobie piłkę, to w nią nie trafił
  • 30. min Delew!
  • 31. min Broni Wrąbel!
  • 31. min Murawski dobija, ale nie trafia do pustej bramki!
  • 31. min Druga "setka" Pogoni i druga niewykorzystana
  • 33. min Portowcy rozgrywają piłkę na swojej połowie
  • 34. min Wrzutka Nunesa, ale Czotra główkuje
  • 34. min Arbiter odgwizdał spalonego - Hołota
  • 35. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Robak
  • 35. min Bramkę wypracował: Jakub Kosecki
  • 37. min Niepsuj zaskakująco łatwo dał się przepchnąć Koseckiemu, ten idealnie dograł na czystą pozycję do Robaka, a snajper Śląska nie marnuje takich okazji
  • 37. min Seria błędów Pogoni.
  • 37. min Kto krył Robaka?
  • 38. min Znów seria błędów Pogoni, ale tym razem miała szczęście, bo Robak był na spalonym
  • 39. min Drygas powalczył z Celebanem, ale faulował
  • 40. min Formella łatwo traci piłkę w środku boiska
  • 40. min Frączczak!
  • 40. min Był w trudnej sytuacji, a mimo tego oddał strzał głową. Wrąbel jednak obronił
  • 41. min Atak pozycyjny Śląska
  • 42. min Pich ruszył do przodu i już w zarodku rozbił kontrę Pogoni
  • 44. min Niepsuj chciał wycofać piłkę i wyłożył ją na czystą pozycję Robakowi. Snajper Śląska tym razem postanowił strzelić zza pola karnego i nie trafił w bramkę, ale to powinien być gol
  • 18:45 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 46. min Schodzi z boiska Rafał Murawski , a za niego wchodzi Dawid Kort
  • 46. min Schodzi z boiska Dariusz Formella , a za niego wchodzi Ádám Gyurcsó
  • 47. min Wolny dla Pogoni - wrzutka w pole karne
  • 48. min Złe dośrodkowanie i Śląsk wybija piłkę
  • 48. min Atak pozycyjny Śląska
  • 49. min Nunes odbił się od rywala
  • 50. min Drygas!
  • 50. min Broni Wrąbel!
  • 52. min Gyurcsó przedarł się w polu karnym i strzelił z bliska, ale Wrąbel znów dobrze interweniował
  • 52. min Rzut rożny dla Pogoni
  • 52. min Goście wycofali piłkę na swoją połowę
  • 53. min Frączczak!!!
  • 53. min Główkował po wrzutce Nunesa, ale kapitalną paradą popisał się Wrąbel
  • 54. min Faulowany Gyurcsó
  • 55. min Wolny z boku pola karnego
  • 55. min Nikomu nie udało się oddać strzału
  • 56. min Delew główkował obok bramki
  • 58. min Zaczynamy mieć wątpliwości, czy piłkarze Śląska wyszli na drugą połowę
  • 59. min Strata Korta, kontra Śląska
  • 59. min Kosecki podał do Robaka, ale strzał napastnika Śląska bardzo niecelny
  • 60. min Nunes strzela, ale zdecydowanie za słabo i Wrąbel broni
  • 61. min Kontra Śląska
  • 61. min Piech przed szansą, ale nie trafił w bramkę
  • 63. min Robak przed szansą po błędzie Rapy
  • 63. min Dobrze wybiegł z bramki Załuska i nie pozwolił rywalowi oddać strzału
  • 65. min Wrzutka Nunesa z wolnego w pole karne
  • 65. min Wrąbel piąstkuje
  • 66. min Na boisku leży Srnić po faulu Drygasa
  • 66. min Nic się nie stało
  • 67. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Arkadiusz Piech
  • 69. min Piech ośmieszył Hołotę i Nunesa, wbiegł z piłką między nich i zostawił ich za plecami, strzelił z 16 metrów, a piłka odbiła się od nogi Rudola i wpadła do bramki
  • 70. min Cóż z tego, że przez 20 minut II połowy Pogoń niemal bez przerwy atakowała?
  • 70. min Faulowany Chrapek
  • 71. min Dobre dośrodkowanie, ale Robak nie oddał strzału
  • 72. min Kosecki przed szansą, jednak rywale wypchnęli go z pola karnego
  • 74. min Pogoń atakuje, Hołota pudłuje
  • 75. min Delew!
  • 75. min Rykoszet i świetna interwencja Wrąbla
  • 75. min Rzut rożny dla Pogoni
  • 76. min Wrąbel zacznie od bramki
  • 78. min Schodzi z boiska Kamil Drygas , a za niego wchodzi Łukasz Zwoliński
  • 78. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Piech
  • 80. min Fauluje Piech - będzie wolny zza narożnika pola karnego
  • 81. min Gyurcsó strzela, Wrąbel piąstkuje
  • 81. min Schodzi z boiska Arkadiusz Piech, a za niego wchodzi Łukasz Madej
  • 82. min Gyurcsó dostał łokciem w oko od Picha
  • 84. min Dobra wrzutka Delewa z prawego skrzydła, Frączczak przyjął piłkę, ale odskoczyła mu i Wrąbel zdążył ją złapać
  • 85. min Głowkował Zwoliński, ale za słabo, aby pokonać bramkarza
  • 87. min Schodzi z boiska Michał Chrapek, a za niego wchodzi Adrian Łyszczarz
  • 88. min Żółtą kartkę otrzymuje Mariusz Pawelec za faul
  • 89. min Hołota sprytnie próbował przelobować bramkarza, ale piłka przeleciała pół metra nad poprzeczką
  • 90. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Zwoliński za faul
  • 91. min Sędzia doliczył dwie minuty
  • 91. min Schodzi z boiska Kamil Vacek, a za niego wchodzi Maciej Pałaszewski
  • 93. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Łukasz Zwoliński
  • 93. min Tragiczna zmiana Zwolińskiego...
  • 19:49 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:50 Śląsk Wrocław rozbił Pogoń Szczecin 3-0 w 14. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. "Portowcy" zagrzebują się na dnie tabeli.
  • 20:02 Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do Interii!