• (82') R. Murawski D. Kort
  • (90') S. Delew D. Błanik
  • (46') W. Trochim A. Danek
  • (61') T. Brzyski M. Cetnarski
  • 15:16 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 22. kolejki Ekstraklasy Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz.
  • 15:19 Obie drużyny rozpaczliwie potrzebują punktów i zrobią wszystko, by dobrze rozpocząć wiosenne zmagania.
  • 15:19 Pogoń zajmuje ostatnie miejsce i traci cztery punkty do bezpiecznej pozycji.
  • 15:19 Sandecja jest na 14. miejscu.
  • 15:28 Mecz poprowadzi sędzia Paweł Gil.
  • 15:29 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 15:31 Trwa przywitanie zawodników obu drużyn.
  • 15:31 Szufryn i Frączczak kapitanami obu drużyn.
  • 15:33 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Pogoń rozpoczęła spotkanie.
  • 2. min Miał okazję wyprowadzić kontratak Trochim, lecz źle przyjął piłkę.
  • 2. min Faul Mraza na Delewie, będzie okazja, by dośrodkować.
  • 3. min Pierwszy strzał z dystansu padł łupem Gliwy.
  • 4. min Sporo prostych błędów w pierwszych minutach w wykonaniu zawodników obu drużyn.
  • 6. min Faul na Frączczaku na linii środkowej.
  • 7. min Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.
  • 7. min Rzut rożny dla Sandecji, po tym jak Dwali wybił piłkę Piszczkowi.
  • 8. min Ryzykowanie zabawił się pod własnym polem karnym Nunes, odebrał mu piłkę Trochim, lecz przy okazji faulował.
  • 11. min Od bramki wznawia grę Gliwa, senny początek spotkania w Szczecinie.
  • 11. min Trudno gra się w piłkę na tak zmrożonym boisku.
  • 12. min Stan boiska w Szczecinie nie jest najlepszy - wyraźnie widać ubytki w trawie.
  • 13. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Małkowski.
  • 14. min Nunes! Uderzył z rzutu wolnego nad murem, ale Gliwa pewnie złapał piłkę.
  • 16. min Ponownie Gliwa pewnie interweniuje, po tym jak z prawej strony dośrodkował Murawski.
  • 19. min Pogoń ma niewielką przewagę, ale jej chaotyczne dośrodkowania rzadko sięgają celu.
  • 20. min Podanie za plecy obrońców Pogoni, ale w zasadzie do nikogo. Stał tam jedynie Załuska.
  • 21. min Płaskie uderzenie Delewa obronione przez bramkarza.
  • 22. min W odpowiedzi uderzył Trochim, lecz równie słabo, co Delew.
  • 24. min Dobrze wyszedł z bramki Gliwa, który póki co nie ma do obrony trudnych piłek, lecz ze swoich obowiązków wywiązuje się bardzo dobrze.
  • 26. min Nieporozumienie graczy Pogoni i łatwa strata piłki.
  • 29. min Delew jest najaktywniejszym z "Portowców", ale jego dośrodkowanie z lewej strony było zbyt mocne.
  • 29. min W odpowiedzi równie kiepsko dośrodkował Brzyski.
  • 30. min Arbiter odgwizdał spalonego Frączczaka.
  • 30. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Łukasz Zwoliński
  • 31. min Kapitalnie rozpoczyna ten rok Zwoliński.
  • 32. min Rapa dośrodkował z prawej strony, a Zwoliński z kilku metrów trafił do bramki, mimo asysty dwóch obrońców.
  • 33. min Chciała iść za ciosem Pogoń, ale Delew sytuacyjnym uderzeniem nie trafił w bramkę.
  • 35. min Słupek ratuje Sandecję!
  • 35. min Rapa strzelał z woleja po długim słupku.
  • 35. min Rozkręciła się Pogoń.
  • 36. min Gol został zweryfikowany jako samobójcze trafienie Pitera-Buczko.
  • 37. min Strzał Drygasa był niecelny.
  • 40. min Faul na Piotrowskim na środku boiska.
  • 41. min Była szansa, by podwyższyć prowadzenie! Gdyby tylko Delew dobrze przyjął piłkę.
  • 42. min Małkowski nie trafił w bramkę.
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ricardo Nunes
  • 44. min 2-0 dla Pogoni!
  • 45. min Popisał się naprawdę ładnym strzałem sprzed pola karnego Nunes.
  • 47. min Rzut wolny z boku pola karnego dla Sandecji.
  • 47. min Bardzo mocne uderzenie Brzyskiego nie trafiło w bramkę.
