• (68') Alvarinho B. Mervo
  • (79') D. Hofbauer M. Szwoch
  • (86') P. Wojowski A. Błąd
  • (91') R. Siemaszko P. Stolc
  • 15:24 Zapraszamy na relację na żywo z meczu 20. kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Arka Gdynia!
  • 15:24 Śląsk miał ostatnio serię czterech meczów bez zwycięstwa i nastroje w klubie nie są najlepsze.
  • 15:28 Tym większe znaczenie ma niedzielny mecz z beniaminkiem Arką.
  • 15:28 Po 19 kolejkach gdynianie mają punkt więcej od Śląska i zajmują dziewiąte miejsce. Wrocławianie po fatalnej serii spadli na 11. pozycję. Od strefy spadkowej dzielą ich już tylko cztery punkty.
  • 15:30 "Darzymy Arkę dużym szacunkiem. Sport pisze swoje scenariusze i czasami jest tak, że zespół niżej notowany może sprawić niespodziankę" - powiedział trener Śląska Mariusz Rumak.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Morioka nie opanował piłki przy końcowej linii. Od bramki Jałocha
  • 3. min Długie nie zagranie w kierunki Siemaszki, ale ten przegrał pojedynek z Celebanem
  • 5. min Ryzykowne podanie Marciniaka do własnego bramkarza, ale bez konsekwencji
  • 5. min Jałocha pewnie złapał piłkę pod dośrodkowaniu z lewego skrzydła
  • 6. min Za głębokie dośrodkowanie Dankowskiego
  • 7. min Strata piłki przez Łukasiewicza na własnej połowie. Groźny strzał z dystansu Alvarinho. Jałocha z trudem sparował na rzut rożny
  • 9. min Strzelał Sambea. Piłka odbiła się od pleców Dankowskiego i padła łupem Pawełka
  • 11. min Sambea znów z dystansu. Niecelnie
  • 13. min Sambea faulowany na połowie Arki
  • 13. min Siemaszko!
  • 14. min Goście rozklepali obronę Śląska! W doskonałej sytuacji znalazł się Siemaszko, które strzał w ostatniej chwili zablokował wślizgiem Pawelec!
  • 15. min Rzut rożny dla Śląska
  • 15. min Arka rusza z kontrą
  • 16. min Faulowany Socha
  • 18. min Siemaszko trafia w poprzeczkę!!!
  • 19. min Wrzutka Hofbauera z lewej stromy. "Główka" Siemaszki, który był tyłem do bramki, omal nie skończyła się gole. Gospodarzy uratowała poprzeczka.
  • 21. min Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Siemaszko
  • 22. min Siemaszko ukarany za faul na Dwalim. Wyraźnie spóźniony wślizg napastnika Arki
  • 23. min Żółtą kartkę otrzymuje Ostoja Stjepanović
  • 24. min Rzut wolny dla Arki, ale odległość od bramki Śląska duża. Około 40 metrów
  • 25. min Centra Da Silvy z wolnego. Strzał głową Łukasiewicza. Bardzo dobra parada Pawełka
  • 25. min Bardzo niecelne zagranie Celebana do Bilińskiego
  • 27. min Rzut rożny dla Arki wywalczył Da Silva
  • 28. min Piłka wypadła z rąk Pawełka, ale żaden z piłkarzy Arki nie skorzystał z prezentu
  • 28. min Jeszcze jeden rzut rożny dla Arki
  • 29. min Dośrodkowanie Hofbauera z rzutu rożnego. Kokoszka wyjaśnił sytuację
  • 30. min Zablokowany strzał z dystansu Morioki
  • 31. min Szybka akcja Arki. Miękka wrzutka Siemaszki. Strzał głową Da Silvy niecelny
  • 32. min Pawelec w pojedynku z Sochą w narożniku boiska. Górą zawodnik Arki
  • 33. min Wojowski faulowany przez Bilińskiego
  • 34. min Zagranie ręką Morioki w środku boiska. Rzut wolny dla gości
  • 36. min Wojowski na spalonym
  • 38. min Engels zatrzymany nieprzepisowo przez Łukasiewicza
  • 39. min Ręka Pawelca. Rzut wolny dla Arki około 30 metrów od bramki Śląska
  • 40. min Hofbauer mocno z wolnego, ale też bardzo niecelnie
  • 43. min Pawelec tym razem czysto zatrzymał rajd Da Silvy
  • 43. min Groźny strzał z dystansu Kokoszki. Piłka jeszcze skozłowała przez Jałochą, ale ten spisał się bez zarzutu.
