• (71') F. Czernych Świderski
  • (76') A. Novikovas D. Chomczenowski
  • 15:30 Za chwilę początek meczu. Obie drużyny są już na murawie.
  • 15:31 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Zaczęli gospodarze.
  • 3. min Dalekie podanie do Zwolińskiego, ale Kelemen uprzedził napastnika Pogoni.
  • 3. min Przerzutem popisał się Fojut.
  • 3. min Nunes powstrzymany w prawidłowy sposób przez Burligę.
  • 4. min Obrońca Jagiellonii nabił piłką szarżującego rywala.
  • 5. min Wymiana piłki pomiędzy gośćmi, ale Romanczuk za mocno do Czernycha, a mogło być groźnie.
  • 6. min Rzut wolny Novikovasa, ala Fojut wybił piłkę z własnego pola karnego.
  • 7. min Kontra gospodarzy - Formella do Zwolińskiego, który dośrodkował do Korta, ale ten nie zdążył do piłki.
  • 7. min Pogoń kontynuowała atak. Guti wygrał walkę w powietrzu ze Zwolińskim, ale wyłożył piłkę na nogę Gyurcsy. Strzał Węgra obronił jednak Kelemen.
  • 9. min Tym razem Fojut zagrywał niedokładnie do Zwolińskiego.
  • 10. min Murawski sfaulowany na środku boiska.
  • 11. min Kort bardzo niedokładnie na prawe skrzydło.
  • 11. min Na razie Pogoń częściej jest w ataku pozycyjnym.
  • 11. min Arbiter odgwizdał spalonego Zwolińskiego.
  • 12. min Zwoliński doznał kontuzji.
  • 12. min Napastnik Pogoni trzyma się za prawe udo.
  • 13. min Już są przy nim członkowie sztabu szkoleniowego.
  • 13. min Zwoliński schodzi z murawy.
  • 13. min Frączczak i Listkowski rozpoczęli rozgrzewkę.
  • 14. min Zwoliński już nie wróci do gry, bo idzie, ale podtrzymywany przez członków sztabu szkoleniowego.
  • 15. min Schodzi z boiska Łukasz Zwoliński, a za niego wchodzi Adam Frączczak.
  • 15. min Frączczak zameldował się na placu po niespełna kwadransie.
  • 18. min Jagiellonia w ataku, ale niedokładne podanie Sekulskiego, który znalazł się na skrzydle.
  • 18. min Goście wciąż przy piłce.
  • 18. min Niedokładne dośrodkowanie Guilherme.
  • 19. min Przerwa w grze, bo na murawie pojawiły się... balony.
  • 19. min Sędzia czeka aż znikną z placu gry.
  • 20. min I już gramy.
  • 21. min Trochę za mocne podanie Fojuta do Rapy.
  • 24. min Na razie mamy mało sytuacji podbramkowych.
  • 25. min Gyurcso sfaulował Sekulskiego jeszcze na połowie Jagiellonii.
  • 25. min Kolejna przerwa w grze w związku z... balonami.
  • 26. min Już gramy.
  • 30. min Groźnie pod bramką Jagiellonii.
  • 32. min Gyurcso zagrał fałszem do wbiegającego w pole karne Frączczaka, ten nie doszedł do piłki, ale przejął ją Formella, wycofał do Korta, którego strzał na rzut rożny sparował Runje.
  • 32. min Problem w tym, że przy zagraniu Gyurcsy, Frączczak był na pozycji spalonej, czego nie zauważył arbiter liniowy.
  • 37. min Pogoń w ataku pozycyjnym, ale gospodarze grają za wolno, jak nie przymierzając wczoraj Legia z Sandecją.
  • 38. min Po dośrodkowaniu Rapy, Frączczak przeniósł piłkę głową nad poprzeczką.
  • 41. min Runje w pierwszym tempie powstrzymał czysto Frączczaka, ale potem go sfaulował.
  • 42. min Po dośrodkowaniu Nunesa z rzutu wolnego nic nie wyszło.
  • 43. min Załuska wyłapał dośrodkowanie z rzutu rożnego.
  • 45. min Strzał Formelli zza pola karnego trafił w plecy Grzyba.
  • 46. min Sędzia doliczył cztery minuty.
  • 46. min Świetna sytuacja dla gości.
  • 47. min Sekulski wyszedł do prostopadłego podania, ale przegrał pojedynek sam na sam z Załuską.
  • 47. min Podawał Novikovas.
  • 16:20 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 16:21 Na razie bez goli.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 47. min Bez zmian.
  • 47. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Burliga za faul na Formelli w polu karnym Pogoni.