  • 16:20 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:20 Pogoń po bardzo dobrej końcówce pierwszej połowy wygrywa zasłużenie.
  • 16:21 66 proc. posiadania piłki po stronie "Portowców".
  • 16:21 Szczecinianie wygrywają też w statystykach strzałów - 8-4.
  • 16:36 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 46. min Schodzi z boiska Wojciech Trochim , a za niego wchodzi Adrian Danek
  • 16:38 Próbuje coś zmienić w grze swojego zespołu Moskal.
  • 47. min Druga połowa także zaczyna się od przewagi Pogoni.
  • 51. min Zwoliński ładnie wyłożył piłkę Frączczakowi, ale ten nie trafił w piłkę.
  • 51. min Zrehabilitował się!
  • 51. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Adam Frączczak
  • 51. min 3-0!
  • 51. min Po chwili Frączczak trafia do pustej bramki!
  • 51. min Delew wyłożył mu piłkę między nogami Mraza.
  • 52. min Bardzo słabo wygląda Sandecja, a Pogoń wreszcie gra tak, jak chcieliby jej kibice.
  • 52. min Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Murawski
  • 53. min Piotrowski strzela, a Gliwa zatrzymuje piłkę na linii bramkowej.
  • 53. min "Portowcy" domagają się uznania bramki.
  • 53. min Gil korzysta z systemu VAR.
  • 54. min Wydaje się, że piłka przekroczyła linie bramkową, ale jaka będzie decyzja sędziego?
  • 55. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Piotrowski
  • 55. min Pogoń demoluje Sandecję.
  • 58. min Kolejny strzał na bramkę Gliwy, tym razem próbował Zwoliński.
  • 58. min Nic do powiedzenia nie ma w tym meczu Sandecja.
  • 59. min Pierwsza akcja Sandecji po przerwie, ma rzut rożny.
  • 60. min Leży na boisku Mraz.
  • 61. min Schodzi z boiska Tomasz Brzyski , a za niego wchodzi Mateusz Cetnarski
  • 64. min Ryzykownie rozgrywa piłkę Pogoń, ale całkiem skutecznie.
  • 64. min Piotrowski przedarł się przez linię pomocy rywala, ale nie zdołał dograć dokładnie, bo naciskał go Gricz.
  • 67. min Duncan Rasmussen szykuje się do wejścia na boisko.
  • 67. min Mogą się podobać ofensywne wejścia Rapy w tym meczu.
  • 68. min Schodzi z boiska Łukasz Zwoliński, a za niego wchodzi Morten Nicolas Rasmussen
  • 68. min To debiut Duńczyka w polskiej Ekstraklasie.
  • 72. min Załuska wyrzuca piłkę poza boisko, Fojut ma jakiś problem.
  • 73. min Wygląda na to, że to uraz mięśnia czworogłowego.
  • 76. min 4 895 widzów na stadionie w Szczecinie.
  • 77. min Słupek! To była najlepsza akcja Sandecji.
  • 78. min Zbyt ostry kąt miał jednak napastnik gości.
  • 81. min Murawski szukał Duncana w polu karnym, ale dobrze odczytał jego zamiary obrońca.
  • 82. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Filip Piszczek
  • 82. min Honorowy gol dla Sandecji.
  • 82. min Z prawej strony dośrodkował Danek, a Piszczek wygrał pojedynek główkowy z Fojutem.
  • 82. min Chyba nazbyt rozluźnili się "Portowcy".
  • 82. min Schodzi z boiska Rafał Murawski, a za niego wchodzi Dawid Kort
  • 86. min Sandecja przejęła inicjatywę, ale chyba jest już dla niej za późno.
  • 87. min Szufryn dobrze przerwał kontrę Pogoni.
  • 87. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Małkowski
  • 88. min Brzydki, spóźniony wślizg w nogi Duncana.
  • 90. min Bardzo ładna kombinacyjna akcja gospodarzy.
  • 90. min Ale na spalonym był Rapa.
  • 90. min Schodzi z boiska Spas Borislavov Delew, a za niego wchodzi Dawid Błanik
  • 92. min Gliwa obronił strzał Korta.
  • 93. min Arbiter odgwizdał spalonego Cetnarskiego.
  • 17:27 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:28 "Portowcy" byli wyraźnie lepsi i dali swoim kibicom nadzieję, że wiosna w ich wykonaniu nie będzie przypominać fatalnej jesieni.
  • 17:33 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na relację z meczu Cracovia - Śląsk Wrocław!