• (84') T. Brzyski A. Danek
  • (65') K. Drygas R. Murawski
  • (80') D. Kort T. Hołota
  • (92') J. Piotrowski M. Listkowski
  • 15:16 Dzień dobry Państwu! Czas na szóste spotkanie 7. kolejki Ekstraklasy. Sandecja podejmuje Pogoń Szczecin.
  • 15:17 Mecz odbędzie się w Niecieczy, bo to właśnie tam nowosądecki zespół rozgrywa swoje domowe spotkania.
  • 15:29 Frączczak i Szufryn wymienili proporczyki. Za moment początek meczu w Niecieczy.
  • 15:31 Jarosław Przybył z Kluczborka arbitrem głównym zawodów. Liczymy jednak, że o nim będzie dzisiaj bardzo cicho.
  • 15:31 Sędzia rozpoczął mecz. Zaczęli szczecinianie.
  • 1. min Pierwsza akcja Sandecji. Podanie do Trochima, ale zdążył z interwencją jeden z obrońców.
  • 1. min Rzut rożny dla Sandecji. Krótkie rozegranie i faul Nunesa.
  • 1. min Poszkodowanym Brzyski.
  • 2. min Rzut wolny dla Sandecji. Wrzutka Brzyskiego, ale wybija piłkę Dwali.
  • 3. min Szufryn wyjaśnia sytuację na własnej połowie boiska.
  • 4. min Załuska skiksował i przy piłce gospodarze.
  • 4. min Szybka strata i faul.
  • 4. min Przewinił Piter-Bucko, a poszkodowanym był Nunes.
  • 5. min Załuska atakowany przez Kolewa, ale wytrzymał presję. Przy piłce "Portowcy".
  • 7. min Gliwa próbował długiego zagrania na połowę Pogoni, ale za mocno...
  • 8. min Faul na Korcie. Od rzutu wolnego Pogoń.
  • 10. min Faul Trochima na Formelli. Rzut wolny dla gości.
  • 11. min Nie porywa spotkanie w Niecieczy, ale dla pocieszenia dodam, że w Poznaniu jest podobnie.
  • 13. min Zagranie Korta w pole karne Sandecji, ale czujny Gliwa uprzeda wszystkich.
  • 14. min Żółtą kartkę otrzymuje Lasza Dwali, który faulował Dudzica.
  • 14. min Wysoko uniesiona noga, mógł zrobić poważną krzywdę Dudzicowi.
  • 15. min Dobra okazja dla Sandecji. Piłka tuż przed linią pola karnego.
  • 15. min Trochim i Brzyski w pobliżu piłki. Który spróbuje?
  • 16. min Brzyski! Obok dalszego słupka bramki przelatuje po bombie byłego gracza Legii i Cracovii.
  • 16. min Złapał się za głowę Trochim po tej próbie kolegi. To wiele mówi...
  • 17. min Pogoń miała przewagę optyczną, ale to Sandecja stworzyła lepszą okazję do strzelenia gola.
  • 17. min Dudzic! Przedarł się przez obronę rywali, ale w ostatniej chwili interweniował Rapa.
  • 18. min Rzut rożny dla Sandecji. Wrzutka Brzyskiego na głowę Mraza i piła nieznacznie minęła słupek bramki Załuski.
  • 20. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim jeden z zawodników Pogoni.
  • 20. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dariusz Formella
  • 21. min Wrzutka Nunesa, w piłkę nie trafił Kort, ale do siatki skierował ją Formella.
  • 21. min Radość na ławce szczecinian. Posiadali piłkę, ale nie mieli okazji, aż nagle strzelili gola.
  • 22. min Gliwa! Świetne wyjście z bramki golkipera Sandecji, który uprzedził Formellę. Ważna interwencja.
  • 22. min Prostopadłe podanie Gyurcso, ale Gliwa znów był szybszy.
  • 25. min "Portowcy" w natarciu, ale bez strzeleckich okazji.
  • 26. min Faul Formelli na Baranie.
  • 27. min Dośrodkowanie w pole karne Załuski, ogromny błąd bramkarza, ale Ricardo Nunes uratował kolegę przed stratą gola.
  • 27. min Szczęście miała Pogoń w tej akcji.
  • 29. min Sędzia Przybył upomniał jednego z członków sztabu szkoleniowego Pogoni za krytykowanie decyzji.
  • 29. min Skończyło się na słowach. Trener bramkarzy zostaje na ławce.
