• (84') K. Biliński L. Zwoliński
  • (46') D. Hofbauer Marcus Vinícius
  • (46') M. Szwoch M. Nalepa
  • (74') R. Siemaszko L. Zarandia
  • 17:49 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację ze spotkania 35. kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Arka Gdynia.
  • 17:49 Obie drużyny mają po 20 punktów. Arka zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, Śląsk jest jedną pozycję wyżej.
  • 17:50 Oznacza to, że przegrany dzisiejszego spotkania znajdzie się w arcytrudnym położeniu!
  • 17:50 Zwycięzca zaś oddali od siebie widmo spadku.
  • 17:52 Jest więc o co grać i mamy nadzieję, że piłkarze obu drużyn dołożą wszelkich starań, by stworzyć pasjonujące widowisko i dać swoim kibicom powody, by wierzyć, że jeszcze nie wszystko stracone.
  • 17:53 Jedni i drudzy w zeszłej kolejce zagrali bardzo słabo - Śląsk przegrał 0-2 z Zagłębiem Lubin, Arka zaś uległa 0-1 Wiśle Płock.
  • 17:53 W drużynie Śląska nie zobaczymy dziś Sito Riery, który jest zawieszony za brutalne potraktowanie Adama Buksy w ostatnim meczu.
  • 17:53 Arce nie pomoże Michał Marcjanik, który przekroczył limit żółtych kartek.
  • 17:55 Śląsk trzy z czterech ostatnich spotkań przegrał wynikiem 0-2.
  • 17:55 Takim samym wynikiem (2-0) kończyły się oba starcia tych drużyn w obecnym sezonie. Dwukrotnie zwycięsko wychodziła z nich Arka.
  • 17:56 Gdynianie przegrali cztery ostatnie wyjazdowe spotkania.
  • 17:56 Z ostatnich jedenastu zaś, niezależnie od tego czy rozgrywanych u siebie, czy na wyjeździe, wygrali zaledwie jedno.
  • 17:57 Arka zdobyła najmniej bramek z gry w lidze - tylko 17.
  • 17:57 Piłkarze wychodzą na boisko.
  • 17:58 Przywitanie kapitanów obu drużyn - Sobieraja oraz Celebana.
  • 17:59 Mecz poprowadzi sędzia Paweł Gil.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Rozpoczęli piłkarze Śląska.
  • 1. min Zbyt mocne podanie Augusto Perreiry do Picha.
  • 1. min Od bramki rozpoczął Steinbors.
  • 2. min Rozgrywają piłkę gracze Arki.
  • 2. min Śląsk nie zakłada wysokiego pressingu.
  • 3. min Po zagraniu Zbozienia piłka w rękach Pawełka.
  • 3. min Bramkarz Śląska wybiciem przeniósł piłkę w drugie pole karne, gdzie na futbolówkę czekał samotnie Steinbors.
  • 5. min Marciniak wznawia grę rzutem z autu.
  • 6. min Dankowski powstrzymał akcję Arki.
  • 7. min Dobry strzał z dystansu Augusto!
  • 7. min Piłka minimalnie minęła słupek bramki.
  • 7. min Uderzał z około 20 metrów.
  • 9. min Marciniak ambitnie gonił za piłką, ale gdy do niej dopadł, okazało się, że nie ma do kogo podać.
  • 9. min Znów przy piłce zawodnicy Ojrzyńskiego.
  • 10. min Faul Sambei Kakoko.
  • 10. min Pierwsze dziesięć minut za nami - na razie nikt nie podkręca tempa, każdy boi się popełnić błąd.
  • 10. min Bardzo asekuracyjna gra obu drużyn.
  • 12. min Od dobrych kilkunastu sekund piłkę rozgrywający stoperzy Arki.
  • 12. min Wreszcie szarpnął Formella, który uderzył sprzed pola karnego, ale nie trafił czysto w piłkę.
  • 14. min Formella mocno zaatakował Dankowskiego.
  • 15. min Zbozień w ofensywnej akcji.
  • 15. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dawid Sołdecki
  • 15. min Gol po wyrzucie z autu!
  • 16. min Zbozień wyrzucił piłkę w pole karne, a Sołdecki strzałem głową skierował ją do siatki!
  • 16. min Biliński i Celeban nie przypilnowali stopera Arki.
  • 16. min Śląsk w wirtualnej tabeli jest na przedostatnim miejscu!
  • 18. min Indywidualna akcja Formelli.
  • 18. min Skrzydłowy Arki przejawia największą chęć gry, teraz wywalczył rzut rożny.
  • 19. min Aut dla Arki na wysokości pola karnego oznacza bezpośrednie zagrożenie bramki.
  • 20. min Tym razem po wyrzucie Zbozienia do strzału przewrotką złożył się Siemaszko.
