• (72') S. Kitano M. Listkowski
  • (84') A. Frączczak L. Zwoliński
  • (72') M. Jankowski Ł. Sekulski
  • (87') M. Papadopulos A. Mójta
  • 17:47 Dzień dobry! Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z meczu Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice.
  • 17:48 W tej chwili Pogoń zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli, a Piast jest 14. Mimo to oba kluby dzielą zaledwie cztery punkty.
  • 17:49 Szansę od pierwszej minuty dostanie nowy nabytek Piasta, Stojan Vranjes.
  • 17:51 W drużynie Pogoni także zagra nowy zawodnik: Mate Cincadze.
  • 17:53 W ostatnich sparingach przed rundą Pogoń pokonała 4-1 Kotwicę Kołobrzeg, zaś Piast uległ czeskiemu Znojmo FK 0-3.
  • 17:58 Sędzia Jarosław Przybył wyprowadza zawodników na boisko.
  • 17:59 Przywitanie kapitanów. Obaj panowie noszą nazwisko Murawski: kapitanem Pogoni jest Rafał, zaś Piasta Radosław.
  • 18:00 Pogoń nie przegrała ostatnich trzech domowych spotkań z Piastem.
  • 18:00 Zaczynamy!
  • 1. min Rzut z autu na wysokości pola karnego Pogoni. Rozpoczyna Piast.
  • 2. min Nieudane zagranie. Od bramki rozpocznie Słowik.
  • 2. min Piast próbował rozpocząć akcje od tyłu, ale pressing Pogoni zmusił ich do wybicia piłki.
  • 3. min Bardzo niecelny przerzut do Rapy.
  • 3. min Dużo niedokładności. Tym razem niecelnie Ricardo Nunes.
  • 4. min Piast pierwszy raz w polu karnym rywali, lecz bez strzału na bramkę.
  • 5. min Bardzo przytomnie Słowik wyłapuje dośrodkowanie.
  • 6. min W pierwszych minutach to Piast częściej gości na połowie rywala.
  • 7. min Rapa wybija piłkę w aut. To już któreś z kolei wybicie piłki przez zawodników ze Szczecina.
  • 8. min Piast znowu w polu karnym Pogoni, ale sytuacja szybko została opanowana.
  • 8. min Próba prostopadłej piłki od Drygasa do Gyrucso, ale przejęta przez obrońcę.
  • 9. min Żadna z drużyn nie potrafi wymienić więcej niż trzech-czterech celnych podań.
  • 9. min Nunes do Gyurcso, ten odgrywa mu piętą... prosto w aut.
  • 10. min Faul Fojuta na Papadopulosie.
  • 10. min Piłkę w pole karne wrzucać będzie Vranjes.
  • 10. min Dośrodkowanie zostaje wybite.
  • 11. min Świetne podanie do Frączczaka, ale ten za szybko zagrał w pole karne.
  • 11. min Fatalna strata Fojuta na połowie boiska.
  • 12. min Żółtą kartkę otrzymuje Uroš Korun za faul na Gyurcso.
  • 13. min Będzie szansa na dośrodkowanie w pole karne. Przy piłce sam poszkodowany.
  • 13. min Dośrodkowanie na dobrej wysokości, ale w pojedynku główkowym lepsi gracze Piasta.
  • 14. min Prosta strata Kitano w środkowej strefie.
  • 14. min Piast ruszył z kontrą, ale piłka znów poza boiskiem.
  • 15. min Chaotyczna akcja Pogoni, której piłkarze domagają się rzutu rożnego. Sędzia Jarosław Przybył jest jednak innego zdania.
  • 16. min Strzał Szeligi!
  • 16. min Z 20 metrów w krótki róg, lecz minimalnie obok bramki.
  • 16. min Dobra decyzja, ale wydaje się, że Słowik miał wszystko pod kontrolą, a nawet dotknął piłkę.
  • 16. min Korner dla Piasta.
  • 17. min Vranjes z rożnego, Sedlar wygrał walkę o pozycję i gdyby trafił w piłkę - zdobyłby bramkę.
  • 18. min Uderzenie z woleja Papadopulosa wysoko nad poprzeczką.
  • 19. min Fantastczną szansę miał Kitano!
  • 20. min Po podaniu Murawskiego od połowy boiska biegł sam na sam z bramkarzem, ale nie dość, że dał się dogonić, to jeszcze strzelił wprost w Szmatułę.
  • 20. min Rafał Murawski utrzymał się przy piłce i zdołał oddać strzał, lecz niecelny.
  • 21. min Coraz ciekawiej robi się w Szczecinie.
  • 22. min Gyurcso ładnie wyprowadził piłkę, ale dośrodkowanie Rapy zablokowane.
  • 24. min Ładne zgranie Papadopulosa głową, ale Szeliga na spalonym.
  • 25. min Faulowany Drygas na środku boiska.
