• (80') A. Kolev M. Korzym
  • (60') K. Vacek M. Chrapek
  • (70') Sito Riera D. Srnić
  • (78') J. Kosecki Ł. Madej
  • 17:51 W pierwszym meczu 11. kolejki Sandecja mierzy się w Niecieczy ze Śląskiem Wrocław.
  • 17:52 Goście mają za sobą świetną passę. W lidze nie przegrali od ośmiu spotkań z rzędu. W poprzedniej kolejce pokonali Lech Poznań 2-0.
  • 17:57 Sandecja w tym sezonie pokazała jednak, że chociaż jest beniaminkiem, potrafi postawić się najlepszym i sprawić niespodziankę. Jak będzie dzisiaj?
  • 17:57 Piłkarze są już na murawie.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min I już świetna okazja dla Śląska!
  • 1. min Robert Pich w sytuacji sam na sam przegrał walkę z Gliwą, który obronił jego strzał!
  • 3. min I już w odpowiedzi gospodarze!
  • 4. min Trochim świetnie podał piłkę do Dudzica w pole karne, a ten oddał groźny strzał. Wrąbel nie dał się jednak pokonać.
  • 7. min Mocny początek spotkania w wykonaniu obu drużyn.
  • 10. min Trochim próbował uderzać z dystansu, ale pewnie złapał piłkę Wrąbel.
  • 11. min Kolev faulowany w środkowej części boiska.
  • 12. min Dośrodkowanie Brzyskiego wybite z pola karnego gości.
  • 14. min Dobra akcja Śląska przerwana przez Pitera-Bućko.
  • 14. min Rzut rożny dla gości.
  • 15. min Dośrodkowanie w pole karne, Vacek próbował uderzać głową, ale niecelnie.
  • 16. min Robak faulowany w środkowej części boiska.
  • 18. min Dośrodkowanie i Tarasovs uderzał piłkę na bramkę gospodarzy, ale posłał ją obok bramki.
  • 19. min Kosecki próbował dośrodkowywać, ale piłkę zablokował Mraz.
  • 19. min Kosecki złapany teraz na spalonym.
  • 22. min Dośrodkowanie w pole karne Sandecji i było groźnie. Na bramkę ostatecznie uderzał Piech, ale nieczysto uderzył w piłkę.
  • 25. min Dośrodkowanie Pawelca w pole karne i wybijają piłkę gospodarze.
  • 27. min Na spalonym złapany Czotra.
  • 28. min Rzut wolny dla Sandecji.
  • 28. min Trochim wrzucał piłkę, ale pewnie złapał ją Wrąbel.
  • 28. min I już z odpowiedzią goście.
  • 29. min Pich dostał znakomitą piłkę w "szesnastce", ale za długo czekał z decyzją, co zrobić z futbolówką i ostatecznie ją stracił.
  • 33. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Robak.
  • 33. min Świetne podanie ze środka boiska dostał Marcin Robak i pewnie pokonał bramkarza Sandecji.
  • 36. min Obie drużyna na koncie mają na razie po dwa celne uderzenia.
  • 37. min Basta dośrodkowywał w pole karne i uderzał głową Kolev, ale piłka przeszła obok bramki.
  • 38. min Rzut wolny dla Sandecji blisko pola karnego rywala.
  • 39. min Dośrodkowanie Mraza i piłka wybita z "szesnastki" rywala.
  • 42. min Dwie wrzutki Sandecji w pole karne Śląska, ale za każdym razem piłka wybita z "szesnastki".
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Aleksandar Kolev.
  • 45. min Kolev dostał piłkę w polu karnym i strzałem z ostrego kąta pokonał Wrąbla!
  • 45. min Czwarta bramka Koleva w tym sezonie.
  • 48. min Strzał Picha z dystansu i broni Gliwa!
  • 48. min Rzut rożny dla gości.
  • 48. min Dośrodkowanie i piłka wybita.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:48 Do przerwy w Niecieczy mamy remis 1-1. Druga połowa zapowiada się ciekawie. Zostańcie z nami!
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 47. min Obie drużyny bez zmian.
  • 47. min Rzut wolny dla Sandecji tuż przy 16. metrze.
  • 47. min Faulowany Kolev.
  • 48. min 21,5 m do bramki.
  • 48. min Trochim uderzał na bramkę, ale posłał piłkę nad poprzeczkę.
  • 50. min I kolejny rzut wolny dla Sandecji. Tym razem faulowany Trochim.
  • 51. min Dośrodkowanie Brzyskiego, piłka ląduje poza "szesnastką" i uderzał z dystansu Trochim, ale futbolówka odbiła się od jednego z piłkarzy gości.
  • 54. min Na spalonym złapany Piech.
  • 56. min Rzut rożny dla Sandecji.
  • 56. min Dośrodkowanie i piłka znowu wybita na rzut rożny.
  • 57. min Dośrodkowanie Trochima i upada w "szesnastce" Piter-Bućko. Sędzia jednak nie wskazał na "wapno".
  • 60. min Schodzi z boiska Kamil Vacek , a za niego wchodzi Michał Chrapek.
  • 61. min Rzut wolny dla Sandecji w środkowej części boiska.
  • 63. min Dwie kapitalne interwencje Gliwy ratują Sandecję!
  • 64. min Najpierw bramkarz Sandecji świetnie wybronił strzał Robaka, a później dobitkę Picha.
  • 64. min Rzut rożny dla Śląska.
  • 64. min Dośrodkowanie i piłka wybita z pola karnego Sandecji.
  • 65. min Rzut rożny dla Sandecji.
  • 65. min Krótkie rozegranie, dośrodkowanie Brzyskiego i piłkę próbował uderzać Kraczunow, ale tylko od bramki zacznie Wrąbel.
  • 67. min Groźne uderzenie Trochima i z problemami broni Wrąbel!
  • 70. min Schodzi z boiska Llorenç Riera Ortega , a za niego wchodzi Dragoljub Srnić.
  • 71. min Brzyski uderzał zza pola karnego z przewrotki, ale piłka poszybowała obok bramki.
  • 73. min Śląsk Wrocław nie może wyprowadzić składnej akcji. Dużo niedokładnych podań.
  • 74. min Rzut rożny dla gości.
  • 74. min Dośrodkowanie i piłkę wybijają gracze Sandecji.
  • 77. min Schodzi z boiska Bartłomiej Dudzic, a za niego wchodzi Adrian Danek.
  • 77. min Strzał z dystansu Michała Chrapka, ale piłka ląduje wysoko ponad bramką.
  • 78. min Schodzi z boiska Jakub Kosecki , a za niego wchodzi Łukasz Madej.
  • 80. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartłomiej Kasprzak.
  • 80. min Schodzi z boiska Aleksandar Kolev, a za niego wchodzi Maciej Korzym.
  • 82. min Chrapek uderzał zza pola karnego, ale jego piłka odbiła się tylko od rywali.
  • 85. min Znowu niedokładne podanie po stronie gości i przy piłce Sandecja.
  • 87. min Żółtą kartkę otrzymuje Płamen Kraczunow.
  • 88. min Dośrodkowanie z wolnego w pole karne i wybijają piłkę zawodnicy Sandecji.
  • 90. min Trochim faulowany przy "szesnastce" Śląska.
  • 90. min Dośrodkowanie Brzyskiego i piłkę wybijają goście.
  • 91. min Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 93. min Sandecja cały czas atakuje, ale na razie bez efektów.
  • 19:50 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:51 Sandecja remisuje ze Śląskiem 1-1. Dla gości był to dziewiąty mecz z rzędu bez przegranej.
  • 19:51 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!