• (67') B. Dudzic B. Kasprzak
  • (62') R. Jurado R. Siemaszko
  • (62') M. Nalepa Y. Kakoko
  • (86') P. Kun F. Jazvić
  • 17:57 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację ze spotkania otwierającego 2. kolejkę Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia.
  • 17:57 Ponieważ stadion w Nowym Sączu nie spełnia odpowiednich wymogów, dzisiejsze spotkanie rozegrane będzie w Niecieczy.
  • 17:58 Sandecja w pierwszym spotkaniu zremisowała 0-0 z Lechem Poznań, zaś Arka pokonała 2-0 Śląsk Wrocław.
  • 17:58 Dziwić może więc, że w porównaniu z ostatnim meczem Leszek Ojrzyński dokonał aż pięciu zmian w wyjściowej jedenastce.
  • 17:58 Mecz poprowadzi sędzia Bartosz Frankowski.
  • 17:58 Piłkarze obu drużyn są już na boisku.
  • 17:59 Przywitanie kapitanów - Szufryna i Sochy.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Pierwszy faul Marciniaka.
  • 2. min Leży na boisku Nalepa i zwija się z bólu po ostrym wejściu Trochima.
  • 2. min Rzut rożny dla Sandecji.
  • 3. min Piłka spadła na głowę Dudzica, lecz ten uderzył ponad bramką.
  • 4. min Sandecja przejmuje inicjatywę na początku spotkania.
  • 6. min Faul Jurado na Szufrynie.
  • 6. min Kontratak Arki, Nalepa uderzył obok bramki.
  • 7. min Dobra wrzutka Kubana, ale nikt nie zamknął jej.
  • 8. min Brzyski będzie dośrodkowywał w pole karne z rzutu wolnego.
  • 8. min Przeniósł piłkę ponad wszystkimi zawodnikami.
  • 11. min Piłkarze Arki zamknięci na własnej połowie.
  • 12. min Socha, prawonożny zawodnik ustawiony na lewej stronie obrony, wykonał przerzut przez całe boisko.
  • 13. min Socha zagrał w pole karne, ale tam Gliwa świetnie uprzedził Kuna.
  • 14. min Bardzo spokojnie rozgrywa piłkę Sandecja, Arka czeka na kontrataki schowana na własnej połowie.
  • 14. min Obrała przeciwną strategię niż w meczu ze Śląskiem, kiedy to wysokim pressingiem atakowała przeciwnika.
  • 15. min Jak na razie mecz toczy się w wolnym tempie.
  • 16. min Aż 18 Polaków na boisku.
  • 17. min Szansa dla gdynian, jednak Marciniak zbyt późno złożył się do oddania strzału.
  • 18. min Bardzo spóźniony wślizg Sochy w nogi Dudzica.
  • 20. min Gra toczy się w środku boiska.
  • 21. min 66 proc. posiadania piłki po stronie Sandecji.
  • 22. min Danch był pod presją, więc wybił piłkę w aut.
  • 23. min Danek dostał podanie w pole karne od Trochima, ale pospieszył się ze strzałem i nie trafił w bramkę.
  • 24. min Sołdecki wdał się w drybling w środkowej strefie. Przerzucił piłkę nad rywalem.
  • 26. min Jak na razie obie drużyny bez celnego strzału na bramkę rywala.
  • 26. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Trochim.
  • 27. min Jurado wrzucał piłkę w pole karne, dośrodkowanie zamykał Socha, który sfaulował pilnującego go Kubana.
  • 28. min W statystyce fauli zdecydowana przewaga gości - 7-2.
  • 29. min I mamy pierwszy celny strzał.
  • 29. min Jego autorem Korzym, ale delikatne uderzenie głową nie sprawiło Steinborsowi żadnych problemów.
  • 29. min Zbozień jest opatrywany przez fizjoterapeutę.
  • 34. min Bardzo solidnie w obronie wygląda Sandecja, nie daje rozwinąć skrzydeł rywalom, a co najważniejsze unika własnych błędów.
  • 34. min Socha! Przejął piłkę na dwudziestym metrze przed bramką rywala i spróbował technicznego uderzenia.
  • 34. min Futbolówkę pewnie łapie Gliwa.
  • 36. min Dudzic dryblował, ale nie dał rady Sołdeckiemu.
  • 37. min Piesio świetnie zagrał prostopadle do Jurado, ten wcielił się w role skrzydłowego, ale jego dośrodkowanie nie trafiło do Kuna.
  • 38. min Jeszcze jedna akcja Arki, zablokowany został strzał Kuna.
  • 38. min Korzym sfaulowany na połowie boiska.
  • 42. min Piłka w rękach Gliwy.
  • 42. min Jak na razie niepokonany jest bramkarz Sandecji, po awansie do Ekstraklasy.
  • 43. min Podobnie Seinbors w obecnych rozgrywkach nie puścił jeszcze bramki.
  • 44. min Strzał z dystansu Nalepy nie mógł sprawić trudności Gliwie.
  • 45. min Korzym ma pretensje do arbitra, ale ten nie odgwizdał rzutu wolnego dla gospodarzy.
  • 46. min Minuta doliczona przez arbitra.
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:47 Pierwsza połowa nie zachwyciła, ale obie drużyny realizują swój cel - jednym i drugim wyraźnie zależy, aby nie stracić bramki.
  • 18:47 Wracamy już za kilka minut.
  • 19:01 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 19:01 Patrik Mraz pojawi się na placu gry.