  • 45. min Hofbauer za daleko wypuścił sobie piłkę, którą przejął Celeban
  • 46. min Morioka zbiegł ze skrzydła do środka boiska. Strzelił lewą nogą, ale trafił prosto w Marcjanika.
  • 16:15 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę. od środka Arka
  • 47. min Obie drużyny przystąpiły do drugiej połowy bez zmian.
  • 47. min Sambea ładnie strzelił z 17 metrów. Pawełek na rzut rożny
  • 48. min Sambea faulem zatrzymał kontrę Śląska. To chyba powinna być żółta kartka
  • 51. min Rzut wolny dla Śląska
  • 52. min Dośrodkowanie Dankowskiego w pole karne. Obrońcy Arki wybili piłkę poza linię boczną boiska
  • 55. min Dobre podanie Siemaszki za plecy obrońców, ale Socha źle przyjął piłkę. A mógł być w sytuacji sam na sam.
  • 57. min Hofbauer faulowany na prawym skrzydle. Rzut wolny dla Arki
  • 57. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Rafal Siemaszko!!!
  • 58. min Arka prowadzi 1-0!
  • 59. min Dośrodkowanie Hofbauera z wolnego. Zagarnie przedłużył Da Silva, a pozostawiony bez opieki Siemaszko strzałem głową z kilku metrów pokonał Pawełka!
  • 60. min Arka zasłużyła na tego gola. Jest lepszym zespołem niż Śląsk
  • 60. min Hofbauer!
  • 60. min Hofbauer huknął po ziemi z dystansu. Pawełek ledwo odbił na rzut rożny!
  • 61. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michał Marcjanik!!!
  • 61. min Arka prowadzi już 2-0!
  • 63. min Hofbauer dośrodkował z rzut rożnego. Paweł wyszedł z bramki i wybił piłkę ręką, ale pod nogi Marcjanika, który wykorzystał to, że bramkarza Śląska nie ma w bramce. Rozpaczliwie futbolówkę próbował jeszcze wybijać Biliński, ale mu się to nie udało!
  • 64. min Dwa ciosy Arki w kilka minut! Czy Śląsk jeszcze się podniesie?
  • 67. min Biliński w polu karnym Arki, ale w porę powstrzymany przez obrońców
  • 68. min Schodzi z boiska . Alvarinho, a za niego wchodzi Bence Mervo
  • 71. min Mervo zatrzymany czystym wślizgiem przez Łukasiewicza
  • 73. min Żółtą kartkę otrzymuje Mariusz Pawelec za faul na Da Silvie
  • 74. min Rzut rożny dla Arki
  • 75. min Tym razem obrońcy Śląska poradzili sobie z dośrodkowaniem Hofbauera
  • 76. min Na trybunach we Wrocławiu jest 7314 widzów
  • 77. min Arka oddała inicjatywę Śląskowi, ale gospodarze atakują nieporadnie
  • 79. min Schodzi z boiska Dominik Hofbauer , a za niego wchodzi Mateusz Szwoch
  • 80. min Faulowany Sambea
  • 80. min Rzut wolny 17 metrów od bramki Śląska
  • 82. min Strzał Da Silvy z wolnego. Piłka odbiła się od muru i tylko rzut rożny dla Arki
  • 82. min Rzut rożny dla Arki. Goście nie stworzyli zagrożenia po tym stałym fragmencie gry
  • 85. min Zablokowany strzał Bilińskiego
  • 86. min Schodzi z boiska Paweł Wojowski , a za niego wchodzi Adrian Błąd
  • 89. min Kontrę Arki skasował Dwali
  • 90. min Mogło być 3-0. Da Silva świetnie dośrodkował z prawego skrzydła, ale Socha nie trafił w piłkę.
  • 91. min Schodzi z boiska Rafal Siemaszko , a za niego wchodzi Przemysław Stolc
  • 91. min Sędzia doliczył 3 minuty
  • 93. min Zablokowany strzał Stolca
  • 94. min Bardzo niecelny strzał Bilińskiego
  • 17:19 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:19 Arka w pełni zasłużenie wygrała ze Śląskiem 2-0!
  • 17:26 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do portalu Interia!