• (95') Á. Gyurcsó H. Matynia
  • (66') M. Krasić S. Sławczew
  • (72') A. Borysiuk G. Kuświk
  • (76') F. Paixao L. Haraslin
  • 17:52 Zapraszamy na relację na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk w ramach 30. kolejki Ekstraklasy!
  • 17:52 Pogoń musi wygrać to spotkanie, żeby nie oglądając się na inne wyniki i być pewnym gry w górnej ósemce.
  • 17:53 Lechia Gdańsk wróciła na podium. Żeby się na nim utrzymać, potrzebuje zwycięstwa.
  • 17:56 Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski z Warszawy.
  • 17:57 W zespole Pogoni brakuje Sebastiana Rudola, który pauzuje za żółte kartki.
  • 17:58 Piłkarze wychodzą na murawę.
  • 17:59 Ostatnio Lechia wygrała z Arką 2-1, a Pogoń w takich samych rozmiarach z Ruchem Chorzów.
  • 17:59 Przywitanie kapitanów - Frączczaka (Pogoń) i Krasicia (Lechia). Za chwilę pierwszy gwizdek.
  • 18:02 Sędzia rozpoczął mecz. Zaczyna Lechia
  • 2. min Długie podanie do Delewa, ale dobra interwencja jednego z obrońców Lechii.
  • 2. min Faulowany Borysiuk na połowie Lechii
  • 3. min Rzut rożny dla Lechii po akcji Peszki
  • 3. min Krótko rozegrany ten stały fragment gry. Gdańszczanie jednak szybko stracili piłkę.
  • 4. min Rzut rożny dla "Portowców"
  • 5. min Sprytne dośrodkowanie Nunesa. Kuciak końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczkę!
  • 6. min Niecelne podanie Janickiego do M.Paixao
  • 7. min Aut dla Lechii
  • 8. min Rajd Peszki lewym skrzydłem zatrzymany
  • 11. min Świetne prostopadłe podanie do Delewa, ale znakomicie spisał się Kucia. Bramkarz Lechii odważnym wybiegiem nie pozwolił rywalowi na strzał w kierunku bramki.
  • 11. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Adam Frączczak!!!
  • 12. min Pogoń prowadzi 1-0!
  • 13. min Gyursco z łatwością ograł Stolarskiego i dośrodkował z lewej strony w pole karne. Nadbiegający Delew strzelił głową, ale Kuciak instynktownie odbił piłkę. Frączczak z bliska dopełnił formalności!
  • 15. min Listkowski faulował Peszkę w środku boiska
  • 15. min Ten wynik daje "Portowcom" miejsce w grupie mistrzowskiej.
  • 16. min Wolski posłał prostopadłe podanie do F. Paixao. Świetnie odczytał to zagranie Nunes.
  • 18. min Peszko!
  • 18. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Milosz Krasić!!!
  • 18. min Pogoń - Lechia 1-1!
  • 20. min Kapitalne podanie Wolskiego za plecy obrońców do Wawrzyniaka, który zagrał do zamykającego akcję Krasicia. Kapitan Lechii pięknie "huknął" z woleja! Słowik bez szans!
  • 20. min Bramkę wypracował‚: Jakub Wawrzyniak
  • 22. min F. Paixao sprytną sztuczką zgubi Nunesa i dośrodkował w kierunku swojego brata. Ten był jednak pieczołowicie pilnowany przez obrońców.
  • 22. min Delew faulowany
  • 22. min Rzut wolny ok. 30 metrów od bramki Lechii
  • 23. min Strzał z rzutu wolnego Gyursco, ale prosto w ręce Kuciaka.
  • 24. min Wolski odważnie w pole karne. Pomocnik Lechii został skutecznie zablokowany przez Rapę.
  • 25. min Delew!
  • 26. min Kort miękko wrzucił piłkę w pole karne. Delew przyjął klatką piersiową i strzelił przewrotką! Kuciak zatrzymał futbolówkę na linii bramkowej.
  • 27. min Krasić ładnie przejął piłkę w środku boiska, ale za chwilę ją zgubił.
  • 28. min F. Paixao na spalonym
  • 29. min Próba prostopadłego podanie Listkowskiego do Frączczaka. Dobrze ustawiony Malocza
  • 30. min Krasić na spalonym, ale i tak fatalnie spudłował z kilku metrów.
  • 32. min M. Paixao!
  • 34. min M. Paixao znalazł się w doskonałej sytuacji. Napastnik Lechii uderzył z 12 metrów. W ostatniej chwili Rapa zdążył zablokować strzał.
  • 34. min Znów M. Paixao przed szansą. Tym razem piłka po jego strzale przeleciała tuż obok słupka.
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje David Niepsuj
  • 36. min Niepsuj ukarany żółtą kartką za faul na Peszce
  • 36. min Dośrodkowanie Wolskiego z wolnego. Obrońcy Pogoni wybili na rzut rożny.
  • 37. min Rzut rożny dla Lechii, ale goście nie stworzyli zagrożenia pod bramką rywali.
  • 38. min Wolski znakomicie poradził sobie z dwoma piłkarzami Pogoni i zagrał do Peszki. Ten z pierwszej piłki podał na wolne pole do Wolskiego. Trochę za mocno. Bliżej do piłki miał Słowik.