  • 20. min Nie trafił czysto w piłkę, ale nawet gdyby padł gol, to nie zostałby uznany. Siemaszko był na ofsajdzie.
  • 22. min Co miało znaczyć zagranie Engelsa? Skrzydłowy przepuścił podanie między nogami, a piłka wytoczyła się poza plac gry.
  • 22. min Tymczasem kolejna próba Arki - Pawełek wyszedł z własnego pola karnego, by uprzedzić Siemaszkę.
  • 23. min 58 proc. posiadania piłki po stronie gości.
  • 24. min Kibice zgromadzeni na stadionie we Wrocławiu nie mogą być zadowoleni z boiskowych wydarzeń.
  • 24. min Morioka próbował zagrania do Bilińskiego, ale kopnął piłkę z za dużą siłą.
  • 24. min Faulowany Formella.
  • 25. min Pierwsza dobra akcja Śląska!
  • 25. min Morioka wyłożył piłkę Engelsowi, ale ten dał się zablokować w polu karnym.
  • 26. min Ojrzyński gestykuluje przy linii.
  • 26. min Celeban sfaulował Siemaszkę na własnej połowie.
  • 27. min To nie była najlepsza wrzutka Mateusza Szwocha.
  • 27. min Żółtą kartkę otrzymuje Dominik Hofbauer
  • 27. min Oznacza to, że piłkarz nie zagra z Ruchem Chorzów.
  • 28. min Śląsk chciał szybko wznowić grę z rzutu wolnego, ale Hofbauer zablokował piłkę.
  • 29. min Akcja gości, ale źle rozegrali piłkę.
  • 30. min Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Sołdecki
  • 30. min Zagrał ręką przed własnym polem karnym.
  • 30. min Może ze stałego fragmentu odpowie Śląsk?
  • 30. min 25 metrów do bramki Steinborsa.
  • 31. min Przy piłce Dankowski.
  • 31. min W sam środek muru.
  • 31. min Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Dankowski
  • 31. min To kara za próbę wymuszenia faulu.
  • 32. min Słuszna decyzja arbitra.
  • 32. min Dankowski był mocno naciskany przez Siemaszkę, ale poradził sobie z napastnikiem.
  • 33. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Marciniak
  • 33. min Sędzia dzieli kartkami na prawo i lewo.
  • 33. min Tym razem obdarzył Marciniaka, który sfaulował Engelsa.
  • 34. min Czwarta żółta kartka na przestrzeni zaledwie sześciu minut.
  • 34. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mariusz Pawelec
  • 34. min Jeśli ktoś ze Śląska zasłużył na strzelenia gola, to właśnie on!
  • 35. min Pich wrzucił piłkę w pole karne, tam zgrał ją Morioka, a Pawelec pakuje ją do bramki.
  • 35. min Obrońcy Arki reklamowali zagranie ręką Morioki.
  • 35. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Robert Pich
  • 35. min Co za nagły zwrot akcji!
  • 36. min Piłkarze Arki ledwo wznowili grę, a już stracili kolejnego gola.
  • 36. min Morioka wypuścił Picha, a ten nie myli się w sytuacji sam z bramkarzem.
  • 36. min Strzał między nogami Steinborsa.
  • 37. min Faul Hofbauera na Augusto.
  • 39. min Arka rozgrywa piłkę, ale wygląda to już inaczej niż na początku spotkania - więcej nerwowości w grze, co wprowadza chaos.
  • 40. min Faulowany Hofbauer.
  • 40. min Może Arka też wykorzysta stały fragment gry?
  • 41. min Morioka blokuje strzał.
  • 41. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kamil Biliński
  • 41. min Co zrobił Sobieraj?
  • 41. min Arka traci gola na własne życzenie.
  • 42. min Sobieraj traci piłkę jako ostatni obrońca.
  • 42. min Biliński bezlitośnie to wykorzystał.
  • 43. min Arka prowadziła grę, miała korzystny wynik, ale wystarczyła chwila dekoncentracji i przegrywa już 1-3!
  • 43. min Dobra akcja Kakoko, ale co z tego, skoro Marciniak kolejny raz dośrodkowuje do Clebana.
  • 44. min Faul na Pichu.
  • 45. min Pawełek wyłapał strzał Formelli.
  • 45. min To był zbyt lekki strzał, by pokonać bramkarza Śląska.
  • 46. min Bardzo brzydki faul Siemaszki na Augusto.
  • 46. min Ostre, spóźnione wejście wyprostowaną nogą.
  • 46. min I za to nie ma żółtej kartki?
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:46 Z nieba do piekła - tak wyglądała pierwsza połowa dla kibiców Arki.
  • 18:48 7 lat i 4 dni - tyle na bramkę czekał Mariusz Pawelec.
  • 46. min Schodzi z boiska Dominik Hofbauer , a za niego wchodzi Marcus Silva de Oliveira Vinicius
  • 46. min Schodzi z boiska Mateusz Szwoch , a za niego wchodzi Michał Nalepa
  • 46. min Wracamy do gry!