  • 30. min Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Drygas, który faulował na własnej połowie.
  • 31. min Rzut wolny dla Sandecji. Piłkę ustawił Brzyski.
  • 32. min Od autu Mraz. Sandecja ma problem, aby wyjśc z własnej połowy boiska.
  • 34. min Żółtą kartkę otrzymuje Michal Piter-Bucko, który faulował Korta. Zasłużone napomnienie, brzydki faul.
  • 35. min Dośrodkowanie Nunesa w pole karne Gliwy, ale broni się skutecznie Sandecja.
  • 36. min Niepsuj od autu na połowie Sandecji.
  • 36. min Faul Trochima na Drygasie. Moim zdaniem błąd sędziego, ale już zaczęli szczecinianie.
  • 37. min Formella! Uderzył z dystansu, ale trafił w sam środek bramki, gdzie stał Gliwa.
  • 38. min Za mocne podanie do Niepsuja, chociaż ambitnie walczył do końca o piłkę prawy obrońca gości.
  • 38. min Dudzic po raz kolejny starł się z Dwalim, ale tym razem nie było faulu zdaniem Jarosława Przybyła.
  • 40. min Niepotrzebna strata Barana, ale bez konsekwencji. Nie wykorzystali szansy goście.
  • 41. min Nunes! Świetny strzał, ale Gliwa odbił piłkę na rzut rożny.
  • 41. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartłomiej Dudzic, który dyskutował z arbitrem.
  • 42. min Rzut rożny dla Pogoni. Dośrodkowanie w pole karne Gliwy i interwencja Sandecji.
  • 42. min Wrzutka Korta, ale nie wyszło nic z tej akcji drużynie Skorży.
  • 43. min Troszeczkę zabiła ta bramka mecz. Sandecja wyraźnie zgasła po tej starcie, a Pogoń nie forsuje tempa, próbując co jakiś czas strzałów z dystansu.
  • 44. min Formella! Miał kolejną szansę, ale ze strzału wyszło mu dogranie do Frączczaka, który nie trafił w piłkę.
  • 44. min Kolew walczył o górną piłkę z Rapą, a futbolówkę chwycił Załuska.
  • 45. min Kolew zagrał ręką. Piłka dla Pogoni.
  • 46. min Dwie minuty dorzucił sędzia Przybył z Kluczborka.
  • 46. min Ładna akcja Kolewa z Trochimem i dośrodkowanie Mraza, po którym wybijają piłkę szczecinianie.
  • 47. min Kolew! Dopadł do piłki, uderzył zza pola karnego, ale wprost w ręce Załuski.
  • 48. min Piotrowski! Byłby sam na sam z Gliwą, ale fatalnie przyjął piłkę i futbolówka uciekła mu za linię końcową.
  • 16:18 Koniec pierwszej połowy! Miejmy nadzieję, że w drugiej będzie więcej emocji.
  • 16:33 Sandecja za moment rozpocznie drugą połowę meczu w Niecieczy.
  • 48. min Sędzia zagwizdał, a nowosądecki zespół rozpoczął drugą połowę.
  • 47. min Nunes interweniował na własnej połowie. Od autu ekipa Mroczkowskiego.
  • 47. min Dośrodkowanie Mraza, ale szczecinianie czujni we własnej szesnastce.
  • 47. min Faul Mraza na Frączczaku. Piłka dla gości.
  • 48. min Kolew naciskał na Rapę, ale Rumun nie pozwolił mu dojść do piłki. Zacznie Załuska.
  • 49. min Niepsuj zagrywał do Frączczaka, ale defensywa Sandecji nie dała się zaskoczyć.
  • 51. min Rapa próbował długiego podania do Piotrowskiego, ale tego uprzedził Mraz.
  • 52. min Gyurcso! Po szybkiej kontrze spróbował uderzenia z lewej strony, ale na posterunku był Kraczunow.
  • 52. min Trochim szukał takiego podania na wolne pole do Kolewa, ale nie dali się zaskoczyć goście.
  • 53. min Trener Mroczkowski upomniany przez sędziego Przybyła, ale bez wykluczenia. Brawa dla arbitra!
  • 54. min Kolew zatrzymany przez Niepsuja przed polem karnym Pogoni.
  • 54. min Dudzic walczył przy linii bocznej, ale Nunes był czujny.
