• (81') M. Bukata Ł. Krakowczyk
  • (46') J. Kosecki D. Łuczak
  • (61') Ł. Madej A. Piech
  • (88') M. Chrapek A. Łyszczarz
  • 17:44 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 4. kolejki Ekstraklasy Piast Gliwice - Śląsk Wrocław.
  • 17:44 Smaczkiem spotkania jest pojedynek dwóch braci - Michała i Mateusza Maka.
  • 17:45 Piast jak na razie jest na ostatnim miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie jednego punktu.
  • 17:46 Śląsk z kolei po dwóch porażkach w ostatniej kolejce pokonał 3-2 Lechię Gdańsk.
  • 17:46 Dzisiejsze spotkanie będzie 400. występem Łukasza Madeja w Ekstraklasie.
  • 17:52 Piast w ostatnim spotkaniu przegrał aż 1-5 z Lechem Poznań i dziś będzie szukał okazji do rehabilitacji.
  • 17:53 Na ławce rezerwowych Śląska tylko sześciu zawodników - Djordje Cotra oraz Robert Pich są kontuzjowani.
  • 17:58 Przywitanie zawodników obu drużyn.
  • 18:00 Sędzią spotkania jest Paweł Raczkowski.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczęli gospodarze.
  • 1. min Kombinacyjna akcja Piasta.
  • 3. min Wasiljew zdecydował się na strzał z połowy boiska, ale przeniósł piłkę ponad bramką.
  • 4. min Drugi strzał Piasta.
  • 5. min Tym razem sprzed pola karnego próbował Żivec, lecz nie sprawił problemów Wrąblowi.
  • 5. min Piast gra dziś bez dwóch ważnych zawodników z poprzedniego sezonu - kontuzjowanego Gerarda Badii i sprzedanego do Palermo Radosława Murawskiego.
  • 6. min Szarżował prawą stroną Mateusz Mak.
  • 7. min W natarciu Piast! Z daleko uderzył Konczkowski, jego strzał obronił Wrąbel. Po chwili w zamieszaniu strzelał Jankowski, lecz został zablokowany.
  • 7. min Rzut rożny dla Piasta, który zdecydowanie lepiej rozpoczął spotkanie.
  • 8. min Teraz Hebert ryzykowanie zagrał do Rusova, lecz bramkarz wyszedł z opresji.
  • 9. min Pierwszy korner dla Śląska.
  • 9. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Robak
  • 9. min I od razu zwieńczony bramką!
  • 9. min Piast miał przewagę, ale to Śląsk wychodzi na prowadzenie.
  • 9. min Robak strzałem głową z pięciu metrów daje prowadzenie swojej drużynie.
  • 9. min To pierwszy gol napastnika dla Śląska.
  • 10. min Śląsk imponuje dobrze wykonywanymi stałymi fragmentami gry - to właśnie one dały im bramki z Lechią, to one dają gola dziś.
  • 12. min Znów w ataku pozycyjnym Piast.
  • 13. min Dobrze jednak zachował się Augusto, który zablokował piłkę.
  • 13. min Zbyt mocne podanie do Koseckiego i gospodarze zaczną od bramki.
  • 14. min Rzut rożny dla Piasta.
  • 15. min Dobrze dośrodkował Wasiljew, lecz najlepszy w polu karnym jest Celeban.
  • 18. min Augusto dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, lecz tym razem poradzili sobie z nim gliwiczanie.
  • 18. min Będzie miał jednak za chwilę okazję do powtórki.
  • 19. min Miękka wrzutka Augusto w pole karne, ale tam Pawelec fauluje rywala.
  • 21. min Niecelne uderzenie z dystansu Bukaty.
  • 21. min Zostawili mu zdecydowanie zbyt wiele miejsca wrocławianie.
  • 23. min Faul na Michale Maku, zawodniku Śląska.
  • 24. min Śląsk swoich szans szuka w stałych fragmentach gry. Cała drużyna w polu karnym Piasta.
  • 24. min Znów dośrodkowuje Augusto.
  • 24. min I znów było groźnie!
  • 25. min W ostatniej chwili obrońca Piasta uprzedził rywala.
