• (66') Ricardo Nunes H. Matynia
  • (79') M. Cincadze N. Cftci
  • (79') C. Sheridan T. Romanczuk
  • (88') K. Wasiljew Świderski
  • 20:20 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na spotkanie 26. kolejki Ekstraklasy Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok.
  • 20:21 Lider przyjeżdża do ósmego w tabeli zespołu.
  • 20:21 Kto będzie górą? Gospodarze na pewno nie sprzedadzą tanio skóry.
  • 20:27 Jarosław Fojut pauzuje dziś przez nadmiar żółtych kartek.
  • 20:27 Piłkarze wychodzą już na boisko.
  • 20:28 Hymn "Portowców" śpiewany przez fanów rozbrzmiewa nad stadionem/
  • 20:31 Uhonorowanie Adama Frączczaka koszulką z jego nazwiskiem i numerem 200.
  • 1. min Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczynamy!
  • 2. min Zobaczymy jak prezentować będzie się eksperymentalne ustawienie defensywy Pogoni.
  • 2. min Próba dogrania do Delewa, zapobiegł jej powodzeniu Tomasik.
  • 3. min Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu - dla Pogoni.
  • 5. min Ładnie próbował Drygas.
  • 5. min Sheridan po raz pierwszy miał piłkę w polu karnym rywala, lecz został wyblokowany.
  • 7. min Rzut rożny dla Jagielloni.
  • 8. min Jagiellonia póki co cofnięta czeka na swoją szansę.
  • 10. min Burliga przeszkadzał Drygasowi.
  • 11. min Matras przytomnie rozrzucił piłkę do Nunesa.
  • 12. min Ładne zagranie Wasiljewa do Czernycha, który sprytnie uderzył z pierwszej piłki.
  • 12. min Piłka przeleciała jednak tuż nad bramką.
  • 12. min To nie była łatwa pozycja.
  • 14. min Frankowski uderzał z woleja. Mocno, lecz niecelnie.
  • 15. min Faul Nunesa na Góralskim.
  • 15. min Żółtą kartkę otrzymuje Ricardo Nunes
  • 16. min Frankowski leży na boisku.
  • 17. min Jest to efekt starcia z Rapą.
  • 17. min Powtórka pokazuje, że zawodnik źle wylądował.
  • 19. min Faul Frączczaka.
  • 21. min Ładna akcja Pogoni zatrzymana przez Runje.
  • 24. min Obie drużyny trzymają się w szachu, żadna ze stron nie chce zaryzykować.
  • 24. min Kelemen wybija piłkę po tym jak ryzykownie zagrał do niego obrońca.
  • 25. min Jak to nie wpadło do bramki?
  • 25. min Frączczak świetnie dograł do Delewa.
  • 26. min Bułgar trafił w słupek, piłka odbiła się jeszcze od niego i wyszła na aut bramkowy.
  • 27. min Arbiter odgwizdał spalonego Sheridana.
  • 27. min Dobra decyzja sędziego.
  • 29. min Gyurcso ładnie pociągnął lewą stroną i dograł w pole karne.
  • 29. min Niestety nikt nie zamknął dośrodkowania.
  • 29. min Schodzi z boiska David Niepsuj, a za niego wchodzi Mate Cincadze
  • 30. min Wymuszona zmiana pociągnie za sobą zmiany w ustawieniu.
  • 30. min Rapa przesunie się na prawą obronę, Matras na środek obrony, a Cincadze zajmie miejsce na środku pomocy.
  • 30. min Żółtą kartkę otrzymuje Jacek Góralski
  • 31. min Sfaulował Drygasa.
  • 31. min Delew uderzał z 30 metrów, ale nie trafił w bramkę.
  • 32. min 211 podań Pogoni, tylko 109 "Jagi".
  • 33. min Rudol faulował Frankowskiego, lecz gwizdek arbitra milczy.
  • 34. min Szansa Pogoni! Kelemen wysoko wyszedł z bramki i skrócił kąt Delewowi.
  • 35. min Cincadze zagrał zbyt mocną piłkę do napastników.
  • 36. min Jagiellonia w końcu postanowiła zaatakować, ale strzał z dystansu Grzyba nie mógł być groźny.
  • 37. min Żółtą kartkę otrzymuje Tomelin Gutieri Guti
  • 38. min Żółtą kartkę otrzymuje Mate Cincadze
  • 40. min Sheridan strzela głową, ale Słowik nie musi interweniować.
  • 41. min Tak samo jak Sheridan strzelił Drygas - głową i niecelnie.
  • 42. min Grzyb bez faulu powstrzymuje Nunesa.
  • 43. min Czerwoną kartkę otrzymuje Łukasz Burliga!
  • 43. min Bezpośrednia czerwona kartka!
  • 44. min Chamskie zachowanie Burligi, który kopnął wychodzącego na czystą pozycję Gyurcso.
  • 45. min Gyurcso strzelał z daleka, lecz jego strzał broni Kelemen.
  • 45. min Jak na osłabienie zareaguje trener Michał Probierz? Czy dokona jakichś zmian w przerwie spotkania?
  • 46. min Rapa leży na boisku zwijając się z bólu.
  • 46. min To efekt starcia z Sheridanem!
  • 46. min Zamieszanie między zawodnikami.
  • 46. min Sędzia upomina ustnie Sheridana.
  • 47. min Irlandczyk odepchnął Rapę po tym jak ten zagrał już piłkę.
  • 21:19 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Nunes w akcji ofensywnej.
  • 47. min Tomasik rzutem z autu wznowił grę.
  • 48. min Gyurcso wycofuje piłkę do Murawskiego.
  • 50. min Piłka w rękach Kelemena.
