• 20:23 Dobry wieczór Państwu! Czas na ostatni akord soboty z Ekstraklasą.
  • 20:23 Zapraszamy do Gliwic na mecz Piast - Wisła.
  • 20:28 Przywitanie kapitanów obu zespołów!
  • 20:29 Wisła wygrała tylko jeden mecz na wyjeździe w tym sezonie.
  • 20:30 Sędzia Daniel Stefański rozpoczął mecz w Gliwicach! Zaczęła Wisła.
  • 1. min Za mocne podanie do przodu i od autu Piast.
  • 2. min Dużo walki powietrznej na murawie gliwickiego obiektu, górą gospodarze.
  • 2. min Dośrodkowanie Mraza, ale za mocne. Interweniował Sadlok.
  • 3. min Kolejna wrzutka Mraza i kolejne wybicie defensywy krakowskiej drużyny.
  • 4. min Murawa w Gliwicach daleka od ideału...
  • 4. min Długie zagranie Badii do Papadopoulosa, ale piłkę przejmuje Załuska.
  • 5. min Brlek zagrywał na wolne pole, ale przeciął podanie Pietrowski.
  • 6. min Faulowany Małecki. Rzut wolny dla gości z Krakowa.
  • 7. min Faul Lloncha na Badii po dośrodkowaniu w pole karne Piasta.
  • 9. min Za mocne podanie do Murawskiego, odprowadził piłkę za linię końcową Sadlok.
  • 10. min Ładna wymiana Cywki z Boguskim na prawej stronie boiska, ale nie zakończyli strzałem tej akcji wiślacy.
  • 12. min Małecki próbował dośrodkowania i wywalczył rzut rożny dla krakowian.
  • 12. min Mączyński zacentrował, ale Vranjesz wybił piłkę.
  • 13. min Faulowany Brlek. Od rzutu wolnego Wisła w środkowej strefie boiska.
  • 14. min Sadlok! Wyszedł strzał na bramkę z lewego skrzydła, ale niecelna próba wiślaka.
  • 14. min Przewaga "Białej Gwiazdy" zarysowała się bardzo wyraźnie, ale czy coś z tego wyniknie?
  • 16. min Powoli buduje atak pozycyjny zespół Kiko Ramireza.
  • 17. min Badia wymienił piłkę z Murawskim, ale gliwiczanie wycofali ją na własną połowę boiska.
  • 19. min Mraz jest najaktywniejszym zawodnikiem Piasta. Kolejne dośrodkowanie, ale znów górą Łukasz Załuska.
  • 21. min Llonch bardzo dobrze uprzedził Badię w środku pola i zagrał na skrzydło, ale Pietrowski okazał się szybszy od Małeckiego.
  • 22. min Niepewnie teraz zachował się Załuska. Chciał wyjść do dośrodkowania, potem cofnął się na linię bramkową, ale na szczęście dla niego piłka dla Papadopoulosa była za mocna.
  • 23. min Będzie korner dla gliwiczan.
  • 24. min Dośrodkowanie Badii, próba Vranjesza, ale bardzo niecelna.
  • 25. min Wiślacy na własnej połowie. Po hiszpańsku - wymieniają piłkę między sobą.
  • 26. min Ręką zagrał Boguski. Od rzutu wolnego Piast, zacznie Szmatuła.
  • 27. min Brożek! Sam na sam stanął snajper Wisły i doskonała interwencja Szmatuły uratowała gospodarzy.
  • 27. min Mączyński dośrodkował na głowę Głowackiego, ale próba kapitana Wisły niecelna.
  • 28. min Hebert wybija piłkę za linię końcową. Kolejny korner dla "Białej Gwiazdy".
  • 29. min Mączyński rozegrał krótko z Cywką, a ten dośrodkował do Małeckiego. "Mały" popełnił jednak błąd w przyjęciu futbolówki.
  • 30. min Llonch faulowany. Rzut wolny dla Wisły.
  • 31. min Po dośrodkowaniu Mączyńskiego duże zamieszanie i wybicie jednego z obrońców Piasta.
  • 32. min Cywka! Bardzo ładna indywidualna akcja, gdyby uderzył mocniej, mogłoby być 1-0 dla Wisły.
  • 34. min Vranjesz z dystansu! Dobrze ustawiony Załuska chwyta piłkę bez problemu.
  • 35. min Mączyński zagrał do Brożka, ale minimalnie za mocno. Złapał piłkę Jakub Szmatuła.
  • 36. min Ivan Gonzalez wybija piłkę z pola karnego Wisły po centrze z prawej strony boiska.
  • 37. min Małecki stracił piłkę na połowie Piasta. Prosta strata "Małego".
  • 39. min Badia szarżował pod polem karnym Wisły, ale nie zdołał dośrodkować.
  • 39. min Wywalczył Hiszpan rzut rożny.
  • 39. min Masłowski zacentrował, ale wybili piłkę wiślacy.
  • 40. min Llonch zatrzymał Vranjesza przed linią pola karnego Wisły.
  • 42. min Faul na prawej stronie boiska. Okazja dla Wisły z rzutu wolnego.
  • 43. min Dośrodkowanie Sadloka, ale wybił piłkę Urosz Korun.
  • 43. min Cywka! Zaryzykował z dystansu, ale poradził sobie Szmatuła.
  • 44. min Brlek zacentrował z linii końcowej, ale bramkarz Piasta pozostał czujny.
