• (70') D. Kownacki M. Robak
  • (78') D. Jevtić M. Radut
  • (80') R. Majewski Ł. Trałka
  • 20:13 Dobry wieczór!
  • 20:13 Serdecznie zapraszamy na drugą dzisiejszą relację na żywo z meczu Ekstraklasy!
  • 20:14 Pogoń Szczecin zmierzy się z rozpędzonym Lechem Poznań, a to spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco.
  • 20:16 - Absolutnie nie myślimy o meczu Pucharu Polski. Skupiamy się na dzisiejszym meczu z Lechem – przekonywał przed meczem Kazimierz Moskal, trener zespołu ze Szczecina.
  • 20:17 W przyszłym tygodniu oba zespoły spotkają się w Poznaniu w półfinale Pucharu Polski.
  • 20:20 - Jesteśmy bardziej efektywni, gramy szybciej piłką, a drużyna coraz lepiej rozumie mój pomysł na futbol - mówił z kolei przed meczem Nenad Bjelica, trener Lecha.
  • 20:21 Trzeba przyznać, że Lech na początku rundy prezentuje się imponująco.
  • 20:23 Kilka minut do rozpoczęcia spotkania.
  • 20:24 Dość mocny wiatr, który przez cały dzień utrzymuje się w całej Polsce, wieje również w Szczecinie.
  • 20:25 Kilka zmian w wyjściowych składach. W Pogoni brakuje przede wszystkim kontuzjowanego Fojuta, a w składzie Lecha jest bramkarz Putnocky, który posadził na ławce Buricia.
  • 20:27 Piłkarze obu zespołów wychodzą na boisko.
  • 20:28 W tym spotkaniu nie ma wyraźnego faworyta.
  • 20:29 Przywitanie piłkarzy obu drużyn. Za chwilę zaczynamy!
  • 20:31 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Pogoń przy piłce. Spokojna akcja budowana od tyłu.
  • 2. min Faulował Delew.
  • 3. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dawid Kownacki
  • 4. min Co za błąd w obronie Pogoni! Rudol był sam w defensywie, a był naciskany. Kopnął piłką w nogi Jevticia, a odbita piłka trafiła do Kownackiego, który spokojnym strzałem po ziemi pokonał Słowika.
  • 5. min Fatalnie zaczął się ten mecz dla gospodarzy.
  • 7. min Zdenerwowany Kazimierz Moskal.
  • 7. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 8. min Strzelał głową Makuszewski, ale broni Słowik.
  • 8. min Początek zdecydowanie dla Lecha.
  • 9. min Ostre starcie Gajosa i Ciftcziego.
  • 10. min Rzut wolny dla Pogoni.
  • 10. min Delew mocno z dystansu, ale nad poprzeczką.
  • 12. min Lech kontroluje sytuację. Przedzierał się Majewski, ale zatrzymał go Matras.
  • 13. min Dobra kontra Pogoni prawą stroną, ale Rapa dorzucił zbyt głęboko, a Putnocku złapał piłkę.
  • 14. min Wolno rozgrywają piłkę piłkarze obu drużyn. Najczęściej z pominięciem drugiej linii.
  • 15. min Dobrą piłkę od Kędziory z głębi pola dostał Gajos, ale nie wiedzieć dlaczego, przestał biec do piłki.
  • 17. min Lech sunie z kolejnymi atakami. Naprawdę imponująco wyglądają goście.
  • 18. min Faulowany Gajos.
  • 18. min Bjelica spaceruje przy bocznej linii. Chyba jest spokojny.
  • 19. min Ciftczi nad poprzeczką! Dostał świetne podanie w pole karne od Murawskiego.
  • 20. min Putnocky piąstkuje! Przycisnęła teraz Pogoń.
  • 20. min Faulowany Delew.
  • 20. min Faulowany Nielsen.
  • 21. min Zaostrza się gra w Szczecinie.
  • 22. min Co za strzał Delewa! Strzelał z narożnika pola karnego, ale Putnocky końcami palców przerzucił piłkę nad poprzeczkę!
  • 22. min Rzut rożny dla Pogoni.
  • 22. min Gyurcso przesadził, piłka daleko za bramką.
  • 23. min Faulował Tetteh.
  • 24. min Dobra piłka Jevticia do Makuszewskiego, którego wślizgiem powstrzymał Matras.
  • 25. min Putnocky rozpocznie od bramki, bo Pogoń szybko pozbyła się piłki.
  • 25. min Faulowany Putnocky, wbiegł w niego z pełną mocą Ciftczi.
  • 27. min Turek gra dziś od pierwszej minuty, a jak na razie spisuje się przyzwoicie.
  • 29. min Ciekawa akcja Delewa! Minął trzech lechitów i strzelił z 16 m, ale obok bramki!
  • 29. min Faulował Nunes. Lech ma szansę na dokładną wrzutkę.
  • 30. min Kapitalna interwencja Słowika! Gajos huknął z 16 m, a a Słowik wybronił instynktownie!
  • 31. min Świetnie Lech rozegrał ten rzut rożny. Zaczął Jevtić, Makuszewski przedłużył do Gajosa, a ten strzelał.
  • 32. min Pogoń przenosi grę pod drugą bramkę.
  • 33. min Kędziora powstrzymuje Nunesa. Lech zaczyna kolejną akcję.
