• (64') K. Hämäläinen W. Kazaiszwili
  • (82') N. Nikolić K. Michalak
  • (86') V. Odjidja-Ofoe M. Kucharczyk
  • 17:47 Dobry wieczór!
  • 17:48 Serdecznie zapraszamy na drugi dzisiejszy mecz w Ekstraklasie - Piast-Legia!
  • 17:48 Spotkanie powinno się rozpocząć za około 12 minut.
  • 17:54 Wiele osób pojawiło się dziś na trybunach. W przerwie powinniśmy poznać dokładną liczbę.
  • 17:58 Piłkarze wychodzą na boisko!
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Rzut rożny dla Piasta.
  • 3. min Jankowski ma dziś straszyć Legię, a mówiąc krótko, nie ma najlepszych liczb jako napastnik.
  • 5. min Piłka trafiła pod nogi Radovicia w polu karnym, ale Serb dał się wyprzedzić.
  • 7. min Żivec ograł Brozia, a Polak musiał faulować.
  • 7. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Broź
  • 7. min Dobra wrzutka Badii z rzutu wolnego, ale żaden z kolegów nie oddał strzału.
  • 10. min Moulin z dystansu, ale bardzo niecelnie.
  • 13. min Arbiter odgwizdał spalonego Legii.
  • 16. min Przepychanki na środku boiska. W rolach głównych Murawski i Moulin.
  • 17. min Jankowski miał szansę, ale broni Malarz.
  • 19. min Piłkarz Legii domagają się odgwizdania faulu w polu karnym Piasta, ale pretensje po nieudanej akcji mogą mieć tylko do siebie.
  • 20. min Nikolić urwał się obrońcom Piasta, ale uderzył obok bramki.
  • 22. min Żółtą kartkę otrzymuje Uroš Korun
  • 24. min Odjidja-Ofoe z rzutu wolnego, ale jego strzał odbija Szmatuła.
  • 26. min Piast rzadko przedostaje się pod pole karne Legii. A jeśli już, to ma świetną okazję.
  • 27. min Tak jak teraz! Piłka dość przypadkowo trafiła pod nogi Żivca, ale ten uderzył nad poprzeczką.
  • 29. min Mokwa dokładnie dośrodkował, a Jankowski strzelał głową idealnie w... rękę Rzeźniczaka. Sędzia nie podyktował rzutu karnego.
  • 30. min Gol dla Piasta!
  • 30. min Ale spalony...
  • 31. min Żivec nie ma dziś szczęścia. Jankowski zgrywał do niego głową, a pomocnik uderzył mocno i piłka wpadła do bramki, ale wcześniej Żivec był na spalonym.
  • 32. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Miroslav Radović
  • 32. min Znakomita akcja Legii! Obrona Piasta "rozklepana".
  • 33. min Kopczyński zaczął akcję, Nikolić do Radovicia i Legia cieszy się z prowadzenia.
  • 37. min Ciekawe, bo to Piast prezentuje się korzystniej. Prowadzi grę, a Legia ogranicza się do kontrataków.
  • 41. min Żivec może dziś się podobać. Wbiegł w pole karne, ale Malarz ofiarnie rzucił się pod jego nogi i złapał piłkę.
  • 42. min Przy okazji doznał chyba jakiegoś urazu, rozgrzewa się Radosław Cierzniak.
  • 43. min Leży na boisku Malarz. Będzie zmiana.
  • 44. min Malarz powinien dograć do końca pierwszej części.
  • 45. min Żivec znów szarżował w polu karnym Legii. Pazdan wyjaśnił sytuację.
  • 46. min Trzy minuty doliczone.
  • 47. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nemanja Nikolić
  • 48. min Odjidja-Ofoe rozmontował obronę Piasta, dograł do Hamalainena, a ten strzelił prosto w Szmatułę. Bramkarz Piasta odbił piłkę, a ta trafiła pod nogi Nikolicia, który w takich sytuacjach się nie myli.
  • 18:49 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 19:03 Piłkarz wychodzą z szatni.
  • 49. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 49. min Strata Kopczyńskiego w środku. Piast lepiej zaczął drugą połowę.
  • 50. min Żółtą kartkę otrzymuje Sasza Żivec
  • 53. min Malarz "wypluł" piłkę przed siebie, wcześniej pomylił się Pazdan.
  • 53. min Szansę zmarnował Paweł Moskwik.
  • 54. min Znów Legia w opałach. Rzeźniczak ofiarnym wślizgiem wybił piłkę.
  • 56. min Dużo walki w środku pola. Piast nie kwapi się do odrabiania strat.
  • 58. min Znów próbował Żivec. Gra dziś świetnie, ale piłka nie może wpaść do bramki Legii.
  • 62. min Dużo dzieje się w polu karnym Legii. Ale piłka dziś nie słucha graczy Piasta.
  • 64. min Schodzi z boiska Aleksandar Sedlar, a za niego wchodzi Sandro Gotal
  • 64. min Schodzi z boiska Kasper Hämäläinen , a za niego wchodzi Waleri Kazaiszwili
  • 70. min Jankowski na spalonym.
  • 73. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Miroslav Radović
  • 75. min Radović znów trafia, defensywa Piasta wyprowadzona w pole i Serb miał w zasadzie pustą bramkę przed sobą.
  • 75. min Schodzi z boiska Maciej Jankowski, a za niego wchodzi Josip Bariszić
  • 78. min Piast chyba dziś już niczego wielkiego nie pokaże. Szkoda, że na początku spotkania sędzia nie zauważył ręki Rzeźniczaka, bo ten mecz mógłby dłużej trzymać w napięciu.
  • 79. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nemanja Nikolić
  • 80. min Piast rozbity! Czterech piłkarzy przed Szmatułą. Obrońcy Piasta zastawili pułapkę ofsajdową, która się nie udała. Na 4-0 podwyższa Radović.
  • 80. min To 10. gol Węgra w tym sezonie.
  • 81. min Schodzi z boiska Gerard Badia Cortes, a za niego wchodzi Igor Sapała
  • 81. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Vadis Odjidja-Ofoe
  • 82. min To już koniec Piasta! Legia rozbija wicemistrza na jego terenie.
  • 82. min Odjidja-Ofoe sam wpadł w pole karne i podwyższa na 5-0.
  • 82. min Schodzi z boiska Nemanja Nikolić , a za niego wchodzi Konrad Michalak
  • 84. min Michalak debiutuje w Ekstraklasie.
  • 85. min Dobrze ustawiony Rzeźniczak ratuje Legię po strzale Bariszicia.
  • 86. min Schodzi z boiska Vadis Odjidja-Ofoe , a za niego wchodzi Michał Kucharczyk
  • 88. min Rzut rożny dla Piasta.
  • 88. min Moskwik próbował, ale kolejny rzut rożny.
  • 90. min Piast blisko bramki samobójczej. Hebert nad poprzeczką, po interwencji Murawskiego.
  • 91. min Dwie minuty doliczone.
  • 92. min Jeszcze próbowała Legia, ale tym razem Szmatuła czujny.
  • 93. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Igor Sapała
  • 93. min Co za gol Sapały! Uderzenie z dystansu i Malarz bez szans.
  • 19:56 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:56 Legia rozgromiła wicemistrza z Gliwic. Co za siła!
  • 19:56 A my dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne! Miłego wieczoru.