  • 25. min Leży na boisku Kosecki, sędzia przerwał grę.
  • 25. min Wracający Mak nadepnął mu na stopę.
  • 25. min Po reakcji Koseckiego można wnioskować, że to coś poważnego.
  • 26. min Jest już opatrywany przez fizjoterapeutę z długimi siwymi włosami spiętymi w kok.
  • 27. min Na razie w dziesiątkę Śląsk.
  • 27. min Szansa dla Piasta!
  • 28. min Piłka ląduje jedynie w bocznej siatce.
  • 29. min Dobra akcja Piasta, ale Wrąbel dobrym wyjściem z bramki uprzedził Konczkowskiego.
  • 29. min Fatalna strata Robaka na własnej połowie.
  • 29. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patryk Dziczek
  • 30. min Debiutancki gol Dziczka w Ekstraklasie!
  • 30. min Wrąbel wyszedł z bramki i wypiąstkował piłkę przed pole karne, a Dziczek natychmiastowym strzałem z woleja zdobył bramkę!
  • 31. min Nie uderzył piłki czysto, ale ta wpadła do bramki.
  • 32. min Pierwszy gol Dziczka w siódmym meczu w Ekstraklasie.
  • 32. min Kombinacyjna akcja Śląska, Mak wywalczył rzut rożny.
  • 33. min Michał Mak stanął przed szansą!
  • 34. min Niepotrzebnie wyszedł z bramki Rusov, który minął się z piłką, lecz obrońcy udało zablokować się strzał Maka.
  • 34. min Trzeci rzut rożny w przeciągu minuty.
  • 34. min Pawelec stoi tuż przy Rusovie.
  • 34. min Poradził sobie Piast.
  • 36. min Zagrał ręką Mak, teraz to Piast ma stały fragment gry.
  • 37. min Wasiljew uderzył w światło bramki. Wrąbel obronił, choć niepewnie.
  • 37. min Żółtą kartkę otrzymuje Martin Bukata
  • 40. min Teraz to Śląsk zamknął rywala na ich połowie.
  • 41. min Dobrze przedarł się lewą stroną Augusto, który dośrodkował na głowę Michała Maka.
  • 41. min Jego strzał przeleciał ponad poprzeczką.
  • 42. min Tarasaovs sfaulowany przez wracającego Sedlara.
  • 43. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Dziczek
  • 45. min Kolejna wrzutka Augusto w pole karne. Znów dobre dośrodkowanie, lecz są czujni defensorzy Piasta.
  • 45. min Muszą unikać fauli na własnej połowie, gdyż stałe fragmenty to najgroźniejsza broń wrocławian.
  • 46. min Arbiter odgwizdał spalonego, choć piłka jest bramce!
  • 46. min Żivec był na pozycji spalonej.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:47 1-1 w Gliwicach do przerwy.
  • 18:48 Mecz pod znakiem debiutanckich bramek. Pierwsza bramka Robaka dla Śląska i pierwszy gol Dziczka w Ekstraklasie.
  • 18:48 Jak na razie oglądamy wyrównane spotkanie.
  • 18:49 Więcej z gry ma Piast, lecz Śląsk jest bardzo groźny po stałych fragmentach.
  • 46. min Schodzi z boiska Jakub Kosecki , a za niego wchodzi Daniel Łuczak
  • 46. min Z jedną zmianą przystępuje do gry Śląsk Wrocław.
  • 47. min Pietrowski faulowany przez Maka.
  • 49. min Srnić próbował uderzenia sprzed pola karnego, lecz został zablokowany.
  • 50. min Zbyt długo zwlekał z oddaniem tego strzału.
  • 50. min Żivec!
  • 50. min To powinna być bramka!
  • 50. min Wasiljew zagrał kapitalną piłkę i w sytuacji sam na sam strzelił w nogi Wrąbla.
  • 51. min Wrąbel przed chwilą świetnie interweniował, lecz teraz sprokurował trudną sytuację po raz drugi źle piąstkując.
  • 52. min Ciężko jednoznacznie ocenić postawę bramkarza.
