• (80') A. Basta A. Danek
  • (85') T. Brzyski J. Straus
  • (37') M. Fink Deleu
  • (69') M. Wdowiak M. Szczepaniak
  • 15:15 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 13. kolejki Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz - Cracovia.
  • 15:20 Podczas ostatnich pięciu wyjazdowych meczów Cracovia zdobyła zaledwie jeden punkt.
  • 15:22 Mecz rozgrywany będzie w Niecieczy, gdzie swoje spotkania domowe rozgrywa Sandecja.
  • 15:24 Arbitrem spotkania będzie Japończyk Yusuke Araki.
  • 15:27 Przywitanie zawodników obu drużyn.
  • 15:28 Piątek w roli kapitana Cracovii, Baran - Sandecji.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Wysoki pressing Cracovii, próbują wywrzeć presję na rywalach.
  • 2. min Pierwsza ofensywna akcja Mraza, zakończona dośrodkowaniem.
  • 2. min W polu karnym najlepsi jednak obrońcy Cracovii.
  • 3. min Mraz wyrzuca piłkę z autu do Brzyskiego, ten ma problemy z przyjęciem piłki. Od bramki Wilk.
  • 4. min Wilk wraca do bramki Cracovii, ostatni raz w wyjściowym składzie zagrał w 3. kolejce.
  • 5. min Faul Deji.
  • 6. min Nieobecność Sandomierskiego spowodowana jest urazem pleców.
  • 7. min Piątek zagrał nieco zbyt mocno do Wdowiaka.
  • 9. min Rzut wolny dla "Pasów".
  • 9. min Szansa na dośrodkowanie w pole karne.
  • 9. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michał Helik
  • 10. min Dośrodkowanie Drewniaka i strzał Helika tuż przy słupku!
  • 10. min Uderzeniem głową daje prowadzenie swojej drużynie.
  • 11. min Próba odpowiedzi Sandecji, ale Wójcicki radzi sobie z Brzyskim.
  • 12. min Brutalne wejście Pitera-Bucko w Hernandeza.
  • 12. min To mogła być żółta kartka!
  • 13. min Dobre dośrodkowanie Brzyskiego, lecz strzał Koleva głową przeleciał ponad bramką.
  • 14. min Malarczyk wyprowadzał kontratak, został zatrzymany faulem.
  • 14. min Sporo przewinień od początku spotkania.
  • 15. min Świetnie przechwycił piłkę Deja, ale po chwili zagrał do rywala.
  • 16. min Ponownie niecelny strzał głową na bramkę Wilka.
  • 16. min Tym razem uderzał Piszczek.
  • 18. min Trochim rozrzucił akcję na prawo, ale to było zbyt mocne podanie dla Basty.
  • 19. min Rzut rożny dla Sandecji. Po bramce Helika gra toczy się na połowie "Pasów".
  • 21. min Deja upadł, a przeciwnik trącił go nogą w głowę. Zdarzenie przypadkowe, lecz na pewno bolesne.
  • 21. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Kolev.
  • 22. min Aktywny jest bułgarski napastnik, lecz jak na razie nie za wiele z tego wynika.
  • 22. min Rzut wolny dla Cracovii z podobnego miejsca, z którego "Pasy" zdobyła pierwszego gola.
  • 23. min Tym razem rozegranie kombinacyjne, a piłka ląduje w rękach Michała Gliwy.
  • 24. min Drewniak zagrał w pole karne do Piątka. Ten strzelał z trudnej pozycji i trafił w boczną siatkę.
  • 26. min Znów w ofensywie ambitnie powalczył Kolev. Najpierw wziął udział w trójkowej akcji na prawej stronie, a potem zakończył akcję strzałem "szczupakiem".
  • 26. min Piłka po raz kolejny minęła jednak światło bramki.
  • 27. min Faul na Trochimie. Imponuje siłą zawodnik Sandecji.
  • 29. min Kolejna akcja Sandecji, ale znów zabrakło precyzji w okolicach pola karnego.
  • 29. min Najlepsza szansa gospodarzy w tym spotkaniu!
  • 30. min Fatalnie stracił piłkę Drewniak, ale w dobrej sytuacji Piszczek strzelił wprost w Wilka.
  • 31. min Gorąco na boisku.
  • 31. min Dość ostro starł się Sowah z Trochimem.
