• (91') Moneta E. Viszniakovs
  • (71') K. Biliński L. Zwoliński
  • (74') R. Pich M. Engels
  • (83') R. Morioka Alvarinho
  • 17:58 Ruch po wygranej z Legią wciąż rozpaczliwie potrzebuje punktów. Dzisiaj będzie starał się wygrać u siebie ze Śląskiem.
  • 17:58 Piłkarze już zameldowali się na murawie!
  • 17:59 Ruch aż siedem meczów przegrał na własnym stadionie.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 2. min W ekipie Ruchu zabrakło Adama Pazio, który musi pauzować trzy mecze za niesportowe zachowanie w starciu z Legią.
  • 3. min Groźne dośrodkowanie w pole karne Ruchu. Biliński uderzał niecelnie głową, ale i tak był na spalonym.
  • 6. min Madej próbował zgrywać w pole karne rywala, ale podawał bardzo niecelnie.
  • 8. min Dużo strat w środku boiska po stronie obu drużyn.
  • 8. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Miłosz Przybecki.
  • 9. min Piękny strzał Przybeckiego, który dostał znakomitą piłkę od Lipskiego!
  • 9. min Dla Przybeckiego to pierwsze trafienie w tym sezonie.
  • 11. min Rzut rożny dla Śląska.
  • 11. min Krótko rozegrany ten stały fragment gry, duże zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale piłka ostatecznie wybita z "szesnastki".
  • 12. min Biliński uderzał na krótki słupek, ale broni Hrdliczka!
  • 15. min Grodzicki faulowany przez Bilińskiego. Piłka dla Ruchu.
  • 17. min Celeban zagrywał do Bilińskiego, ale podawał za mocno. Od bramki Hrdliczka.
  • 18. min Kolejna okazja Śląska. Czujnie jednak obrońcy Ruchu.
  • 20. min Dobra okazja Ruchu! Niedokładnie uderzał jednak Jarosław Niezgoda!
  • 23. min Przybecki dośrodkowywał w pole karne, ale obrońcy Śląska nie dali się zaskoczyć.
  • 24. min Brzydki faul Madeja. Sędzia jednak nie zdecydował się na kartkę.
  • 27. min Pich wdarł się w pole karne Ruchu. Stracił jednak szybko futbolówkę.
  • 29. min Śląsk stara się budować atak pozycyjny, ale bardzo ciężki jest mu przebić się w pole karne rywala.
  • 33. min Ruch oddał do tej pory jeden celny strzał na bramkę rywala.
  • 34. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 34. min Lipski upadł przed "szesnastką" rywala, ale trener nie użył gwizdka.
  • 34. min Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Grodzicki.
  • 35. min Bardzo brzydki faul obrońcy Ruchu.
  • 37. min Pawelec próbował podać w polu karnym gospodarzy, ale bardzo niecelnie.
  • 38. min Morioka próbował uderzać z ostrego kąta. Pewnie piłkę złapał jednak Hrdliczka.
  • 39. min Piłka wpada do siatki po strzale Bilińskiego. Sędzia odgwizdał spalonego, ale jeśli był, to naprawdę minimalny.
  • 40. min Szybka kontra Ruchu. Niezgoda dobrze odgrywał do Surmy, ale ten źle przyjął sobie piłkę.
  • 41. min Rzut rożny dla Śląska.
  • 41. min Dośrodkowanie w pole karne i pewnie łapie futbolówkę Hrdliczka.
  • 43. min Przybecki dostał znakomita piłkę, ruszył prawą stroną, ale jego uderzenie świetnie przyblokował Pawelec.
  • 43. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 44. min Dośrodkowanie w "szesnastkę" nie znalazło jednak żadnego piłkarza Ruchu.
  • 45. min Śląsk już w odpowiedzi.
  • 45. min Madej dostał dobrą piłkę w polu karnym rywala, ale oddał fatalny strzał na bramkę.
  • 18:45 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:45 Sędzia zaprosił piłkarzy na przerwę. Na razie Śląsk dominuje, ale to Ruch jest skuteczniejszy i wygrywa 1-0.
  • 18:46 "Niebiescy" po pierwszych 45 minutach oddali zaledwie jeden celny strzał. Śląsk miał ich trzy.
  • 18:46 Dalszy ciąg relacji po krótkiej przerwie!
  • 19:00 Niespotykana sytuacja w meczu przy Cichej. Kontuzji doznał... arbiter główny meczu!
  • 19:01 Sędzia Robert Marciniak zastąpi go na murawie i zaliczy debiut w Ekstraklasie!
  • 19:02 Piłkarze już wyszli na murawę.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Obie drużyny bez zmian po przerwie.
  • 47. min Morioka dogrywał do Picha w pole karne, ale za mocno!