  • 26. min Długie podanie do Vranjesa, który długo walczył z Fojutem, ale ostatecznie przegrał ten pojedynek.
  • 27. min Frączczak faulował Radosława Murawskiego w powietrznej walce.
  • 28. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michal Papadopulos!
  • 28. min Piękny strzał z woleja!
  • 28. min Strzela bramkę w swoim debiucie w Piaście!
  • 28. min Bramkę wypracował: Radosław Murawski.
  • 29. min Słowik nie miał nic do powiedzenia.
  • 30. min Nunes fauluje rywala na połowie Piasta.
  • 31. min Pogoń musi zacząć grać ofensywniej, jeśli chce dziś ugrać choć jeden punkt.
  • 31. min Cincadze próbował zagrać do Gyurcso, ale przed polem karnym piłkę przechwycił obrońca.
  • 32. min Gyurcso! Strzela mocno, ale po rykoszecie mamy tylko rzut rożny.
  • 32. min Kto wie co by się stało, gdyby nie został zablokowany.
  • 32. min Słabe dośrodkowanie Nunesa zatrzymuje się już na pierwszym obrońcy.
  • 33. min Ciekawe zgranie Frączczaka, ale Drygas nie doszedł do piłki.
  • 35. min Piłka znów w polu karnym Szmatuły, ale Cornel Rapa przegrał pojedynek z Mrazem.
  • 35. min Fojut faulowany przez Szeligę.
  • 35. min Kołyska po bramce Papadopulosa była dedykowana jego córeczce, Vanessie.
  • 36. min Piast dłużej utrzymuje się przy piłce.
  • 36. min Kontra Pogoni.
  • 37. min Gyurcso do Frączczaka, obrońcy zdążyli wrócić i to by było na tyle jeśli chodzi o ten atak.
  • 37. min Rzut rożny dla Pogoni.
  • 38. min Piłkę dorzucać będzie Gyurcso.
  • 38. min Fojut zdołał oddać strzał, ale był on zbyt lekki, by zagrozić Szmatule.
  • 38. min Stałe fragmenty to groźna broń drużyny ze Szczecina.
  • 40. min Adam Gyurcso jest zdecydowanie bardziej aktywny od drugiego skrzydłowego Pogoni, Seiya Kitano.
  • 40. min Groźnie! Uderzał Vranjes po dobrym dograniu Papadopulosa, lecz na posterunku Słowik.
  • 41. min Piast cofnął się czekając na atak szczecin i na razie skutecznie się broni.
  • 42. min Vranjes zagrał dobrą długą piłkę, którą głową zgrał Papadopulos, lecz Bukata przegrał drybling.
  • 43. min W grze Pogoni nie widać pomysłu na sforsowanie defensywy Piasta, którzy co rusz wychodzą z kontrą.
  • 43. min Ewidentny spalony Vranjesa.
  • 44. min Akcja już pod drugą stroną, znów próbuje Gyurcso, znów bez pożądanego efektu.
  • 45. min Rafał Murawski wpadł w pole karne, wrzucił piłkę do Drygasa, ale ten głową strzelił zdecydowanie zbyt wysoko.
  • 45. min Aut dla Pogoni. Papadopulos zarzeka się, że nie dotknął piłki.
  • 46. min Jedna z ostatnich prób Pogoni w tej części meczu.
  • 46. min Gyurcso wrzuca, ale zbyt głęboko i piłka w rękach Szmatuły.
  • 47. min Rafał Murawski wzdłuż bramki, ale nikt nie przeciął jego dogrania.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:48 Póki co drużyny rozdziela ładna bramka Michala Papadopulosa.
  • 18:48 Po strzelonej bramce Piast cofnął się do defensywy, a Pogoń nie ma pomysłu na sforsowanie ich obrony.
  • 18:55 9-6 w strzałach prowadzi Piast Gliwice.
  • 18:55 Posiadanie piłki po stronie Pogoni Szczecin (56 proc.)
  • 18:56 3-2 w rzutach rożnych na korzyść "Portowców".
  • 19:03 Piłkarze wracają na boisko.
  • 19:04 Bez zmian w obu drużynach.
  • 47. min Sędzia Jarosław Przybył rozpoczął druga połowę.
  • 48. min Mogliśmy mieć wyrównanie!
  • 48. min Kamil Drygas dostał dobre podanie od Kitano, ale strzelił tylko w boczną siatkę.
  • 49. min Dobra akcja Piasta!
  • 50. min Ładne rozegranie, piłkę na skrzydle miał Mraz. Po ziemi podał do Bukaty, ale jego strzał był bardzo, bardzo lekki.
  • 51. min Obraz gry póki co się nie zmienia. Piast wyczekuje rywala na swojej połowie.
  • 51. min Na razie ta taktyka przynosi efekt.
  • 52. min Ambitnie do podania Nunesa próbował dojść Gyurcso, lecz zabrakło mu boiska.
  • 53. min Próba kombinacyjnej akcji szczecinian po prawej stronie.