  • 32. min Żółtą kartkę otrzymuje Lennard Adjetey Sowah
  • 32. min Żółtą kartkę otrzymuje Wojciech Trochim
  • 32. min Sędzia ukarał obu zawodników i podyktował rzut wolny dla Sandecji.
  • 33. min Znów było blisko!
  • 33. min Brzyski dośrodkował bardzo głęboko, strącił ją Kolev, lecz znów minimalnie się pomylił.
  • 33. min Muszą popracować nad skutecznością gracze z Nowego Sącza.
  • 34. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Kolev.
  • 34. min Coraz mocniej napiera Sandecja.
  • 34. min Jak pokazują powtórki - pomylił się arbiter odgwizdując spalonego.
  • 36. min Płaska centra Piszczka przeleciała wzdłuż bramki.
  • 36. min Nikt nie zamknął tego dośrodkowania.
  • 37. min Schodzi z boiska Matic Fink , a za niego wchodzi Santos Luiz Carlos Deleu
  • 37. min Ciężko stwierdzić, czy zmiana podyktowana jest urazem, czy też Probierz chce zmienić coś w grze swojego zespołu.
  • 38. min Od parunastu minut "Pasy" są zdominowane przez rywala, lecz jak na razie wychodzą z opresji obronną ręką.
  • 40. min Faul na Drewniaku na połowie gospodarzy.
  • 40. min Kolejne dobre dośrodkowanie Drewniaka z rzutu wolnego.
  • 41. min To była podobna sytuacja, jak przy pierwszym golu.
  • 41. min Tym razem jednak Wójcicki źle złożył się do strzału i prawie nie trafił w piłkę.
  • 42. min Deleu zaakcentował swoje wejście na boisko strzałem z dystansu, lecz bardzo niskiej jakości.
  • 43. min Zamieszanie w polu karnym Wilka. Rzut rożny dla Sandecji.
  • 46. min Rośnie przewaga Sandecji.
  • 47. min Drewniak jest jedynym zawodnikiem w drużynie "Pasów", który zasłużył na pochwałę w pierwszej części meczu.
  • 47. min Próbował kilku ciekawych podań, ale brakuje mu wsparcia kolegów.
  • 48. min Być może ostatnia szansa Sandecji przed przerwą, korner.
  • 48. min Świetnie wychodzi z bramki Wilk i łapie piłkę.
  • 16:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:18 Sandecja prezentuje się korzystniej, ale do przerwy to Cracovia prowadzi jedną bramką.
  • 16:18 Po jednym celnym strzale obu drużyn. Niecelne - 9 Sandecji, 4 Cracovii.
  • 16:18 Posiadanie piłki: 59-41 proc. na korzyść gospodarzy.
  • 16:31 Piłkarze wrócili na boisko.
  • 46. min Faul Gałeckiego na Drewniaku na środku boiska.
  • 46. min Bolesne zderzenie dla pomocnika "Pasów".
  • 48. min Naciskała Cracovia, ale najpierw obrońcy świetnie wybili piłkę z pola karnego, a potem Wdowiak nie dał rady Baście.
  • 49. min Nieporozumienie Piątka z Hernandezem, ale nie wykorzystali tego gracze Sandecji.
  • 51. min Kombinacyjna akcja Sandecji, znów zabrakło precyzji w decydującej fazie.
  • 52. min Próba odpowiedzi Cracovii, ale niedokładnie do Wójcickiego zagrywał Drewniak.
  • 53. min Niezła indywidualna akcja Sowaha. Zdołał dośrodkować na głowę Piątka, ale jego strzał był już zablokowany.
  • 56. min Deleu włączył się do akcji ofensywnej. Domagał się podyktowania rzutu rożnego, ale sędzia uznał, że rozpocznie od bramki Gliwa.
  • 58. min Faulował Drewniak rywala, gdy wracał za piłką.
  • 58. min Fani Sandecji i Cracovii oglądają mecz w jednym sektorze, flagi w barwach obu klubów powiewają obok siebie.
  • 59. min To rzadko spotykany obrazek na piłkarskich boiskach, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
  • 59. min Piątek przewraca się pod polem karnym rywala i sędzia nie waha się ani chwili. Rzut wolny dla gości.
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Grzegorz Baran
  • 60. min To może być dobra okazja do uderzenia.
  • 60. min Javi Hernandez! Piłka odbiła się delikatnie od muru i przeleciała tuż nad poprzeczką.
