• (72') M. Cetnarski F. Piszczek
  • (8') A. Reca J. Łukowski
  • (67') K. Biliński A. Dźwigała
  • (86') G. Merebashvili J. Kanté
  • 15:16 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 5. kolejki Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock.
  • 15:21 Mecz rozgrywany jest na boisku w Niecieczy.
  • 15:21 Sandecja po trzech meczach bez strzelonej bramki, w ostatniej kolejce pokonała 3-1 Jagiellonię Białystok.
  • 15:22 Z kolei Wisła Płock przed tygodniem przegrała 0-1 z Wisłą Kraków po bramce w doliczonym czasie gry.
  • 15:23 W tygodniu obie drużyny grały też mecze 1/16 Pucharu Polski. "Nafciarze" ponownie ulegli Wiśle, natomiast Sandecja wyeliminowała Miedź Legnica.
  • 15:26 Za kartki w tym spotkaniu zawieszony jest Grzegorz Baran.
  • 15:27 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 15:28 "Mazurek Dąbrowskiego" na stadionie. Tak piłkarze i kibice uczcili Święto Wojska Polskiego.
  • 15:29 Szufryn i Kiełpin, a więc kapitanowie, przeprowadzają losowanie.
  • 15:30 Sędzią spotkania Mariusz Złotek.
  • 15:31 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczęli goście.
  • 2. min Dobry wślizg Stefańczyka.
  • 2. min Od bramki rozpocznie Kiełpin.
  • 3. min W drużynie Wisły na mecz Ekstraklasy po raz pierwszy w wyjściowym składzie znalazł się Łasicki.
  • 4. min Rozpędzał się Reca, ale zablokował go Szufryn.
  • 4. min Cetnarski zablokował wybicie piłki przez Kiełpina, ale bramkarz "Nafciarzy" nie stał w świetle bramki, więc obyło się bez kompromitacji.
  • 5. min Reca jest opatrywany przez medyka.
  • 6. min Wygląda to na uraz kolana.
  • 7. min Wisła stara się spokojnie rozgrywać piłkę.
  • 8. min Furman wybija piłkę na aut, konieczna jest zmiana.
  • 8. min Schodzi z boiska Arkadiusz Reca , a za niego wchodzi Jakub Łukowski
  • 8. min Wymuszona zmiana już na początku spotkania.
  • 9. min Ładna akcja Wisły, po raz pierwszy atakował Łukowski.
  • 10. min Wywalczył rzut rożny.
  • 10. min Niezła próba Rasaka, ale niecelna. Uderzał z dystansu.
  • 11. min Dośrodkowanie w poszukiwaniu Bilińskiego, Wisła znów ma korner.
  • 12. min Jest stroną przeważającą drużyna Jerzego Brzęczka.
  • 13. min Pierwszy strzał Bilińskiego.
  • 15. min Kibice Sandecji wywiesili na trybunach transparent w którym domagają się wybudowania stadionu spełniającego wymagania Ekstraklasy w Nowym Sączu.
  • 17. min Nie układa się na razie gra Sandecji, ale swoich szans szukają przede wszystkim w kontratakach.
  • 18. min Aut dla "Nafciarzy" na wysokości pola karnego Gliwy.
  • 19. min Ryzykownie zabawili się Kiełpin ze Stępińskim, ale skutecznie.
  • 21. min Zbyt mocne dośrodkowanie Cetnarskiego.
  • 23. min Faulowany Kasprzak z boku pola karnego.
  • 24. min Strzelał efektowną przewrotką Piter-Bucko, lecz został zablokowany.
  • 24. min Lepszy fragment Sandecji.
  • 27. min Szarżował Dudzic, ale nie utrzymał piłki w boisku. Rozpocznie Kiełpin.
  • 28. min Ładnie zabrał się z piłką Kasprzak, ale jego prostopadłe podanie do Danka było zbyt mocne.
  • 29. min Merebaszwili również niedokładnie podawał.
  • 31. min Goście atakują, ale Sandecja trzyma ich z dala od swojego pola karnego.
  • 32. min 87 podań wymienili zawodnicy z Nowego Sącza, aż 40 więcej płocczanie.
  • 33. min Dobra akcja "Nafciarzy", lecz nie zamknął jej Merebaszwili.
  • 33. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kamil Biliński
  • 33. min Bramka po rzucie rożnym!
  • 34. min Dośrodkowanie w pole bramkowe, a Biliński strzela gola głową z dwóch metrów!
  • 34. min Bardzo łatwo poradził sobie z obrońcami Sandecji.
  • 37. min Furman wycofał piłkę do bramkarza, ten ratował się wybiciem.
  • 39. min Dobra akcja prawą stroną Wisły.
  • 39. min Faulowany Stefańczyk w bocznej strefie boiska.
  • 40. min Łukowski strzela ponad bramką.
  • 41. min Kasprzak ryzykownie dryblował na własnej połowie, lecz dał radę Lebedyńskiemu.
  • 42. min Próbuje atakować Sandecja i ma rzut rożny.
  • 43. min Może i oni zamienią go na bramkę?
  • 43. min Wyszedł Kiełpin z bramki i sięgnął piłkę końcami palców!
