• (67') M. Szczepaniak K. Piątek
  • (85') Diego J. Mihalík
  • (90') S. Steblecki E. Jendriszek
  • 17:49 Dzień dobry! Lotto Ekstraklasa wraca!
  • 17:49 Na dobry początek w Chorzowie Ruch zmierzy się z Cracovią. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji na żywo!
  • 17:53 Ruch ma trudną sytuację, bo zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Cracovia też ma swoje problemy, bo jesienią uzbierała zaledwie pięć punktów więcej.
  • 17:53 Piątkowe starcie będzie więc niezwykle istotne w kontekście walki o utrzymanie.
  • 17:57 Chłodno dziś w Chorzowie, ale może piłkarze rozgrzeją publiczność.
  • 17:58 Zawodnicy właśnie wychodzą na murawę.
  • 17:59 Za chwilę zaczynamy!
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz!
  • 1. min Sędzia rozpoczął mecz!
  • 3. min Już w 1. minucie błąd obrony Ruchu. Obrońca chciał zgrać do bramkarza, ale zrobił to zbyt krótko. W porę zorientowali się jego koledzy i wybili piłkę.
  • 4. min Po rzucie wolnym Cracovii szansę miał Czovilo, ale poradzili sobie z nim obrońcy Ruchu. Jak na razie goście w natarciu.
  • 7. min Dobra interwencja Pawła Jaroszyńskiego, który wraca do formy po kontuzji.
  • 9. min Faul Adama Pazia na Jakubie Wójcickim.
  • 13. min Gra toczy się głównie w środku pola. "Niebiescy" nie kwapią się z szybkimi atakami.
  • 14. min Faul Lipskiego na Stebleckim. Dobra okazja do wrzutki dla Cracovii.
  • 15. min Mało brakowało!
  • 15. min Budziński dośrodkował, a głową strzelał Szczepaniak, ale nad poprzeczką.
  • 16. min Cracovia w pierwszych minutach wygląda zdecydowanie lepiej. Ruch jakby jeszcze nie obudził się z zimowego snu.
  • 18. min Świetna akcja Cracovii!
  • 19. min Zaczęło się od świetnego prostopadłego podania Jaroszyńskiego, a piłka trafiła pod nogi Wójcickiego. Ten minął dwóch graczy, strzelił, ale piłka odbiła się od jednego z zawodników Ruchu.
  • 22. min Po zagraniu ręką Dąbrowskiego, Ruch miał rzut wolny, ale gospodarze nie wymyślili niczego ciekawego i od bramki zacznie Cracovia.
  • 24. min Ładnie prawą stroną przedarł się Konczkowski. Dośrodkował, ale piłka zatrzymała się na pierwszym obrońcy.
  • 25. min To mogło być 1-0!
  • 26. min Trochę miejsca miał Lipski i zdecydował się na strzał z ok. 16 m. Piłkę po jego uderzeniu sparował Sandomierski.
  • 28. min Niezgoda dostał piłkę w polu karnym, ale nie mógł uwolnić się od opieki Dąbrowskiego i nic z tej akcji nie wyszło.
  • 29. min Faul Wójcickiego na Niezgodzie.
  • 31. min Próba Dąbrowskiego, ale Hrdliczka nie miał najmniejszego problemu z obroną strzału z dystansu.
  • 33. min Przez chwilę leżał na murawie Diego, ale chyba może kontynuować grę.
  • 34. min Faul Wołąkiewicza.
  • 36. min Mówiąc szczerze, spodziewaliśmy się czegoś więcej. Ale może najciekawsze piłkarze zostawili na drugą połowę?
  • 38. min Prawą stroną uciekał Wójcicki, ale Dąbrowski zagrał bardzo niedokładnie.
  • 39. min Faulowany Moneta. Lipski szykuje się do dośrodkowania z rzutu wolnego.
  • 39. min Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Malarczyk
  • 40. min Kibice domagają się rzutu wolnego. Uważają, że Sandomierski złapał piłkę tuż za polem karnym, ale sędzia uznał inaczej.
  • 41. min Faul Szczepaniaka na Surmie. Oj, tak się nie traktuje najbardziej doświadczonego gracza w lidze.
  • 43. min Nie zapowiada się na gole w pierwszej połowie. Ale jeszcze poczekajmy.
  • 45. min Lipski zrobił "kółeczko" przed polem karnym Cracovii, ale po chwili zagrał niedokładnie na lewą stronę.
  • 46. min Sędzia doliczył minutę.
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:46 Jak na razie przeciętne widowisko w Chorzowie. Mamy nadzieję, że po przerwie będzie działo się więcej.
  • 18:47 Obie drużyny oddały po jednym celnym strzale. Minimalną przewagę w posiadaniu piłki miała Cracovia.