  • 39. min Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Kort za faul na Wolskim
  • 41. min Wawrzyniak nieprzepisowo zatrzymał Delewa
  • 41. min Żółtą kartkę otrzymuje Sławomir Peszko
  • 42. min Delew znów faulowany. Tym razem przez Wolskiego
  • 42. min Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Wolski
  • 43. min Kort zdecydował się na strzał z ponad 30 metrów. To nie mogło zaskoczyć Kuciaka.
  • 44. min Rzut rożny dla Pogoni
  • 46. min Dośrodkowanie Nunesa z narożnika boiska. Goście oddalili niebezpieczeństwo.
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:48 W Szczecinie dosyć ciekawe widowisko. Po pierwszej połowie remis 1-1.
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę. Zaczyna Pogoń.
  • 47. min Wawrzyniak nie pozwolił, żeby piłka dotarła do Delewa.
  • 49. min Dwie piłki na boisku. Pogoń jeszcze raz będzie wykonywać wrzut z autu.
  • 49. min Delew na spalonym.
  • 51. min Fojut faulował M. Paixao
  • 52. min Wolski piętą do Peszki. Zabrakło precyzji, ale Rapa nie ryzykował i wybił poza linię boczną boiska.
  • 53. min Początek drugiej połowy należy do Lechii
  • 53. min Peszko nie opanował piłki na lewym skrzydle.
  • 56. min Dużo walki w środku boiska. Gorących spięć podbramkowych, jak na razie, bardzo mało.
  • 57. min Nunes faulowany przez Janickiego. Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony pola karnego Lechii.
  • 58. min Dośrodkowanie Gyurcso w wolnego. Paixao wybił na rzut rożny
  • 58. min Schodzi z boiska Marcin Listkowski, a za niego wchodzi Kamil Drygas
  • 60. min Kuciak znokautował Maloczę, który przez chwilę wyglądał na oszołomionego. Będzie jednak kontynuował grę.
  • 61. min Indywidualna akcja Korta, który przebiegł z piłką kilkanaście metrów. Jego strzał z dystansu był jednak bardzo niecelny.
  • 62. min Dobra wrzutka Nunesa z lewego skrzydła
  • 64. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dawid Kort!!!
  • 64. min Pogoń prowadzi 2-1!
  • 66. min Delew ambitnie pobiegł za piłką i nie pozwolił, żeby opuściła boiska. Następnie Bułgar mocno zagrał w pole karne, a Kort z kilku metrów skierował piłkę do siatki!
  • 66. min Schodzi z boiska Milosz Krasić , a za niego wchodzi Simeon Sławczew
  • 67. min Co zrobił M. Paixao?!
  • 67. min Wolski znakomicie dośrodkował z lewego skrzydła. Fojut nie "przeciął" podania i Paixao miał otwartą drogę do bramki. Napastnik Lechii strzelił z pierwszej piłki z kilku metrów i spudłował!
  • 69. min Lechia ruszyła do odrabiania strat
  • 70. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dawid Kort!!!
  • 70. min Pogoń prowadzi z Lechią już 3-1!
  • 72. min Dublet Dawida Korta i druga asysta Gyursco! Gyursco znów zgubił Stolarskiego i dośrodkował w pole karne. Kort tylko dołożył głowę i Kuciak skapitulował! Piękna akcja "Portowców"!
  • 72. min Schodzi z boiska Ariel Borysiuk , a za niego wchodzi Grzegorz Kuświk
  • 74. min Posiadanie piłki na korzyść Lechii, ale to Pogoń prowadzi 3-1.
  • 76. min Brzydki faul Wolskiego na Korcie
  • 76. min Schodzi z boiska Flavio Paixao , a za niego wchodzi Lukasz Haraslin
  • 78. min Kuciak piąstkował piłkę po dośrodkowaniu Delewa
  • 79. min Rzut wolny dla Lechii z prawej strony pola karnego Pogoni.
  • 79. min Dośrodkowanie Wolskiego z wolnego. Fojut wybył piłkę.
  • 80. min Schodzi z boiska Dawid Kort, a za niego wchodzi Nadir Ciftci
  • 82. min Znów dobra akcja Pogoni. Centra Nunesa z lewej strony. Delew strzelił z pierwszej piłki z 12 metrów. Bułgar niewiele się pomylił.
  • 83. min Wawrzyniak zablokował strzał Delewa
  • 83. min Delew "huknął" z dystansu. Kuciak z trudem wybił na rzut rożny.
  • 88. min Nieporozumienie między Janickim i Kuciakiem. Słowak zażegnał niebezpieczeństwo wybiciem piłki poza linię boczną boiska.
  • 89. min Marco Paixao znów miał dobrą okazję i znów się nie popisał. Jego "główka" była niecelna.
  • 92. min Żółtą kartkę otrzymuje Nadir Ciftci
  • 92. min O 4 minuty sędzia przedłużył mecz.
  • 93. min Frączczak!
  • 94. min Strzał Frączczaka. Piłka przeleciała tuż obok słupka!
  • 94. min Żółtą kartkę otrzymuje Lukasz Haraslin
  • 95. min Schodzi z boiska Ádám Gyurcsó, a za niego wchodzi Hubert Matynia
  • 19:58 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:58 Pogoń wygrała z Lechią 3-1!
  • 20:04 Pogoń osiągnęła swój cel i zagra w grupie mistrzowskiej. Lechia zajęła czwarte miejsce po fazie zasadniczej.
  • 20:04 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do portalu Interia!