• (84') J. Piotrowski S. Kowalczyk
  • (65') J. Mrozik Sztefanik
  • (70') R. Gergel P Misak
  • (78') S. Pawłowski D. Guba
  • 17:43 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 13. kolejki Ekstraklasy Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
  • 17:45 To spotkanie dwóch ostatnich drużyn w tabeli Ekstraklasy.
  • 17:46 Zarówno Pogoń, jak i Bruk-Bet w 12 spotkaniach uzbierały na swoim koncie zaledwie po 9 punktów.
  • 17:47 Gorszy bilans bramkowy powoduje, że Pogoń zajmuje w tej chwili ostatnie miejsce w tabeli.
  • 17:47 To właśnie fatalna postawa szczecinian jest jednym z największych zaskoczeń tego sezonu, zwłaszcza, że zespół przed sezonem objął Maciej Skorża.
  • 17:48 Zapowiadana była walka o coś więcej, niż pierwsza ósemka, lecz w tej chwili zapowiada się walka o utrzymanie.
  • 17:49 W ciągu ostatnich pięciu spotkań Termalica wygrała raz, Pogoń ani razu.
  • 17:49 Zarówno dla jednych, jak i drugich dzisiejszy mecz będzie doskonałą okazją, by zacząć wychodzić na prostą.
  • 17:57 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 17:58 Przywitanie piłkarzy obu drużyn.
  • 17:58 Mecz poprowadzi sędzia Paweł Raczkowski.
  • 18:00 Mecz odbędzie się z użyciem systemu VAR.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczęli!
  • 2. min Źle zaczął mecz Załuska.
  • 2. min Wybił piłkę wprost pod nogi rywala, na całe szczęście Dwali naprawił jego błąd.
  • 2. min Pierwszy strzał w tym spotkaniu.
  • 3. min Drygas uderzył sprzed pola karnego, ale wysoko ponad bramką.
  • 3. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Łukasz Piątek
  • 3. min Świetne rozpoczęcie Termaliki!
  • 4. min Gergel uderzył sprzed pola karnego, Załuska odbił piłkę przed siebie, a Piątek dobił ją do pustej bramki.
  • 5. min Nie popisał się Załuska przy tej interwencji. Ten strzał powinien odbić do boku, Tomasz Hajto powiedziałby, że to ABC gry na pozycji bramkarza.
  • 6. min Gergel w łatwy sposób stracił piłkę na rzecz Nunesa.
  • 8. min Rozgrywa piłkę Pogoń.
  • 9. min Faul Szeligi na Formelli.
  • 9. min Szansa dla "Portowców".
  • 9. min Dobrze w pole karne zagrał Murawski, lecz ani Dwali, ani Frączczak nie potrafili oddać strzału.
  • 10. min Śpiączka pudłuje w sytuacji sam na sam!
  • 10. min Podciął piłkę nad Załuską, lecz nie trafił w światło bramki.
  • 10. min Świetnym podaniem popisał się Łukasz Piątek.
  • 13. min Faulowany był Mrozek, lecz szybko się pozbierał.
  • 14. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Śpiączka.
  • 15. min Piotrowski fatalnym strzałem kończy atak Pogoni.
  • 15. min Wygląda na to, że nominalnie na szpicy ustawiony jest Delew, a Frączczaka widzimy częściej na prawym skrzydle.
  • 16. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 16. min Dobrze dośrodkował Delew, doszedł do strzału Dwali, lecz trafił prosto w Formellę.
  • 18. min Mimo że Termalica mogła prowadzić już 2-0, to Pogoń dłużej utrzymuje się przy piłce.
  • 19. min Pawłowski świetnie wyprowadził akcję i gdyby jego podanie doszło do Piątka, zapewne padłaby bramka.
  • 19. min W ostatniej chwili podanie przeciął Nunes.
  • 20. min Reklamują zagranie ręką Delewa w polu karnym goście.
