• 5. min Groźna akcja Arki, ale Piesio trochę zepsuł sprawę, zbyt długo zwlekając z zagraniem
  • 5. min W koncu wycofał piłkę do Viniciusa, ale poza pole karne. Ten ostatni oddał tylko słaby strzał
  • 8. min Tylko garstka widzów dziś na trybunach stadionu Piasta
  • 9. min Na razie dłużej przy piłce utrzymuje się Piast, ale groźniejsza przed bramką była Arka
  • 10. min Dobra okazja Piasta. Papadopulos główkował nad bramką po podaniu Rugaszevicia!
  • 11. min Siemaszko dostał długą piłkę w okolice narożnika boiska, ale nie miał wsparcia kolegów. Wywalczył aut
  • 14. min Zablokowany strzał Kakoko z dystansu
  • 14. min Steibors spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Żivca z lewej strony
  • 15. min Steibors dwa razy w jednej akcji piąstkował jedną ręką po akcji Piasta. Ostatecznie niebezpieczeństwo oddalone od bramki Arki
  • 20. min Piłka w polu karnym Arki, ale Wasiljew jej nie opanował i wyjechał za linię końcową
  • 21. min Arka poza jedną wizytą w polu karnym gospodarzy, na razie nie jest w stanie zagrozić Piastowi
  • 23. min Faulowany Siemaszko w okolicach narożnika pola karnego Piasta
  • 24. min Vinicius kończy akcję strzałem z dystansu tuż nad poprzeczką!
  • 24. min Wcześniej z wolnego podawał Nalepa
  • 25. min Żivec dryblował między piłkarzami Arki, ale w końcu podał niedokładnie, inna sprawa że partnerzy nie spieszyli się z wyjściem mu do gry
  • 26. min Wassiljew zdecydował się na strzał lewą nogą z daleka, ale uderzył słabiutko i niecelnie
  • 27. min Piłka w rękach Szmatuły po długim wrzucie z autu arkowców
  • 28. min Valencia mocno lewą nogą z dystansu, ale w środek bramki. Steinbors pewnie łapie piłkę
  • 30. min Kakoko zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeleciała daleko od bramki Piasta
  • 33. min Wassiljew był bliski przejęcia piłki, ale nie popełnił błędu Helstrup. Będąc ostatnim obrońcą zdołał wybić piłkę daleko
  • 34. min Siemaszko w ostatniej chwili zablokowany przez Sedlara przed bramką Piasta! Groźna akcji Arki miała szansę powodzenia
  • 36. min Vinicius znów próbował strzałem z daleka zaskoczyć Szmatułę, ale piłka znów przeleciała kilka metrów od bramki
  • 37. min ŻIvec wyprowadził akcję i podał na lewo do Rugaszevicia, ale dośrodkowanie tego ostatniego było za słabe i za niskie
  • 38. min Arbiter odgwizdał spalonego Piasta po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Wassiljewa
  • 39. min Marciniak dośrodkował z lewej strony, niestety do nikogo
  • 42. min Kakoko uderzał z powietrza z 25 metrów, ale kilometry nad bramką Piasta
  • 44. min Siemaszko ładnie przyjął piłkę i się odwrócił, ale nie zdoła zagrać do znakomicie wychodzącego Nalepy
  • 45. min Rugaszević po rykoszecie w pole karne, ale piłkę łapie Steinbors
  • 18:45 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Oba zespoły rozpoczęły bez zmiana w składach
  • 48. min Nalepa próbował strzałem z wolnego zaskoczyć Steinborsa, ale uderzył niecelnie
  • 49. min Papadopulos sprytnie przepuścił piłkę między nogami,ale trafiła ona do obrońcy Arki
  • 51. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Rafal Siemaszko
  • 51. min Bramkę wypracował Dawid Sołdecki
  • 52. min Zbozień popisał się długim wrzutem z autu. Sołdecki przedłużył głową, a zamykający akcję Siemaszko, też głową, wpakował piłkę pod poprzeczkę bramki Szmatuły!
  • 54. min Siemaszko w polu karnym do Piesia, ale za słaby strzał tego ostatniego! Broni Szmatuła
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje César Joel Valencia Castillo za faul na Kakoko
  • 55. min Rozpędza się Arka
  • 55. min Piesio huknął z rzutu wolnego, ale ustrzelił rywala w murze
  • 56. min Żółtą kartkę otrzymuje Sasza Żivec, który chciał wymusić rzut karny efektownym padem
  • 59. min W Piaście szykuje się pierwsza zmiana
  • 60. min Schodzi z boiska Michal Papadopulos, a za niego wchodzi Maciej Jankowski
  • 62. min Faul Koruna w strefie środkowej, przerwał akcję Arki
  • 62. min Schodzi z boiska Marcus Silva de Oliveira Vinicius , a za niego wchodzi Patryk Kun
  • 64. min Szmatułą piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu z wolnego Marciniaka
  • 65. min Piesio płasko w pole karne, ale Sedlar wybił piłkę daleko
  • 66. min Rzut rożny dla Arki
  • 66. min Wasssiljew wpadł w pole karne Arki, ale w ostatniej chwili został przyblokowany! Świetna okazja
  • 66. min Rzut rożny dla Piasta
  • 67. min Korun uderzał po rzucie rożnym, ale wysoko nad bramką Arki
  • 68. min Rzut rożny dla Piasta po dośrodkowaniu Konczkowskiego
  • 69. min Valencia padł w polu karnym Arki, ale nic nie było
  • 69. min Schodzi z boiska Michał Nalepa , a za niego wchodzi Mateusz Szwoch
  • 70. min Schodzi z boiska Stojan Vranjes, a za niego wchodzi Łukasz Krakowczyk
  • 70. min Korun znów przerywa akcję Arki faulem
  • 71. min Szwoch ledwo co wszedł, mógł zdobyć bramkę. Uderzył z wolnego centymetry nad poprzeczką bramki gospodarzy!
  • 72. min Jankowski ze strony Piasta! Ale bramki nie ma
  • 74. min Piast nie przegrał z Arką trzech ostatnich meczów w Ekstraklasie. Czyżby koniec serii?