  • 49. min Sekulski do Czernycha, którego w polu karnym zablokował Nunes.
  • 50. min Jagiellonia lepiej rozpoczęła drugą połowę.
  • 50. min Ta sytuacja mogła zakończyć się golem.
  • 51. min Sekulski sfaulowany przez Rudola przy linii bocznej.
  • 51. min Po dośrodkowaniu Novikovasa, Hołota wybił piłkę na róg.
  • 52. min Pospiszil w pole karne, Załuska wyłapał piłkę.
  • 54. min Sędzia odgwizdał faul na Formelli.
  • 56. min Za głębokie dośrodkowanie Gyurcsy.
  • 56. min Piłka wyszła na aut.
  • 56. min Świetna okazja przed gospodarzami.
  • 57. min Kort zagrał na prawą stronę do Rapy, który dośrodkował w pole karne, gdzie do uderzenia głową doszedł Murawski, ale trafił piłką w słupek!
  • 60. min Nieudane uderzenie Korta z dystansu.
  • 60. min Tym razem Gyurcso obok bramki.
  • 61. min Schodzi z boiska Łukasz Sekulski, a za niego wchodzi Cillian Sheridan.
  • 63. min Mecz nie zachwyca intensywnością.
  • 64. min Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Rudol za faul na Czernychu.
  • 65. min Rzut rożny dla Pogoni.
  • 66. min Runje wybił piłkę z własnego pola karnego.
  • 67. min Runje w ostatniej chwili zablokował dośrodkowanie Gyrurcsy.
  • 69. min Sheridan wyszedł z piłką za boisko, a mogło być groźnie.
  • 70. min Teraz pokaz niedokładnych podań z obu stron.
  • 70. min Arbiter odgwizdał spalonego Frączczaka.
  • 71. min Schodzi z boiska Fiodor Czernych, a za niego wchodzi Karol Świderski.
  • 72. min Groźna sytuacja.
  • 73. min Kort na prawą stronę do Formelli, który przyjął piłkę w polu karnym i uderzył z pół-woleja, po rękach Kelemana piłka wyszła na rzut rożny.
  • 73. min Schodzi z boiska Dariusz Formella, a za niego wchodzi Marcin Listkowski.
  • 75. min Dośrodkowanie Sheridana wyłapane przez Załuskę.
  • 76. min W Szczecinie ne mecz przyszło 8356 widzów.
  • 76. min Schodzi z boiska Arvydas Novikovas, a za niego wchodzi Dmytro Chomczenowski.
  • 77. min Przerwa na uzupełnienie płynów.
  • 78. min Wracamy do gry.
  • 78. min Nunes sfaulował Świderskiego przed polem karnym.
  • 79. min Bardzo złe dośrodkowanie Pospiszila.
  • 80. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Listkowski za faul na Guilherme.
  • 81. min Dośrodkowanie Chomczenowskiego wybite przez Rapę z pola karnego.
  • 83. min Sheridan wypuścił w bój Chomczenowskiego, który wpadł w pole karne, ale miał ostry kąt, więc podał do Świderskiego, który nie trafił dobrze w piłkę na 15. metrze.
  • 85. min Dośrodkowanie Nunesa wyłapane przez Kelemena.
  • 86. min Schodzi z boiska Ádám Gyurcsó, a za niego wchodzi Sebastian Kowalczyk.
  • 86. min Chwila przerwy po zderzeniu Listkowskiego z Romanczukiem.
  • 87. min Taka wrzutka Burligi spod linii bocznej, Załuska dla pewności wybił piłkę na róg.
  • 90. min Wygląda na to, że dzisiaj w Szczecinie nie doczekamy się bramek.
  • 90. min Obie drużyny nie przejawiają jakieś większej chęci, aby je zdobyć.
  • 91. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Cillian Sheridan.
  • 91. min I jak tylko to napisałem, to padł gol!
  • 91. min Sheridan odebrał piłkę Fojutowi, który chciał podawać do własnego bramkarza i w sytuacji sam na sam pokonał Załuskę.
  • 92. min Sędzia doliczył cztery minuty.
  • 94. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Burliga za faul na Kowalczyku.
  • 94. min Czerwoną kartkę otrzymuje Łukasz Burliga.
  • 95. min To oznacza, że obrońca Jagiellonii musiał opuścił murawę.
  • 95. min Nie wpłynęło to na losy meczu.
  • 17:28 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 17:28 Jagiellonie jest liderem i jedyną drużyną z kompletem punktów po trzech kolejkach.
  • 17:35 Dziękuję za udział w relacji i zapraszam na kolejne.