  • 43. min Jeszcze jeden korner, tym razem z drugiej strony.
  • 44. min Dośrodkował Brzyski, lecz znów piłka padał łupem Kiełpina.
  • 44. min Gliwa wdał się w drybling z Łukowskim!
  • 44. min Został sfaulowany przez skrzydłowego z Płocka.
  • 46. min Ruszyła w końcówce Sandecja do przodu.
  • 47. min Było bardzo groźnie!
  • 47. min Szufryn świetnie strzelił głową, ale w fantastycznym stylu obronił jego strzał Kiełpin.
  • 47. min Bramka jednak i tak nie została, by uznana, gdyż sędzie odgwizdał faul na Stefańczyku.
  • 16:18 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:19 Wisła do przerwy prowadzi zasłużenie, ale sytuacja może się zmienić w mgnieniu oka.
  • 16:19 Dobrze rozegrany stały fragment gry decyduje o wyniku.
  • 16:33 Dwie zmiany szykowane w Sandecji od początku drugiej części.
  • 46. min Schodzi z boiska Adrian Danek, a za niego wchodzi Patrik Mraz
  • 46. min Schodzi z boiska Bartłomiej Kasprzak, a za niego wchodzi Wojciech Trochim
  • 47. min Faulowany Dudzic.
  • 48. min Dobra interwencja Łasickiego.
  • 48. min Biliński przegrał walkę o piłkę z Szufrynem.
  • 49. min Niezła akcja Sandecji, ale zabrakło ostatniego podania.
  • 49. min Sfaulował Dudzic Byrtka.
  • 50. min "Walczyć jak Sparta, Sandecja jest tego warta" - śpiewają kibice z Nowego Sącza.
  • 52. min Faul w ataku Koleva.
  • 53. min Teraz to Trochim gra bliżej napastnika Sandecji, nieco niżej ustawiony jest Cetnarski.
  • 54. min Brzyski dośrodkował, piłka dotarła do Koleva, ale ten nie zdołał jej opanować.
  • 56. min Lepiej wygląda po przerwie Sandecja, która odważniej atakuje na bramkę rywala.
  • 57. min Dobrze wyłapał piłkę Kiełpin.
  • 58. min Dobra wrzutka Brzyskiego z rzutu wolnego.
  • 58. min Ale skutecznie bronią się "Nafciarze".
  • 60. min Faul na Rasaku.
  • 61. min Żółtą kartkę otrzymuje Giorgi Merebashvili
  • 62. min Przewrócił się w polu karnym Kolev, lecz sędzia pozostał niewzruszony.
  • 64. min Świetny wślizg Łukowskiego. Zablokował dośrodkowanie Mraza.
  • 65. min Rośnie przewaga Sandecji.
  • 67. min Schodzi z boiska Kamil Biliński , a za niego wchodzi Adam Dźwigała
  • 67. min Obrońca lub defensywny pomocnik wchodzi za napastnika.
  • 67. min Wyraźnie skupia się na defensywie Wisła.
  • 69. min Mogło być 2-0!
  • 69. min Doskonałą sytuację zmarnował Dominik Furman.
  • 70. min Łukowski "wypuścił" go sam na sam z bramkarzem, lecz ten uderzył obok bramki.
  • 71. min Cała jedenastka Wisły na własnej połowie.
  • 72. min Ale znów wychodzą z kontrą goście. Tym razem pudłuje Merebaszwili.
  • 72. min Schodzi z boiska Mateusz Cetnarski, a za niego wchodzi Filip Piszczek
  • 75. min Brzyski! Uderzył obok bramki.
  • 75. min Ależ pudło Dźwigały!
  • 75. min Wyłożył mu piłkę Merebaszwili, a ten z dziesięciu metrów uderzył obok bramki.
  • 76. min 2070 widzów na stadionie w Niecieczy.
  • 78. min Mraz brzydko sfaulował Łukowskiego.
  • 78. min Wybił piłkę z linii bramkowej Byrtek!
  • 79. min Bliski zdobycia bramki był Mraz.
  • 81. min Wisła zamknięta na swojej połowie.
  • 84. min Powinno być 1-1!
  • 84. min Mraz dostał świetne podaine i dośrodkował w pole karne. Sporo miejsca miał Dudzic, ale uderzył ponad bramką.
  • 84. min Mraz dostał świetne podaine i dośrodkował w pole karne. Sporo miejsca miał Basta, ale uderzył ponad bramką.
  • 85. min Schodzi z boiska Merebaszwili, na boisku pojawia się Jose Kante.
  • 87. min Walczy o piłkę Trochim.
  • 89. min Kiełpin! Ratuje swój zespół wyjściem z bramki.
  • 91. min Jeszcze jedno uderzenie Koleva ląduje obok bramki.
  • 93. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Stępiński
  • 94. min Ostatni rzut wolny dla Sandecji.
  • 94. min Żółtą kartkę otrzymuje Michal Piter-Bucko
  • 17:23 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:23 Wisła zdobywa komplet punktów!
  • 17:29 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne! Już za chwilę relacja tekstowa z meczu Lech Poznań - Zagłębie Lubin.