  • 47. min Szansa dla Arki!
  • 47. min Sobieraj zablokowany w polu karnym.
  • 47. min Zmierzającą do bramki piłkę zatrzymał Madej.
  • 48. min Siemaszko! Strzelał z jedenastu metrów.
  • 49. min Niestety dla Arki, skiksował.
  • 49. min Od początku Arka rzuca się do ataku.
  • 50. min Engels walczył z Marciniakiem.
  • 51. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Nalepa
  • 51. min Nalepie wystarczyło sześć minut na boisku, by zarobić żółtą kartkę.
  • 52. min Piłkarz Śląska strzelał z rzutu wolnego, lecz trafił w mur.
  • 55. min Krzyżowe podanie Celebana.
  • 55. min Prosta strata Łukasiewicza.
  • 56. min Ładne podanie dostał Engels, ale Marciniak zdołał mu wybić piłkę.
  • 57. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 57. min Wrzutkę Madeja wybił obrońca.
  • 57. min Niecelny strzał Morioki.
  • 58. min Faulowany Pich.
  • 59. min Wrzutkę Dankowskiego zablokował Marciniak.
  • 60. min Okres przewagi Śląska.
  • 60. min Ogromne ryzyko przy wyprowadzaniu piłki, ale ostatecznie Steinbors nie popełnił błędu.
  • 60. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mario Engels
  • 61. min Kolejna prosta strata Arki i kolejny stracony gol.
  • 61. min Trzecią asystę notuje Morioka, który pięknie wypatrzył Engelsa.
  • 61. min Ten strzałem w dalszy róg pokonuje bramkarza.
  • 63. min Łukasiewicz cofa się w rozegraniu między stoperów.
  • 64. min Bardzo mocno strzelił Kakoko, ale zupełnie niecelnie.
  • 69. min Piłkarze Arki domagali się podyktowania rzutu karnego.
  • 69. min Sędzia był jednak innego zdania.
  • 69. min Słabo rozegrany rzut wolny Śląska.
  • 70. min Trochę zbyt mocne dogranie do Engelsa.
  • 70. min Żółtą kartkę otrzymuje Ryota Morioka
  • 71. min Sfaulował w środku pola Łukasiewicza.
  • 71. min Żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Sobieraj
  • 71. min Obrońca Arki przeprasza rywala.
  • 72. min Zbyt wysoko podniósł nogę w starciu z Bilińskim.
  • 73. min Schodzi z boiska Aleksandar Kovaczević, a za niego wchodzi Ostoja Stjepanović
  • 73. min Pierwsza zmiana w drużynie Śląska.
  • 74. min Mogła paść piąta bramka dla Śląska, ale Biliński przeniósł piłkę nad bramką.
  • 74. min Schodzi z boiska Rafal Siemaszko , a za niego wchodzi Luka Zarandia
  • 75. min Da Silva wywalczył rzut rożny.
  • 76. min 7228 widzów na stadionie we Wrocławiu.
  • 76. min Sołdecki miał piłkę na nodze w polu karnym, jednak został zablokowany.
  • 77. min Formella jest teraz zawodnikiem ustawionym najbliżej bramki przeciwnika.
  • 78. min Pawełek świetnie wychodzi z bramki i wybija piłkę.
  • 78. min Morioka wyprowadzał piłkę, lecz stracił równowagę.
  • 80. min Faulowany Zarandia.
  • 80. min Dankowski powstrzymał atak rywali, dziękuje mu za to Pawełek.
  • 82. min Schodzi z boiska Augusto Pereira Loureiro, a za niego wchodzi Mateusz Lewandowski
  • 82. min To był bardzo solidny występ lewego obrońcy Śląska.
  • 83. min Faul Łukasiewicza.
  • 84. min Schodzi z boiska Kamil Biliński, a za niego wchodzi Łukasz Zwoliński
  • 85. min Zarandia uderzył nad poprzeczką po indywidualnej akcji.
  • 86. min Dobra interwencja Sołdeckiego.
  • 87. min Szansa na piątą bramkę!
  • 87. min Ofiarna interwencja Zbozienia powstrzymała Zwolińskiego.
  • 88. min Dobry wślizg Sołdeckiego. Wybił piłkę Morioce.
  • 90. min Jeszcze jedna akcja Zarandii, ale akcje gdynian dawno już przestały wyglądać przekonująco.
  • 91. min Włączył się do akcji Lewandowski.
  • 93. min Dobry strzał Nalepy, tylko, że niecelny.
  • 19:49 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:50 Śląsk odnosi arcyważne zwycięstwo!
  • 19:51 Z kolei Arce poważnie zagląda w oczy widmo spadku.
  • 19:59 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejną z meczu Cracovia - Ruch Chorzów.