  • 54. min Kolejny atak Piasta.
  • 54. min Śląsk ma problem z wyjściem z własnej połowy.
  • 56. min Wspaniała akcja Piasta!
  • 57. min Bukata "ruletą" ograł rywala, a po chwili Żivec znów stanął oko w oko z Wrąblem.
  • 57. min Po raz drugi górą bramkarz Śląska.
  • 58. min Pachnie bramką dla gospodarzy.
  • 58. min Dobrze włączył się do akcji Konczkowski i zagrał wzdłuż bramki.
  • 60. min Dziczek strzelał sprzed pola karnego nad bramką.
  • 61. min Schodzi z boiska Łukasz Madej , a za niego wchodzi Arkadiusz Piech
  • 61. min Śląsk wprowadza drugiego napastnika.
  • 62. min Może to pomoże im przeprowadzić choć jedną groźną akcję w drugiej części.
  • 63. min Hebert uderzał głową po dośrodkowaniu Wasiljewa z rzutu wolnego.
  • 66. min Bukata uderza niecelnie sprzed pola karnego.
  • 66. min Ogromna przewaga Piasta w drugiej części meczu.
  • 67. min Schodzi z boiska Mateusz Mak, a za niego wchodzi Denis Gojko
  • 68. min Niedokładnie dogrywa Piech do Maka.
  • 70. min Przerwa w grze - Jakub Wrąbel zmienia obuwie.
  • 70. min Schodzi z boiska Maciej Jankowski, a za niego wchodzi Josip Bariszić
  • 71. min Przed tygodniem Bariszić strzelił gola po wejściu z ławki.
  • 72. min Faul Gojki na rywalu.
  • 73. min 58 proc. posiadania piłki po stronie Piasta.
  • 73. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Mak
  • 76. min 4274 widzów na stadionie.
  • 77. min Pierwsza dobra akcja Śląska w drugiej połowie.
  • 77. min Robak przyjął piłkę w polu karnym, zastawił się i bardzo dobrze zagrał do Piecha.
  • 77. min Ten nabiegał na piłkę i powinien strzelić gola, jednak fatalnie spudłował.
  • 78. min Bardzo dobra akcja Gojki!
  • 78. min Minął dwóch zawodników i zagrał prostopadle do Żivca, ale świetnie z bramki wyszedł Wrąbel.
  • 79. min W odpowiedzi niecelnie uderza Chrapek.
  • 81. min Schodzi z boiska Martin Bukata, a za niego wchodzi Łukasz Krakowczyk
  • 81. min Napastnik zmienia środkowego pomocnika.
  • 82. min Trzech 19-latków na boisku w drużynie Piasta: Krakowczyk, Gojko oraz Dziczek.
  • 83. min Dobra akcja Gojki, minął Augusto, lecz wślizgiem powstrzymał go Tarasovs.
  • 84. min Czy mamy rzut karny?
  • 84. min Sędzia konsultuje się z asystentem.
  • 85. min Rzut karny dla Piasta!
  • 85. min Sędzia podjął taką decyzję po rozmowie z asystentem.
  • 85. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Robak
  • 85. min Karny po faulu Augusto na Konczkowskim. Zahaczył obrońcę w polu karnym.
  • 86. min Czy do piłki ponownie podejdzie Wasiljew?
  • 86. min Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce nie wykorzystał on rzutu karnego.
  • 87. min Konstantin Wasiljew nie wykorzystał rzutu karnego!
  • 87. min Ponad bramką!
  • 87. min Dokładnie tak, jak w meczu z Cracovią!
  • 88. min Schodzi z boiska Michał Chrapek , a za niego wchodzi Adrian Łyszczarz
  • 91. min Sędzia dolicza 4 minuty.
  • 93. min Faul Pawelca.
  • 93. min Żółtą kartkę otrzymuje Mariusz Pawelec
  • 94. min Ostatnia szansa dla Śląska?
  • 94. min Rzut wolny na połowie rywala.
  • 95. min Nic z tego.
  • 19:51 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:52 Remis otwiera czwartą kolejkę Ekstraklasy.
  • 20:00 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!