  • 20. min Sędzia konsultuje się z arbitrem obsługującym system VAR.
  • 21. min I gramy od bramki.
  • 24. min Przed szansą stanął Murawski, ale broni jego strzał Mucha.
  • 25. min Gergel! Kolejna zmarnowana szansa na podwyższenie prowadzenia.
  • 25. min Dwali w ostatniej chwili wślizgiem wybił piłkę spod nóg Gergela.
  • 26. min Załuska piąstkuje piłkę po kornerze.
  • 28. min Centrostrzał Delewa nie zaskoczył Muchy.
  • 28. min Arbiter Raczkowski znów konsultuje się z Pawłem Gilem odpowiedzialnym za system VAR.
  • 28. min Będzie "jedenastka" dla Pogoni?
  • 30. min Rzut karny dla Pogoni!
  • 30. min Zagrał piłkę ręką Maksimenko.
  • 30. min Żółtą kartkę otrzymuje Vitalijs Maksimenko
  • 31. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Adam Frączczak
  • 31. min Bardzo pewny strzał Frączczaka!
  • 31. min Mocne uderzenie w róg bramki. Tak powinno się strzelać rzuty karne!
  • 34. min Dwali przerywa akcję wślizgiem.
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Drygas
  • 36. min Zbyt agresywnie zaatakował Mrozika.
  • 36. min Leży na boisku Delew i trzyma się za twarz.
  • 37. min Pawłowski uderzył go barkiem w pełnym biegu.
  • 37. min Mucha piąstkuje piłkę po głębokim dośrodkowaniu.
  • 37. min Z biegiem czasu rośnie przewaga gospodarzy.
  • 37. min Kolejny korner.
  • 38. min Znów głęboka wrzutka i znów piąstkuje Mucha.
  • 38. min Faul na Fraczcząku niedaleko pola karnego.
  • 38. min Żółtą kartkę otrzymuje Szymon Pawłowski
  • 39. min Nunes uderzył mocno na bramkę, lecz Mucha przeniósł piłkę nad poprzeczką.
  • 39. min W dobrej dyspozycji jest Słowak.
  • 40. min Nieudane krótkie rozegranie Delewa z Frączczakiem, ale utrzymują się przy piłce szczecinianie.
  • 40. min Korner za kornerem.
  • 42. min Świetnie zachował się Miković, nabijając Rapę.
  • 43. min Śpiączka uderzał z ostrego kąta, nogami broni Załuska.
  • 44. min Delew! Strzela sprzed pola karnego, ale kolejną dobrą interwencją popisuje się Mucha.
  • 47. min Ostatnia akcja pierwszej połowy przerwana przez odbiór Murawskiego.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:47 Do przerwy remis w meczu dwóch ostatnich drużyn Ekstraklasy, ale trzeba przyznać, że oglądamy całkiem ciekawy spektakl.
  • 18:48 Wracamy już za kilka chwil!
  • 19:01 Zawodnicy wrócili już na boisko.
  • 46. min Pierwsza akcja Pogoni.
  • 46. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Adam Frączczak
  • 47. min Cudownie zaczyna się druga połowa dla Pogoni!
  • 47. min Mucha "wypluł" strzał Murawskiego, a Frączczak mocnym strzałem dobija piłkę do bramki.
  • 49. min Mrozik rozpaczliwie wybija piłkę.
  • 49. min Był naciskany przez Murawskiego.
  • 52. min Świetna interwencja Nunesa.
  • 53. min Piękny przerzut do Formelli, ten wycofał piłkę do Delewa.
  • 53. min Bułgar wdał się w drybling, przez co akcja wyhamowała.
  • 54. min Żółtą kartkę otrzymuje Lasza Dwali
  • 54. min Będzie pauzował Dwali w następnym spotkaniu.
  • 55. min Dwójkowa akcja Formelli z Murawskim zakończona niecelnym strzałem tego pierwszego.
  • 59. min Nie mają pomysłu od pewnego czasu goście, jak zaatakować.