  • 46. min Schodzi z boiska Adrian Danek, a za niego wchodzi Patrik Mraz
  • 46. min Wracamy do gry!
  • 47. min Wygląda na to, że Mraz będzie pełnił rolę skrzydłowego.
  • 47. min Pierwsza sytuacja!
  • 47. min Arka mogła wejść w drugą połowę z przytupem.
  • 48. min Piesio dostał dobre podanie w pole karne, lecz zabrakło mu precyzji.
  • 48. min Steinbors wyszedł z bramki przed pole karne, ale wybił piłkę głową.
  • 49. min Strata Barana mogła drogo kosztować Sandecję.
  • 49. min Piesio wywalczył rzut rożny.
  • 51. min Fantastyczny strzał Brzyskiego, ale Steinbors jest na posterunku!
  • 51. min Posłał prawdziwą bombę sprzed pola karnego lewy obrońca Sandecji.
  • 52. min Znów dobrze pokazał się Socha.
  • 52. min Wyprzedził rywala, ale żaden z partnerów nie poszedł mu w sukurs.
  • 52. min Dobre wyjście z bramki Gliwy, złapał piłkę w powietrzu.
  • 54. min Marcjanik zaatakowany nakładką.
  • 54. min Niebezpieczne zagranie Mraza.
  • 55. min Sołdecki nabił Korzyma i Arka ma rzut rożny.
  • 57. min Faulowany Kuban.
  • 58. min Steinbors broni uderzenie głową... Marciniaka.
  • 58. min Mógł strzelił samobója pomocnik Arki.
  • 60. min Strzał Piesia trafia w rękę rywala.
  • 60. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartłomiej Dudzic
  • 60. min To powinien być rzut karny dla Arki Gdynia - Dudzic dotknął piłkę w polu karnym.
  • 61. min Sędzia uznał jednak, że zdarzenie miało miejsce przed linią szesnastego metra.
  • 61. min Nalepa strzela z rzutu wolnego ponad bramką.
  • 62. min Schodzi z boiska Ruben Jurado Fernandez , a za niego wchodzi Rafal Siemaszko
  • 62. min Schodzi z boiska Michał Nalepa , a za niego wchodzi Yannick Kakoko
  • 62. min Podwójna zmiana w Arce.
  • 63. min Schodzi z boiska Maciej Korzym, a za niego wchodzi Aleksandar Kolev
  • 64. min Co za szansa przed Arką!
  • 64. min Siemaszko prostopadłym podaniem wypuścił Kuna, ale ten w sytuacji sam na sam trafia w Gliwę.
  • 64. min To było świetne podanie Siemaszki.
  • 67. min Schodzi z boiska Bartłomiej Dudzic, a za niego wchodzi Bartłomiej Kasprzak
  • 69. min Siemaszko przewraca się tuż przed polem karnym, sędzia nakazuje grać dalej.
  • 70. min Od bramki rozpoczyna Gliwa.
  • 72. min Sandecja od rzutu wolnego.
  • 73. min Nie stworzyli sobie jeszcze dogodnej sytuacji podopieczni Radosława Mroczkowskiego.
  • 75. min Kakoko wywalczył rzut wolny.
  • 76. min Brzyski próbował rozprowadzić kontratak, ale brakło mu sił i akcja straciła na szybkości.
  • 76. min Spięcie między piłkarzami.
  • 76. min Przepychanka Siemaszki i Barana.
  • 76. min 2646 widzów na stadionie.
  • 77. min Baran sfaulował Siemaszkę, Kuban wbiegł w napastnika Arki, a ten - zdenerwowany - odepchnął rywala.
  • 77. min Sędzia upomniał zawodników słownie.
  • 79. min Arka próbuje zaatakować coraz odważniej.
  • 81. min Marciniak nabił Kasprzaka i oddalił niebezpieczeństwo.
  • 82. min Socha strzela sprzed pola karnego i trafia w Siemaszkę.
  • 83. min Danch głową zgrywa piłkę do Steinborsa.
  • 83. min Gliwa paruje uderzenie Piesia.
  • 85. min Prosta strata Cetnarskiego i z tej akcji nic nie będzie.
  • 85. min Po raz kolejny leży na boisku Zbozień.
  • 86. min Schodzi z boiska Patryk Kun , a za niego wchodzi Filip Jazvić
  • 87. min Kolev padł na murawę, ale według sędziego to on faulował.
  • 88. min Leży na boisku napastnik Sandecji.
  • 88. min Trzyma się za bark.
  • 89. min Baran uderzał sprzed pola karnego, ale Steinbors pewnie łapie piłkę.
  • 90. min Zbyt słaby był ten strzał po ziemi.
  • 91. min Znów dobrym wyjściem Steinbors uprzedza Koleva.
  • 93. min Chaotyczne ataki Sandecji.
  • 94. min Ostatni rzut rożny dla Arki.
  • 19:52 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:52 Mecz kończy się bezbramkowym remisem.
  • 19:52 Mecz swoim poziomem nie zachwycał, a najjaśniejszymi postaciami w obu drużynach byli bramkarze. Spotkanie na minus zapisze sędzia Bartosz Frankowski, który nie podyktował ewidentnego karnego dla Arki.
  • 19:53 Obie drużyny w tym sezonie nie straciły jeszcze bramki i nie przegrały meczu.
  • 19:54 Choć przyznać trzeba, że Sandecja także nie strzeliła jeszcze bramki.
  • 19:54 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejną ze spotkania Wisły Kraków z Bruk-Betem Termalicą o godzinie 20.30.
  • 19:54 Do widzenia!