  • 60. min Cracovia ma korner.
  • 61. min "Pasy" wyglądają po przerwie lepiej niż w pierwszej połowie.
  • 62. min Kolev! Ależ huknął sprzed pola karnego.
  • 62. min Naprawdę niewiele brakowało, by zdobył naprawdę pięknego gola z woleja.
  • 63. min Mraz uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie trafił w bramkę.
  • 64. min Sędzia rozdziela zawodników, doszło do sprzeczki z udziałem Helika i Koleva.
  • 64. min Zagotowało się w "meczu przyjaźni".
  • 65. min Arbiter konsultuje się z asystentem, ale wygląda na to, że nikogo nie spotka kara.
  • 66. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Helik
  • 66. min To kara za opóźnianie wznowienia gry.
  • 66. min Schodzi z boiska Bartłomiej Kasprzak, a za niego wchodzi Lukas Kuban
  • 67. min Pierwszy strzał Kubania wprost w... Koleva.
  • 69. min Schodzi z boiska Mateusz Wdowiak , a za niego wchodzi Mateusz Szczepaniak
  • 70. min Korner dla Cracovii.
  • 71. min Ekwilibrystyczne uderzenie Hernandeza było dalekie od powodzenia.
  • 72. min Sowah walczył z rywalem we własnym polu karnym i wyszedł z tego pojedynku zwycięsko.
  • 73. min O ile w pierwszej połowie Sandecja miała wyraźną przewagę, tak w drugiej gra jest mocno wyrównana.
  • 75. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Grzegorz Baran
  • 75. min Skomplikował sytuację swojej drużyny kapitan Sandecji.
  • 76. min Zaatakował spóźnionym wślizgiem Hernandeza i dostał zasłużoną drugą żółtą kartkę.
  • 77. min Brzydki faul Basty na Wójcickim, to także kwalifikowało się na kartkę.
  • 77. min Gliwa świetnie broni strzał głową Helika.
  • 77. min To była praktycznie kopia bramkowej sytuacji.
  • 79. min Szczepaniak zagrał w pole karne, po chwili piłka do niego wróciła. Zdecydował się na strzał, ale mocno niecelny.
  • 80. min Schodzi z boiska Adrian Basta, a za niego wchodzi Adrian Danek
  • 81. min Ofensywna zmiana. Mimo osłabienia gra o pełną pulę trener Mroczkowski.
  • 82. min Faul Kubania tuż przy polu karnym.
  • 82. min Szarżował Szczepaniak na prawej stronie i był podcięty przez rywala.
  • 83. min Ależ strzał Malarczyka, co za interwencja Gliwy!
  • 83. min Przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową Malarczyk i uderzył piekielnie mocno z woleja, lecz Gliwa wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny.
  • 83. min I znów Gliwa!
  • 83. min Tym razem broni strzał Szczepaniaka po rzucie rożnym.
  • 85. min Kolejny faul piłkarza Sandecji przy polu karnym.
  • 85. min Schodzi z boiska Tomasz Brzyski, a za niego wchodzi Jonatan Straus
  • 86. min To ostatnia zmiana w Sandecji w tym spotkaniu.
  • 86. min Drewniak uderzył z rzutu wolnego ponad bramką.
  • 87. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Filip Piszczek
  • 87. min Sensacyjna bramka!
  • 87. min Danek dośrodkował po ziemi z prawej strony, a Piszczek strzałem z kilku metrów nie dał szans Wilkowi.
  • 89. min Faul Deleu.
  • 89. min Czyżby jeszcze jedna szansa Sandecji? Rzut wolny z miejsca, z którego można dośrodkować.
  • 90. min Piątek pomógł swojej drużynie w defensywie.
  • 91. min Szczepaniak strąca piłkę obok bramki. Zacznie Gliwa, czas ucieka.
  • 92. min Danek walczył ambitnie z Sowahem, choć z góry był skazany na porażkę.
  • 17:22 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:22 Podział punktów w meczu przyjaźni!
  • 17:22 Zdecydowanie bardziej zadowoleni mogą być gracze Sandecji, którzy w osłabieniu odrobili straty i wywalczyli ważny punkt.
  • 17:22 Z kolei Cracovia po raz kolejny w tym sezonie traci punkty na własne życzenie.
  • 17:27 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!