  • 34. min Przerzucone dośrodkowanie Rapy.
  • 35. min Odbiór Tetteha zapoczątkował akcję Lecha, ale wrzutka Kostewycza niedokładna.
  • 36. min Nielsen "czyści" przed polem karnym.
  • 36. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dawid Kownacki
  • 37. min Akcja była krótka. Majewski posłał piłkę między stoperów. Kownacki przyjął i strzelił mocno bez zastanowienia. 0-2!
  • 39. min Lech prowadzi po dwóch bramkach Kownackiego. Świetna skuteczność młodego napastnika.
  • 39. min Gyurcso zszedł do środka i strzelił z 17 m, ale nad poprzeczką.
  • 41. min Żółtą kartkę otrzymuje Wołodymyr Kostewycz
  • 41. min Faulował Delewa.
  • 42. min FaulOstro gra Ciftczi. Faulował Makuszewskiego.
  • 43. min Trzy minuty do końca pierwszej części.
  • 44. min Majewski wybił piłkę sprzed pola karnego, ale za krótko.
  • 45. min Przedzierał się Gyurcso, ale został zablokowany przez Nielsena.
  • 46. min Rzut rożny dla Pogoni.
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 21:17 Do przerwy Lech prowadzi 2-0, dzięki znakomitej skuteczności Kownackiego.
  • 21:19 Pogoń też ma sytuacje, ale nie potrafi ich wykorzystać. Lepsi są goście, choć w drugiej części jeszcze wiele może się zdarzyć.
  • 21:20 Druga połowa rozpocznie się za kilkanaście minut.
  • 21:32 Piłkarze wychodzą na boisko.
  • 46. min Gramy!
  • 49. min Przewrócił się w polu karnym Lecha Frączczak, ale sędzia nie dał się nabrać.
  • 49. min Choć Nielsen lekko go przytrzymywał.
  • 51. min Zamieszanie w polu karnym Pogoni. Rapa kopnął piłką w Kownackiego, który leżał na murawie. Wszystko jest już w porządku i napastnik może grać dalej.
  • 52. min Murawski z dystansu, ale w boczną siatkę.
  • 55. min Zupełnie nieudane dośrodkowanie Kostewycza. Od bramki zacznie Słowik.
  • 56. min Delew trafił do siatki!
  • 56. min Był na spalonym! Zagrywał Gyurcso.
  • 57. min Znów Delew! Piękny strzał z dystansu, ale broni Putnocky.
  • 59. min Leży na murawie Kostewycz, ale chyba będzie mógł kontynuować grę.
  • 59. min A Bjelica ma uwagi do gry Kownackiego, który strzelił już dwa gole.
  • 63. min Pogoń próbuje, ale oddaje strzały głównie z dystansu.
  • 64. min Dwoi się i troi Putnocky.
  • 66. min Niepewnie Putnocky po rzucie wolnym, ale lechici wybijają piłkę.
  • 67. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 69. min Zdecydowanie lepsza druga połowa Pogoni.
  • 70. min Schodzi z boiska Dawid Kownacki , a za niego wchodzi Marcin Robak
  • 71. min Robak jest superrezerwowym Lecha. Znów dziś trafi do siatki?
  • 72. min Delew znów trafia do siatki i znów spalony! Minimalny, ale sędzia się nie pomylił.
  • 74. min Schodzi z boiska Mate Cincadze, a za niego wchodzi Kamil Drygas
  • 77. min Ależ Rapa zakręcił Kostewyczem na prawej stronie! Naciska Pogoń.
  • 78. min Schodzi z boiska Darko Jevtić , a za niego wchodzi Mihai Radut
  • 80. min Żółtą kartkę otrzymuje Spas Borislavov Delew
  • 80. min Schodzi z boiska Radosław Majewski , a za niego wchodzi Łukasz Trałka
  • 81. min Lech będzie bronił wyniku. Trałka na pomoc defensywie.
  • 82. min Gajos strzelił z dystansu, ale nad poprzeczką.
  • 83. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Robak
  • 84. min Robak wykorzystał nieudaną pułapkę ofsajdową Pogoni! Dostał piłkę od bramkarza (!) i spokojnie strzelił pod wybiegającym Słowikiem.
  • 84. min To nokaut!
  • 84. min Czyżby kolejny mecz Lecha wiosną skończył się wynikiem 3-0?
  • 86. min Rapa wygrał kolejny pojedynek z Kostewyczem.
  • 87. min Dobry mecz Rumuna.
  • 88. min Schodzi z boiska Spas Borislavov Delew, a za niego wchodzi Mateusz Lewandowski
  • 88. min Schodzi z boiska Spas Borislavov Delew, a za niego wchodzi Marcin Listkowski
  • 89. min Delew grał dziś naprawdę solidnie. Dwa razy po jego strzałach piłka lądowała w siatce, ale w obu przypadkach był spalony.
  • 90. min Radui przerzucił piłkę nad bramką po rzucie wolnym.
  • 91. min Cztery minuty doliczone.
  • 92. min Ostatnie minuty. Chyba niewiele może się zmienić.
  • 94. min Robak znów strzelał. Tym razem niecelnie.
  • 22:24 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:26 To kolejny świetny wynik Pogoni. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na następne.
  • 22:26 Miłego wieczoru!