  • 53. min I znów kontra Piasta. Faulowany Papadopulos.
  • 54. min Vranjes wrzucał z rzutu wolnego. Piłkę wybijają obrońcy.
  • 54. min Adam Gyurcso trafia w poprzeczkę!!!
  • 55. min Bardzo aktywny Węgier uderzył z 16. metrów wprost w poprzeczkę bramki.
  • 56. min Piękne podanie do Frączczaka. Ten wbiegł w pole karne, ale Szmatuła pozostaje czujny.
  • 57. min Coraz lepiej wyglądają akcje Pogoni.
  • 58. min Znów było blisko!
  • 59. min Gyurcso nie potrafił pokonać jednak bramkarza.
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Kort.
  • 60. min Rezerwowy Pogoni zbyt nachalnie żądał podyktowania rzutu rożnego dla swojej drużyny.
  • 60. min Kitano po raz drugi marnuje sytuacje sam na sam!
  • 61. min Genialnym podanie popisał się Frączczak, lecz Kitano strzelił fatalnie.
  • 62. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Pietrowski
  • 63. min Obrońca Piasta zagrał piłkę ręką.
  • 64. min W drugiej połowie zdecydowana przewaga gospodarzy.
  • 65. min Drygas uderza głową. Zbyt lekko.
  • 66. min Próba dośrodkowania Kitano. Niecelna.
  • 67. min Pierwsza od dawna próba ataku Piasta zduszona już w zarodku.
  • 67. min Jankowski podawał zbyt mocno do Papadopulosa.
  • 67. min Frączczak zblokowany. Korner.
  • 67. min Wysokie wstrzelenie i znów dobrze Szmatuła.
  • 68. min Na spalonym Bukata
  • 69. min Dobra wrzutka Papadopulosa. Mogło być groźnie, lecz Fojut przytomnie wyekspediował piłkę.
  • 69. min Piast złapał oddech i znów atakuje.
  • 70. min Tym razem próbował Bukata, ale bez powodzenia.
  • 70. min Ładna akcja Vranjesa, ale zabrakło mu sił, żeby mocno uderzyć.
  • 71. min Sedlar przeciął ważne podanie.
  • 72. min Świetny powrót Mraza, który wślizgiem odbiera piłkę Rapie.
  • 72. min Schodzi z boiska Seiya Kitano, a za niego wchodzi Marcin Listkowski.
  • 72. min Schodzi z boiska Maciej Jankowski , a za niego wchodzi Łukasz Sekulski.
  • 73. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Rafał Murawski!
  • 73. min Bramkę wypracował: Marcin Listkowski!
  • 74. min Od dłuższego czasu pachniało wyrównaniem!
  • 74. min Listkowski ledwo wszedł na boisko i mocno podał w pole karne, a Rafał Murawski ze spokojem wykończył akcję!
  • 75. min Arbiter odgwizdał spalonego Adama Gyurcso.
  • 76. min Drygas! Jeszcze jeden strzał, ale tym razem Szmatuła na posterunku.
  • 76. min To było dobre zagranie Gruzina Cincadze.
  • 77. min Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Murawski.
  • 78. min Sekulski zamiast przyjąć piłkę, odbija ją piętą.
  • 79. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Sekulski, jednak nie za zagranie piętą, a faul.
  • 80. min Kolejne dobre podanie, ale Pietrowski przecina je nim doszło do Gyurcso.
  • 80. min Ależ to mógł być gol! Rapa bardzo mocno z woleja, ale nie trafił czysto w piłkę.
  • 81. min Trzeba przyznać, że nie miał najłatwiejszej sytuacji.
  • 82. min Było blisko! Strzał głową ledwo obronił Jakub Słowik.
  • 83. min Na poprzeczkę sparował uderzenie Szeligi.
  • 84. min Schodzi z boiska Adam Frączczak, a za niego wchodzi Łukasz Zwoliński.
  • 85. min Żółtą kartkę otrzymuje Mate Cincadze.
  • 86. min Ryzykownie Korun do bramkarza, ale Piast nie poniósł konsekwencji.
  • 88. min Gyurcso czarował na lewej stronie. Zdołał zwieść obrońcę, ale nikt nie doszedł do jego dośrodkowania.
  • 89. min Rzut karny dla Pogoni Szczecin!
  • 90. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Uroš Korun
  • 90. min Gyursco faulowany przez Koruna.
  • 90. min Rzut karny będzie wykonywał sam poszkodowany.
  • 91. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ádám Gyurcsó
  • 91. min Wielki spokój przy strzale w sam środek bramki!
  • 91. min Gyursco bez wątpienia jest najlepszym graczem tego spotkania.
  • 93. min Faul na Listkowskim.
  • 95. min W drugiej połowie Pogoń była zespołem zdecydowanie lepszym.
  • 95. min Rapa wybija piłkę w głąb boiska.
  • 19:53 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:53 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!