  • 45. min Małecki trafia w poprzeczkę!!!
  • 46. min Ależ szansa Wisły, długo nie mogli się zdecydować wiślacy, który ma uderzyć. Huknął "Mały" ale tylko w obramowanie bramki Piasta.
  • 21:15 Koniec! 0-0 po 45 minutach w Gliwicach.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę w Gliwicach.
  • 46. min Piast spokojnie na własnej połowie boiska. Wisła pressingiem.
  • 47. min Badia zacentrował w pole karne Piasta, ale Papadopoulos nie przejął piłki.
  • 48. min Brożek zagrał ręką. Rzut wolny dla gospodarzy.
  • 49. min Badia za głęboko centrował w pole karne krakowian.
  • 49. min Masłowski dośrodkował z rzutu rożnego, ale nie zdołał uderzyć Michal Papadopoulos.
  • 50. min Faulowany Sadlok przez Masłowskiego. Rzut wolny dla "Białej Gwiazdy".
  • 51. min Papadopoulos! Holował piłkę, ale zanim zdążył uderzyć, stracił futbolówkę.
  • 52. min Sadlok przedzierał się lewą stroną i wywalczył aut dla Wisły.
  • 52. min Przerzut do Cywki, ale za mocny. Od autu zacznie Piast Gliwice.
  • 54. min Za mocne dośrodkowanie Sadloka i zacznie Szmatuła.
  • 55. min Schodzi z boiska Michał Masłowski, a za niego wchodzi Lukasz Czmelik.
  • 56. min Faul Sadloka na Mokwie. Spóźniony obrońca Wisły.
  • 57. min Badia zagrał na piąty metr do Heberta, ale ten spudłował fatalnie w znakomitej sytuacji.
  • 58. min Głowacki zatrzymał Czmelika i wybił piłkę za linię końcową. Będzie korner dla Piasta.
  • 59. min Dośrodkowanie Masłowskiego, ale wybija piłkę Arek Głowacki.
  • 59. min Załuska spokojnie łapie piłkę po próbie Czmelika.
  • 61. min Brożek spróbował z ostrego kąta po dośrodkowaniu Sadloka, ale niecelnie.
  • 64. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 65. min Głową strzelał Gonzalez, ale nad poprzeczką.
  • 66. min Schodzi z boiska Paweł Brożek , a za niego wchodzi Zdenek Ondraszek
  • 66. min Schodzi z boiska Rafał Boguski , a za niego wchodzi Hugo Vidémont
  • 69. min Rzut wolny dla Wisły. Okazja do dośrodkowania dla Sadloka.
  • 69. min Dobra wrzutka, ale Szmatuła piąstkuje.
  • 69. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Zdenek Ondraszek
  • 69. min "Wejście smoka" Ondraszka!
  • 70. min Korun niby miał piłkę pod kontrolą, ale w pole karne, między dwóch obrońców wbiegł Ondraszek i przejął bezpańską piłkę i uderzył obok Szmatuły. Co za dynamika!
  • 71. min Strzelał Papadopulos. Obok bramki.
  • 74. min Dobra rozrzucenie gry przez Gonzaleza. Cywka jednak dośrodkował zbyt mocno, ale powalczył o piłkę Videmont. Goście wciąż prowadzą grę.
  • 75. min Schodzi z boiska Stojan Vranjes, a za niego wchodzi Aleksandar Sedlar
  • 76. min Schodzi z boiska Radosław Murawski, a za niego wchodzi Sasza Żivec
  • 77. min Jeśli takim wynikiem zakończy się ten mecz, Wisła będzie siódma, a Piast przedostatni.
  • 78. min Żivec z dystansu, ale za wysoko!
  • 79. min Nieporozumienie w obronie Wisły. Piłkę prawie przejął Papadopulos, ale Załuska go ostatecznie uprzedził.
  • 80. min Schodzi z boiska Patryk Małecki , a za niego wchodzi Mateusz Zachara
  • 81. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Gerard Badia Cortes
  • 82. min Papadopulos dostał piłkę z głębi pola, był przewracany, ale zdołał odegrać do Żivca. Ten też był przytrzymywany, ale końcem buta podał do Badii, a ten był sam na sam z Załuską i wykorzystał najlepszą okazję Piasta. 1-1!
  • 83. min Mogła być błyskawiczna odpowiedź Wisły! Szmatuła obronił remis Piasta!
  • 84. min Ondraszek strzelał z trudnej pozycji, a Brlek zbyt bardzo się zapędził i nie dobijał.
  • 85. min Ostry faul Sadloka.
  • 87. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 89. min Faulował Sadlok.
  • 91. min Drugie z rzędu za mocne podanie Mączyńskiego.
  • 91. min Trzy minuty doliczone.
  • 91. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 92. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Petar Brlek
  • 92. min Co za akcja Wisły!
  • 93. min Najpierw długo przy piłce był Sadlok, który dograł do Videmonta, a ten wrzucił piłkę na drugi słupek. Tam czekał na nią Brlek i strzałem głową pokonał Szmatułę.
  • 93. min Piastowi chyba zabraknie już czasu.
  • 22:20 Końcowy gwizdek sędziego!
  • 22:20 Wisła w końcu wygrywa na wyjeździe. To drugie zwycięstwo na terenie rywala.
  • 22:20 Piast natomiast kontynuuje przykrą serię porażek.
  • 22:21 A my dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne.
  • 22:21 Miłego wieczoru!