  • 59. min Leży na boisku Szeliga, kopnięty przez Murawskiego.
  • 60. min Wygląda to na bolesny uraz. Czy jest on również poważny?
  • 61. min Faul Kupczaka na Frączczaku.
  • 62. min Piątek przełożył sobie rywala w polu karnym przeciwnika i uderzył na bramkę.
  • 62. min Załuska był na posterunku.
  • 62. min Pawłowski założył widowiskową "siatkę" Murawskiemu, ale na niewiele się to zdało, gdyż wkrótce stracił piłkę.
  • 64. min Delew stracił piłkę, po chwili ją odzyskał i... znów stracił.
  • 64. min Będzie pierwsza zmiana w drużynie gości.
  • 64. min Mogło być 3-1!
  • 65. min Delew zagrał wzdłuż bramki, gdzie nadbiegał Frączczak, lecz był odrobinę spóźniony.
  • 65. min Schodzi z boiska Jakub Mrozik , a za niego wchodzi Samuel Sztefanik
  • 67. min Nunes zaryzykował przyjmując piłkę w swoim polu karnym i opłaciło mu się to.
  • 68. min Rapa nie dał się ograć Pawłowskiemu.
  • 69. min Lepszy fragment Bruk-Betu.
  • 69. min Piłkę w polu karnym miał Sztefanik, próbował strzału, lecz został zablokowany.
  • 69. min Po chwili wyłożył piłkę Pawłowskiemu, ale jego również agresywnie zaatakowali obrońcy.
  • 70. min Schodzi z boiska Roman Gergel , a za niego wchodzi Patrik Misak
  • 70. min Schodzi z boiska Dariusz Formella, a za niego wchodzi Ádám Gyurcsó
  • 72. min Piłka po strzale Delewa i rykoszecie trafiła w ręce Muchy.
  • 73. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Piotrowski
  • 73. min Śpiączka huknął z woleja nad bramką.
  • 76. min Zaledwie 3146 widzów na stadionie w Szczecinie.
  • 77. min Było blisko! Śpiączka uderzał głową z kilku metrów, lecz strzelił zbyt wysoko.
  • 78. min Schodzi z boiska Szymon Pawłowski , a za niego wchodzi David Guba
  • 79. min Rapa wybija piłkę na rzut rożny.
  • 80. min Jovanović próbował szczęścia uderzeniem głową, lecz nie trafił w bramkę.
  • 80. min Schodzi z boiska Adam Frączczak, a za niego wchodzi Patryk Paczuk
  • 80. min Opuszcza boisko strzelec dwóch bramek.
  • 82. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Vitalijs Maksimenko
  • 82. min Rehabilituje się za sprokurowany rzut karny!
  • 83. min Po zamieszaniu w polu karnym uderzał Guba, został zablokowany, piłka spadła pod nogi Maksimenki, a ten dopełnił formalności.
  • 84. min Śpiączka powinien wyłożyć piłkę partnerowi, ale zdecydował się na indywidualną akcję, po której stracił piłkę.
  • 84. min Schodzi z boiska Jakub Piotrowski, a za niego wchodzi Sebastian Kowalczyk
  • 87. min Naciska Termalica.
  • 87. min Końcówka należy do gości, którzy uskrzydleni strzelonym golem chcą sięgnąć po pełną pulę.
  • 89. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest David Guba
  • 89. min Maciej Skorża ma chyba łzy w oczach.
  • 89. min Fantastycznym strzałem popisał się David Guba!
  • 93. min Śpiączka jest chyba kontuzjowany.
  • 94. min Żółtą kartkę otrzymuje Jan Mucha
  • 94. min Kradnie czas bramkarz gości.
  • 19:53 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:53 Pogoń spada na ostatnie miejsce w tabeli!
  • 19:54 Po szalonej końcówce meczu Termalica zdobywa komplet punktów!
  • 19:54 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!