• (77') P. Ćwielong Moneta
  • (84') J. Niezgoda J. Arak
  • (84') R. Boguski T. Cywka
  • (88') Paweł Brożek D. Popovič
  • 20:24 Ruch chce w końcu przełamać serię porażek i w 20. kolejce zagra u siebie z osłabioną Wisłą.
  • 20:26 "Biała Gwiazda" musi radzić sobie bez przeziębionego Arkadiusza Głowackiego, kontuzjowanego Zachary i poobijanego po derbach Popovicia, który rozpocznie mecz z Ruchem na ławce rezerwowych.
  • 20:27 Ruch do meczu z Wisłą podejdzie po trzech porażkach z rzędu w lidze.
  • 20:27 Piłkarze już wychodzą na murawę!
  • 20:30 Wisła od pięciu meczów z rzędu w Chorzowie jeszcze nie przegrała. Jak będzie dzisiaj?
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 3. min Ćwielong próbował dośrodkowywać w pole karne Wisły, ale to zagranie nie mogło zagrozić bramkarzowi rywala.
  • 4. min Już kontra Wisły. Brożek chciał prostopadle zagrywać do Małeckiego, ale jego zamiary przeczytali obrońcy Ruchu.
  • 6. min Faulowany w środkowej części boiska Ćwielong.
  • 8. min Dużo niedokładnej gry z obu stron na początku tego spotkania.
  • 10. min Ondraszek walczył z Grodzickim przy linii końcowej, ale nie udało mu się wywalczyć rożnego.
  • 13. min Dośrodkowanie w pole karne Ruchu. Piłka jedna wybita przez obrońców.
  • 14. min Ręką zagrywał Mazek. Będzie rzut wolny dla Wisły.
  • 15. min Dośrodkowanie w pole karne Ruchu. Piłka jednak trafia w ręce Hrdliczki.
  • 16. min Ruch próbował zaatakować pole karne Załuski, ale kolejne niedokładne dośrodkowanie w "szesnastkę" rywala.
  • 17. min Było groźnie w "szesnastce" Wisły! Załuska znakomicie jednak wyszedł z bramki i wybił piłkę!
  • 20. min Bartosz próbował przebić się w pole karne Ruchu. Futbolówka znowu jednak czujnie wybita przez obrońców.
  • 22. min Kowalczyk wrzucał piłkę, ale Załuska pewnie złapał futbolówkę.
  • 24. min Ciężko jest oddać celny strzał i jednej i drugiej drużynie. Mało groźnych akcji na początku tego spotkania.
  • 26. min Faulowany Boguski w środkowej części boiska.
  • 29. min Ciężko na razie powiedzieć coś dobrego o tym spotkaniu. Kibice na razie nie mieli okazji zobaczyć jakichś naprawdę ciekawych akcji.
  • 32. min Faulowany Kowalczyk przez Bartosza.
  • 33. min Dośrodkowanie Lipskiego w pole karne i piłka wybita na rzut rożny, ale sędzia popełnił błąd i od bramki zaczyna Załuska.
  • 36. min Kolejny rzut wolny dla Ruchu. Tym razem faulował Mączyński.
  • 36. min Kompletnie nieudane dośrodkowanie Lipskiego.
  • 38. min Brlek uderzał zza "szesnastki", ale piłka po rykoszecie poleciała tylko obok bramki. Dobre podanie Brożka w tej akcji!
  • 38. min Dośrodkowanie z rożnego i piłka wybita przez piłkarzy gospodarzy.
  • 39. min Faulowany Bartosz przez Lipskiego. Rzut wolny dla Wisły.
  • 40. min Mączyński dośrodkowywał, a piłkę głową uderzał Ondraszek. Hrdliczka pewnie jednak złapał futbolówkę.
  • 41. min Brlek uderzał z dystansu. Bardzo nieudana próba zawodnika Wisły.
  • 21:15 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 21:15 Sędzia nie doliczył ani jednej minuty do pierwszej połowy.
  • 21:16 Jak na razie słabe widowisko w Chorzowie. Miejmy nadzieję, że po przerwie będzie ciekawiej!
  • 21:31 Piłkarze już pojawili się na murawie. Za chwilę zaczynamy druga połowę!