  • 51. min Sheridan ładnie zgrał piłkę głową do Frankowskiego, ale ostatecznie Pogoń zażegnała niebezpieczeństwo.
  • 52. min Guti ładnie przerwał akcję Pogoni.
  • 53. min Grzyb jest poturbowany.
  • 54. min Dobra akcja Wasiljewa zakończona strzałem z dystansu.
  • 56. min Niedokładne podanie do Frączczaka.
  • 58. min Jagiellonia mądrze się broni, nie dopuszcza rywali pod swoje pole karne.
  • 59. min Przemysław Frankowski pełni teraz obowiązki prawego obrońcy, zastępując Burligę.
  • 60. min Rudol zagrał ręką.
  • 62. min Jagiellonia zamknięta na własnej połowie.
  • 62. min Frączczak dostał nieco zbyt mocne podanie w pole karne.
  • 63. min Rzut wolny dla Pogoni.
  • 63. min Delew dośrodkował, ale w powietrzu najlepszy jest Sheridan.
  • 65. min Murawski spróbował z dystansu, ale wprost w Kelemena.
  • 66. min Szaleje przy linii bocznej Michał Probierz.
  • 66. min Schodzi z boiska Ricardo Nunes, a za niego wchodzi Hubert Matynia
  • 67. min Faul Runje i rzut wolny dla "Portowców".
  • 67. min Za mocne dośrodkowanie w wykonaniu Adama Gyurcso.
  • 69. min Ma przewagę drużyna Moskala, ale nie potrafi przekłuć tego na sytuacje podbramkowe.
  • 69. min Z autu zacznie "Jaga".
  • 71. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Matras, który faulował Wasiljewa.
  • 71. min Dośrodkowanie Estończyka z rzutu wolnego, ale doskonale w destrukcji gospodarze.
  • 71. min Kontra Pogoni.
  • 72. min Przerywa akcję rywala Guti.
  • 73. min Posiadanie piłki: 58-42 procent dla gospodarzy nie oddaje przewagi "Portowców" w tym elemencie.
  • 73. min Drygas wyłożył piłkę Gyurcso, ale Węgier został zablokowany! Szkoda, ciekawe jak z tym uderzeniem poradziłby sobie Kelemen.
  • 74. min Rzut rożny dla Pogoni, ale piąstkuje Kelemen.
  • 75. min Sheridan zagrywał do Grzyba, a ten upadł w polu karnym Pogoni. O karnym nie ma mowy!
  • 75. min Kwadrans mają oba zespoły, aby rozstrzygnąć ten mecz na własną korzyść.
  • 76. min 3486 widzów w Szczecinie. Brzmi jak kiepski żart...
  • 78. min Pogoń wciąż prowadzi grę, a Jagiellonia ogranicza się do defensywy i ewentualnie kontrataków.
  • 78. min Nie wybił dośrodkowanej piłki Runje, ale asekurował go Guti.
  • 79. min Schodzi z boiska Mate Cincadze, a za niego wchodzi Nadir Ciftci
  • 79. min Schodzi z boiska Cillian Sheridan , a za niego wchodzi Taras Romanczuk
  • 80. min Zaskakujące dośrodkowanie w wykonaniu ekipy Moskala, ale Guti uprzedził Frączczaka.
  • 80. min Rzut rożny dla Pogoni. Centra Gyurcso, ale wybili piłkę białostoczanie.
  • 80. min Wasiljew najbardziej wysuniętym zawodnikiem gości, ale pressing w jego wykonaniu wiele nie daje.
  • 81. min Faul Drygasa na Grzybie. Od rzutu wolnego "Jaga".
  • 82. min Grzyb wpadł w pole karne i chciał wyłożył piłkę do Romańczuka, ale uważni byli w defensywie szczecinianie.
  • 83. min Z autu Grzyb.
  • 84. min Mocne dośrodkowanie Matynii, ale za mocne również dla kolegów.
  • 84. min Kolejna centra w pole karne Kelemena, tym razem z prawej strony, ale znowu za mocna.
  • 85. min Będzie mieć Pogoń niedosyt jeśli nie wygra tego meczu.
  • 86. min Zatrzymany Wasiljew przez Matynię na połowie "Portowców".
  • 86. min Długie podanie w pole karne "Jagi" i pewny chwyt Kelemena.
  • 87. min Gyurcso z dystansu, ale odległość była za duża, aby myśleć o zdobyciu bramki. Bardzo niecelny strzał.
  • 88. min Czernych!
  • 88. min To była najlepsza okazja "Jagi" na gola w drugiej połowie. Czernych otrzymał piłkę w okolicach "wapna", ale uderzył tak, jakby nie jadł śniadania.
  • 88. min Schodzi z boiska Konstantin Wasiljew , a za niego wchodzi Karol Świderski
  • 90. min Dośrodkowanie Gyurcso, ale przerywa grę arbiter. Był faul w ataku na Ivanie Runje.
  • 91. min Trzy minuty doliczone przez Piotra Lasyka z Bytomia.
  • 92. min Pogoń wciąż przy piłce, ale z wymiany podań niewiele wynika.
  • 92. min Matynia!
  • 92. min Spróbował szczęścia z dystansu, ale bardzo niecelnie.
  • 93. min Rzut rożny dla Pogoni. Centra, po której Kelemen najpierw popełnił błąd, a następnie naprawił go.
  • 93. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Ciftici, który wpakował piłkę do bramki.
  • 94. min Słuszna decyzja sędziego.
  • 22:24 Końcowy gwizdek sędziego! Pogoń remisuje z Jagiellonią 0-0.
  • 22:32 Dziękujemy za uwagę. Dobranoc!