  • 49. min Groźna okazja dla gospodarzy!
  • 50. min Nieporozumienie między obrońcami Śląska próbował wykorzystać Niezgoda, ale Pawełek czujnie wyszedł z bramki i wybił futbolówkę.
  • 53. min Biliński uderzał na bramkę gospodarzy, ale pewnie łapie piłkę Hrdliczka.
  • 54. min Dobra akcja Ruchu. Moneta dośrodkowywał w pole karne, ale czujnie obrońcy gości.
  • 55. min Kovaczević próbował uderza z dystansu. Jego strzał został jednak zablokowany.
  • 56. min Kontra "Niebieskich" fatalnie zepsuta przez Lipskiego.
  • 57. min Roman zakręcił obrońcami Ruchu i uderzał na bramkę. Piłka jednak wybita!
  • 57. min Rzut wolny dla Śląska.
  • 57. min Dośrodkowanie w pole karne jednak bardzo niecelne.
  • 59. min Kolejny rzut wolny dla Śląska. Faulował Koj.
  • 59. min Przepychanki w polu karnym Ruchu. Wciąż nierozegrany ten rzut wolny.
  • 60. min Dośrodkowanie Picha wybite z "szesnastki" rywala.
  • 60. min Szybka kontra Ruchu. Niezgoda ruszył prawa stroną, ale oddał niecelny strzał.
  • 62. min Faulowany Przybecki w środkowej części boiska.
  • 64. min Roman zdecydował się na strzał zza "szesnastki", ale piłka poszybowała nad poprzeczkę.
  • 65. min Dankowski dośrodkowywał w pole karne, dopadł do piłki Pich, ale za długo zwlekał ze strzałem i stracił futbolówkę.
  • 67. min Problemy Koja na boisku. Został uderzony w twarz piłką.
  • 68. min Konieczna była interwencja sztabu medycznego.
  • 68. min Kolejne dobre dośrodkowanie Dankowskiego! Znowu zabrakło jednak wykończenia.
  • 70. min Rzut karny dla gospodarzy!
  • 71. min Niezgoda ruszył samotnie w pole karne i został wycięty przez Kokoszkę.
  • 71. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Rafał Grodzicki.
  • 71. min Pewnie wykonana "jedenastka" przez obrońcę "Niebieskich".
  • 71. min Schodzi z boiska Kamil Biliński , a za niego wchodzi Łukasz Zwoliński.
  • 72. min Rzut karny dla Ruchu przyznany jednak trochę kontrowersyjnie. Niezgoda, jak pokazały powtórki, został wycięty przed polem karnym.
  • 74. min Schodzi z boiska Robert Pich , a za niego wchodzi Mario Engels.
  • 74. min Kolejna dobra akcja Ruchu, ale piłka wybita przez obrońców Śląska.
  • 76. min Dankowski dobrze dośrodkowywał, Zwoliński próbował uderzać, ale nie trafił dobrze w piłkę.
  • 79. min Żółtą kartkę otrzymuje Mario Engels.
  • 79. min Przytrzymywany Przybecki, który wychodził na dobra pozycję.
  • 81. min Rzut rożny dla Śląska, ale dośrodkowanie nie przyniosło żadnego zagrożenia pod bramka Hrdliczki.
  • 81. min Schodzi z boiska Jarosław Niezgoda, a za niego wchodzi Jakub Arak.
  • 83. min Schodzi z boiska Ryota Morioka , a za niego wchodzi Alvarinho.
  • 84. min Dośrodkowanie Engelsa w pole karne pewnie wyłapuje Hrdliczka.
  • 85. min Rzut rożny dla Śląska.
  • 86. min Dośrodkowanie i znowu bez większych efektów.
  • 87. min Schodzi z boiska Michał Koj, a za niego wchodzi Paweł Oleksy.
  • 89. min Przybecki dobrze dogrywał z prawej strony, ale Adam Kokoszka wybił piłkę na rzut rożny.
  • 90. min Dośrodkowanie Lipskiego nie znalazło odbiorcy, ale jest kolejny rzut rożny dla gospodarzy.
  • 91. min Znowu dośrodkowywał Lipski, ale Pawełek był faulowany i piłka dla Śląska.
  • 91. min Schodzi z boiska Łukasz Moneta, a za niego wchodzi Eduards Viszniakovs.
  • 91. min Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 93. min Wszystko wygląda na to, że Ruch dzięki wygranej opuści ostatnie miejsce w tabeli.
  • 94. min Będzie to druga z rzędu wygrana "Niebieskich" w lidze.
  • 19:51 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:51 Sędzia kończy spotkanie!
  • 19:52 Ruch zapisuje na konto trzy punkty i wskakuje na 15. miejsce w tabeli!
  • 19:54 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!