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 47. min Obie drużyny bez zmian na drugą połowę.
  • 48. min Znakomita okazja Ruchu!
  • 49. min Strzał Niezgody broni jednak Załuska!
  • 49. min Bardzo dobra interwencja bramkarza Wisły.
  • 50. min Niezgoda ładnie podawał do Ćwielonga, ale jego dogranie złapał Załuska.
  • 53. min Strzał Ćwielonga z dystansu! Z problemami broni Załuska.
  • 53. min Dośrodkowanie w pole karne Wisły i strzał Niezgody z dużymi problemami broni znowu Załuska!
  • 54. min Wisła pod ostrzałem.
  • 54. min Goście mieli teraz sporo szczęścia.
  • 55. min Kapitalny strzał Mazka, ale świetnie wybronił to Załuska!
  • 57. min Małecki próbował strzału zza "szesnastki". Broni jednak Hrdliczka.
  • 59. min Kamil Mazek musi opuścić boisko. Ma jakieś problemy z okiem.
  • 60. min Po chwili pomocniki Ruchu wrócił jednak na murawę.
  • 61. min Żółtą kartkę otrzymuje Richard Guzmics.
  • 61. min Faulowany Niezgoda przez Guzmicsa.
  • 63. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Surma.
  • 63. min Faulowany tym razem Mączyński.
  • 65. min Znowu groźnie w polu karnym Wisły.
  • 65. min Mazek wyprzedził Sadloka i oddał strzał, ale znowu kapitalnie broni Załuska.
  • 67. min Dobrze uderzał Bartosz, ale broni Hrdliczka.
  • 68. min Faul Małeckiego na Niezgodzie. Będzie rzut wolny dla Ruchu bardzo blisko "szesnastki".
  • 68. min 22 metry do bramki Załuski.
  • 69. min Ćwielong uderzał, ale piłka odbita od muru.
  • 73. min Dobra akcja Ruchu. Mazek dośrodkowywał w pole karne Wisły, ale Bartosz był na posterunku.
  • 73. min Ręką zagrywał piłkę Boguski. Kolejny rzut wolny dla Ruchu blisko pola karnego gości.
  • 74. min Dośrodkowanie Lipskiego trafia wprost w ręce Załuski.
  • 76. min Ćwielong leży na boisku. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.
  • 77. min Schodzi z boiska Piotr Ćwielong, a za niego wchodzi Łukasz Moneta.
  • 77. min Kontuzjowany Ćwielong musiał opuścić murawę.
  • 80. min Niezgoda znowu groźnie uderzał na bramkę Wisły, ale jego strzał zablokowany.
  • 81. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jarosław Niezgoda.
  • 81. min Ta bramka wisiała w powietrzu!
  • 81. min Piłka po rykoszecie od Guzmicsa wpada do bramki Załuski.
  • 82. min Kto, jak kto, ale Niezgoda w tym meczu zasłużył na trafienie do bramki.
  • 83. min Wisła już w kontrataku, ale sędzia dopatrzył się spalonego.
  • 83. min Moneta uderzał na bramkę Wisły, ale w prost w bramkarza gości.
  • 84. min Brożek miał znakomitą okazję, ale w świetnej sytuacji fatalnie pudłuje!
  • 84. min Schodzi z boiska Rafał Boguski , a za niego wchodzi Tomasz Cywka.
  • 84. min Schodzi z boiska Jarosław Niezgoda, a za niego wchodzi Jakub Arak.
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Lipski.
  • 86. min Faulowany Mączyński.
  • 88. min Schodzi z boiska Paweł Brożek , a za niego wchodzi Denis Popovič.
  • 90. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Kowalczyk.
  • 90. min Będzie rzut wolny dla Wisły.
  • 90. min Dośrodkowanie w pole karne wybite przez gospodarzy.
  • 91. min Uryga uderzał jeszcze z dystansu, ale niecelnie.
  • 91. min Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
  • 93. min Ruch stara się dłużej utrzymać przy piłce i dowieźć cenne zwycięstwo.
  • 22:20 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 22:21 Sędzia kończy spotkanie, a Ruch przełamuje passę trzech porażek z rzędu. Zasłużone zwycięstwo gospodarzy. W drugiej połowie byli znacznie lepszą drużyną.
  • 22:22 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!