  • 56. min Ładna, szybka akcja Sandecji, ale przed linią pola karnego Pogoni, zatrzymał Dudzica Dwali.
  • 56. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Aleksandar Kolev
  • 57. min Trochim do Brzyskiego, który końcówką buta uniósł piłkę i dograł ją do Kolewa, a Bułgar wyrównuje wynik.
  • 59. min Kolew walczył z Nunesem, ale doskonale spisał się defensor zespołu Skorży.
  • 60. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Trochim.
  • 61. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Frączczak.
  • 62. min Trochim próbował dośrodkowania, ale Drygas zablokował rywala. Próbował jeszcze Brzyski, ale piłka wylądowała za linią końcową.
  • 64. min Kolew! Fantastycznie interweniuje Załuska po próbie Bułgara. Asystę mógł zaliczyć Dudzic.
  • 65. min Schodzi z boiska Kamil Drygas , a za niego wchodzi Rafał Murawski
  • 65. min Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Maciej Skorża chce odzyskać panowanie w środku pola, a pomóc ma "Muraś".
  • 67. min Kuban walczył o piłkę przy linii bocznej, ale przejęli ją szczecinianie.
  • 68. min Gyurcso! Zaskoczył Węgier wszystkich. Zszedł do środka i huknął zza pola karnego, ale w boczną siatkę.
  • 69. min Gyurcso! Kolejna akcja, ale Szufryn zablokował próbę Węgra.
  • 70. min Dośrodkowanie w pole karne Gliwy, Formella nie doszedł do piłki, ale reklamował rękę jednego z rywali. Sędzia nie zareagował, zaczął Gliwa.
  • 72. min Trochim zacentrował w kierunku Kubania, ale przejęli piłkę "Portowcy".
  • 74. min Faul Murawskiego na Baranie. Rzut wolny dla Sandecji.
  • 75. min Kwadrans do końca. Wydaje się, że jeśli ktoś trafi, to będą to gospodarze, który lepiej radzą sobie w ostatnich kilkunastu minutach.
  • 76. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Aleksandar Kolev
  • 77. min Kolew rozrzucił piłkę do Kubania, wbiegł w pole karne, a następnie trafił głową po wrzutce kolegi.
  • 77. min Fantastyczny występ Bułgara.
  • 77. min Schodzi z boiska Wojciech Trochim, a za niego wchodzi Filip Piszczek
  • 78. min Żółtą kartkę otrzymuje Patrik Mraz, który faulował Formellę.
  • 79. min Bardzo nieudana próba dośrodkowania "Portowców".
  • 79. min Żółtą kartkę otrzymuje Aleksandar Kolev, który zdjął koszulkę po skompletowaniu dubletu.
  • 80. min Schodzi z boiska Dawid Kort , a za niego wchodzi Tomasz Hołota
  • 81. min Schodzi z boiska Aleksandar Kolev, a za niego wchodzi Mateusz Cetnarski
  • 81. min Aż żal, że taki występ beniaminka oglądało zaledwie 2240 widzów.
  • 84. min Piszczek padł w polu karnym po interwencji Dwaliego, ale na narożnik wskazał sędzia.
  • 84. min Powtórki pokazały, że słusznie.
  • 84. min Schodzi z boiska Tomasz Brzyski, a za niego wchodzi Adrian Danek
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Cornel Rapa
  • 87. min Dośrodkowanie w pole karne Załuski, ale Frączczak wybił piłkę na rzut rożny.
  • 87. min Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Szufryn
  • 88. min Faulował kapitan Sandecji Listkowskiego.
  • 90. min Rzut rożny dla Pogoni. Wrzutka Nunesa, ale broni się doskonale zespół Mroczkowskiego.
  • 92. min Dośrodkowanie w pole karne Sandecji. Ucierpiał Kraczunow. Ucieka czas Pogoni.
  • 92. min Schodzi z boiska Jakub Piotrowski , a za niego wchodzi Marcin Listkowski
  • 93. min Cztery minuty doliczył sędzia Przybył.
  • 93. min Jeszcze jeden korner dla Pogoni.
  • 93. min Rzut rożny dla Pogoni. Krótkie rozegranie, wrzutka i interwencja Gliwy.
  • 95. min Dośrodkowanie Nunesa, ale zacznie Gliwa.
  • 17:24 Koniec! Kolew bohaterem, Sandecja pokonuje Pogoń 2-1.
  • 17:30 Dziękujemy za uwagę! Miłego popołudnia.