  • 18:48 Po kilkunastu minutach zapraszamy na drugą połowę.
  • 19:00 Obie drużyny wracają na boisko.
  • 19:01 Za chwilę rozpocznie się druga połowa!
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 49. min Początek drugiej połowy wygląda tak, jak pierwsza część. Mówiąc delikatnie - bez błysku.
  • 50. min Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany, a być może potrzeba jakiegoś ożywienia.
  • 51. min Malarczyk wygrał głowę przed polem karnym Ruchu, ale piłka nie trafiła do któregoś z kolegów i od bramki zaczną gospodarze.
  • 53. min Cracovia aktywniejsza, ale mnóstwo niedokładnych podań torpeduje niemal wszystkie próby.
  • 53. min Było blisko!
  • 54. min Steblecki tuż przed polem karnym zdecydował się na strzał, a piłka o centymetry minęła słupek bramki Hrdliczki.
  • 56. min Urbańczyk z dystansu! Piłka odbiła się jeszcze od Czovila i wyszła na rzut rożny.
  • 58. min Szczepaniak ładnie się zastawił i oddał na prawo do Wójcickiego, ale ten zapędził się z piłką i jak zwykle nie podał w odpowiednim czasie, a obrońcy Ruchu sobie poradzili.
  • 61. min Ruch jakby śmielej na połowie Cracovii, ale goście wciąż skoncentrowani nie dają się zaskoczyć.
  • 64. min Arbiter odgwizdał spalonego Lipskiego.
  • 66. min Diego zwija się z bólu. Dostał piłką w okolice krocza, co musi boleć.
  • 67. min Do wejścia szykuje się Krzysztof Piątek.
  • 67. min Schodzi z boiska Mateusz Szczepaniak , a za niego wchodzi Krzysztof Piątek
  • 69. min Moneta ruszył lewą stroną, ale Malarczyk w porę wybił piłkę.
  • 71. min Moneta uderzony w twarz. Winowajcą był Diego, ale sędzia tego nie zauważył.
  • 72. min Faul na środku boiska. Rozpocznie Cracovia.
  • 72. min A za boiskiem wciąż opatrywany Moneta.
  • 73. min Jaroszyński próbował strzału z dystansu, ale bardzo niecelnie.
  • 74. min Schodzi z boiska Jarosław Niezgoda, a za niego wchodzi Eduards Viszniakovs
  • 76. min Cracovia coraz częściej próbuje długich podań. Czy jest w tym jakiś pomysł?
  • 76. min 6179 widzów pojawiło się dziś na stadionie.
  • 76. min Strzał Viszniakowsa z dystansu wybronił Sandomierski.
  • 77. min Odpowiedź Stebleckiego, ale jego strzał był zbyt słaby.
  • 78. min - Jak mogłeś tego nie widzieć, człowieku?! - wrzeszczy Piątek do sędziego. A co ciekawe, nie ma racji.
  • 78. min Domagał się rzutu rożnego po akcji przy końcowej linii, ale sędzia się nie pomylił.
  • 79. min Schodzi z boiska Łukasz Surma, a za niego wchodzi Milen Gamakow
  • 80. min 10 minut do końca meczu. Czy ktoś nas zaskoczy?
  • 81. min Helik faulował Piątka przed polem karnym. Okazja dla Cracovii.
  • 84. min Słaby strzał z rzutu wolnego. Cracovia bez bramki.
  • 85. min Schodzi z boiska . Diego , a za niego wchodzi Jaroslav Mihalík
  • 87. min Viszniakows próbował strzału przewrotką z 16 m, ale bardzo niecelnie.
  • 88. min Ładne przejście Wójcickiego, ale podanie... Fatalne!
  • 88. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Krzysztof Piątek
  • 89. min Gol Cracovii w końcówce! Budziński uruchomił Mihalika, a młodzian podał do Piątka, który wykończył akcję!
  • 89. min Sytuacja Ruchu będzie po tym meczu jeszcze trudniejsza.
  • 90. min Schodzi z boiska Kamil Mazek, a za niego wchodzi Miłosz Trojak
  • 91. min Cztery minuty doliczone.
  • 94. min Cracovia kontroluje sytuację.
  • 19:52 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:53 Cracovia wygrywa w Chorzowie kluczowe spotkanie! Ruch znajduje się w bardzo trudnym położeniu.
  • 19:56 A my dziękujemy za śledzenie relacji na żywo i zapraszamy na kolejne spotkania!
  • 19:57 Już za chwilę rozpocznie się starcie Lecha Poznań z Bruk-Bet Termalicą, na które serdecznie zapraszamy.
  • 19:57 Miłego wieczoru!